skład

Manchester United: De Gea – Dalot (Garnacho 79'), Lindelof, Maguire, Telles – McTominay, Fred (Shoretire 75') – Elanga, Fernandes, Mejbri (Mata 62') – Cavani

Rezerwa: Heaton, Bailly, Jones, Mata, Varane, Shoretire, Charlie Savage, Alvaro Fernandez, Alejandro Garnacho

relacja na żywo

FTKoniec meczu! Manchester United przegrywa z Crystal Palace, ale i tak zagra w Lidze Europy, bo swoje spotkanie przegrał West Ham.
90'Sędzia dolicza cztery minuty do drugiej połowy.
90'Żółta kartka Żółta kartka dla Bruno Fernandesa za dyskusje z arbitrem.
84'Żółta kartka Żółta kartka dla Victora Lindelofa za faul na Eze.
82'Zmiana zawodnika Zmiana w Palace - McArthur w miejsce Hughesa.
79'Zmiana zawodnika Zmiana w United - Garnacho zastępuje Dalota.
78'Zmiana zawodnika Zmiana w Crystal Palace - Eze w miejsce Edouarda.
78'Fernandes do Maty, ten zagrywa do Elangi, który strzela niecelnie. Gola i tak by nie było, bo Juan Mata był w momencie podania na spalonym.
75'Zmiana zawodnika Zmiana w United - Shoretire w miejsce Freda.
74'Strzał McTominaya głową po rzucie rożnym - za lekkie uderzenie, aby zaskoczyć bramkarza Palace.
73'Wrzutka Maty w pole karne, piłkę podbija głową Andersen i niewiele brakowało, aby zaskoczył Guaitę.
67'Zmiana zawodnika Zmiana w Crystal Palace - Kouyate w miejsce Raka-Sakyiego.
63'Żółta kartka Odsonne Edouard fauluje Scotta McTominaya.
62'Zmiana zawodnika Zmiana w United - Juan Mata w miejsce Hannibala.
61'HANNIBAL! Strzał Tunezyjczyka zza pola karnego, Guaita przenosi piłkę nad poprzeczką.
60'Zaha dostrzegł Gallaghera, ten ograł Maguire'a, oddał niecelny strzał z lewej nogi zza pola karnego.
59'Żółta kartka Spóźniony wślizg Dalota, który wyciął równo z trawą Gallaghera.
53'Świetne podanie Freda do Hannibala, ten przyjmuje piłkę w polu karnym Crystal Palace, ale w ostatniej chwili ubiegł go Ward. Szkoda, bo była szansa na remis.
52'Efektowny zwód Hannibala, który minął Gallaghera. Tunezyjczyk zagrał jednak niedokładną piłkę do Elangi.
48'Cavani faulowany ponad 20 metrów od bramki. Strzał Fernandesa z rzutu wolnego, ale tylko na poprawienie statystyk - prosto w ręce Guaity.
46'Druga połowa rozpoczęta! Na razie bez zmian w obu zespołach.
HTKoniec I połowy! Manchester United do przerwy przegrywa z Crystal Palace 0:1. Gra Czerwonych Diabłów wygląda tak, jak cały sezon - miernie.
45'Sędzia dolicza minutę do pierwszej połowy.
44'Żółta kartka Żółta kartka dla Hannibala, który wdał się w boiskową przepychankę z Zahą. Sędzia Martin Atkinson musiał utemperować nieco krewkiego Tunezyjczyka.
43'Żółta kartka Will Hughes upomniany żółtą kartką za faul na Fredzie.
41'Korner dla Manchesteru United, strzał Fernandesa po ziemi, ale zablokowany. Po chwili wrzutka Tellesa ląduje prosto w rękach Guaity.
37'Gol GOL! Crystal Palace obejmuje prowadzenie. Akcja rozpoczęła się od wrzutu z autu United i złego wycofania piłki przez Fernandesa pod własne pole karne. Piłkę przejmuje Zaha, ogrywa Dalota, strzela po ziemii i zaskakuje De Geę.
33'Manchester United próbuje poszanować piłkę i długo rozgrywa futbolówkę. Nie przenosi się jednak z nią pod pole karne Crystal Palace. Erik ten Hag uważnie obserwuje grę Czerwonych Diabłów i wie, że czeka go sporo pracy przed startem nowego sezonu.
28'DE GEA! Znów kolejny groźny atak Palace. Schlupp strzela z ostrego kąta po dobrej wymianie podań z Zahą. Uderzenie w krótki róg i świetna interwencja De Gei ratuje United przed stratą bramki.
26'ZAHA! Błyskawiczna odpowiedź Crystal Palace. Coś zaczęło się dziać w Londynie. Strzał Zahy po ziemii i bardzo dobra interwencja De Gei.
25'ELANGA! Dynamiczna akcja Szweda na prawym skrzydle, zagranie na dalszy słupek do Fernandesa i ten wślizgiem próbował wpakować piłkę do bramki. Zabrakło metra...
20'Telles wyprowadził akcję z własnej połowy i chciał zakończyć ją strzałem. Uderzenie Brazylijczyka zostało zablokowane przez Andersena. Na razie bez większych emocji w starciu na Selhurst Park.
18'Kolejny rzut wolny dla Crystal Palace - dośrodkowanie Gallaghera na dalszy słupek, główka Warda niecelna i De Gea wznawia grę od bramki.
16'Rzut wolny dla Crystal Palace, strzał Warda i Telles wybija piłkę poza linię końcową. Korner dla gospodarzy. Wrzutka na krótki słupek, gdzie piłkę wybić zdołał De Gea.
14'CAVANI! Strzał Fernandesa zza pola karnego, rykoszet od zawodnika Palace, dobitka Cavaniego i instynktowna obrona Guaity. Na razie najlepsza okazja Manchesteru United.
14'Dośrodkowanie Dalota z prawej strony, Hannibal sprytnie przepuszcza piłkę między nogami, do futbolówki nie dochodzi Cavani.
12'Strata Freda i szybka kontra Crystal Palace. Zaha podaje do Edouarda, ale na szczęście za mocno i piłka pada łupem De Gei.
8'Przechwyt Tellesa, podanie do Fernandesa. Portugalczyk uruchomił w szesnastce Cavaniego, ale ten nie zdołał ostatecznie oddać strzału. Po chwili próba Fernandesa, ale Hannibal na spalonym.
6'Erik ten Hag ogląda dzisiejsze spotkanie w towarzystwie Johna Murtougha, dyrektora sportowego Manchesteru United.
5'Ralf Rangnick przed startem spotkania potwierdził, że niedzielny mecz jest ostatnim dla Edinsona Cavaniego w barwach Manchesteru United.
4'Spokojny początek meczu na Selhurst Park. Manchester United stara się długo rozgrywać piłkę.
1'Spotkanie na Selhurst Park rozpoczęte! Ralf Rangnick dokonał dziś czterech zmian w porównaniu do meczu z Brighton.
Na relację na żywo z meczu Crystal Palace vs Manchester United zapraszamy w niedzielę 22 maja o godzinie 17:00.