Manchester United: De Gea – Malacia, Lindelof, Martinez, Shaw – Casemiro, Eriksen – Elanga (McTominay 55'), Fernandes, Rashford – Martial (Garnacho 72')

Rezerwa: Bishop, Dubravka, Maguire, Fred, Van de Beek, McTominay, Garnacho, Iqbal

relacja na żywo

FTKoniec meczu! Manchester United wygrywa z Fulham!
90'+Gol GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Garnacho zdobywa bramkę na 2:1!
90'+Zmiana zawodnika Zmiana w Fulham - Onomah w miejsce Cairneya.
90'Sędzia dolicza trzy minuty do drugiej połowy.
87'Dośrodkowanie Shawa, piłkę na szesnastym metrze otrzymuje McTominay, strzlea głową, lecz za lekko, by zaskoczyć Leno.
83'Shaw spod linii końcowej na głowę McTominaya, nieudana próba Szkota, strzał nad poprzeczką.
80'Dośrodkowanie Pereiry z rzutu wolnego na 11 metr, Palhinha strzela głową, ale nad bramką Davida de Gei.
72'Zmiana zawodnika Zmiana w Manchesterze United - Garnacho w miejsce Martiala.
72'Palhinha strzela przewrotką z dziesięciu metrów i dobra interwencja De Gei!
66'Manchester United po straconym golu cały czas w odwrocie. Fulham szuka drugiego trafienia...
62'Gol GOL! Manchester United nadział się na kontrę Fulham. Willian zagrywa do Cairneya, ten wykłada na trzeci metr, a Daniel James pakuje piłkę z bliskiej odległości. 1:1. Wejście smoka byłego skrzydłowego United.
59'Zmiana zawodnika Zmiana w Fulham - Daniel James w miejsce Harry'ego Wilsona.
55'Zmiana zawodnika Zmiana w Manchesterze United - McTominay za Elangę.
52'DE GEA! Dośrodkowanie na szósty metr, dobra główka Reama i kolejna dobra interwencja De Gei!
52'DE GEA! Dośrodkowanie Wilsona, piłkę efektownie przyjmuje Vinicius, strzela z półobrotu, a broni De Gea.
48'Dobre wyjście Elangi zza linii obrońców, strzał Szweda broni Leno. Dobitka Rashforda i znów klasę pokazuje bramkarz Fulham.
46'Druga połowa rozpoczęta!
HTKoniec I połowy! Manchester United wygrywa z Fulham po pierwszej połowie 1:0. Czerwone Diabły miały dobre okazje, aby prowadzić wyżej.
45'+ERIKSEN! Długa piłka Martineza do Elangi. Ten podaje do Fernandesa, który wykłada na jedenasty metr, tam Eriksen strzela tuż obok bramki. Powinno być 2:0!
45'Pierwsza połowa potrwa minutę dłużej.
40'MARTIAL! Ładnie rozegrana akcja Manchesteru United. Dośrodkowanie Shawa z lewego skrzydła na szósty metr, tam Martial uderza głową, lecz piłka przelatuje nad poprzeczką.
36'Korner dla Fulham. Daleka wrzutka do Williana, strzał Brazylijczyka, ale na szczęście skrzydłowy Fulham skiksował.
33'Żółta kartka Bobby Reid upomniany żółtą kartką za dyskusje z arbitrem.
30'MARTIAL! Dobra akcja Manchesteru United, Fernandes podaje do Martiala, ten trafia jednak w Bernda Leno. Piłka nie wtoczyła sie do bramki Fulham.
28'DE GEA! Szybka akcja Fulham, Wilson schodzi ze skrzydła do środka, oddaje mocny strzał, a dobre piąstkowanie notuje De Gea.
25'DE GEA! Świetna akcja Fulham. Dogranie Pereiry do Wilsona, strzał i instynktowna obrona Hiszpana. Po chwili i tak odgwizdana pozycja spalona gracza Fulham.
21'Dobre dośrodkowanie Fernandesa w pole karne, Rashford nie zdołał oddać dobrego strzału. Gola i tak by nie było, bo Anglik dał się złapać na spalonym.
20'Strzał Williana zza pola karnego, ale piłka przelatuje obok bramki Davida de Gei.
19'Casemiro próbował przelobować Leno strzałem z własnej połowy. Uderzył za lekko i niemiecki bramkarz nie miał problemów ze złapaniem piłki.
14'Gol GOOOOOOOOOOOOOOOL! Szybka akcja Manchesteru United - Martial wystawia piłkę do rozpędzonego Fernandesa, ten oddaje strzał w kierunku dalszego rogu. Eriksen zamyka akcję wślizgiem i otwiera wynik spotkania!
13'Długa piłka do Marcusa Rashforda, efektowne elastico w wykonaniu Anglika i skrzydłowy United wywalczył korner. Krótko rozegrany stały fragment gry i nie ma zagrożenia pod bramką Leno.
9'Sprytne zagranie Shawa do Rashforda, ten odgrywa do Martiala, Francuz zwlekał z oddaniem strzału i ułatwił interwencję Leno. Pierwsza groźna akcja Manchesteru United.
5'Groźnie pod bramką Manchesteru United po szybkiej akcji Fulham. Strzał Viniciusa i De Gea notuje skuteczną interwencję!
1'Spotkanie rozpoczęte! Zaczęli piłkarze Manchesteru United.
Spotkanie w Londynie poprzedzi krótka ceremonia związana z Dniem Pamięci w Wielkiej Brytanii.
Kapitanem Manchesteru United w dzisiejszym spotkaniu będzie Bruno Fernandes.
Erik ten Hag dokonał sześciu zmian w wyjściowej jedenastce Czerwonych Diabłów.
Na relację na żywo z meczu Fulham vs Manchester United zapraszamy w niedzielę 13 listopada o godzinie 17:30.