Transfer Casemiro na „końcowym etapie”

» 21 maja 2026, 08:31 - Autor: matheo - źródło: X.com
Casemiro po sezonie 2025/2026 opuści szeregi Manchesteru United. Brazylijczyk ma kontynuować karierę w Stanach Zjednoczonych. 34-latek jest bliski porozumienia z Interem Miami.
Transfer Casemiro na „końcowym etapie”
» Kolejnym przystankiem w karierze Casemiro ma być Inter Miami | Fot. Press Focus
Casemiro oficjalnie przestanie być piłkarzem Manchesteru United z końcem czerwca. Reprezentant Brazylii koncentruje się obecnie na przygotowaniu jak najlepszej formy na mistrzostwa świata, które startują już 11 czerwca.

Doświadczony pomocnik w ostatni weekend pożegnał się z publicznością na Old Trafford, a w najbliższą niedzielę prawdopodobnie pojawi się na boisku po raz ostatni w barwach Czerwonych Diabłów w wyjazdowym starciu z Brighton & Hove Albion.

Włoski dziennikarz Fabrizio Romano twierdzi, że transfer Casemiro z Manchesteru United do Interu Miami jest na końcowym etapie. – Casemiro chce, aby Miami było jego kolejnym kierunkiem. Oczekuje się, że umowa zostanie wkrótce podpisana. Brazylijczyk chciał najpierw zakończyć sezon w Manchesterze United, a później podpisać umowę z Interem Miami – twierdzi Romano na platformie X.

Casemiro w Interze Miami ma zostać następcą Sergio Busquetsa, który w styczniu zakończył piłkarską karierę.

Preferowane Źródła Google Lubisz czytać newsy na DevilPage.pl? Dodaj nas do Preferowanych Źródeł w Google i miej szybszy dostęp do treści, które cenisz.

TAGI


« Poprzedni news
FC Barcelona skłonna zaakceptować warunki Manchesteru United w sprawie Rashforda
Następny news »
Real, Barcelona i Bayern w kolejce po Dalota. Co na to Manchester United?

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (1)


gorzky: chłop tam walnie dwucyfrówkę z bańki po podaniach Messiego.
» 21 maja 2026, 17:02 #1
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.