Manchester United: De Gea (Henderson 46') – Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Telles (Williams 84') – Fred, Matić, Van de Beek – Fernandes – Rashford, Greenwood (Cavani 46')

Rezerwa: Henderson, Cavani, Mata, James, Fosu-Mensah, Williams, Tuanzebe

relacja na żywo

FTTo już wszystko. Dziękuję wszystkim za uwagę! Do usłyszenia.
FTEkipa z Old Trafford awansuje również na 7. miejsce w tabeli Premier League.
FTManchester United zalicza świetny comeback w drugiej połowie meczu odrabiając dwubramkową stratę i doprowadzając do zwycięstwa! Edinson Cavani niekwestionowanym zawodnikiem meczu!
FTKONIEC!
90+Fernandes strzela z miejsca z wewnątrz pola karnego po podaniu od Rashforda! Wysoko nad poprzeczką.
90+Zmiana zawodnika N’Lundulu w miejsce Walkera-Petersa.
90+El Matadoooooooooooooooooooooooooooooorrrrr!
90+Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry, Marcus Rashford dośrodkowuje i Edinson Cavani uderza pięknie głową z niskiego pułapu!
90+GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!
90+Vestergaard fauluje od tyłu Bruno. Będzie okazja do dośrodkowania w pole karne.
90+Próba przelobowania McCarthy'ego spod linii środkowej przez Fernandesa. Piłka ląduje na górnej siatce bramki Świętych.
90'Sędzia dolicza 5 minut. Tyle czasu mają jeszcze piłkarze z Manchesteru na odmianę losów tego spotkania.
90'Zmiana zawodnika Jeszcze jedna zmiana taktyczna - Diallo w miejsce Armstronga.
88'Maguire w kolejnej akcji w roli prawoskrzydłowego. Wywalczył jeszcze jeden korner.
87'Van de Beek wywalczył kolejny rzut rożny.
86'Groźna wrzutka Warda-Prowse'a. Maguire oddala zagrożenie spod własnej bramki wybiciem głową.
85'Atak United, Cavani przepuszcza piłkę do Rashforda, Anglik wystawia piłkę do Freda! Brazylijczyk próbował uderzyć wślizgiem, ale nie sięgnął piłki. Powtórki wykazały również, że pomocnik był na pozycji spalonej.
84'Zmiana zawodnika Ole wprowadza 3. zmianę. Brandon Williams wchodzi za Alexa Tellesa.
82'Próba indywidualnego rajdu Rasfhroda na skrzydle. Anglik minął 2 rywali, ale nie poradził już sobie z trzecim.
79'Che Adams uderza wolejem po nieczystym wybiciu Maticia głową. Piłka przelatuje obok bramki.
79'Czerwone Diabły musza pójść za ciosem i wykorzystać psychologiczną przewagę nad rywalem. Jest jeszcze dość dużo czasu na wyjście na prowadzenie.
78'Faul Cavaniego.
75'Van de Beek przed dobrą okazją przy krótkim słupku! Holender niestety decydował się odegrać piłkę do Bruno zamiast uderzać.
74'Po interwencji McCarthy'ego Fred podaje do Fernandesa. Bruno próbował strzelać, ale piłkę po rykoszecie poleciała w kierunku do Cavaniego. Edinson uderzył szczupakiem i nie dał szans bramkarzowi Świętych! Brawo United!
74'GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL!!!!
73'Podanie fałszem Fernandesa w pole karne do Van de Beeka. Jan Bednarek ofiarnie blokuje piłkę i wybija na korner.
72'Zmiana zawodnika Roszada Świętych - Shane Long w miejsce Djenepo.
71'Dwie wrzutki w pole karne gospodarzy, ale bez strzału na bramkę.
69'Cavani! Napastnik United uderzył głową na długi słupek bramki Świętych po lekkie wrzutce od Wana-Bissaki! Niewiele brakowało, a mielibyśmy remis!
67'Armstrong dobija wybitą piłkę po rzucie rożnym. Van de Beek blokuje uderzenie i mamy kolejny korner.
66'Dwa bardzo dobre wślizgi Wana-Bissaki. Rzut rożny po bloku przy próbie dośrodkowania rywali.
65'Fernandes próbował zaskoczyć McCarthy'ego uderzeniem z 40 metrów. Strzał był zbyt niski i bramkarza nie dał się zaskoczyć.
63'Uderzenie Djenepo lewą nogą po szybkim dryblingu. Zawodnik Świętych mocno chybia.
60'Oby ten gol dał wiarę i siłę zawodnikom United do kolejnych ataków.
59'Fred świetnie zastawił się na połowie rywali pod naporem 2 rywali. Uruchomił później Cavaniego na skrzydle. Urugwajczyk od razu dostrzegł Bruno Fernandesa w polu karnym, podał idealnie do nogi, Portugalczyk spokojnie ją przyjął po czym celnie skierował ją do siatki Soutmaptonu.
60'GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!
58'Nieudany korner w wykonaniu Manchesteru United.
57'Jan Bednarek na murawie po tym jak z dużym impetem kopnął go kolega z zespołu, który próbował zablokować strzał Cavaniego - Djenepo.
56'Kolejny dobry atak United, wrzutka Fernandesa spod linii, Van de Beek odgrywa do Cavaniego, a ten uderza z obrotu wolejem! Niestety bad bramką!
52'Kontratak United, Rashford biegnie na wprost bramkarza, Cavani czeka na otwartej pozycji... Anglik strzela! Prosto w bramkarza! Urugwajczyk może być wściekły. Młody napastnik zmarnował 100% okazję poprzez samolubną decyzję!
51'Ward-Prowse wrzuca mocną piłkę w pole karne z rzutu wolnego. Telles wybija głową.
49'Drugi strzał Walcotta z dystansu! Henderson ze spokojem łapie futbolówkę.
47'Atak Świętych, Djenepo na skrzydło, Walcott mocno wbija piłkę w pole karne! Henderson zalicza pierwszą udaną interwencję.
47'Czy czeka nas emocjonujący comeback w wykonaniu Manchesteru United?
46'Mecz wznowiony!
46'Zmiana zawodnika Solskjaer nie czeka i od razu wprowadza zmiany. Edinson Cavani wszedł za Greenwooda oraz Henderson za kontuzjowanego De Geę.
HTSolskjaer musi mocno zmotywować zawodników United w ciągu najbliższego kwadransa.
HTManchester United schodzi do szatni z dużą stratą i kiepskimi rokowaniami na drugą połowę. De Gea być może nie wyjdzie już na murawę w dzisiejszym meczu.
HTPRZERWA!
45+Sędzia techniczny dolicza 2 minuty do pierwszej połowy.
45'Strzał Freda z dystansu po nieudanym rzucie rożny. Brazylijczyk zablokowany.
45'Rashford wywalczył rzut rożny z trudnej sytuacji, dzięki pomocy Van de Beeka.
42'Dobry drybling Fernandesa, który zamarkował wrzutkę, zmylił 2 rywali , podbiegł kilka metrów i podał prostopadle do Van de Beeka. Niestety Holender nie opanował futbolówki.
41'Adams na murawie. Zawodnik Świętych kopnięty przez Freda podczas wślizgu.
39'Próba prostopadłego podania Bruno do Greenwooda, ale było ono zbyt daleko od zawodnika. Anglik nie podjął próby sprintu.
37'Telles dośrodkowuje w pole karne... niestety mocno niecelnie. McCarthy wyłapuje w locie.
36'De Gea po zderzeniu ze słupkiem przy drugiej bramce mocno utyka. Dean Henderson szykuje się do wejścia na murawę.
35'Djenepo uderza z dystansu! De Gea broni na razy. Tylko złe przyjęcie Armstronga uratowało Manchester United przed trzecią bramką.
33'James Ward-Prowse uderza z rzutu wolnego w kierunku okienka bramki De Gei. Hiszpan sięgnął futbolówki, ale wpadł z nią razem do bramki.
33'GOOOOOOOOOOOL!!
32'Djenepo faulowany na skraju pola karnego przez Freda.
30'McCarthy broni źle wybija piłkę, którą przejmuje Greenwood, Anglik od razu mocno strzela! Bramkarz broni, Fernandes dobija z kilku metrów... McCarthy ponownie górą! Niesamowita rehabilitacja w wykonaniu goalkeepera Świętych!
29'Greenwood powstrzymany faulem przy próbie wyprowadzenia kontrataku.
28'Wrzutka z rożnego w tym samym stylu co poprzednio. Tym razem United wybronili atak. Po chwili Djenepo wpada w pole karne, ale nie zdołał oddać strzału.
27'Uderzenie Walkera-Petersa, rykoszet od nogi Tellesa... piłka odbija się od słupka bramki De Gei! Będzie jeszcze rzut rożny dla Southampton.
26'Gospodarze nabrali chęci do ataków po pierwszej bramce.
23'Wrzutka na krótki róg, do piłki doskoczył Jan Bednarek, który wypracował sobie trochę miejsca na 4. metrze po czym skutecznie skierował futbolówkę do siatki nad rękami De Gei. Hiszpan nie miał szans na zareagowanie.
23'GOOOOOOOOOOL!!
22'Ward-Prowse dośrodkowuje z rzutu wolnego... Maguire skutecznie wybija głową na rzut rożny.
21'Groźnie zapowiadający się atak Southampton zakończył się złym podaniem Djenepo. Piłkę przejął Van de Beek.
19'Wrzutka w pole karne od Fernandesa po faulu na skrzydle. McCarthy ponownie wyłapuje piłkę w locie.
17'Żółta kartka James Ward-Prowse ukarany jeszcze kartką za wcześniejszy faul na Van de Beeku.
16'Kontratak United, Rashford oddaje do boku do Fernandesa, ten uderza mocno prawą nogą... Nie ma gola! Piłka otarła się jeszcze o słupek bramki Świętych! Świetna próba MU.
15'Głębokie dośrodkowanie w pole karne, McCarthy pierwszy dopada do piłki i łapie ją pewnie.
13'Romeu mocno nadepną na stopę Bruno Fernandesa. Będzie rzut wolny dla Czerwonych Diabłów.
11'Manchester United zaznacza powoli swoją przewagę na murawie. Piłkarze Solskjaera znacznie częściej przy piłce.
9'Nie ma rzutu karnego. Gramy dalej.
8'Marcus zahaczony o nogę przez Ward-Prowse'a. Sędzia chwilowo wstrzymuje grę, VAR analizuje sytuację w polu karnym.
7'Niespodziewane podanie od Tellesa do Greenwooda. Mason przejmuje piłkę przed bramkarzem, ucieka do boku, ma pustą bramkę... PUDŁO! Napastnik trafia tylko w boczną siatkę bramki!
5'Na razie spotkanie na St Mary's Stadium dosyć spokojne. Żadna z drużyn nie oddała jeszcze strzału na bramkę rywala.
3'Próba klepki na małej powierzchni ze strony Manchesteru United. Podanie Rashforda do Freda przejęte i atak zakończony bez strzału.
1'Atak Southampton, ale za mocne podanie w stronę Adamsa. De Gea wznowi od własnej bramki.
1'Mecz rozpoczęty!
Za chwilę zaczynamy!
Piłkarze wyszli już na murawę, przed nami tradycyjne przywitanie kapitanów i arbitrów.
Witam wszystkich na Relacji na Żywo z niedzielnego meczu ligowego Manchesteru United przeciwko Świętym!
Na relację na żywo z meczu Southampton vs Manchester United zapraszamy w niedzielę od godziny 15:00.