Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
  << < 1  2 

vanderToki

Dodano: 31.08.2017, 21:06
Post zedytowany dnia 31.08.2017 21:15 przez vanderToki

Hej. Tak, pamiętam tamten mecz, i też wydaje mi się warty wspomnienia, ale nie wymieniłem go, ponieważ ktoś o nim wcześniej już tutaj pisał. Natomiast nie wydaje mi się, żeby Phil Neville strzelił celowo, raczej był to przypadek.
Pozdrawiam.

PS Że też nie wymieniłem jednego z moich ulubionych meczów - 3:0 na wyjeździe z osłabionym wprawdzie Juventusem, który potem dotarł do finału Ligi Mistrzów. Kilka spotkań Tottenhamu - z Interem, 5:1 z Arsenalem w Pucharze Ligi, 5:3 z Chelsea, 2:1 z Liverpoolem w FA Cup w latach 90. z pięknym strzałem Sheringhama na 1:1 i późnym, decydującym golem Klinsmanna. Newcastle - Juventus 1:0 - pierwsza wygrana po trzech porażkach w grupie - i Feyenoord - Newcastle 2:3 w ostatniej kolejce, bramka Bellamy'ego w doliczonym czasie gry dająca Srokom niemożliwy wydawałoby się awans.
FergusonGuy

Dodano: 01.09.2017, 01:52
United-Chelsea 2008 rok finał Ligi Mistrzów.Mecz po którym zostałem kibicem United.

United-Arsenal 8:2-Pięknie mi się przypomina dominacja naszych diabłów które zgwałciły Arsenal

Oprocz meczy naszych to np.Niemcy-Brazylia 7:1.Z zdziwieniem oglądałem bezradnych Brazylijczyków a zarazem ze zdumieniem siłę reprezentacji Niemiec czy Wisła Kraków-Barcelona 1:0 i bramka Clebera.Pamietam ogld ten meczyk na wsi.Piękny moment w Polskiej piłce nożnej.
grzegorbrona

Dodano: 06.10.2017, 14:39
Wczorajszy Polski z Armenią 6:1
Kalina
Dodano: 06.10.2017, 22:07
grzegorbrona

Nie rozsmieszaj mi nerek

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
  << < 1  2 

Forum » Piłkarski świat » Mecze godne zapamiętania

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania