Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

AKTUALNOŚCI

Liga Europy: Manchester United zagra z Anderlechtem

Data dodania 17 marca 2017, 13:10 - Autor: matheo - DevilPage.pl
Liga Europy: Manchester United zagra z Anderlechtem
Podziel się z innymi:

W piątek rozlosowano ćwierćfinały Ligi Europy. Manchester United zmierzy się z Anderlechtem, barw którego broni polski napastnik Łukasz Teodorczyk.

Czerwone Diabły do 1/4 finału Ligi Europy awansowały po dwumeczu z FK Rostów. Pierwsze starcie zakończyło się remisem 1:1, a w rewanżu ekipa Jose Mourinho wygrała 1:0 po golu Juana Maty.

W ćwierćfinale nie było zespołów rozstawionych, dlatego Manchester United mógł trafić na każdą z siedmiu drużyn, która pozostała w walce o końcowy triumf.

Ćwierćfinały zostaną rozegrane 13 i 20 kwietnia. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Belgii, rewanż na Old Trafford.

Anderlecht w 1/16 finału wyeliminował Zenit Sankt Petersburg, a w kolejnej rundzie pokonał APOEL Nikozja.

Pary 1/4 finału Ligi Europy:
RSC Anderlecht - Manchester United
Celta Vigo - KRC Genk
Ajax Amsterdam - Schalke 04 Gelsenkirchen
Olympique Lyon - Besiktas Stambuł

« Poprzedni news
Oceny pomeczowe: Manchester United - FK Rostów 1:0
Następny news »
Mata: To najlepsze uczucie w futbolu


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (104)


Klimaa: Nie mamy co narzekać na losowanie - w końcu aby wygrać puchar trzeba pokonać lepsze ekipy. W tym sezonie Anderlecht gra naprawdę fajną piłkę i dobrze będzie rozegrać z nimi dwumecz i przy okazji zobaczyć jak Bailly będzie kryć Teodorczyka. Na plus na pewno fakt że pierwszy mecz gramy na wyjeździe. Bramkowy remis bądź 0:1 będzie dobrym wynikiem.
» Niedziela, 19 marca 2017, 10:31 #104
karreem: Jeśli podejdziemy poważnie i w pełni skoncentrowani do meczu to Anderlecht pokonamy.Patrząc na wszystkie drużyny które pozostały w LE, najsilniejsze wydają się Lyon, Schalke Celta, a to przecież ekipy ze średniej półki europejskiej. Czyli wygranie LE jest jak najbardziej w naszym zasięgu, co w razie wpadki w lidze i nie zajęcia miejsca w pierwszej czwórce da nam grę w LM w przyszłym sezonie, dlatego nie możemy lekceważyć tych rozgrywek.
» Sobota, 18 marca 2017, 12:22 #103
Arturi87: Witam,
a tak z innej beczki : na typerze (kolejka 28) mecz liverpool-burnley, blad zostal poprawiony, wynik rowniez ale “Twoj typ“ juz nie i zostaly odebrane punkty tym kto typowal na liverpool ;)...
» Sobota, 18 marca 2017, 01:37 #102
Czlowiek: Mam nadzieję, że United to wygra i moje 3 argumenty przeciw Anderlechtowi:
-Nie to doświadczenie
-Nie ta liga
-Nie Ci zawodnicy

Okazało się wystarczające żeby wyjść zwycięsko z tego dwumeczu.
» Piątek, 17 marca 2017, 23:08 #101
Czlowiek: Okażą się*
» Piątek, 17 marca 2017, 23:31 #100
Ave88: Ogladałem pare spotkań i graja niezle to trzeba przyznać. Ciekawe jak na tle MU wypadną Tielemans i Teo. Łatwo nie będzie ale bedzie ciekawie.
» Sobota, 18 marca 2017, 07:21 #99
jaratkow: Może zbytnio upraszczam ale... to 1/4 finału LE. Kto miał odpaść już to zrobił. W grze pozostały już tylko zespoły zbliżone poziomami. Zatem prognozy są chyba bardziej wypadkową naszych sympatii / antypatii. Prawdę poznamy po minimum 180 minutach spędzonych przez naszych piłkarzy na boiskach.
» Sobota, 18 marca 2017, 09:43 #98
Fugas: Zbliżone poziomami? Żartujesz sobie. To ze z ruskami dwa mecze nie do końca nam wyszły nie znaczy że jesteśmy na rownym poziomie z resztą drużyn. Według mnie już wygraliśmy ten puchar.
» Sobota, 18 marca 2017, 09:48 #97
crunchips1992: Gdy Benitez wygrał z Chelsea LE w 2013 to Jose szydził z tego, mówił że to obciach grać o Ligę Europy, a teraz sam o to walczy i biadoli. Cóż po zmianie klubu zmieniły się cele. Nic dziwnego.
» Sobota, 18 marca 2017, 10:50 #96
jaratkow: @Fugas: Wiem, że ty wiesz lepiej ale taka a nie inna jest moja ocena aktualnych możliwości United oraz pozostałych w LE drużyn. Co nie zmienia faktu że liczę na naszą wygraną w całych rozgrywkach
» Sobota, 18 marca 2017, 12:22 #95
OneLoveOneUtd: Kolejne losowanie marzeń, może nie jeśli chodzi o naszego rywala bo można było trafić jeszcze lepiej ale znów najgroźniejsi rywale grają między sobą Lyon - besiktas
» Piątek, 17 marca 2017, 23:01 #94
Vampiro: Beskistas groźniejszy od Schalke?:>
» Sobota, 18 marca 2017, 02:32 #93
Insanity: Komentarz zedytowany przez usera dnia 18.03.2017 09:25

wyjazd do Turcji grozniejszy niż do Niemiec i cięższy. Chociaż oba kraje to prawie to samo już :D
» Sobota, 18 marca 2017, 09:24 #92
MatiasXD: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.03.2017 20:41

Zdobycie Ligi Europy to byłby wielki sukces. To jedyne trofeum którego nie mamy w swojej gablocie. Do tego nam ono grę w Lidze Mistrzów i cała Anglia na tym skorzysta bo w fazie grupowej będzie miała aż 5 klubów. To będzie wyróżnienie dla krytykowanej za słabe występy w europejskich pucharach ligi angielskiej.
» Piątek, 17 marca 2017, 20:40 #91
mercury: A mi to sie wydaje, ze jesli United wygra LE, to wtedy zespol z czwartego miejsca straci LM
» Piątek, 17 marca 2017, 23:51 #90
AFC07: Straci tylko wtedy jeśli Leicester wygrałoby LM w co raczej wątpię
» Sobota, 18 marca 2017, 00:49 #89
piter100000: świetne losowanie. ciepłe kulki :)
» Piątek, 17 marca 2017, 19:51 #88
braku: Bardziej chyba wibrujace
» Piątek, 17 marca 2017, 19:54 #87
GUESSWHOISBACK: Spacerek
» Piątek, 17 marca 2017, 19:21 #86
mercury: Normalnie bym stwierdzil, ze polfinal maja w kieszeni, ale po ostatnich meczach to w ogole nie mam pewnosci
» Piątek, 17 marca 2017, 18:59 #85
is200second: Prawda jest taka ze gra powinna byc ustawiana pod Mate. On jest na tyke kreatywny ze spokojnie gralby w pierwszym skladzie Barcy. Wg mnie Mata sie tu marnuje albo inaczej. Nie pokazuje calego swojego potencjalu.
» Piątek, 17 marca 2017, 18:52 #84
kckMU: Ligowe remisy mogą nas sporo kosztować w walce o top4, tym bardziej, że przed nami wyjazd na Etihad, Emirates i WHL.

1/4 LE to już daleka faza. 4 udane mecze od wielkiego finału. Wygranie tych rozgrywek to typowe dwa w jednym, bo gwarantuje to LM i dorzuca trzeci puchar w pierwszym sezonie Mourinho. Te rozgrywki nabrały już wielkiego znaczenia w tym roku dla nas.
» Piątek, 17 marca 2017, 18:46 #83
jassaj: Tak jest, ale obecnie nie możemy jeszcze olać ligi, 6 pkt do 4 miejsca przy 2 zaległych spotkaniach? To w teorii nic albo bardzo mało. A ćwiercfinał LE to jak mówisz jeszcze 5 meczów z czego w 1- tym ostatnim- daj Boże nie ma marginesu błędu. Strach myśleć co by sie działo jakbyśmy teraz dali całą na LE a potem w finale, nawet przez słabszy dzień przegrali z jakąs Celtą i lige skończyli na 6 miejscu bo za bardzo sobie zaufaliśmy. Narazie nie ma co dywagować, rozkminy będą a) już gdzieś na poziomie półfinału b)jak definitywnie odpadniemy z wyscigu w lidze. Narazie jest szansa na to i to i trzeba poprostu robić swoje
» Piątek, 17 marca 2017, 18:52 #82
SWAT: Ja dokładnie to samo powtarzam, ale po wczorajszym meczu zacząłem wątpić. Oby się przebudzili bo lepszej okazji już nie będzie .
» Piątek, 17 marca 2017, 18:53 #81
kckMU: Problem leży w naszym terminarzu. Natłok spotkań z trzema wyjazdami do bezpośrednich rywali, którzy o graniu w europie od dawna nie myślą.

I taki Arsenal, słaby bo słaby jak zawsze, ale zepnie te dziecięce tyłki i będzie nas cisnąć pressingiem przez cały mecz tak jak to było przy 0:3 za van Gaala. Ciężko na to odpowiedzieć mając za sobą 50 meczów i jeszcze kupę walki przed sobą.

Finał LE to jedno spotkanie, to prawda, ale przy 100% zaangażowaniu i skupieniu jestem przekonany, że zgarnęlibyśmy ten puchar. To jednak LE i co najwyżej Schalke/Celta/Besiktas/Lyon w finale, a te zespoły różnią się od Barcelony, Bayernu czy Atletico.
» Piątek, 17 marca 2017, 19:01 #80
JacekB: Super losowanie i czego chcieć więcej...chyba wygranej:)
» Piątek, 17 marca 2017, 18:46 #79
jassaj: Spoko losowania- patrząc Anderlecht mam przed oczami niedawne mecze z Brugią. Nie powinno być problemu. Gramy 1 na wyjezdzie- to dobrze. Możemy załatwić sprawe w 1 meczu, no chyba że ktoś wierzy że Anderlecht przyjedzie na OT i strzeli 2,3 lub więcej bramek. W tej fazie obawiałem sie tylko Lyonu ale te obawy to też tak na spokojnie, bez przesady. Pokonali Rome więc pewnie będą naładowani, ale wyjdzie w praniu.
» Piątek, 17 marca 2017, 18:40 #78
dev13: Jak sie Teodorczyk sprawi to moze dostanie angaz na Old Trafford strzeli ze 2 brameczki i Mou go zakupi :)
» Piątek, 17 marca 2017, 18:31 #77
Kuba1878MU: Co Wy pociskacie ze anderlecht zajął 3 miejsce w grupie LM, jak grał w LE z Saint ettiene, Mainz i gabala.
» Piątek, 17 marca 2017, 18:15 #76
jaratkow: Może wreszcie fortuna się do nas uśmiechnie i spokojnie zajedziemy do Finału a w nim... 😀😀😀
» Piątek, 17 marca 2017, 16:55 #75
zbyszek7: Dobre losowanie dla nas
w zasadzie to tylko Genk bylby latwiejszy na papierze oczywiscie
» Piątek, 17 marca 2017, 16:52 #74
Nubeq: Świetne losowanie.
W następnej fazie pewnie zobaczymy:
-Manchester
-Celta
-Schalke
-Lyon lub Beskitas, kto by nie odpadł to dobrze dla nas. Chociaż wolałbym żeby Beskitas odpadł bo nie widzi mi się granie na stadionie tych dzikusów.
» Piątek, 17 marca 2017, 16:46 #73
Chestnut: Racist
» Piątek, 17 marca 2017, 17:25 #72
RuudVN: "Dziki też człowiek" Kazimierz Pawlak
» Piątek, 17 marca 2017, 17:31 #71
SWAT: masz rację tylko tych dzikusów mogłeś napisać w " " nie było by tekstów o racist:) ale zachowanie kibiców totalna żenada:)
» Piątek, 17 marca 2017, 18:46 #70
Andrew07: Kogoś jeszcze rusza wyzywanie od rasistów?
» Piątek, 17 marca 2017, 20:17 #69
dlabigt23: ogólnie szkoda ze nie ma tego meczu 30 marca i potem rewanz 8 kwietnia ;p ale co zrobic :P Anderlecht jak najbardziej do ogrania i dosc wygodny rywal tylko jak nasi podejda profesionalnie do tego meczu to juz w 1 meczu mozna zakonczyc rywalizacje zeby na OT zagrac troche zmienionym skladem (rezerwowym) i na luzie bo jeszcze mecz z Chelsea jest a wiadomo trzeba wkoncu z nimi wygrac i kulac pkt w lidze zeby zakonczyc jak najwyzej :)
» Piątek, 17 marca 2017, 16:39 #68
zbyszek7: Kilku naszych graczy bedzie 28 gralo w ameryce płd gralo w reprezentacjach a ty chcesz zeby grali 30 z Anderlechtem?!! Nie masz litosci ;)
» Piątek, 17 marca 2017, 16:49 #67
dlabigt23: zbyszek a to nawet niewiedzialem ... to wypadna Rojo,Romero i ktos jeszcze ? mamy dosc wielka ławke rezerwowych wiec nie ma co sie bac . Rojo mozna zastapic
» Piątek, 17 marca 2017, 16:53 #66
zbyszek7: Rojo i Valencia dwoch podstawowych graczy
» Piątek, 17 marca 2017, 17:08 #65
DjTED: Sergio Romero, Antonio Valencia oraz Juan Mata znaleźli się w najlepszej XI tygodnia Ligi Europy.
» Piątek, 17 marca 2017, 16:39 #64
bartek00717: Dlaczego w typerze na początku miałem dodany punkt w meczu Liverpool Burnley? postawiłem na wygraną live a teraz mam 0?
» Piątek, 17 marca 2017, 16:22 #63
Mastin: Dla Genku to będzie już 17. i 18. mecz w LE w tym sezonie, bo grają już od połowy lipca.
» Piątek, 17 marca 2017, 16:02 #62
DEPE: w zasadzie pary rozlosoway sie sprawiedliwe. 4 faworytow do koncowwego sukcesu( przed losowaniem) celta, utd, ajax i lyon nie trafily na siebie.
» Piątek, 17 marca 2017, 15:54 #61
mycka86: Ajax obok Genk jest najsłabszą pozostałą drużyną. Nie daję im żadnych szans z Schalke.
» Piątek, 17 marca 2017, 15:58 #60
RedMops: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.03.2017 15:30

Ja bym się tak nie cieszył, Anderlecht jest w gazie. Teodorczyk w formie strzeleckiej. Nie jest powiedziane, że będzie sielanka.

Co do Par - Chciałbym aby Celta odpadła, uważam że jest to jedna z cięższych drużyn do przejścia, a biorąc pod uwagę, że średnio idzie nam gra z Hiszpańskimi drużynami tym bardziej wole aby odpadła. Fajnie że Lyon gra z Besiktasem, kolejna mocna drużyna odpadnie.
» Piątek, 17 marca 2017, 15:30 #59
Andrew07: Bez jaj, przecież dla MU taki Anderlecht nawet w turbo gazie powinien być łatwym przeciwnikiem.
» Piątek, 17 marca 2017, 16:07 #58
RedMops: Ludzie im szybciej dotrze do was, że czasy United za SAF'a juz za nami tym lepiej. Przy naszej obecnej grze wcale bym nie powiedział, że Anderlecht będzie łatwym przeciwnikiem.
» Piątek, 17 marca 2017, 23:40 #57
MarChester: dokladnie ! w tym kwietniu ważnieszy mecz to bitwa z chelsea!! 3 porażka niedopuszczalna !
» Piątek, 17 marca 2017, 15:27 #56
qwerasdf: Anderlecht bez problemu nas rozjedzie przy naszej grze.
» Piątek, 17 marca 2017, 15:00 #55
Krystiano98: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.03.2017 15:17

Dlaczego tak uważasz?
Dobra, nie odpowiadaj, przeczytałem reszte twoich komentarzy.
» Piątek, 17 marca 2017, 15:16 #54
mycka86: Dobrze, że nie trafiliśmy na Celtę, każde inne losowanie można uznać za dobre
» Piątek, 17 marca 2017, 14:38 #53
PT77: Siema mam pytanko :D czy tylko mnie irytują ludzie którzy wciąż piszą np: Depay strzeli na hat tricka lub jak wczoraj jest 0:0 i pytanie kto awansuje. Panowie interesujmy sie piłka od dziś?? Czy od wczoraj bo te pytania to normalnie są na poziomie wczorajszych komentatorów. A co do losowania to dobrze wyszło liczyłem że celta spotka schalke niestety nie pykło. Bardziej mnie martwi mecz z Chelsea miedzy dwumeczem.
» Piątek, 17 marca 2017, 14:37 #52
RedDevil9725: nie podoba mi się to losowanie nie wiem czemu ale mi się to nie podoba i jak widzę jak gra United to widzę przemęczony zespół
» Piątek, 17 marca 2017, 14:29 #51
PanWolodyjowski: Celta,Schalke,Lyon. Te drużyny typuję do półfinału.
» Piątek, 17 marca 2017, 14:22 #50
asart: A ja typuje United
» Piątek, 17 marca 2017, 14:37 #49
Kilerek7: Co do losowania LM to w końcu 4 mecze które będą równe. Bayern - Real i już 1 gigant odpadnie, Juve - Barca, mam nadzieję, że Juve zrobi to co PSG się nie udało. Atletico - Leicester, świetne losowanie dla Lisów, Atleti to mocny zespół ale mają z nimi szanse. Dortmund - Monaco, tutaj może być bardzo dynamiczny mecz, bo grają ze sobą podobne zespoły, liczę na Monaco ale BvB też lubię:)
» Piątek, 17 marca 2017, 14:20 #48
mattCK: Mou będzie miał okazje przyjrzeć się Tielemensowi :D
Co do samego losowania, moim zdaniem bardzo dobre, raz że blisko, dwa że przeciwnik za bardzo nie wymagający.
» Piątek, 17 marca 2017, 14:05 #47
Mastin: 1/4, 1/2 i final to mozna powiedziec ze sa to 3. rundy kwalifikacyjne LM dla MU :)
» Piątek, 17 marca 2017, 13:55 #46
atos1987: Teo nawali nam bramek :D
» Piątek, 17 marca 2017, 13:54 #45
MatiasXD: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.03.2017 14:10

Takiech drewniaków jak Teodorczyk to Jones kasuje za zamkniętymi oczami.
» Piątek, 17 marca 2017, 14:09 #44
Tykariew: Naprawdę, patrząc na te pary ćwierćfinałowe widzę że jesteśmy głównym faworytem do wygrania tego pucharu. To mi nawet wygląda na łatwiejszą drogę do Ligi Mistrzów niż awans z premier league... I taki powinien być moim zdaniem cel nr 1 do końca sezonu, czyli wygranie Ligi Europy, na to trzeba się nastawić...

Natomiast co do Anderlechtu, rewanż u siebie, nie trzeba daleko latać, przeciwnik raczej dużo słabszy od nas no i jest dobrze :)
» Piątek, 17 marca 2017, 13:52 #43
Ciechanek: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.03.2017 13:51

Dobre losowanie !!
» Piątek, 17 marca 2017, 13:51 #42
duncaneedwards: mysle ze bardzo dobre losowanie.udalo sie uniknac turkow i niemcow. jedizemy dalej po swoje:D
» Piątek, 17 marca 2017, 13:39 #41
M4GIK1990MU: Pierwszy mecz na wyjeździe, więc pasuje najmniejszym nakładem sił zremisować, a w najgorszym przypadku przegrać jedną bramką. Tak czy inaczej pierwszy mecz należy po prostu odbyć, bo 3 dni później czeka nas dużo ważniejsze starcie z Chelsea. Może więc to dobry moment, aby na mecz z Anderlechtem Mou pobawił się w większą rotację i dał pograć komuś z rezerw?
» Piątek, 17 marca 2017, 13:30 #40
tomekwietniu: Myślę, że Belgów pokonamy na podobnych zasadach co resztę rywali - czyli jak najmniejszym nakładem sił, trochę na zmęczeniu...
Osobiście uważam, że powinniśmy trafić w półfinale na trudniejszą drużynę, czyli albo Lyon albo Celtę - w razie czego są dwa mecze, gdyby nóżka miała się powinąć, to można to w drugim meczu nadrobić, w finale tak nie będzie i oby w nim trafić już na teoretycznie najprostszą drużynę :)
» Piątek, 17 marca 2017, 13:28 #39
M4GIK1990MU: też mam nadzieję, że w półfinale trafimy na ten nieszczęsny Lyon. Raz, że właśnie w dwumeczu będzie teoretycznie łatwiej, a dwa, że na końcówkę sezonu ligowego nie potrzebny nam kolejny ciężki mecz.
» Piątek, 17 marca 2017, 13:32 #38
creo21: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.03.2017 13:27

Super losowanie. Liczyłem na genk albo anderlecht.
» Piątek, 17 marca 2017, 13:25 #37
Mucha1470: Nieźle! Podróż nie będzie męcząca, w dodatku odpadną dwie silne drużyny z par Ajax - Schalke i Lyon - Besiktas. Obstawiałbym półfinał z Schalke i finał z Lyonem :) Kolejny puchar do kolekcji przy takich rywalach to obowiązek
» Piątek, 17 marca 2017, 13:24 #36
UrbannLegend: Dobrze wyszło. Ograć Belgów, potem np. Vigo i w finale myślę, że może znaleźć się Schalke/Lyon. To jest do zrobienia. :)
» Piątek, 17 marca 2017, 13:23 #35
iMarMU: 13.04 i 20.04
A 16.04 mecz z cchealsa na old traford
» Piątek, 17 marca 2017, 13:23 #34
M4GIK1990MU: innymi słowy: MASAKRA!
» Piątek, 17 marca 2017, 13:27 #33
DymekS92: 13.04 rezerwy (które powinny dać radę)
16.04 na galowo
i 20.04 dokończyć dzieła rezerw lub w ostateczności ratowac w silnym składzie

nie ścierpię kolejnej porażki z Londyńczykami ...
» Piątek, 17 marca 2017, 13:32 #32
M4GIK1990MU: @Dymek

ja też. Należy w końcu utrzeć nosa Conte i pokazać, dlaczego należy nam się top 4!
» Piątek, 17 marca 2017, 13:35 #31
Diabelred: Losowanie dla nas idealne. :)

1. Blisko
2. Malo realne, zeby Belgowie stawiali przez caly meczu autobus, przez co latwiej powinno nam sie grac z przodu
3. Przeciwnik ze sredniej polki, jeden ze slabszych jacy pozostali.

Z Lyonem fajnie by bylo zagrac dopiero w finale heh. Ciekawe jak na tle naszej defensywy wypadnie Teodorczyk. Przynajmniej bedzie mozna sie przekonac czy ta jego swietna strzelecka forma wynika z niskiego poziomiu ligi czy faktycznie jest taki dobry.
» Piątek, 17 marca 2017, 13:22 #30
AdaMUFC: Chyba łatwiej będzie zdobyć lige mistrzów poprzez własnie lige europjeska, niżeli Premier Leauge ;)
» Piątek, 17 marca 2017, 13:20 #29
trikos: Będzie baaaardzo ciężko...
» Piątek, 17 marca 2017, 13:18 #28
Keyen: Ile jeszcze czasu musi minąć, aż redaktorzy stron sportowych pojmą, że ten klub nie jest z Brukseli?
» Piątek, 17 marca 2017, 13:17 #27
JoJo: Z uwagi na fakt, że Anderlecht wchodzi w skład aglomeracji brukselskiej, RSCA często w Polsce jest nazywany Anderlechtem Bruksela (choć ani klub, ani UEFA nie używają takiej nazwy).
» Piątek, 17 marca 2017, 13:27 #26
AFC07: A do tego adres : Avenue ThĂŠo Verbeeck 2
1070 Bruksela
» Piątek, 17 marca 2017, 13:28 #25
Czlowiek: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.03.2017 13:32

Ale jest w aglomeracji i z Bruksela połączenie choćby metrem.


PS: Co nie zmienia faktu że nazywanie Anderlechtu Bruksela jest tak samo żenujące jak mówienie Benfica Lizbona-w nazwie tego klubu nie ma ani słowa o Lizbonie.
» Piątek, 17 marca 2017, 13:30 #24
Keyen: To nazywajmy też Wigan Athletic, nazwą "Wigan Manchester Atheltic", a do swojego nazwiska dodaj sobie nazwisko prezydenta Twojego miasta, bo przecież się z niego wywodzisz. Z resztą tym nawiasem sam sobie odpowiedziałeś.
» Piątek, 17 marca 2017, 13:30 #23
sagnol32: Czlowiek teraz toś palną :Sport Lisboa e Benfica , pełna nazwa klubu.
» Piątek, 17 marca 2017, 13:42 #22
UniteDKanzaS: "Arsenal Londyn" oraz "Chelsea Londyn" to czołowe przykłady. Wszystko jednak zależy od kwestii podejścia. Myślę, że można to traktować jako łatwiejsze do wymówienia odpowiedniki: londyński Arsenal, czy, częściej słyszana, londyńska Chelsea. Nie ma co się zżymać, czy obrażać!
» Piątek, 17 marca 2017, 14:04 #21
Keyen: Ja bym do tego dorzucił "Juventus Turyn" i '"FC Liverpool" i wśród kibiców, to już się do tych klasyków przyzwyczaiłem, ale jednak od redaktorów poczytnych stron, czy komentatorów należałoby wymagać poprawności. :)
» Piątek, 17 marca 2017, 14:15 #20
Czlowiek: Sagnol32

Przepraszam, myślałem o Sportingu, a napisałem o Benfice.
» Piątek, 17 marca 2017, 14:20 #19
Quatium: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.03.2017 13:18

Wygodny rywal bez dalekigo wyjazdu. Mnie osobiście cieszy możliwość zobaczenia w grze Teo i Tielemansa
» Piątek, 17 marca 2017, 13:17 #18
MatiasXD: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.03.2017 13:17

Nadal mamy farta nadal sprzyja nam karta. Rewanż na Old Trafford czyli kolejny atut. Rywal mało wymagający. Schody zaczną się w półfinale. Lyon, Schalke czy Celta mogą z nami powalczyć.
» Piątek, 17 marca 2017, 13:17 #17
zylkos1988: Wiadomo, z ktora para ewentualnie spotkamy sie w polfinale?
» Piątek, 17 marca 2017, 13:16 #16
M4GIK1990MU: wiadomo. Ktoś z:

Celta Vigo - KRC Genk
Ajax Amsterdam - Schalke 04 Gelsenkirchen
Olympique Lyon - Besiktas Stambuł
» Piątek, 17 marca 2017, 13:17 #15
zylkos1988: to zes zablysnal teraz- zartownis normalnie. chodzi mi o to, ze polfinalow juz nie losuja wiec jest juz na pewno jakis schemat z ktora para spotkamy sie w ewentualnym polfinale
» Piątek, 17 marca 2017, 14:18 #14
jassaj: No ale nie ma co sie obrażać. Dobrze Ci napisał. Nie wiem skąd ty wytrzasnołeś swój schemat ale napewno obecnie on nie obowiązuje :/
» Piątek, 17 marca 2017, 18:46 #13
champione2013: Finał z Lyonem byłby idealny :)
» Piątek, 17 marca 2017, 13:16 #12
AdaMUFC: i hatr-trick Depaya xD
» Piątek, 17 marca 2017, 13:21 #11
creo21: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.03.2017 13:23

Depay nie może grać w LE
» Piątek, 17 marca 2017, 13:22 #10
AdaMUFC: tfuu *wypluć*
» Piątek, 17 marca 2017, 13:23 #9
Diabelred: AdaMUFC,

Depay juz gral u nas w trzech meczach LE, takze jego wystepy w tym dwumeczu sa niemozliwe. :)
» Piątek, 17 marca 2017, 13:25 #8
bartoszjan: Super Losowanie...wkoncu mamy szczęście :)
» Piątek, 17 marca 2017, 13:15 #7
Gallacher: Teodorczyk już czeka :)
» Piątek, 17 marca 2017, 13:14 #6
RedArmy: No i fajnie najważniejsze że nie będzie wyjazdu do turcji.
» Piątek, 17 marca 2017, 13:14 #5
lukiton0589: Znów dobre losowanie. Trafiamy na jednego z łatwiejszych rywali i pierwszy mecz na wyjeździe.
» Piątek, 17 marca 2017, 13:13 #4
Chapman: Bajeczne losowanie