Crystal Palace: Guaita - Ward, Kelly, Cahill, Van Aanholt, Milivojević, Kouyate (Kouyate 83'), McArthur, Schlupp (Townsend 80'), Ayew (Benteke 75'), Zaha

Rezerwa:Hennessey, Meyer, Townsend, Dann, Benteke, Wickham, McCarthy

relacja na żywo

FTNa dziś to już wszystko, dziękuję za uwagę.
FTNastępne spotkanie piłkarze Ole Gunnara Solskjaera rozegrają w przyszłą sobotę, kiedy to w ramach 4. kolejki Premier League zmierzą się na wyjeździe z Southampton.
FTHuśtawka nastrojów w Manchesterze. Najpierw solidne dwa pierwsze kwadranse gry, potem stracona bramka i brak pomysłu. W drugiej połowie byliśmy świadkami ataków od samego początku, rzutu karnego, który nie został wykorzystany. Później była cudowna bramka Daniela Jamesa tuż przed końcem regulaminowego gry, a na koniec nokautujący cios wyprowadzony przez Crystal Palace w postaci zwycięskiej bramki Patricka van Aanholta.
FTKoniec! Sędzia główny gwiżdże trzykrotnie i kończy dzisiejsze spotkanie na Old Trafford.
90+Patrick van Aanholt potężnym strzałem na krótki słupek pokonuje hiszpańskiego bramkarza Manchesteru United. David de Gea mógł się lepiej zachować.
90+ GOL! CRYSTAL PALACE BŁYSKAWICZNIE ODPOWIADA NA STRACONĄ BRAMKĘ!
90+Dużo nerwowości w szeregach piłkarzy Ole Gunnara Solksjaera.
90+Prosty błąd przy wznowieniu gry pomiędzy Jamesem i Rashfordem. Piłka dla Crystal Palace.
90+Anthony Martial pokazuje, że nie będzie w stanie kontynuować spotkania. Czerwone Diabły grają w dziesiątkę w ostatnich minutach tego spotkania.
90+5 minut doliczone do regulaminowego czasu gry.
89'Cudowna bramka Walijczyka! Piękny, techniczny gol wprost w górny narożnik bramki Guaity.
89' GOOOOOOOL! DANIEL JAMES I MAMY 1-1!
86'Żółta kartka Żółta kartka dla Guaity za granie na czas.
86'Martial fauluje w ofensywie. Sędzia przyznaje piłkę piłkarzom Roya Hodgsona.
84'Zmiana zawodnika Zmiana również w szeregach United. Mata wchodzi za McTominaya.
83'Zmiana zawodnika James McCarthy pojawia się w miejsce Kouyate.
82'Rashford na pełnej prędkości upada w polu karnym Crystal Palace. Sędzia najpierw nie wskazuje na jedenastkę, a następnie decyduje się na sprawdzenie sytuacji w systemie VAR. Po chwili podtrzymał swoją decyzję - nie ma rzutu karnego.
81''Kontratak Orłów spalił na panewce i natychmiastowo Czerwone Diabły ruszają z atakiem w drugą stronę.
80'Zmiana zawodnika Andros Townsend zmienia na placu gry Jeffa Schluppa.
79'Żółta kartka Żółta kartka dla Wilfrieda Zahy za faul taktyczny na Danielu Jamesie.
78'Próba McTominaya z dystansu! Niecelny strzał Szkota.
76'Marcus Rashford faulowany przez Warda tuż przed polem karnym i podopieczni Solskjaera otrzymali tylko rzut wolny.
75'Zmiana zawodnika Christian Benteke zmienia strzelca bramki, Jordana Ayew.
74'Kontratak gospodarzy stłumiony w okolicach środka boiska.
73'Maguire oddaje strzał głową z niewygodnej pozycji. Guaita bez problemu broni ten strzał.
72'Rzut rożny dla Manchesteru United. Ashley Young w narożniku boiska.
71'Żółta kartka Daniel James ukarany żółtą kartką za nurkowanie, ale powtórki pokazały, że niesłusznie.
70'Nie ma gola! Potężny strzał Rashforda, ale piłka odbija się od wewnętrznej części słupka i wypada za linię końcową...
69'Piłka pod pachą Marcusa Rashforda. Anglik zaraz ustawi ją na 11. metrze i uderzy na bramkę.
68'Rzut karny Karny! Tym razem sędzia bez zawahania wskazał na wapno tuż po tym, jak Scott McTominay upada na murawę!
66'Jesteśmy świadkami ostrego spotkania na Old Trafford. Kolejna przerwa w grze po starciu Pogby z Milivojeviciem.
64'Posiadanie piłki w drugiej połowie: 79%-21% ze wskazaniem na gospodarzy.
63'Van Aanholt ucierpiał w starciu powietrznym z Scottem McTominayem. Krótka przerwa w grze.
61'Niecelne podanie do Jamesa od Rashforda. Czerwone Diabły bardzo spieszą się ze swoimi atakami.
60'Zbyt głębokie dośrodkowanie Ashleya Younga ze stojącej piłki. Futbolówka wypada poza linię końcową i Guaita wznowi grę od własnej bramki.
59'Daniel James przeniósł się na lewą flankę. Faulował go tam Wilfried Zaha. Rzut wolny dla gospodarzy.
57'Desperacka próba Marcusa Rashforda zza pola karnego. Celny strzał, jednak bez siły i bez precyzji.
56'Zmiana zawodnika Mason Greenwood melduje się na boisku zmieniając Jessego Lingarda.
56'Trwają dyskusje z arbitrem głównym, ale to nie zmienia jego decyzji.
55'Martial zabrał się z piłką w pole karne i upada przy oddawaniu strzału. Sędzia nie wskazuje na wapno co rozwściecza Francuza.
54'Strzał Younga! Anglik nie uderzył czysto w piłkę i ta poszybowała ponad bramką Guaity.
53'Pogba na ścianę z Rashfordem, spróbował zakończyć akcję strzałem, ale został zablokowany przez rywali.
51'Obraz gry przypomina do złudzenia ten z pierwszych 30 minut tego spotkania. Gospodarze cały czas formują atak pozycyjny próbując rozpracować gęstą defensywę Crystal Palace.
49'Podopieczni Ole Gunnara Solskjaera po zmianie stron od razu skoczyli do gardeł piłkarzom gości.
48'Daniel James zamyka dośrodkowanie Ashleya Younga! Van Aanholt w ostatniej chwili blokuje ten strzał. Rzut rożny dla Czerwonych Diabłów.
46'Wracamy na Old Trafford po krótkiej przerwie i rozpoczynamy drugą odsłonę spotkania.
HTNa relację z drugiej części spotkania zapraszam za około kwadrans.
HTPo straconym golu gospodarze zaczęli się gubić i nadal nie stworzyli sobie realnych szans na zdobycie gola i odmienienie przebiegu spotkania.
HTPrzez pierwsze dwa kwadranse Manchester United całkowicie zdominował Crystal Palace przed własną publicznością. Błąd Lindelöfa w defensywie kosztował drużynę Ole Gunnara Solskjaera stratę gola.
HTKoniec pierwszej połowy meczu na Old Trafford!
45+Upłynęły już 3 minuty doliczonego czasu gry. Czerwone Diabły nadal bez pomysłu na poprawę wyniku.
45+Wan-Bissaka pogubił się przy linii końcowej i stracił posiadanie piłki.
45+Aż 5 minut doliczone przez sędziego.
45'Ostatnie sekundy regulaminowego czasu gry pierwszej połowy spotkania, ale należy się spodziewać, że arbiter ze względu na częste przerwy w grze doliczy co najmniej kilka minut.
43'Był to 9. strzał Manchesteru United w tym spotkaniu. Żaden z nich nie był w światło bramki.
42'Pogba! Ponad bramką... Tym razem to Francuz zdecydował się na wykonanie rzutu wolnego, ale rezultat pozostał ten sam, czyli strzał ponad bramką.
41'Ashley Young natychmiast ruszył do arbitra z pretensjami, bowiem Tony wychodził na czystą pozycję. Czerwony Diabły domagają się się czerwonej karki dla Cahilla, ale sędzia jest innego zdania.
41'Żółta kartka Gary Cahill ukarany żółtą kartką za faul na Martialu tuż przed polem karnym.
40'Manchester United nieco zagubiony po tym straconym golu.
38'Żółta kartka Luka Milivojević ukarany żółtą kartką za faul taktyczny na Lingardzie.
37'Ależ było blisko podwyższenia prowadzenia przez Crystal Palace! Wielki chaos w polu karnym United wykorzystał Wilfried Zaha, który uderzył z ostrego kąta, ale tym razem De Gea skutecznie uratował swój zespół i tylko korner dla gości.
35'Strzał Younga z dystansu! Tuż obok bramki...
34'Zmiana zawodnika Kolejne złe wiadomości dla Czerwonych Diabłów, Luke Shaw jednak nie jest w stanie kontynuować gry w tym spotkaniu i zostaje zmieniony przez Ashleya Younga.
34'Lindelöf przegrał pojedynek główkowy ze Schluppem, który strącił piłkę głową do niepilnowanego Ayewa. Reprezentant Ghany pokonał Davida de Geę w starciu jeden na jednego.
33'Pierwsza okazja gości została przez nich bezlitośnie wykorzystana.
33' Gol! Jordan Ayew otwiera wynik spotkania na Old Trafford!
32'Niecelne dośrodkowanie Pogby i Guaita bez problemów chwyta futbolówkę w swoje rękawice.
31'Shaw wraca na murawę! Daniel James również się pojawił się na boisku kilka chwil wcześniej.
30'Sędzia wznowił grę, Manchester United ponownie tymczasowo gra w dziesiątkę.
29'Luke Shaw również zgłasza problem ze zdrowiem. Zdaje się, że Anglik nie będzie kontynuował tego spotkania. Do błyskawicznej rozgrzewki ruszył Ashley Young.
28'Andreas Pereira i Mason Greenwood ruszyli do rozgrzewki. Daniel James zszedł z placu gry o własnych siłach. Solskjaer nie zdecydował się na razie na zmianę.
27'Interwencja fizjoterapeutów Czerwonych Diabłów. Na murawie siedzi Daniel James, który zgłosił jakiś uraz. Gra na Old Trafford znów została wstrzymana.
26'Strzał Rashforda! Dobra próba, ale ponownie niecelna.
26'Przy piłce ustawił się Marcus Rashford i Paul Pogba. Piłka ustawiona na okolicy 20. metra.
25'Manchester United wrzuca wyższy bieg. Sędzia przyznaje rzut wolny gospodarzom z bardzo bliskiej odległości.
24'Podopieczni Ole Gunnara Solskjaera próbują rozpracować defensywę swoich rywali. Cierpliwie wymieniają podania na połowie gości.
22'Pierwsza próba zawiązania akcji ofensywnej przez Orły szybko zakończyła się niecelnym podaniem Milivojevicia. David de Gea wznowi grę od własnej bramki.
20'Anthony Martial powstrzymany przez Ayewa tuż przed polem karnym gości. Czerwone Diabły natychmiastowo doskoczyły do rywali i odzyskały posiadanie.
19'James faulowany na skrzydle. Dużo fauli ze strony Crystal Palace. Na razie sędzia nie zdecydował się na karę indywidualną.
18'Dobra akcja ofensywna Manchesteru United, strzał Martiala został zablokowany, piłka spadła pod nogi niepilnowanego Daniela Jamesa, który oddał natychmiastowy strzał, ale Van Aanholt wybił futbolówkę za linię końcową.
17'James! Nie ma bramki... Ależ było blisko!
16'Lingard powstrzymany faulem przez Milivojevicia. Rzut wolny w okolicach środka boiska.
15'Marcus Rashford uderzył na bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego! Niezła próba Anglika, chociaż obok bramki.
14'Pauza się wydłuża. Wszystko wskazuje na to, że na opatrunku się skończy i Ward będzie mógł wrócić do gry.
12'Krótka przerwa w grze. Joel Ward ucierpiał w starciu i ma zakrwawione ramię. Od dłuższej chwili jest w asyście medyków swojego zespołu.
10'Okazja dla United! Maguire doskonale uruchomił Rashforda, który uniknął spalonego i ruszył szturmem na bramkę Guaity. Anglik pogubił się w krokach i ostatecznie stracił piłkę tuż po wbiegnięciu z nią w pole karne.
9'Rashford szukał swoim dośrodkowaniem Maguire'a. Futbolówka ostatecznie spadłą pod nogi Luke'a Shawa, a ten uderzył potężnie, ale również niecelnie.
8'Anthony Martial faulowany przez rywala. Około 25 metrów do bramki. Marcus Rashford już ustawił się przy piłce.
6'Najwyżej do dośrodkowania wyskoczył Scott McTominay i zakończył ten stały fragment gry strzałem głową. Futbolówka poszybowała ponad poprzeczką.
5'Dobra gra kombinacyjna gospodarzy zaowocował rzutem rożnym wywalczonym przez Jessego Lingarda.
4'Orły bronią się całą drużyną na własnej połowie boiska.
2'Czerwone Diabły w posiadaniu piłki od pierwszych minut. Na razie spokojnie i z szacunkiem wymieniają ze sobą podania.
1'Pierwszy gwizdek sędziego głównego i Manchester United rozpoczyna spotkanie na Old Trafford!
Na relację na żywo z meczu Manchester United vs Crystal Palace zapraszamy w sobotę o godzinie 16:00.