MŚ 2014: Epizod Chicharito, bramkarz bohaterem Meksyku

» 17 czerwca 2014, 23:01 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Javier Hernandez wszedł na boisko w meczu MŚ 2014 pomiędzy Brazylią a Meksykiem (0:0), ale nie odmienił losów rywalizacji na Estadio Castelao. Bohaterem meczu został meksykański bramkarz Guillermo Ochoa.
» Javier Hernandez nie odmienił losów meczu Brazylia - Meksyk
Chicharito spotkanie z gospodarzami mundialu, zgodnie z przewidywaniami dziennikarzy, rozpoczął na ławce rezerwowych. Napastnik Manchesteru United pojawił się na placu gry dopiero w 73. minucie, zmieniając Peraltę.

Hernandez oddał jeden niecelny strzał na bramkę Julio Cesara. Meksykanin raz próbował też efektownie uwolnić się spod opieki Thiago Silvy, ale Brazylijczyk nieprzepisowo powstrzymywał Chicharito, za co obejrzał żółtą kartkę.

Najlepszym piłkarzem na boisku był Guillermo Ochoa. Golkiper El Tri kilkukrotnie popisywał się fantastycznymi paradami po strzałach Neymara czy Thiago Silvy.

Po dwóch kolejkach MŚ 2014 reprezentacje Brazylii i Meksyku mają na swoim koncie po cztery punkty.

Oko na Mundial – odcinek 1: Daley Blind
Real musi odpuścić, Januzaj nie jest na sprzedaż

Komentarze (10)

ferdas: Balem sie ze znowu sedzia wypaczy wynik meczu na korzysc Canarinhos ale na szczescie zachowal poziom i Meksyk prawdopodobnie wyjdzie z grupy z czego sie bardzo ciesze, bo obok Holandii to wlasnie im kibicuję i trzymam kciuki zeby Portugalia nie wyszla z grupy, niby jest tam Nani ale zalezy mi zeby Ronaldo byl wielkim przegranym mistrzostw, nie cierpie go, Messiego z reszta rowniez ...
» 18 czerwca 2014, 12:35 #8
kap86: Wielkie brawa dla sędziego który stworzył świetne widowisko.
» 18 czerwca 2014, 11:40 #7
TomcioGGMU: Meksyk był dużo lepszy :D
» 18 czerwca 2014, 09:45 #6
Vaxiu: Pod jakim wzgledem byl lepszy ? Zagrali bardzo solidnie w obronie i to tyle co zrobili w tym meczu.
» 18 czerwca 2014, 13:07 #5
Diabelred: Bramkarz Meksyku swietny mecz. Swoja droga kto by przypuszczal, ze w ciagu 4 lat Chicharito z podstawowego napastnika stanie sie tylko zmiennikiem w reprezentacji grajacym ledwo po 15 minut. Jednak Groszek sam jest sobie winien. Napewno selekcjoner powiedzial mu, ze jesli nie bedzie u nas regularnie grac, to nie bedzie grac tez w reprezentacji. Jakby Meksykaninowi zalezalo, na grze w pierwszym skladzie na MS, to zrobilby tak jak Mata, czyli odszedl do klubu, w ktorym moglby liczyc na regularna gre. Juan jakby zostal w Chelsea i dalej grzal lawke, to pewnie nawet na MS by sie nie zalapal.
» 18 czerwca 2014, 00:15 #4
ValenciaMOTM: Groszek dziś ładnie walczył. W następnym meczu powinien dostać przynajmniej 25-30 minut.
» 17 czerwca 2014, 23:16 #3
TraN: Silva to powinien czerwoną dostać za ten wślizg, ale wiadomo- Brazylia.
» 17 czerwca 2014, 23:02 #2
Vaxiu: Nie powienien bo Silva nie byl ostatnim zawodnikiem w obronie.
» 18 czerwca 2014, 13:05 #1