wiulk: Szok, że Kroupi ma dopiero dopiero za 3 tygodnie skończy 20 lat ;O Gra jak stary wyga bez kompleksów. Sprowadzenie w tym okienku piłkarzy to chodzenie po polu minowym.
#Kroupi niby pewny talent, ale jednak przepłacasz za potencjał, który może się nie ziścić.
#Osimhen topowy napadzior, ale drogo i kto wie czy dymów w szatni by nie podpalał.
#Mateta, niby sprawdzony, ale Milan go odpuścił po skanie medycznym - problemy z kolanem, spore ryzyko sprowadzenia kolejnego pacjenta do towarzystwa dla Mejsona.
#Vlahovic, tego to chciałem mocno parę lat temu i co? I Juve go oddaje bez żalu.
#Robercik, no mentor, no karnego strzeli w LM, może wsadzi coś z podania na nos od Bruno. Ale niewiadomo ile pary zostało w tej maszynie?
jest jeszcze #Leao, który też poddymia w klubie, i czy nadal tak czesze jak wcześniej?