Brighton & Hove Albion: Ryan – Montoya (March 46'), Duffy, Dunk, Burn – Trossard (Gross 60'), Propper, Stephens, Alzate – Maupay, Connolly (Murray 46')

Rezerwa: Button, Gross, Balogun, Murray, Mooy, March, Schelotto

relacja na żywo

FTDziękuję wszystkim za uwagę. Do usłyszenia podczas kolejnych Relacji na Żywo!
FTPewne i zasłużone zwycięstwo Manchesteru United. Cieszy bardzo duża ilość ataków i strzałów Czerwonych Diabłów. Jedynym zmartwieniem może okazać się potencjalny uraz McTominaya.
FTKONIEC MECZU!
90+Scott opuszcza murawę z pomocą 2 lekarzy.
90+Nosze na boisku. Szkot jednak wstaje o własnych siłach.
90+McTominay jeszcze na murawie. Szkot został poturbowany przez rywala na środku boiska.
90+Lingard wywalczył piłkę na połowie rywali, podaje do Martiala... Francuz nie opanował jednak dobrze futbolówki. Bez gola.
90+Kolejne dobre podanie Freda do atakującego Martiala! Minimalnie za lekkie. Atak przerwany przez defensywę Brighton.
90+Sędzia dolicza 3 minuty.
90'Zmiana zawodnika Rashford zostaje zastąpiony przez Greenwooda. Druga zmiana to Rojo za Williamsa.
90'Kontratak United po dalekim wyrzucie De Gei. Rashford na klepkę z Martialem po czym strzela z ostrego kąta! Tuż obok słupka! Marcus jest mocno niezadowolony ze swojego strzału. Mógł też podać do niepilnowanego Lingarda.
88'United zwolnili tempo. Teraz przy piłce od dłuższej chwili gracze Brighton.
86'Martial świetnie poradził sobie z Duffym w defensywie, wystawił sobie piłkę na lewą nogą i mocno uderzył. Ryan spokojnie złapał jednak piłkę w locie.
83'Maupay złapany na wyraźnym spalonym.
82'Atak Williamsa na lewej flance, Brandon jest już pod linią końcową, podaje do kolegi na środek pola karnego... niestety niecelnie.
81'Kolejny kontratak MU, ale finalne podanie Martiala do Jamesa niestety zbyt mocne i odbiera Walijczykowi okazję do bezpośredniego oddania strzału.
80'Marcus przeskakuje nad piłka, Fred podkręca piłkę lewą nogą... Niestety strzela nad poprzeczką.
80'Przy futbolówce ponownie Fred i Marcus. Kto będzie uderzał tym razem?
79'Kapitan Brighton ma już żółtą kartkę na koncie, ale tym razem mu się upiekło.
79'Drugi rzut wolny dla United tuż na linii pola karnego. Lewis Dunk podcinał Marcusa Rashforda.
78'Daniel James posyła groźne podanie w pole karne... piłka zgrana klatką piersiową do bramkarza Brighton.
77'Gracze United wyraźnie rozbudzeni, mają ochotę na kolejne bramki. I bardzo dobrze!
76'Jeszcze jeden atak MU, Lingard uderza bardzo mocno z ostrego kąta! Piłka zablokowana. Akcję z drugiej strony zamykał jeszcze Rashford, Anglik po zwodzie w stylu Ronaldinho strzelał prawie z zerowego kąta. Ryan skutecznie złapał futbolówkę.
75'Fred przebiega nad piłką, Marcus strzela! Trafia w mur!
75'Okazja do bezpośredniego uderzenia. Przy piłce ustawieni Fred i Rashford.
74'Klepka między Martialem i Lingardem. Anglik podcięty przez Proppera tuż przed linią pola karnego.
72'Kolejny atak United, mocne podanie na długi słupek do Jamesa, ten strzela wystawiając nogę przed siebie! Ryan ponownie świetnie broni! Dwie dogodne sytuacje United! Niestety bez dodatkowych bramek.
72'Brandon Williams uderza mocno z wewnątrz pola karnego! Ryan broni!
71'Dobre zejście Marcusa ze skrzydła, ale Alzate wybija mu futbolówkę spod nóg!
70'Zmiana zawodnika Solskjaer wprowadza pierwszą zmianę. Lingard za Pereirę.
68'Przepiękny kontratak United, James ucieka rywalom na skrzydle, prostą zmianą tempa uwalnia się spod opieki rywala, podaje jak na tacy piłkę do Rashforda na 7. metr, a ten nie trafia z banalnie prostej pozycji! To powinien być gol! Anglik nie może marnować takich "setek"!
68'RASHFORD! Co za pudło!
66'Radość i nadzieja gości nie trwała długo. Atak pięknym prostopadłym podaniem rozpoczął. Fred. Martial minął bramkarza, wycofał do Rashforda, a ten z miejsca wbija piłkę mocnym uderzeniem. Futbolówka odbija się jeszcze z impetem od poprzeczki. Brawo United!
66'GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!
65'Zawodników United czeka nerwowy okres. Brighton na pewno będzie próbowało pójść za ciosem.
64'Lewis Dunk wbija piłkę do bramki De Gei głową po mocnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego. McTominay nie doskoczył do piłki, Maguire spóźnił się z interwencją za plecami zawodnika BHA i mamy już tylko 2:1.
64'GOOOL!
63'Ogromne zamieszanie w polu karnym United i De Gea broni przypadkowo nogami piłkę, która zmierzała do siatki. Chwila nieuwagi w defensywie Manchesteru United.
62'Fred uderza niespodziewanie lewą nogą zza linii pola karnego! Ryan broni na raty! Po pierwszym sparowaniu piłka odbija się jeszcze od poprzeczki bramki gości!
61'Po chwili ponowna wrzutka Jamesa, tym razem z narożnika boiska. Rashford nie doskakuje do futbolówki.
61'James posyła świetną piłkę przez 50 metrów do Rashforda. Anglik decyduje się na uderzenie z dystansu, ale nie trafia w światło bramki.
60'Zmiana zawodnika Gross w miejsce Trossarda.
59'Williams walczy jak lew w narożniku boiska i wywalczył rzut z autu. Ogromne brawa od publiczności z Old Trafford.
58'Żółta kartka Brandon Williams trafia do kajety za groźne zagranie i kopnięcie korkami w brzuch rywala.
57'Dobry atak United, ale podanie Rashforda do Freda nie w tempo. Akcję próbował zakończyć jeszcze strzałem z dystansu Andreas Pereira. Uderzenie wyłapane przez Ryana.
55'Martial wpada w pole karne rywali, ale traci piłkę. Francuz domagał się zagrania ręką przez rywala. Bezskutecznie.
54'Kolejne dośrodkowanie z rzutu rożnego i po raz kolejny brak strzału. Stałe fragmenty gry są piętą achillesową Manchesteru United.
54'Wyjście Maguire'a pod pole karne, Anglik strzela! Blok!
53'Mocna dogranie z lewej flanki od Marcha. Lindelof wybija piłkę spod bramki.
51'Mocne wejście McTominaya w Murraya. Faul dla Brighton.
49'Świetny obrót Martiala z piłką w narożniku boiska i strzał prawą nogą! Niestety zablokowany.
48'Niezła klepka Jamesa i Martiala. Piłka wychodzi jednak na aut. Brighton wznowi grę.
47'Faul McTominaya w ofensywie.
46'Od razu odważny atak Marcusa na skrzydle i mamy rzut rożny.
46'Rozpoczynamy drugą połowę!
HTZapraszam na kwadrans przerwy!
HTUnited wygrywa, kontroluje mecz, ale tak na prawdę gracze Solskjaera nie wykreowali wiele groźnych sytuacji strzeleckich.
HTSędzia kończy pierwszą połowę spotkania na Old Trafford!
45+Wrzutka nie przyniosła bezpośredniego zagrożenia na bramkę Brighton. Po chwili strzał z dystansu oddał jednak Andreas Pereira! Brazylijczyk uderzył bardzo mocno, po ziemi i Ryan był zmuszony sparować piłkę przed siebie. Dobra próba zawodnik MU.
45+Żółta kartka Dan Burn ostro fauluje Daniela Jamesa. Zasłużona kartka dla zawodnika BHA.
45+Sędzia dolicza 4 minuty do pierwszej połowy.
45'Żółta kartka Przewinienie Rashforda na Montoyi. Anglik trafia do kajety arbitra.
44'Tym razem Maguire dochodzi do podania! Strzela głowa, ale bardzo niecelnie.
44'Pereira mocno dośrodkowuje... Duffy trąca piłkę i będziemy mieli jeszcze jeden rożny.
43'Kolejny piekielnie szybki rajd Jamesa, zakończony dobrym dośrodkowaniem w kierunku Rashforda. Anglika ubiega jednak Dunk, który wybija głową na korner.
41'Connolly dochodzi do piłki, ale uderzył głową w odchylonej pozycji, przez co nie nadał jej odpowiedniej siły. Piłka przelatuje obok słupka bramki.
40'Fred fauluje rywala w narożniku boiska. Brighton ma okazję do groźnego dośrodkowania.
39'Wracamy do gry.
37'Rozpędzony Rashford wpada na rywala. Anglik mocno ucierpiał w tym starciu.
36'Dobra interwencja Williamsa w obronie, ale podanie do Rashforda już niedokładne. Strata Anglika.
35'Oskrzydlający atak Rashforda zakończony wyjściem piłki poza linię końcową. Ryan wznowi mecz.
34'Po chwili przerwy wracamy do gry!
33'McTominay wybija głową. Na murawę padł David De Gea. Gra zostaje przerwana. Hiszpan został uderzony w szczękę przez Connolly'ego.
32'Ofiarny blok Maguire'a w narożniku boiska. Rzut rożny dla Brighton.
30'Żółta kartka Kolejne przewinienie. Montoya wjeżdża nogami od tyłu w Marcusa Rashforda. VAR sprawdza jeszcze akcję pod kątem czerwonej kartki.
29'Dośrodkowanie... Dunk uderza piłkę kolanem... strzał przelatuje obok słupka bramki De Gei.
28'Faul po drugiej stronie boiska. Brighton przed okazją na wrzutkę w pole karne.
27'Marcus wyraźnie podcięty w polu karnym przy zastawianiu futbolówki. Arbiter główny nakazuje jednak grać dalej! Marcus zdecydowanie nie zgadza się z decyzją sędziego.
25'Odważny wślizg Williamsa pod nogi Montoyi. Skuteczny!
24'Tempo gry nieco nam spadło. Na pewno nie jest to jednak koniec emocji na Old Trafford!
22'Gol uznany!
20'Trwa jeszcze analiza VAR pod kątem zagrania ręką Maguire'a...
19'Scott McTominay podnosi prowadzenie United! Po rzucie wolnym na 5. metrze powstało spore zamieszanie, do piłki doskoczył Maguire i Scott i po chwili futbolówka wpada do siatki.
19'GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!
18'Żółta kartka Lewis Dunk spóźnił wślizg przy szybkim Jamesie i mamy drugą kartkę w tym spotkaniu.
17'Kontratak United w zestawie Martial, Pereira i James. Andreas dryblował, po chwili odebrał podanie od Martiala uderzył lewą nogą i piłka po rykoszecie od obrońcy Brighton i bramkarz był bezradny.
17'GOOOOOOOOOOOOOOL!!!
15'Przepiękny rajd Rashforda, który zszedł ze skrzydła na 15. metr i uderzył mocno po ziemi! Ryan jednak skutecznie łapie futbolówkę przy murawie!
14'Atak MU, Wan-Bissaka wbiega pod pole karne przy linii końcowej, dogrywa piłkę na 7. metr... podanie przerwane przez gości. Piłkarze Manchesteru United domagają się jednak zagrania ręką przez Lewisa Dunka. Sędzia nakazuje jednak grać dalej.
13'Kiks Lindelofa i Brighton rozpoczyna atak pozycyjny.
11'Tempo gry od samego początku w wykonaniu United dobre, chociaż póki co brak realnego zagrożenia na bramkę Ryana.
9'Piłka skierowana do Maguire'a, ale finalnie nie doszła do Anglika. Chwilę potem McTominay próbował pojedynku 1:1 z defensorem Brighton, ale atak zakończył się wyjściem piłki poza linię końcową.
9'Szybki rajd Jamesa i mocne dośrodkowanie w kierunku Marcusa Rashforda! Montoya wybija głową na rzut rożny.
6'Kontratak gości skutecznie powstrzymany przez młodego Brandona Williamsa.
6'Pereira dośrodkowuje, ale zbyt lekko i nisko. Piłka przejęta przez rywali.
5'Pereira faulowany brzydko przez Stephensa. Żółta kartka Kartka dla zawodnika Brighton.
4'Mocne wbicie piłki w pole karne od Williamsa z lewej flanki. żaden zawodnik United nie zamknął jednak ataku.
3'Dalekie i wysokie podanie do Rashforda w pole karne z linii obrony. Marcus walczył z defensorem i bramkarzem Brighton, ale to gospodarze wyszli zwycięsko z tego pojedynku.
2'Aut dla Manchesteru United pod własnym polem karnym.
1'Pereira prostopadle do Martiala, ale za mocno. Piłkę przejmuje Ryan.
1'Manchester United rozpoczął niedzielne spotkanie!
Na relację na żywo z meczu Manchester United vs Brighton & Hove Albion zapraszamy w niedzielę od godziny 15:00.