Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę, bezpieczeństwo i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w naszym dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Manchester United osiągnął porozumienie z Erikiem ten Hagiem

» 12 kwietnia 2022, 20:19 - Autor: matheo - źródło: The Athletic
Manchester United jest na ostatniej prostej, aby zakontraktować Erika ten Haga. Portal The Athletic informuje, że Czerwone Diabły są już po słowie z menadżerem Ajaxu Amsterdam.
Manchester United osiągnął porozumienie z Erikiem ten Hagiem
» Erik ten Hag ma podpisać z Manchesterem United czteroletni kontrakt
Którego etatowego menadżera po erze sir Alexa Fergusona wspominasz najlepiej?
Ten Hag ma podpisać z Manchesterem United czteroletnią umowę. Na razie porozumienie pomiędzy stronami ma charakter ustny.

Kolejnym krokiem dla Manchesteru United będzie dogadanie się z Ajaxem Amsterdam. To nie powinno stanowić problemu dla Czerwonych Diabłów. Kluby są w dobrych relacjach i dogadanie warunków powinno przebiec bezproblemowo.

Ten Hag jest związany z Ajaxem Amsterdam do czerwca 2023 roku. Angielskie media już wcześniej informowały, że Manchester United będzie musiał wykupić kontrakt Holendra. To uszczupli budżet klubu z Old Trafford o 1,7 miliona funtów.

W najbliższym czasie ma zostać sfinalizowany skład sztabu szkoleniowego Ten Haga w Manchesterze United. Media spekulują, że w tym gronie znajdzie się holenderski zawodnik z przeszłością w United. Prasa wymienia m.in. Robina van Persiego i Jaapa Stama.

Czerwone Diabły z oficjalnym ogłoszeniem umowy mogą trochę poczekać. Ajax Amsterdam w najbliższy weekend gra finał Pucharu Holandii. Zespół Ten Haga walczy również o mistrzostwo kraju, a Manchester United nie chciałby dekoncentrować zawodników 52-letniego szkoleniowca.

Ten Hag będzie piątym etatowym menadżerem Manchesteru United od czasu odejścia na emeryturę legendarnego sir Alexa Fergusona w 2013 roku.


TAGI


« Poprzedni news
Flamengo rezygnuje z transferu Andreasa Pereiry
Następny news »
Oferta dla Pogby oburzyła piłkarzy Manchesteru United

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (588)


Lisan: Nkunku i Bergwij numerami jeden na liście ten Haga!
» 15 kwietnia 2022, 09:07 #588
tygrys26: Ehhh, a defensywny pomocnik i środkowy obrońca to mało ważne...
» 15 kwietnia 2022, 09:10 #587
Smola0015: Mordo,ale Ty wiesz ze on jeszcze nie jest naszym trenem,a Ty piszesz jego listę transferowa,Gość sam pewnie nie wie kogo będzie chciał kupić
» 15 kwietnia 2022, 10:09 #586
majk: Snejdera tam nie ma na tej liście?
» 15 kwietnia 2022, 10:22 #585
Radomirus: Oczywiście, że jest - i też jest numerem jeden ;)
» 15 kwietnia 2022, 10:31 #584
Chestnut: Sneijder to akurat w dobrej formie jest, brałbym.
» 15 kwietnia 2022, 10:40 #583
tygrys26: Czepianie się Xaviego bo odpadł z eintrachtem nie widząc co zrobił w ostatnim czasie w lidze... Jak jesteście kanapowymi ekspertami yo się lepiej nie wypowiadajcie, albo się pierw doinformujcie jak wygląda gra Barcelony itp... my odpadliśmy z Wolfsburgiem z tego co pamiętam...
Xavier robi genialna robotę i nie ma co mu ujmować...
Ale przecież trzeba się przyczepić... polska to jednak dziwny kraj w sumie jej mieszkańcy
» 15 kwietnia 2022, 08:02 #582
mikiartur: Ja się z tobą zgadzam że zrobił wielką robotę i uratował Barcelonie w pewnej części ten sezon. I samemu Xaviemu to nawet kibicuje bo to jeden z największych geniuszów na boisku w historii.

Jednak czuję spora radość i satysfakcję względem kibiców Barcelony. Którzy byli już świecie przekonani że oni to już w sumie każdego po 3-0 na luzie klepią i że już wrócili i że reszta już z nimi nie ma szans a ta le to pestka do wygrania.

Zapomnieli że pół sezonu męczyli bułę, że początek za Xaviego też jeszcze był niemrawy.

Xavi narazie zrobił podobna robotę co Ole z MU w 2019 roku. Oczyścił atmosferę, wprowadził DNA tego klubu (my gdy Ole był tymczasowym to graliśmy bardzo ładnie i ofensywnie do czasu). Prawdopodobnie Xavi ma większe szanse niż Ole osiągać większe sukcesy bo wydaje się że warsztat trenerski ma lepszy. A na pewno pasujący do Barcelony.
W dodatku trochę trofeów w Azji zdobył.

Jednak przed nim bardzo długa droga. I jeśli ktoś myślał że kryzys Barcy po jednym zwycięstwie z Realem już zażegnany to jest w błędzie. I dwumecz z Eintrachtem to udowodnił
» 15 kwietnia 2022, 08:34 #581
hraboNX: Ja również doceniam legendę Barcelony, że sprawnie ogarnia ten kataloński bajzel, aczkolwiek wczorajsza porażka była potrzebna, oj była. Bo w różnych miejscach, mediach już pompowano balon niemiłosiernie. To tak jakby Barca wróciła na Himalaje futbolu i miała kody na nieśmiertelność. ;) Te wszystkie mordki z Canal +, Kanału Sportowego, Viaplay. Już momentami nie dało się tego słuchać. A prawda jest taka, że Barca ma przed sobą jeszcze sporo pracy, Xavi nie jest jeszcze trenerską alfą i omegą. Dlatego apeluję też w kontekście naszego klubu i ETH. Nie pompować balona i dać chłopu spokojnie pracować. Małymi krokami ku lepszej przyszłości.
» 15 kwietnia 2022, 11:03 #580
Seszele: Były te zachwyty nad Xavim, jaki to wspaniały, genialny i szybciutko wzniósł Barcę na nowy poziom. Że im się udaje, a nam się nie udaje. Że oni potrafią, a my nie potrafimy. Że Xavi to wizjoner, geniusz.
No i dostali w japę od Eintrachtu.
Na naszym forum by już grzmiało - out, out, out.
» 15 kwietnia 2022, 07:47 #579
kamilpe: Z całym szacunkiem do Xaviego ale ostatnie 7 meczy Barcelona wygrała w lidze - dlaczego o tym nikt nie mówi tylko zawsze pisze się o porażkach. Lubię taka mentalność, jak jest dobrze to nikt nie mówi ale jak się noga podwinie to wszyscy out.
» 15 kwietnia 2022, 07:58 #578
brazylianwisnia: Xavi ma osiągnięcia nielepsze jak OGS w pierwszym sezonie.
» 15 kwietnia 2022, 08:02 #577
awe: To wszystko przez media, juz zachwyty nad Xavim, juz uratowal Barcelone, juz widza tytuly bo rozbili Real, a tak jak kolega wyzje wspomnial, OGS tez mial takie momenty, dobre mecze z City czy Chelsea, a potem dolek gdzie z nasjalbszymi druzynami w lidze kopalismy sie po czole. Z ocena Xaviego trzeba poczekac, bo na ten moment to nie jest ani dobry, ani zly trener.
» 15 kwietnia 2022, 08:49 #576
Alibaba: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.04.2022 23:56

Przed nowym trenerem jest naprawdę dużo pracy Połowa drużyny jest do wyrzucenia a zaczął bym od Shaw , Harry , dalot , fred , Ronaldo , Martial . Nie liczę zawodników którym kończą się kontrakty jak mata , matic , jessie , jonas , pogba , Cavani . Szykuje się wielka przebudowa oby tylko zarząd zrozumiał ze to trener ma budować zespół a nie zarząd. Zastanowił bym się jeszcze nad sprzedaniem Davida choć bardzo go lubię i jest mega kotem na lini to na przed polu gra fatalnie do tego jego gra nogami tez nie jest najlepsza.
» 14 kwietnia 2022, 23:54 #575
V3x: Pisać o wyrzuceniu Freda, a nie wspomnieć o McT? Nie przepadam za fredem, ale na ten moment jeden z lepszych graczy na tle reszty tych kopaczy. Aha i nie stawia się spacji po przecinku, cycu.
» 15 kwietnia 2022, 05:11 #574
Szymekas: Mordeczko chyba przed przecinkiem :D
» 15 kwietnia 2022, 05:51 #573
DjTED: Od 8 lat jest polowa druzyny do wywalenia i ciagle szukamy PP. I ciagle co sezon tacy jak ty wywalaja pol skladu. Ogarnij sie. Najwyzej pozbedziemy sie 4 graczy. To nie jest fifa
» 15 kwietnia 2022, 06:11 #572
KalinaRIP: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.04.2022 06:40

Japier.... Największy kryzys w United w 21 wieku a i tak znajdzie się coraz to kolejny baran który będzie wywalać de Gee tj najlepszego xawodyw składzie i top topów na pozycji na świecie. Rozumiem można mieć mega naoliwiona maszynę i szukać w dupie miodu i robić takie idiotyczne ruchy ale w naszej sytuacji? Za dużo Guardioli się naogladaliscie
» 15 kwietnia 2022, 06:38 #571
V3x: @szymekas tak, oczywiście przed przecinkiem. Godzina 5:11 mi nie służy, przepraszam za błąd. :)
» 15 kwietnia 2022, 07:15 #570
brazylianwisnia: Skoro zatrudniamy fachowca to niech ogarnie kilku piłkarzy a nie tylko zwalnia.
» 15 kwietnia 2022, 08:03 #569
GandiGanda: Rating J. SANCHO, pozycje na których gral ostatnich 50 meczy

Attacking Midfielder (Left) 25 7.8
Attacking Midfielder (Right) 16 7.5
Forward (Left) 3 9.6
Forward (Centre) 2 9.1
Attacking Midfielder (Centre) 2 7.6
Defensive Midfielder (Left) 1 -
Forward (Right) 1 8.2

Nie jest źle, chociaż czas jego aklimatyzacji trwa trochę dłużej niż chyba każdy przypuszczal(34Mecze ~ 4g/3a) to w 433 postawił bym jednak na Jadona po prawej. Jeśli Martial, Lingard out to mam nadzieję Ten Hag ogarnie nam kogoś. Tu bym nie pogardził Nkunku, może grać wszędzie w ATT, staty podobne co Fernandes jak przychodził do nas. Zobaczymy jaki pomysł na United będzie miał Holender.

pS ten Borre z Eintracht to chyba jakiś kot, ładnie zmieścił tą bramę w Barcelonie. Bierzemy go?
» 14 kwietnia 2022, 23:51 #568
KlejnotNilu: czemu nie, dorzucam piątaka i śmiało składaj oferte ;)
» 15 kwietnia 2022, 01:48 #567
wider: teraz przez chwilę piłkarski świat pośmieje się z kogoś innego, a nie ciągle z MU :D
» 14 kwietnia 2022, 23:45 #566
CRtheSaviour: Ale jeszcze drukowanie pod Barcelonę.
» 14 kwietnia 2022, 22:57 #565
Sorata: 3-1 by zbyt źle wyglądało, a tak to powiedzą że minimalnie i pechowo przegrała :D
» 14 kwietnia 2022, 22:58 #564
kckMU: Rangersi zamiast dobić ledwie żywe zwierze to się doprosili dogrywki. Nie idzie zrozumieć takich zachowań piłkarskich drużyn, bez kitu.
» 14 kwietnia 2022, 22:56 #563
Reagan: Barcelonka przegrywa? A dlaczego by nie doliczyć 9 minut?
» 14 kwietnia 2022, 22:51 #562
Sorata: Ten problem z komunikacją sędziego akurat w sumie trwał sporo, także mnie to nie zdziwiło, spodziewałem się nawet 12 minut znając sędziów i Barcę
» 14 kwietnia 2022, 22:54 #561
AUDIoooo: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.04.2022 22:56

Reagan Sorata

Dokładnie, a może sie uda zremisować. Tu karny, tam jakaś symułka itd

Hehe ale nie dziś :>
» 14 kwietnia 2022, 22:55 #560
Sorata: Audi - właśnie wykrakałeś tego karnego ;)
» 14 kwietnia 2022, 22:56 #559
Reagan: Karniak jest. Jeszcze 1.
» 14 kwietnia 2022, 22:57 #558
AUDIoooo: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.04.2022 22:59

O cholera :/ to żem dowalił ;)
» 14 kwietnia 2022, 22:58 #557
Kain: Co tak VIA Play zacina. Tego się oglądać. Nie da! A na światłowodzie leci. No jak tak będzie na premier league to ja nie wiem
» 14 kwietnia 2022, 22:32 #556
Sorata: Pachnie manitą w tej Hiszpanii
» 14 kwietnia 2022, 22:31 #555
Kain: A taki Xawi miał być ładny taki amerykański. Przypominam sobie jak nie dawno na kanale sportowym bekę mieli z Man Utd i przyrownywali do Barcelony xd
» 14 kwietnia 2022, 22:31 #554
hraboNX: Barcelona miała odrodzić się niczym feniks, a dostaje lepe od 9 drużyny Bundesligi :) Wiadomo zdarza się, ale taki kubeł zimnej wody po przysłowiowym miesiącu miodowym.
» 14 kwietnia 2022, 22:28 #553
Sorata: Barcelona 0-3 Eintracht, noice
» 14 kwietnia 2022, 22:24 #552
PauloKuhan: lyon 0-3 westham
» 14 kwietnia 2022, 22:22 #551
Reagan: Ale wyszła akcja kibicom Eintrachtu. Jak Barca jest przy piłce słychać gwizdy na Camp Nou:)
» 14 kwietnia 2022, 22:04 #550
kckMU: Na Bernabeu przy 0-2 to gwizdaliby kibice obu drużyn.
» 14 kwietnia 2022, 22:11 #549
Killgor: Fani realu gwiżdżą na swoich, nowe nie znałem.
» 14 kwietnia 2022, 22:14 #548
devilek777: A gdzie real gra
» 14 kwietnia 2022, 22:37 #547
Sorata: To co gra Knauff w tym Eintrachcie to kosmos - gość jest wszędzie, i w obronie solidny i w ataku ładnie ciśnie.
» 14 kwietnia 2022, 21:44 #546
GraanManU: Ktoś śledzi regularnie bundesliga i powie coś więcej o obrońcy Eintrachtu - N'Dice. Jeszcze druga połowa i dużo może się wydarzyć ale w pierwszym meczu i do tej pory gra na prawdę dobrze.
» 14 kwietnia 2022, 21:42 #545
CRtheSaviour: Generalnie ten Eintracht to mało goli traci, ale to bardziej kwestia taktyki i organizacji całej formacji obronnej.
» 14 kwietnia 2022, 21:44 #544
mikiartur: Ndicka lewonożny obrońca.

Z tego powodu że jest perspektywiczny a nam lewonoznego brakuje - to można nad nim rozmyślać
» 14 kwietnia 2022, 23:45 #543
Grzesiek: Dawson top forma
» 14 kwietnia 2022, 21:42 #542
CRtheSaviour: Ten Xavi to rzeczywiście geniusz. "Chłopaki po prostu wrzucajcie na pałę i jakoś to będzie, z Realem działało"
Pedri: Ale oni grali bez Benzemy, a to jak bokser bez rąk.
Xavi: Nie dyskutuj.
» 14 kwietnia 2022, 21:39 #541
Chestnut: Ważne, że West Ham wygrywa. :)
» 14 kwietnia 2022, 21:41 #540
CRtheSaviour: Ja też się cieszę. Zawsze jestem za angielskimi drużynami i życzę im wygranej w europejskich pucharach.
» 14 kwietnia 2022, 21:43 #539
radlu: Póki co to odrodzona Barca zbiera niezłe bęcki.
» 14 kwietnia 2022, 21:39 #538
UnitedFan07: Xaviego powinno oceniać się po następnym pełnym sezonie a eksperci już zaczeli po jednym el classico gdzie Real miał słabszy dzień jaka to barcelona mocna i jak szybko wroci do walki o najwyzsze cele... jednak to nie takie proste z ta przebudowa tam tez moze potrwac latami tylko ze la liga jest na tyle slaba ze barca i tak bedzie w top 4 i grac w LM
» 14 kwietnia 2022, 22:08 #537
Dario88: 30 tys.kibicow eintachtu w Barcelonie masakra a unas jak na pikniku
» 14 kwietnia 2022, 21:33 #536
Reagan: K...a. Wydał człowiek 34 PLN na viaplay i się czuję jakby ktoś mi z plaskacza w mordę strzelił. Nie dość, że jakość leży to jeszcze ciągle przerywa. Co to jest?!
» 14 kwietnia 2022, 21:24 #535
Chestnut: Zamiast tutaj płakać, powinieneś napisać do supportu. Tutaj nic nie zdziałasz.
» 14 kwietnia 2022, 21:30 #534
Boombakla: Straszny syf viaplay
» 14 kwietnia 2022, 21:46 #533
hraboNX: Mam, oglądam Barcelonę i zero problemów. Oglądam na Chrome jak coś.
» 14 kwietnia 2022, 21:48 #532
Boombakla: U mnie appka na tv i ciągle problemy
» 14 kwietnia 2022, 21:51 #531
Reagan: @Chestnut to coś da? Nie płacze tylko jestem zażenowany. Za chwilę będziemy na ten viaplay skazani. Chciałem wypróbować.
» 14 kwietnia 2022, 21:53 #530
Chestnut: Nie wiem, może, jak nic nie zrobisz, to na pewno nie pomoże. Może też da się zrobić reklamację i zwrot pieniędzy?
» 14 kwietnia 2022, 23:17 #529
hraboNX: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.04.2022 20:29

Nemanja Matić will leave #mufc this summer [
@JonathanShrager]
Teoretycznie ma jeszcze rok kontraktu.

Edit: Niech Ralf pomoże ogarnąć transfer Nkunku. Super forma.
» 14 kwietnia 2022, 20:26 #528
Reagan: Za kogo będzie grał? Za Sancho czy Bruno?
» 14 kwietnia 2022, 21:13 #527
hraboNX: Nkunku lewą, a Sancho na prawą. No może grać razem z Bruno za plecami napastnika. Coś takiego grało dziś RB Lipsk. Trzeba mieć piłkarzy pod różne koncepcje ;)
» 14 kwietnia 2022, 21:42 #526
Reagan: Lipsk gra 3 w obronie z wahadłami. Holender tak nie gra. Sancho to nie prawoskrzydłowy.
» 14 kwietnia 2022, 21:55 #525
hraboNX: Czyli nadal szukamy kogoś na prawe skrzydło. Ech, never ending story. :)
» 14 kwietnia 2022, 22:31 #524
Genek: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.04.2022 22:44

Nunku pewnie by grał na szpicy jak coś jako taki fałszywy napastnik bo tak grał teraz w lipsku, plus może grać na lewej i prawej stronie i nawet na 10, także jest wszechstronny.
A sancho jest poprostu skrzydłowym może grać na lewej jak i na prawej z powodzeniem, to, że rafl go tylko wystawia na lewej to nie znaczy, że na prawej nie może. U ten haga może być tak, że sancho bedzie grał na prawej.
» 14 kwietnia 2022, 22:37 #523
brazylianwisnia: Dobrze ze w BVB nie wiedzieli ze nie jest PS
» 15 kwietnia 2022, 08:06 #522
Batigol222: ej, dziubaski, wczoraj w nocy wzięło mnie na oglądanie spotkań z tego sezonu LM. Obejrzałem np. Benfica-Liverpool, bo ten mecz przegapiłem, i muszę powiedzieć, że ten Darwin Nunez to jest absolutny kocur. Konate sobie z nim po prostu zupełnie nie radził i widać było, że w pewnym momencie boi się pojedynków z Urugwajczykiem. O Van Dijku nic nie powiem, bo Nunez ewidentnie starał się grać cały czas na Konate.

To nie drugi młody Cavani: on jest dużo lepszy od młodego Cavaniego. Przede wszystkim jest naprawdę szybki. Ponadto ma świetny drybling, potrafi ograć obrońcę w każdym miejscu na boisku, i gry w kontakcie też się nie boi. To byłby transfer w rodzaju Bruno: od razu wszedłby z buta do Premier League.
» 14 kwietnia 2022, 20:24 #521
hraboNX: Tak mnie właśnie naszło: jeśli ETH (jak nie on, to chyba nikt inny) odblokuje, obudzi potencjał Beeka, to będzie jak bonusowy transfer. Patrząc na to, ile dotychczas Donny grywał w United. :)
» 14 kwietnia 2022, 20:06 #520
MiSt: Donny to bardzo inteligentny gracz i świetnie sprawdza się w poukładanych zespołach. To gracz zespołowy - indywidualnie jest przeciętny. Jeśli ETH poukłada nasz zespół to Donny spokojnie może zostać jedną z najważniejszych postaci.
» 14 kwietnia 2022, 21:08 #519
Shoiden: Na stronce Liverpoolu czytalrm ze mogą nas niedługo prześcignąć z przychodami i wartością klubu. Może to zmotywuje Glazerów
» 14 kwietnia 2022, 19:23 #518
Reagan: Teraz Twitter będzie rzygał nazwiskami w naszym kontekście. Darwin, Richarlison, Bergwijn, Szymański...
» 14 kwietnia 2022, 18:56 #517
kamilpe: Jak co roku
» 14 kwietnia 2022, 19:27 #516
kckMU: Nic nowego. Nowa era van Gaala, nowa era Mourinho, a teraz nadchodzi Ten Hag.
» 14 kwietnia 2022, 20:07 #515
Strzelec: #mufc have discussed Everton's Richarlison internally, as well as Benfica's Darwin Núùez and others #mulive [@FabrizioRomano]
» 14 kwietnia 2022, 18:09 #514
VersorWhite: Niewypały będą, zapisz to.
» 14 kwietnia 2022, 18:40 #513
Strzelec: Czemu Darwin Nunez ma być niewypałem?
» 14 kwietnia 2022, 19:01 #512
VersorWhite: Mam jakieś dziwne wrażenie że jak my się interesujemy jakimiś nazwiskami które odpaliły niedawno to u nas nic nie graja.
» 14 kwietnia 2022, 19:24 #511
VersorWhite: I tak sobie pomyślałem że może warto próbować innych zawodników, niekoniecznie top talent z Europy, zaryzykujmy inne kierunki.
» 14 kwietnia 2022, 19:26 #510
Strzelec: Transfery z ligi portugalskiej zwykle sie sprawdzały w United.
» 14 kwietnia 2022, 20:00 #509
Radomirus: Najpierw to my musimy wiedzieć co chcemy tak właściwe grać. A dopiero potem kupować zawodników...
A nie najpierw kupować zawodników i potem się zastanawiać co my właściwe z nimi chcemy zrobić...
» 14 kwietnia 2022, 20:14 #508
KubaUtd: Steven Bergwijn zostanie zawodnikiem Manchesteru United? Erik Ten Hag rozważa zakontraktowanie skrzydłowego Tottenhamu, jeśli latem obejmie posadę menedżera Czerwonych Diabłów.

- Daily Mail
» 14 kwietnia 2022, 17:34 #507
SzarimMusty: Tia 5 lewoskrzydłowy to wyczesany plan.
» 14 kwietnia 2022, 18:09 #506
artix206: W tym ani jednego na poziomie
» 14 kwietnia 2022, 19:17 #505
Hoodys: Jakich 5? Mamy Sancho i... na tym koniec skrzydłowych
» 14 kwietnia 2022, 20:20 #504
SzarimMusty: @Hoodys w takim wypadku nie mamy ani jednego... Sancho jest za wolny by go nazwać skrzydłowym.
» 14 kwietnia 2022, 20:33 #503
tygrys26: To kim jest Sancho? Środkowym obrońca czy co xD
Rashford jest szybki i chyba ma za szybkie nogi w porównaniu do mózgu bo nie nadąża za nogami xDD
» 15 kwietnia 2022, 09:12 #502
SzarimMusty: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.04.2022 12:35

@tygrys26 obrońcą nie jest bo nawet do obrony się nie wraca. Na skrzydło za wolny, no chyba że do City bądź innej drużyny która klepie ciągle na połowie przeciwnika. Napastnik? 3 gole czyli mniej niż Martial rok temu, asyst też ma mniej więc też słabo rozgrywa.

Szczerze? Dla mnie Sancho to taki idealny piłkarz na słabą ligę gdzie techniką będzie robił szum ale nigdy nie odnajdzie się na żadnej pozycji w lepszej lidze. Ja bym go jeszcze pobróbował na pozycji numer 10 ale to i tak najpewniej strata czasu.

edit. Odnośnie Rashforda to on mimo iż ma rozegrane 400minut mniej niż Sancho to zdobył 1 gola więcej.
» 15 kwietnia 2022, 12:32 #501
ManCr7united: Prawda jest taka jak nie dostanie czasu na wprowadzenie swoich zasad i stylu gry i tego co chce zrobić a dyrektor go wywali po 6 miesiącach to nigdy w tym klubie nie będzie dobrze chłop potrzebuje czasu trzeba 3 do 4 sezonów a prawda jest taka iż nikt mu tyle nie da
» 14 kwietnia 2022, 17:21 #500
brazylianwisnia: Dostanie I więcej. Warunki są dwa. Progress z każdym kolejnym kwartałem. Drugi to top 4. Jeśli z tym składem +3 wzmocnienia nie jest w stanie na pewniaka wejść do top 4 to niech nie zawraca sobie i nam głowy.
» 14 kwietnia 2022, 18:25 #499
hraboNX: Przesłuchuję sobie podcast The Athletic i trudno się nie zgodzić z stwierdzeniem: "Kibice chcieliby usunąć z drużyny MU prawie wszystkich graczy, ale realne są po 3-4 ruchy do i z klubu". Pewnie nie liczą się tu wygasające kontrakty, choćby Maty, Lingarda czy Ediego. Cóż, rozsądna optyka na sprawę. Pewnie kupimy ze 3 nowe nazwiska, a resztę będziemy łatać młodzieżą typu Garner, Mengi, Mejbri, Laird, Garnacho, Fernandez.
» 14 kwietnia 2022, 17:02 #498
levy181: Oczywiscie ze nie jest to realne i osobiście chciałbym aby nie kupowali żadnych Declanow za 150 mln tylko wprowadzali młodzież oni raczej chcą coś udowodnić a czy mają umiejętności jak np Mason to inna sprawa.
» 14 kwietnia 2022, 17:48 #497
Reagan: Prawda jest taka, że przy OGS nawet przez moment nie było szansy na osiągnięcie poziomu City czy LFC. Stracono 3 lata i spowodowano, że teraz traktują nas z przymrużeniem oka czy też śmieją się. Dziękuję Ci Legendo klubu.
» 14 kwietnia 2022, 16:21 #496
devilek777: Wygrywaliśmy z jednymi jak i drugimi.
» 14 kwietnia 2022, 16:23 #495
Chestnut: Ciężko osiągnąć jakikolwiek poziom jak ciągle nie masz środka pola i prawej strony. Bez tego żadna taktyka nie będzie działać sprawnie. :)
» 14 kwietnia 2022, 16:26 #494
Ron777: devilek777: Trafiło się ślepej kurze ziarno. Reaganowi chodzi o samą kulturę gry. My graliśmy schowani licząc ukuć coś z kontry i że De Gea będzie mieć dzień konia w bramce. O żadnej grze jak równy z równym nie było mowy.
» 14 kwietnia 2022, 16:31 #493
majk: Graliśmy tak, jak nam rywale pozwalali i jaka była dyspozycja poszczególnych piłkarzy. Ktoś był w formie, to ciągnął zespół.
» 14 kwietnia 2022, 16:34 #492
Radomirus: Za to po odejściu Ole to faktycznie - jesteśmy po prostu o krok za tymi drużynami... gdyby nie fatalny początek sezonu to bilibyśmy się o mistrza...
» 14 kwietnia 2022, 16:43 #491
MixEx: No wlasnie po jego odejściu widzimy w pełnej krasie jaki nam zespół zbudował za potężne miliony gdzie tylko Bruno Sancho i Varane nadaje sie do gry o najwyższe cele. Odkrecenie jego kadencji moze potrwac z 5 lat a i to przy tym zarządzie nie jest pewne.
» 14 kwietnia 2022, 16:54 #490
KalinaRIP: no wlasnie pol roku minelo? to dosc sporo czasu, chyba wystarczajaco by jednak cos stworzyc, cokolwiek. Tymczasem jak byla padlina tak padliny ciag dalszy. Ale niech zgadne, Rangnick to przeciez gosc od pracy przy biurku, przeciez oczywiste bylo ze nie bedzie zadnej poprawy i nikt tej poprawy nie oczekiwal - przeciez ten zly Olek takiego bagna narobil, nagabywal zarzad na jakze potrzebny mu transfer 40 letniego bezuzytecznego w presingu napastnika ze nawet polaczenie Fergusona klopa i guardioli nic by tu nie wskoralo.
» 14 kwietnia 2022, 16:55 #489
MixEx: No wlasnie pół roku minęło a piłkarze wciąż ci sami co ich Olek tu nasprowadzal. Jak grali slabo kiedy jeszcze ich trenowal tak graja teraz kiedy trenuje ich RR. Jakiej zmiany ty oczekujesz po grupie doslownie tych samych piłkarzy, maja wywalone nie tylko na klub ale na poszczególnych trenerow. Taki team stworzył Ole,przez taki team polecial i przez taki team United bedzie babralo sie w tym szambie jeszcze przez długie lata a na pewno dopóki klubem beda zarządzać Glazerowie ktorzy tylko mysla jak tu zagrac na sentymencie kibicow.
» 14 kwietnia 2022, 17:05 #488
SzarimMusty: @MixEx
Sancho obecnie to poziom Aston Villi, wolny i przewidywalny.
Varane częściej kontuzjowany niż dostępny.
Bruno obecny sezon gra jak za dawnych pięknych lat we Włoszech....

Także wybrałeś chyba najgorszą możliwą trójkę... Skrzydłowy, który jest wolny, Stoper prawie nigdy niedostępny i pomocnik ofensywny, który ma pretensje do całego świata... Taaaak to jest poziom City, Liverpoolu.
» 14 kwietnia 2022, 17:16 #487
MixEx: No mówimy tutaj o obecnej degrengoladzie gdzie caly zespół od poczatku sezonu gra slabo ale mimo tego taki Bruno wciąż ma liczby Varane jak gra i jest zdrowy to spokojnie w Live by wystepowal moze po prostu ma pechowy sezon a moze jest juz szklany ale umiejętności odmówić mu nie mozna po Sancho widac że chlopak ma papiery na wielkie granie potrzebuje kogoś kto go poprowadzi tak jak Pep poprowadzil Sterlinga. Zobaczymy jak Varane i Sancho beda sie prezentować pod ETH, takze ja bym tu jeszcze nie wyrokowal. Spośród wszystkich piłkarzy jakich ma United to oni maja największe szanse na granie w topie. Ronaldo nie licze. Greenwooda tak samo.
» 14 kwietnia 2022, 17:27 #486
majk: Dokładnie. Dzisiaj widać jak słabą drużyne Norweg w Manchesterze zbudował po 3 latach swojej przygody. Taktycznie, fizycznie i mentalnie.
Jest choć jedna rzecz która dobrze funkcjonuje w tym klubie po 3 latach norweskiej przygody?
» 14 kwietnia 2022, 17:28 #485
Chestnut: Murawa, w końcu wygraliśmy nagrodę na najlepszą murawę dwa razy rzędu. :D
» 14 kwietnia 2022, 17:59 #484
SzarimMusty: Taaaaak, to wszystko wina Ole.
Fizycznie słabi i bez mentalności? Rok temu byliśmy królami powrotów, do tego potrzebny jest dobry mental i odpowiednia fizyczność. To właśnie trójka nowych, z miejsca najlepiej zarabiających w MU doprowadziła do takiego rozłożenia szatni. Bo czemu Sancho dostał lepszą pensję od Rashforda, który zap...ał z kontuzją pół sezonu? Czemu kupiliśmy Ronaldo skoro specjalne rozmowy były prowadzone z Cavanim bo bez niego nie mamy 9?

Te 3 wtopy transferowe doprowadziły do upadku szatni i taka jest prawda. Przy transferze Ronaldo od razu pisałem, że niewolnik doprowadzi nas do upadku...

PS. Varane ostatnie 2 lata w Realu grał już piach więc nie wiem skąd się wam wzięło "ostatni gorszy rok".
» 14 kwietnia 2022, 18:03 #483
majk: Nie, to wszystko wina Ronaldo, zarządu i pierdyliarda innych rzeczy tylko nie Ole.
Pewnie na złość OGSowi źle trawe jeszcze zarząd zraszał co nie?
Przecież było widać, że chłop ma potencjał, wygrał z PSG 3 lata temu i dwa razy Pepa pokonał, potrzebował tylko 30 kolejnych puzzli do swojej układanki.
» 14 kwietnia 2022, 18:15 #482
SzarimMusty: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.04.2022 18:32

Zarząd oczywiście zrobił pod górkę Ole... kupił 3 zbędnych piłkarzy. Przed bieżącym sezonem pisałem ŚPD to jedyna pozycja którą musimy wzmocnić i moim zdaniem wtedy to była jedyna pozycja wymagająca rzeczywistego wzmocnienia.

Na resztę pozycji powinniśmy kupić tylko i wyłącznie piłkarzy, którzy z miejsca są wstanie podnieść poziom drużyny.
Varane podniósł poziom drużyny? Nie. Stracił nam wiele punktów wyskakując do przodu bez kontroli tego co się dzieje za plecami.
Sancho wzmocnił drużynę? Nie. Jak na skrzydłowego gra fatalnie. 0 dynamiki.
Ronaldo wzmocnił drużynę? Kwestia sporna bo Martial i Cavani jakimiś wybitnymi grajkami nie byli ale Portugalczyk wymusił swoją osobą zmianę stylu gry w ofensywie. Nie nauczyliśmy się jeszcze z nim grać, a już 2 trener jest wymieniany. Serio on jest problemem - tak samo jak Pogba powinien w najbliższym okienku odejść i dać nam święty spokój.

edit. Kończąc na temat Sancho to tylko dodam, że Martial za sezon 20/21 był niesamowicie krytykowany, a mimo iż rozegrał 200minut mniej niż Anglik w bieżącym sezonie to zdobył 1 bramkę i zaliczył 3 asysty więcej.
» 14 kwietnia 2022, 18:26 #481
brazylianwisnia: Myślałem że to nie piłkarze byli problelemem a brak fachu OGSa. Szczególnie ze połowa się jarała na powrót Ronadlo jak nastolatkowie. Dostaliście Ole out i co? Ślad niezadowolenie?
» 14 kwietnia 2022, 18:29 #480
majk: Zarząd dał setki miliony funtów i tym robił pod górke OGSowi? xD
Biedny Ole, niedobry zarząd dał mu te wstrętne setki milionów.
A zapomniałem, że pewnie przeciąg miał jeszcze w biurze jeszcze i kurze rzadko ścierali w szatni, przez co łapał alergie i nie mógł w pełni rozwinąć swojego trenerskiego potencjału.
Ronaldo jak krzyknął, to Ole chować się musiał do kąta, zwolnił Norwega, bo za dużo krzyczał i odpraw nie było, bo trenera nikt nie potrafił znaleźć.
» 14 kwietnia 2022, 19:05 #479
Radomirus: SzarimMusty

zgadzam się chyba z każdym słowem twojego wpisu
» 14 kwietnia 2022, 19:52 #478
Ron777: SzarimMusty: "To właśnie trójka nowych, z miejsca najlepiej zarabiających w MU doprowadziła do takiego rozłożenia szatni." I już wiesz że komentarz to rynsztok po przeczytaniu tego zdania. Taaa boski, wspaniały Ole, tylko wszyscy dookoła zli i to przez nich mu nie wyszło, to wcale nie wina tego że był betonem trenerki. Wmawiaj tak sobie, wmawiaj...
» 14 kwietnia 2022, 20:17 #477
Radomirus: Ron777
A zaczęliśmy grać lepiej po odejściu Ole? No raczej nie...

Czyli manager się zmienił a bagno i kwasy w szatni pozostały.
I wbrew wszystkiemu kwasy w szatni to raczej nie była kwestia Ole (bo go nie ma), Martiala (bo odszedł na wypożyczenie), nie VDB (bo odszedł na wypożyczenie), nie Pogby (bo przez większość okresu go nie było z uwagi na kontuzję)...
... tylko widocznie osoby rozwalające tą drużynę od środka nadal w niej są.

Ja się przychylam do SzarimMusty, że problem jest w nowych transferach bo w zeszłym sezonie tworzyliśmy drużynę a teraz to jest banda obrażonych na siebie indywidualności.

Jednej z tych indywidualności trener musiał się zresztą tłumaczyć czemu go ściągnął z boiska... I z jakiegoś powodu drużyną przestaliśmy być mniej więcej pod na przełomie września/ października.
» 14 kwietnia 2022, 21:16 #476
awe: LFC, a zwlaszcza City w 6 dni 3 arcywazne mecze decydujace o 3 roznych torfeach, w sobote puchar FA.
» 14 kwietnia 2022, 15:56 #475
DEPE: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.04.2022 17:41

tyle ze wczoraj Liverpool wystawił rezerwy, bez wielu kluczowych graczy zagrali. A City dostalo ostrą przebieżkę na Wanda i przy okazji stracili Walkera i De Bruyne.
» 14 kwietnia 2022, 17:41 #474
DevoMartinez: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.04.2022 15:29

To tak, kończą się kontrakty:
-Mata
-Pogba
-Lingard
-Cavani
-Grant

Inni którzy chcą odejść/powinni odejść i realnie można ich sprzedać:
-Martial (ciężko)
-van Beek
-Pereira
-Ronaldo
-Jones
-Henderson

Ci którzy nadają się do rotacji/wejścia z ławki:
-MacTomminay
-Fred
-Matic

W składzie kto zostaje (obrone pomijam celowo) - pomoc+atak (*6 pozycji do obsadzenia):
-Rashford
-Sancho
-Greenwood (?)
-Fernandes

Do obsadzenia 1-4 pozycje zależnie czy plan minimum czy maksimum.
Maksimum: sprowadzamy 9tka, 8mka, 6stka, PS (?)
Minimum: sprowadzamy 6tka (zostaje Ronaldo, Fred na 8mce, Greenwood/Rashford/Dialo na PS) + Bruno, Sancho i nowa 6ka.

A obrony w tym roku nie ruszamy bo nie starczy środków zależnie czy będziemy budowali pomoc i atak planem min czy max. Obrona mamy 8 zawodników na 4 pozycje jeśli sprzedamy Jonesa. W poprzednich sezonach pokazali, że potrafią grać więc nadzieja w menagerze, że ich odbuduje ew zmieni starterów pod siebie.

Ja osobiście nadal marze o klasowym DM, Tielemansie na 8mce w linii z Bruno i wymianie Ronaldo na klasycznego napastnika czyli 3 transfery. Do tego wprowadzenia młodziaków z U21, ew jakieś przemyślane zakupy z chanpionship czy słabszych lig zagranicznych do uzupełnienia składu. Na tym bym się skupił. I bez zakupów po 80-100 baniek.
» 14 kwietnia 2022, 15:23 #473
Ron777: DevoMartinez: Matića to ja bym akurat sprzedał jeśli to by odemnie zależało.
» 14 kwietnia 2022, 16:27 #472
DevoMartinez: Potrafi uspokoić, ma mega doświadczenia, umie się ustawiać, przewidywać, grać na wyprzedzenie a co najważniejsze utrzymać przy piłce nawet jak jest atakowany. Gość na ostatnie 30 min na mecz jest jak złoto. No i jest to nasz jedyny DM obecnie.
» 14 kwietnia 2022, 18:25 #471
mikiartur: Jestem ciekaw jaki szkielet, jakiego kapitana drużyny wybierze stworzy ETH

Osobiście uważam że jeśli Ronaldo zostanie na następny sezon to on powinien zostać kapitanem. Natomiast Fernandes powinien być kapitanem długoterminowym

Bo jednak dziwnie by to wyglądało że kapitanem w repce jest Ronaldo a w klubie Bruno
» 14 kwietnia 2022, 15:06 #470
devilek777: Maguire dalej będzie..
» 14 kwietnia 2022, 15:53 #469
brazylianwisnia: Ronaldo to kapitanem rezerw chyba. Koniec z dziadkami.
» 14 kwietnia 2022, 18:30 #468
Reagan: Dziwi, że Solskjaer prowadzi w ankiecie. Sentymentalni ludzie z was. Jako trener był i jest miernotą o czym świadczy brak zainteresowania nim na rynku. Gdzie pójdzie? Do Legii? Solskjaer dostał piłkarzy, o których Van Gaal czy Mourinho mogli tylko pomarzyć. Nie osiągnął w klubie nic. Problem tkwi w tym, że ten klub nie zrobi nic dopóki nie będzie aprobaty Fergusona. SAF wszystko musi klepnąć, zaakceptować. Jego wpływ musi zostać ograniczony do minimum. Choć mam nadzieję, że nadszedł kres bo managerem nie zostanie przewartościowany Pochettino. Ferguson najpierw namaścił tego norweskiego ignoranta, po czym kurczowo sie go trzymał i straciliśmy 3 lata przez jego zarządzanie.
Wan Bissaka? Miesiąc przeprowadzany transfer, hype wtedy na niego był niemożliwy. Nie do przejścia, wślizg, antycypacja, prawa strona zamknięta dla przeciwnika. Super transfer.
Maguire? Skała! Gra głową, wyprowadzanie piłki, reprezentant Anglii, doświadczenie, wreszcie poukłada grę w obronie. 80 baniek? Trudno jeśli mamy podnieść poziom. Takie były tu wtedy komentarze.
Van De Beek - podpora Ajaxu, brakujący element układanki, super zawodnik, znajdujący sie w wielu systemach, inteligentny, techniczny, wielopozycyjny.
Telles - przyszedł jako impuls dla Shawa, zadanie wypełnił w zeszłym sezonie. Oprócz tego żadnej wartości dodanej. Choć takiego dośrodkowania jakie on ma nie wykorzystaliśmy w żaden sposób.
Cavani - niewykorzystany do końca potencjał, na początku stawiał Martiala ponad nim.
Sancho, Ronaldo, Varane - dostał gości z górnej półki, wyżej już się nie da. Okazało się, że nie ma im nic do zaoferowania. To nie Molde. Wyżej d..y chłop nie podskoczy.
Teraz pisze się ilu to zawodników trzeba sprzedać. Maguire zniszczony mentalnie pod tą miernotą zamiast się rozwijać to coraz bardziej dołuje. O każdym z tych zawodników można to napisać. U każdego zamiast progresu mamy regres spowodowany pracą pod tą pacynką na stanowisku. Rashford zajechany swego czasu, gdy grał z kontuzją pleców, a potem kostki. Maguire czy Bruno 70 meczów w sezonie. Kurczowe trzymanie się jednego składu. Brak rotacji. Pieszczenie się z Pogbą. Brak wpływu na cokolwiek. Pożyteczny idiota, marionetka bez pomysłu i ambicji. Sam powinien odejść, a nie czekać.
Poczekajmy, aż ten skład weźmie w ręce Manager z wizją i pomysłem. Nie skreślajmy. Rangnick to dyrektor sportowy. W dodatku tymczasowy. Po latach z tą łamagą na kole większość zawodników zatraciła swoje umiejętności i popadła w przeciętność. Dostosowali się po prostu do poziomu szefa.
» 14 kwietnia 2022, 15:03 #467
Strzelec: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.04.2022 15:26

Solskjaera nie namaścił Ferguson. Dostał kontrakt za świetne wyniki jako manager tymczasowy po wygranym dwumeczu z PSG. Ludzie wspominają go najlepiej, bo za jego kadencji United grało najładniejszy futbol dla oka. Kibicom zapadły w pamięci mecze z Romą, PSG czy Southampton.
» 14 kwietnia 2022, 15:19 #466
pbskarpy: Głupoty gadasz. A tyle napisałeś. W naszym klubie nie trzymają ciśnienia i tyle. Myślisz, że z TH będzie inaczej? Dopóki MU nie będzie (nawet w trakcie sezonu) pierwszy albo drugi, to już ktoś narobi w zbroję i będzie szukał innego trenera. Tak, na szybko najprostsze dane Solszy:
Pierwszy sezon, przejęty po Mou: 6 miejsce
Drugi sezon (pełny): 3 miejsce
Trzeci sezon (pełny): 2
Czwarty sezon (niepełny) zwolniony
I finał LE.

Oczywiście, znając historię MU, to zdecydowanie za mało. Ale nie chcesz mi chyba powiedzieć, że to jest nic i zdecydowanie nadawało się do zwolnienia Ole po jednym kryzysie. Jestem zdania, że rozliczać powinniśmy po sezonie żeby mieć pełny obraz sytuacji. Żeby nie było niedomówień i przede wszystkim dlatego żeby przetestowac drużynę i trenera w czasie kryzysu. Bo to także jest potrzebne. To wzmacnia i uczy. Ale ponowię to co pisałem wyżej: Ktoś nie trzyma ciśnienia.
» 14 kwietnia 2022, 15:22 #465
Reagan: Co ty gadasz? On kryzysów miał ze 3. Tylko, że zespół zawsze wychodził z nich obronną ręką. Ten gość powinien zostać tymczasowym trenerem i tu faktycznie ktoś nie trzymał ciśnienia. United to od początku były buty za duże dla niego.
» 14 kwietnia 2022, 15:28 #464
KalinaRIP: Ile jadu chłopaczyna wydzielił :D jak to jad może sprawić że taki bałwanek ma się za wielkiego znawcę pisząc te wszystkie mądre głupoty. OGS to legenda i bardzo przyzwoity manager United a nie żaden idiota jak to ładnie go nazwałeś. Ronaldo transfer z najwyższej półki nawet nie wiem jak to skomentować :D gdyby zarządzający kupili jakiegoś no name ale na pozycję która naprawdę wymaga wzmocnienia to byłby to znacznie lepszy transfer niż transfer prawie piłkarskiego emeryta na obsadzona już pozycję.
» 14 kwietnia 2022, 15:29 #463
majk: Wywód mocno emocjonalny, ale generalnie trafny.
Prawdą jest, że dostał największe wsparcie na rynku transferowym.
Pamiętam jak zaraz po odejście zwolennicy Ole twierdzili, że przynajmniej odbudował United i stworzył silną kadre dla następcy xD
Dzisiaj widać, że burdel zrobił najgorszy z wszystkich trenerów.
Trzeba było go pożegnać po zeszłym sezonie i przegranym finale LE.
Nie ma co zwalać na zarząd wszystkiego, zarząd jest kiepski, ale między innymi dlatego, że utrzymywali tak słabego menagera na stołku i dlatego że go w ogóle zatrudnili jako stałego trenera.
» 14 kwietnia 2022, 15:38 #462
KalinaRIP: W 3 miesiące taki burdel zrobil? Czemu w ciągu poprzednich 3 lat nie mógł tego zrobić, byłoby szybciej po problemie? Co tak nagle? Chyba że twoim zdaniem poza obecnym sezonie też była taka tragedia to nie mam pytan.
» 14 kwietnia 2022, 15:45 #461
majk: W 3 lata tyle co Pep wydać, właściwie to więcej i wszystko przegrać...
W ogóle argument, że ''nie grali cały czas tragicznie'', to żaden argument, żeby go tu trzymać, to nie Molde.
To duża marka, a nie uniwersytet trzeciego wieku, dla byłych piłkarzy, żeby się uczyli trenerki.
» 14 kwietnia 2022, 15:51 #460
KalinaRIP: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.04.2022 16:00

"Prawdą jest, że dostał największe wsparcie na rynku transferowym."

W untied może tak, ale nie większe niż Pep w city, tym samym zajął miejsce drugie a nie pierwsze. Piszesz o ilości ale na jakich piłkarzy pożytkowane były ty pieniądze? Zarząd to jest dobry ale w city, raz że wzmacniają pozycje które tego wymagaje a dwa manipulują naszymi głupkami do kompletnie nielogicznych i zbędnych ruchów jak transfery Ronaldo czy Sancheza. Spójrz ile kasy zostało wpompowane na takie idiotyczne ruchy kiedy nie mieliśmy np środka pola opartego o drewnianego mctomka i błazna pogbe nadającego się co najwyżej do farmerskiej ligue 1. Większość tej kasy poszła w błoto

"W ogóle argument, że ''nie grali cały czas tragicznie'', to żaden argument, żeby go tu trzymać, to nie Molde.
To duża marka, a nie uniwersytet trzeciego wieku, dla byłych piłkarzy, żeby się uczyli trenerki"

Co do tego dla mnie to nie jest żaden argument, nigdzie nie napisałem że spełniał w 100procentach wymagania na taki klub jak MU, będzie to natomiast argument przeciwko takim słowom jak z komentarza tego frustrata, pomijajacego logiczne fakty jak np dokonane przez zarząd transfery, ignorujące faktyczne potrzeby drużyny
» 14 kwietnia 2022, 15:57 #459
majk: Wybielanie Solskjeara i zwalanie wszystkiego na zarząd.
Tygodniówki największe w premier league. Gdzie ta silna drużyna dla następcy zostawiona przez OGSa?
''Zajął drugie miejsce, Ole najlepszy bo zajął drugie miejsce, ale Ole zajął drugie miejsce, zajął drugie miejsce i zarząd mu tych złych piłkarzy posprowadzał. Ronaldo zniszczył Ole. Może i nic nie wygrał, ale zajął drugie miejsce i pokonał PSG 3 lata temu. Zarząd zwolnił Ole, Ronaldo zwolnił Ole. Kibice zwolnili Ole. To wina wszystkich tylko nie Ole. Zostawcie już tego Ole, przynajmniej stworzył dobrą drużyne dla następcy i odbudował klub.'' i tak w kółko :D
» 14 kwietnia 2022, 16:08 #458
devilek777: Ole przywrócił radość z oglądania meczy i za to dostał mój głos. Comebacki, seria bez porażki, wysokie zwycięstwa itd. Graliśmy naprawdę fajnie, brakowało kilku puzli, a później się coś posypało.
» 14 kwietnia 2022, 16:31 #457
KalinaRIP: Szybko czytalem i jesli jest gdzies tu ukryty przekaz to nie wylapalem - ale czy ty sugerujesz ze te wysokie tygodniowki to tez poklosie pracy Olka tutaj?
WYbielanie zarzadu byle tylko sie dosrac do goscia ktorego nie lubie i tak w kolko. Powtarzam ze nigdy nikt nie twierdzil ze to jakis wybawca ale jak czytasz taki komentarz jak ten glowny to sie nuz otwiera w kieszeni
» 14 kwietnia 2022, 16:52 #456
majk: Sugeruje że za słaby był na Man Utd i zostawił burdel największy z wszystkich dotychczasowych trenerów.
» 14 kwietnia 2022, 17:24 #455
pbskarpy: 3 kryzysy. I świetnie! To oznacza, że potrafił z nich wyjść.
» 14 kwietnia 2022, 18:29 #454
brazylianwisnia: Pytanie jest którego trenera najlepiej wspominasz a nie który jest fachowcem. OGS dał piękne comebacki, nadzieję, szybkie ataki. Zdecydowanie fajniej niż reszta.
» 14 kwietnia 2022, 18:32 #453
DevoMartinez: Faktycznie Ole zrobił fajne wyniki, rekord odrabianych wyników jak pierwsi traciliśmy czy seria bez porażki wyjazdowa. Miał kilka kryzysów z których udało mu się wymykać. No i miał Bruno w życiowej formie który jednak ciągnął ten zespół przez półtora roku. Miał też wizję jak chcę grać. Opierać gre na kontrach, szybkim powrocie do obrony i głębszym ustawieniu, szybkich zawodnikach w ataku typowo pod kontre. Do dziś widać, że Rash stworzony jest do gry na dużych przestrzneiach jak ma miejsce. W małej grze jest kiepski, ba nie ma nawet startu z miejsca za dobrego. A przed tym sezonem zmieniła się koncpecja, Przyszłi wolniejsi Ronaldo i bardziej kreatywny ale wolniejszy skrzydłowy jak Sancho i reszta zespołu nie zaadoptowała się do tego. Jakbyście popatrzyli nawet teraz w jaki sposób Utd zdobywa bramki to nadal większosć jest właśnie po kontrach, przejęciach piłki wysoko itd. Także dużo roboty przez nowym menago.
» 14 kwietnia 2022, 23:38 #452
Seszele: Szum medialny, aby podbić pensję w Paryżu.
Sęk w tym, że ja nie sądzę, aby tam zarządzali tacy debile, że się na to nabiorą.
Inna sprawa, że Paul w to wierzy albo jego agent.

Żegnamy ozięble.
» 14 kwietnia 2022, 14:11 #451
Alibaba: Liczę na transfery zawodników którzy będą chcieli zginąć na boisku za ten klub. Mamy już gwiazdy za który trzeba biegać i walczyć dla tego żeby to ruszyło potrzebujemy rzemieślników którzy będą oddawać zdrowie na bosku za kolegów z drużyny.
» 14 kwietnia 2022, 13:56 #450
levy181: Dobrze byłoby też aby mieli jeszcze jakieś umiejętności nie jak np Daniel James nie to że coś do niego mam ale to nie te umiejętności. Poza sprintem nie miał nic. Nasz SMT jest zaangażowany w grę ale też mu brakuje umiejętności a takich jest sporo.
» 14 kwietnia 2022, 14:00 #449
DevoMartinez: Masz rację ale są zdolni głodni gry zawodnicy na dorobku którzy dadzą z siebie 110% i będą gryźli trawę i rozwijali umiejętnośći i wcale nie trzeba wydawać 50-100 milionów na Phillipsów, Riceów.

Musimy odbudować środek pola i wzmocnić atak, pożgenać Pogbe, Ronaldo, sprowadzić 8mke, DMa i napastnika. Uporządkować grę linii obrony ew za rok dwa przebudować. I trzymać kiucki żeby Greenwood nie miał sprawy ;)
» 14 kwietnia 2022, 14:59 #448
Kortney: Erik ten Hag od nowego sezonu będzie jak Michelle Pfeiffer w młodych gniewnych.

Musi być pomysłowy i złapać flow z tymi bachorami, wtedy będzie mu łatwiej zacząć wdrażać swoje rozwiązania.
» 14 kwietnia 2022, 12:52 #447
is200second: A to czyli musi ktoś zginąć :D
» 14 kwietnia 2022, 12:53 #446
Pyra: Tak naprawdę ma do dyspozycji ogrom piłkarzy, nie zdziwi mnie w przyszłym sezonie gra Bailliego czy Jonesa, jak pasują do jego filozofii to przy zakupie kilku zawodników cała podstawowa jedenastka może ulec zmianie.

I na to najbardziej liczę, na zupełną zmianę gry i dobór odpowiednich zawodników.
» 14 kwietnia 2022, 13:06 #445
Chestnut: Dobry film.
» 14 kwietnia 2022, 13:19 #444
KubaUtd: Nie chce się czepiać ale to samo się pisało jak RR został trenerem mega pressing będzie zrobi roszady w składzie da pograć młodym pompowanie balonika było mega duże.
» 14 kwietnia 2022, 13:40 #443
sztejner: Dla mnie wystarczy że będzie jak Komisarz Ryba - jak bullterier,jak wściekły byk,jak Tommy Lee Jones w ściganym
» 14 kwietnia 2022, 13:43 #442
sztejner: KubaUtd - z tym że Ralf był od początku pionkiem na szachownicy a nie królem czy hetmanem tej drużyny,ot kwadracik po kwadraciku do końca sezonu,bez WIĘKSZEJ wiary w to że wygra tę rozgrywkę
» 14 kwietnia 2022, 13:46 #441
rizx: @sztejner

Tylko, żeby mu komisarz Glazer nie powiedział później "no to spieprzaj" ;)
» 14 kwietnia 2022, 13:51 #440
majk: ''Zdaniem “Tuttosport” drużynę opuścić mogą przede wszystkim Lautaro Martinez, Alessandro Bastoni i Milan Skriniar.''
Brać chociaż tego Skriniara.
» 14 kwietnia 2022, 10:25 #439
SzarimMusty: Już wolę Pau Torresa, zresztą rok temu również wolałem Hiszpana nad pewnym Francuzem.
» 14 kwietnia 2022, 12:07 #438
Strzelec: Ja bym wziął Lautaro Martineza.
» 14 kwietnia 2022, 12:24 #437
Piwal: Jeśli chodzi o Martineza to ja bym wolał jego żonę, ale kto co woli.
» 14 kwietnia 2022, 12:29 #436
PauloKuhan: Nie!! dla ludzi z ligi włoskiej zresztą on nawet tam nie zachwyca
» 14 kwietnia 2022, 12:45 #435
is200second: Bo to nie jest piłkarz który będzie walił 40 bramek na sezon. Za to co gościu gra tyłem do bramki, i twardo stoi na nogach to jest absolutnie top.

Myślicie czemu Lukaku ladował w Interze tyle bramek, bo miał obok właśnie Lautaro. Jie dlatego że liga włoska jest taka cienka.

Zauważcie ze w Chelsea podobnie grałby obok timo Wernera bo to piłkarz o podobnej charakterystyce,tylko tam gra jest robiona pod havertza który napastnikiem nie jest ale tak go tuchel kreuje.
» 14 kwietnia 2022, 12:51 #434
majk: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.04.2022 13:46

@Piwal trzeba przyznać, że ma pewne argumenty. Ciężko się nie zgodzić z twoją opinią.
» 14 kwietnia 2022, 13:44 #433
Mike78: To bierz. Śmiało
» 14 kwietnia 2022, 14:09 #432
Ron777: Martinez to piłkarz trochę o charakterystyce Benzemy mógłby fajnie współpracować z Ronaldo. No i jeszcze Skriniar też bardzo fajna opcja za Magłaje.
» 14 kwietnia 2022, 14:30 #431
mikiartur: Jeśli byłby Bastoni do wzięcia z Interu brać za wszelką cenę.
» 14 kwietnia 2022, 14:52 #430
majk: @mikiartur Włosi dalej na północ niż Londyn do Anglii nie jeżdżą niestety.
» 14 kwietnia 2022, 15:02 #429
AUDIoooo: Piwal

Nie żona tylko dziewczyna

No chyba, że mówisz o innej pani Martinez ;)
» 14 kwietnia 2022, 15:07 #428
Bylak: Pilkarze ktorzy powinni odejsc z tego klubu w frybie natychmiastowym:
Pogba, Martial, Pereira, Maguire, Jones
Pilkarze ktorzy odejda bo im sie kontrakt konczy lub powinni odejsc bo sa za slabi:
Mata, Matic, Lingard, Grant, Bailly, Cavani, AWB
Pilkarze ktorzy raczej odejda, lub przez wlasna glupote sami sie wyje... : Greenwood, Ronaldo, Henderson.

Pozostaje nam:
GK: DDG
PO: Dalot
ŚO: Varane, Lindelof
LO: Shaw, Telles
ŚP/ŚPD/ŚPO: Fred, McT, Fernandes
PS/LS: Rashford, Sancho
N: nikt

Z czego polowa z w/w to tylko na ŁAWĘ.
Z pewniakow do pierwszej 11 na dzien dzisiejszy to jest tylko Sancho i Bruno.
Pozostali to kibel.
» 14 kwietnia 2022, 08:28 #427
Piwal: Ten komentarz to kibel skoro De Gea i Varane są pomijani przy wymienianiu zawodników do pierwszej 11. Osobiście oprócz nich dopisałbym jeszcze Freda i Shawa.
» 14 kwietnia 2022, 09:03 #426
kamilpe: Też nie zgadzam się z tą opinią ale tym Varane więcej leczy kontuzje niż gra a Telles > Shaw w obecnej formie
» 14 kwietnia 2022, 09:53 #425
majk: Brak De Gei...
Ja nie wiem co David musi jeszcze zrobić, żeby niektórych zadowolić. Bramki strzelać?
Najlepszy nasz piłkarz ostatniej dekady. Gdyby nie on, już od dawna byśmy walczyli tylko o lige Europy, a nie top 4.
» 14 kwietnia 2022, 10:29 #424
SzarimMusty: Sancho jest troszkę za wolny na skrzydło. Nie mamy takiej dominacji nad przeciwnikiem jaką ma np. City by grać wolnym skrzydłowym typu Silva. Technika, drybling są spoko ale przy tej dynamice my gramy praktycznie bez skrzydeł. Bo Rash na prawej flance zawsze grał piach...
» 14 kwietnia 2022, 12:16 #423
Majek: - AWB bym nie skreślał. Brakuje mu trochę inteligencji boiskowej, ale to wciąż zawodnik, który może się rozwinąć pod odpowiednim trenerem. Kiedyś już to pisałem, że świetnie nadawałby się jako prawy środkowy w ustawieniu z trójką obrońców.
- Matić ma jeszcze rok kontraktu i jest to zawsze jakaś opcja z ławki. Szczególnie pod względem taktycznym.
- Bailly, Jones, Lingard - ich bym zostawił jeśli porozmawiali by z nowym trenerem i pogodzili się z rolą rezerwowych.

Z resztą się zgadzam.
» 14 kwietnia 2022, 12:24 #422
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.04.2022 12:46

Majek Jonesa zostawić mozemy ale to tylko w gabinecie lekarskim a nie na rezerwie... O czym ty w ogole piszesz? serio są jeszcze tacy co chcą zostawić tutaj Jonesa ? to skoro ty chcesz zostawić Jonesa to może zostawmy jeszcze Pereire, Mate i w ogole wszystkich zawodników jakich mamy w kadrze. Mamy robić porządki i oczyszczać kadre z niepotrzebnych zawodników. Sporo jest niepotrzebnych a jeszcze mamy kilku na wypożyczeniach jakbyś nie wiedział. Z tym Maticiem moze bym jeszcze przymknął oczko ale nie z pożal się boże JONSEM. Aż zdziwiko ze on jeszcze jest w tym klubie. Tak samo Mata ktory praktycznie kompletnie nic nie gra. No ale Hiszpan chociaż nie jest kontuzjowany i zawsze jest to jakas opcja w przeciwieństwie do Jonesa.
» 14 kwietnia 2022, 12:45 #421
Paps: Juz mi go szkoda.Dobrze,ze facet jest lysy to chociaz nie osiwieje lub wlosow nie straci po objeciu tej "cudownej druzyny".
» 14 kwietnia 2022, 08:04 #420
Witcheraard: Słyszeliście te info że ponoć United zaproponowało nowy kontrakt Pogbusiowi opiewający na bagatela 600 000ÂŁ tygodniowo XDDDDD?
Jak oni to klepną to chyba skocze z dywanu.
» 14 kwietnia 2022, 06:52 #419
vanantgaal: Zaproponowanie mu jakiegokolwiek kontaktu jest jawnym napluciem w twarz kibicom i innym piłkarzom
» 14 kwietnia 2022, 07:06 #418
dzilu96: Może dostali info od Ten Haga, że chce budować drużynę wokół Pogby i Fernandesa
» 14 kwietnia 2022, 07:34 #417
axel52: Jeżeli Ten Hag chce budowac cokolwiek na Pogbie to w takim razie jest albo ułomny umysłowo, albo nieświadomy co chce uczynić, albo zupełnie oderwany od rzeczywistości.
Każda z tych cech to kontynuacja dryfowania MU w stronę czarnej otchłani.
Jak tak ma wyglądać następna/nowa era klubu to czas powiedziec sercu, ze teraz skupiamy się/wracamy do kibicowania Ipswich Town i Forest.
» 14 kwietnia 2022, 08:11 #416
levy181: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.04.2022 08:39

Człowiek liczył ze po jego przyjściu naprawdę pomoc w zespole odżyje a teraz po kilku latach ja mam nadzieję tylko ze ta saga z nim się zakończy. Chłop ma praktycznie wszystko by być dla MU tym kim jest KDB dla City ale głowa nie ta i mam go dosyć, niech gra dla innego zespołu i tam drenuje budżet klubowy.
» 14 kwietnia 2022, 08:38 #415
kamilpe: @axel52 tak, ułomy umysłowo, nieświadomy, oderwany od rzeczywistości - przecież Ten Hag nawet nie jest naszym menadżerem to jaki ma wpływ na kontrakt Pogby i budowanie wokół niego drużyny? Wyluzuj trochę.
» 14 kwietnia 2022, 08:38 #414
majk: Jeśli Ten Hag chce budować zespół wokół Pogby, to już można przyjmować zakłady, kiedy go zwolnią.
» 14 kwietnia 2022, 10:30 #413
SzarimMusty: Dopiero co było info o tym, że zaoferowaliśmy mu 400tys i PSG nawet swoją ofertą nie zbliża się do tej kwoty, a tu nagle 600tys? Skąd info bo brzmi absurdalnie?
» 14 kwietnia 2022, 12:04 #412
majk: Pewnie gruby robi szum medialny, żeby podnieść mu tygodniówke w PSG.
» 14 kwietnia 2022, 13:48 #411
Radomirus: To musi być fejk... no jasny gwint... to musi być fejk...
» 14 kwietnia 2022, 15:02 #410
axel52: Kamilpe
Już tyle idiotycznych decyzji kontraktowych podjęto w tym klubie, że mam obawy i to spore.
A jeżeli Ten Hag już podobno jest zakontraktowany i nie będzie miał wpływu na sprzedaż/zostanie Pogby to lepiej niech zostanie tam gdzie jest.
Mniej siana, a jakby zdrowiej.
» 14 kwietnia 2022, 15:12 #409
PauloKuhan: swietny renan lodi nie ogladam la liga ale w lidze mistrzow co mecz jeden z lepszych na boisku
» 14 kwietnia 2022, 00:38 #408
majk: Lodi faktycznie grał jak przekozak w LM. Niestety Atletico sportowo stoi kilka poziomów wyżej od nas.
» 14 kwietnia 2022, 10:31 #407
Safik: @wlder masz rację sorki za pomyłkę nicku, fajnie, że skojarzyłeś, ale wiesz Wilder też ładnie ;-)
» 14 kwietnia 2022, 00:28 #406
Safik: Kto napisał że "bandyterka"? Bo pominąłem.
» 14 kwietnia 2022, 00:00 #405
DEPE: Walker to jest swietny pilkarz. Dla mnie to chyba najlepszy prawy obronca swiata. Tak naprawde dopoki byl na boisku to Atleti miało ogromne problemy aby przedrzec się jego stroną, poza tym swietnie asekurował stoperow. Jego zesjcie spowodowało nawałnice po tamtej stronie bo Cancelo to poziom nizej w defensywie.
Sam mecz, Hiszpanie byli lepsi, i powinni tu wygrać przynajmniej doprowadzic do dogrywki. Szczerze mowiac to United zaprezentowal sie na Wanda lepiej niz dzis City.
» 13 kwietnia 2022, 23:49 #404
Majek: Osoby, które piszą, że gra Atletico to bandyterka prawdopodobnie mdleli by oglądając mecze ligi angielskiej w latach 90tych.
» 13 kwietnia 2022, 23:42 #403
kckMU: Żeby tylko angielskiej. Wymiękliby i przy włoskiej. Jeśli takie granie dzisiaj to 'bandyterka', to dyskusja się kończy zanim się zacznie.
» 13 kwietnia 2022, 23:47 #402
Batigol222: fakt, ale tak z ciekawości odpaliłem sobie teraz mecz Atletico-Liverpool z fazy grupowej i tam to piłkarze Atletico zaliczali glebę za glebą po starciach z Van Dijkiem, Matipem, Milnerem czy Hendersonem. Nie trawię tego Atletico dlatego, że oni te bandyterkę prezentują grając na Fodena, co waży z 60 kg. Ten sam Felipe w pojedynkach powietrznych ze stoperami Liverpoolu nie za bardzo sobie radził fizycznie. Zaraz odpalę też United-Atletico, bo pamiętam, że tam też było sporo symulowania, gry na czas itp rzeczy, które z tą legendarną walecznością Atletico średnio się kojarzą
» 14 kwietnia 2022, 00:18 #401
devilek777: Nie no Panowie, nie mylcie agresywnej gry z chamstwem i symulowaniem.
» 14 kwietnia 2022, 08:08 #400
Ron777: Batigol222: Hej a gdzie ty te powtórki meczów oglądasz bo sam bym był zainteresowany.
» 14 kwietnia 2022, 16:25 #399
Batigol222: Ron777: na polsat sport online. Jak masz dostęp to wystarczy wejść w LM i masz cały katalog spotkań
» 14 kwietnia 2022, 20:28 #398
Safik: Mszym2001+1
» 13 kwietnia 2022, 23:39 #397
Safik: City zasłużenie, i ta akcja "bijatyka" ostatni mecz pamiętam real Madryt Bayern,
» 13 kwietnia 2022, 23:37 #396
mszym2001: Widzę że dużo jest dyskusji o tym komu kibicować. Po odpadnięciu United zawsze kibicuje angielskim drużynom, które przeszły dalej bo uważam że świadczy to o sile całej ligi. Chciałbym żeby drużyny premierleague zdominowały europejskie puchary nawet jeśli nie będzie wśród nich United :)
» 13 kwietnia 2022, 23:37 #395
Majek: City to nie jest angielska drużyna. Sukcesów Liverpoolu też nie zdzierżę. Nawet kosztem gorszego rozstawienia angielskich drużyn w przyszłych edycjach LM.
» 13 kwietnia 2022, 23:47 #394
Safik: A jaka jest? Portugalska?
» 13 kwietnia 2022, 23:50 #393
wider: jak dla mnie to reszta drużyn z angli może odpadać w 1/8 LM. Jakoś nie widzę sensu kibicować w LM np City tylko dlatego że są z premier league
» 14 kwietnia 2022, 00:00 #392
Safik: @Wilder to po co oglądasz piłkę nożną? Sport? Bo ktoś coś?
Oby finał był Angielski :-p
» 14 kwietnia 2022, 00:09 #391
wider: piłkę nożną to oglądam
1- kibicując MU
2- jak nie gra MU to dla dobrego spotkania i emocji ale na pewno nie dlatego żeby kibicować live czy city w europejskich pucharach
A jak już chcesz napisać czyiś nick to wypadało by go napisać bez błędu @Safik
» 14 kwietnia 2022, 00:14 #390
Kondigla: Nie no szanujmy się. Też staram się wspierać angielskie kluby w europejskich pucharach po odpanięciu MU, ale są to kluby typu AFC, Chelsea, Totki. Namawianie natomiast na stronie kibiców MU do wspierania LFC to jakiś wyższy poziom abstrakcji i może wypłynąć chyba tylko od osoby, która zaczęła kibicować wczoraj.
» 14 kwietnia 2022, 01:11 #389
Diabelred: Dlaczego piłkarzom z Madrytu(zarówno Real jak i Atletico) jak nie idzie, to często włącza im się tryb agresja?

Guardiola oddając w drugiej połowie piłkę Atletico wyciągnal wnioski z poprzednich lat, gdzie wcześniej nieważne z kim i przy jakim wyniku zawsze chciał grać ofensywnie za co zwykle był karany choćby przez Real. Oglądając ten dwumecz w wykonaniu City, to co się mocno rzucalo w oczy to jednak brak u nich tego topowego napastnika. Pomoc City ma najlepszą na świecie jednak atak złożony z Fodena i Jezusa wygląda przeciętnie. Latem Guardiola powinien zrobić wszystko, żeby ściągnąć kogoś z trójki Haaland/Lewy/Kane. Dopiero wtedy City bedzie zespołem kompletnym. W 1/2 z Realem szanse oceniam 50-50.
» 13 kwietnia 2022, 23:26 #388
is200second: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.04.2022 23:36

Najlepsza na świecie pomoc ma dalej Real i mają najlepszego obecnie napastnika o ile nie piłkarza na świecie.

Ja powiem inaczej. Jeśli ktoś się doszukuje różnic między meczem z nami a atleti i atleti z city to różnica jest taka, że kto by w city nie grał na obronie to trzyma poziom. Dlatego city gra dalej. A United odpadlo. Tyle w temacie.
» 13 kwietnia 2022, 23:35 #387
Reagan: Real - LFC w finale. Oby. Całym sercem za Realem.
» 13 kwietnia 2022, 23:12 #386
Majek: Byle nie Liverpool. Nie chcemy chyba ich w finale oglądać? Trzymajmy kciuki za finał hiszpański. :-)
» 13 kwietnia 2022, 23:19 #385
Reagan: W to nie uwierzę;)
» 13 kwietnia 2022, 23:24 #384
karmnik: Już wolałbym villarreal w finale niż lfc
» 13 kwietnia 2022, 23:26 #383
Dexxter: Nie cierpię Atletico, to bandycka drużyna, ale zazdroszczę im kibiców...
Caly Stadion śpiewa i wspiera po przegranej...
Nie wiem czy macie okazję zobaczyć te obrazki bo pokazują na Polsacie Sport premium.
Większość pilkarzy ma łzy w oczach, dzięki kibicom.
» 13 kwietnia 2022, 23:10 #382
Reagan: City cieszy się jakby finał wygrało, Atletico się postawiło. Styl stylem, ale postawa tej drużyny to jest top. Chciałbym żeby nasza drużyna grała z takim zaangażowaniem i pasją. Foden to szczyl, powinien go bardziej spacyfikować.
» 13 kwietnia 2022, 23:06 #381
pilchu: Dobrze powiedziane. Oni mają pasję i grają z ogniem w oczach, tam jeden za drugiego oddałby rękę. Tego mi brakuje w United. Gry z jajami. Mentalnie wszyscy w rurkach chodzą.
» 13 kwietnia 2022, 23:33 #380
vieeeri: Nie da się zawsze wygrywać, ale jak odpadać to po takim meczu jak Atletico. Przecież jak oni wcisneliby jedną bramkę to zajechaliby te City w dogrywce.

Stadion Atletico odleciał po odpadnięciu z LM, coś pięknego.
» 13 kwietnia 2022, 23:06 #379
Safik: Oczywiście brawa dla Benfiki za mecz, szkoda że brakło tych goli
» 13 kwietnia 2022, 23:05 #378
Safik: I Benfica również!
» 13 kwietnia 2022, 23:04 #377
karmnik: ależ emocje w końcówce, fajnie że city awansowało
» 13 kwietnia 2022, 23:04 #376
Majek: Na prawdę cieszysz się z sukcesu rywala zza miedzy, który wdrapał się na szczyt po baryłkach ropy? My na pewno jesteśmy na stronie kibiców Manchesteru United?
» 13 kwietnia 2022, 23:28 #375
karmnik: ta, znowu masz z czymś problem?
» 14 kwietnia 2022, 00:22 #374
Safik: Brawo CITY
» 13 kwietnia 2022, 23:02 #373
Majek: To nie strona fanów City.
» 13 kwietnia 2022, 23:30 #372
Safik: @Majek wiem że to nie strona City, zapraszam na priv,
» 13 kwietnia 2022, 23:44 #371
Lisan: Piłka w rewanżu w drugiej połowie z United była w grze jakieś 20 minut :) resztę przelezeli i symulowali dziś karma pięknie powraca
» 13 kwietnia 2022, 23:01 #370
kckMU: City wygrało ten dwumecz bez poezji i cudownego stylu. To coś, czego Guardiola kiedyś nie potrafił zrobić. Według mnie pokazali wiele dobrego. Sporo czasu mu to zajęło, ale futbol pokazuje, że nawet top of the top muszą się czasami dostosować do wymagań.

Ponadto... w tym dwumeczu było z jednej strony tyle piłki nożnej na najwyższym poziomie, a z drugiej tyle intensywności i walki na noże, że kibicowi Man United przykro się to oglądało.

Świetne 0-0 w Madrycie.
» 13 kwietnia 2022, 23:01 #369
matizek92: Przegrywał bo KDB miał kontuzje, teraz znów zlapal i strzelam ze znow city z LM poleci.
» 13 kwietnia 2022, 23:03 #368
kckMU: Ale Pep to nie tylko City. Była Barcelona, był Bayern. On nigdy nie potrafił podejść do jakiegoś meczu pragmatycznie. Teraz wygląda to inaczej.
» 13 kwietnia 2022, 23:07 #367
Majek: Masz rację. Ja oglądałem z wypiekami na twarzy. Jest zadra w sercu do Atletico za dwumecz z United, ale dziś pokazali, że jednak bardziej zasłużyli na ćwierćfinał niż my. To jak stopniowo tłamsili City robiło wrażenie. Simeone to świetnie rozegrał, ale zabrakło umiejętności.
» 13 kwietnia 2022, 23:07 #366
matizek92: To jest niesamowite, że jak City zagra g...jak nigdy to się chwali za to Pepa, że to pragmatyzm i on tak chcial. Pep na bank tak nie chciał zagrać, bo on nigdy tak nie gra.
» 13 kwietnia 2022, 23:09 #365
kckMU: Majek

Bez wątpienia rozegrał świetnie. Mamy do czynienia z trenerami klasy światowej w meczu na szczycie. Ale nie masz wrażenia, że gdyby posłuchał pomeczowych opinii leśnych dziadów i alkoholików ze studia Polsatu, to wygrałby ten mecz? :)
» 13 kwietnia 2022, 23:10 #364
Majek: Gdyby posłuchał naszych "ekspertów" i duetu komentatorów TVP to dostałby dwa dzwony w pierwszej połowie i byłoby po meczu.
» 13 kwietnia 2022, 23:13 #363
DjTED: 9 minut doliczone, a oni z 2 minuty grali
» 13 kwietnia 2022, 22:57 #362
CRtheSaviour: Nikt nie kazał im się tarzać po murawie.
» 13 kwietnia 2022, 22:58 #361
DjTED: No sie kulaja te aktorzy z city
» 13 kwietnia 2022, 22:59 #360
matizek92: Dziwię się ze dalej nie wprowadzono przepisu, że jak piłka nie jest w grze to czas się zatrzymuje. Byłoby po problemie.
» 13 kwietnia 2022, 23:06 #359
Cieniu: Atletico to są piłkarze bez honoru.
» 13 kwietnia 2022, 22:54 #358
Ciechanek: A może piłkarze, którym zależy? Nasi by stali jak kołki.
» 13 kwietnia 2022, 22:56 #357
Majek: Żeby nasi mieli 10% ich pasji.
» 13 kwietnia 2022, 23:00 #356
Lolhunter: dokładnie widać jak bardzo im zależy, dusze by sprzedali żeby awansować dalej. Kompletne przeciwieństwo naszej drużyny.
» 13 kwietnia 2022, 23:00 #355
radlu: Zależy im, ale są bez honoru. Stosują wszystkie możliwe pozasportowe, nieprzepisowe zagrywki.
» 13 kwietnia 2022, 23:00 #354
Seba0619: Wszystko fajnie ale za co Felipe dostał czrewo? Przecież wślizg był czysty a w awanturze nie brał udziału.
» 13 kwietnia 2022, 22:54 #353
Ciechanek: Zgadzam się, napisałem też kilka komentarzy niżej. Perfekcyjna symulka Fodena. Wślizg był czyściutki absolutnie.
» 13 kwietnia 2022, 22:55 #352
radlu: Po wślizgu kopnął specjalnie Fodena. Tzn. "przypadkowo wyprostował nogę".
» 13 kwietnia 2022, 22:58 #351
Killgor: Felipe, same miał takie przypadkowe wymachy po wykonanym wślizgu, dziwne, że wytrzymał aż tyle.
» 13 kwietnia 2022, 23:00 #350
DjTED: Pajace z city teatr odstawiaja. Fodden lezy za boiskiem. Za chwile zinczenko go przesuwa na boisko...
» 13 kwietnia 2022, 22:53 #349
radlu: Nie no, te gnoje z Atletico to powinni być wykluczeni z rozgrywek.
» 13 kwietnia 2022, 22:52 #348
Reagan: Oby nasza drużyna miała kiedyś takie jaja jak Atletico.
» 13 kwietnia 2022, 22:51 #347
radlu: Jakie jaja? To jest bandyterka, która nie ma nic wspólnego z futbolem.
» 13 kwietnia 2022, 22:53 #346
Ciechanek: Absolutnie Savic nie powinien zrobić tego co zrobił, ale Foden w swoim turlaniu się "wturtał się" z powrotem na boisko. A tam nawet nie było faulu bo wślizg Felipe był czyściutki.
» 13 kwietnia 2022, 22:54 #345
Lisan: Żenujące leżaki z Atlecio. Lubię jak karma wraca za to co robili ;)
» 13 kwietnia 2022, 22:49 #344
Ciechanek: A co robili?
» 13 kwietnia 2022, 22:53 #343
DjTED: To kiedy to City rozjedzie to Atletico ?
» 13 kwietnia 2022, 22:49 #342
CRtheSaviour: Benfica pożegnała się z klasą.
» 13 kwietnia 2022, 22:46 #341
Wirus: Ten kto kupi Darwina Nunez'a, ten zyska mega snajpera na lata
» 13 kwietnia 2022, 22:45 #340
Killgor: Obejrzałeś dwa spotkania z loserami czy śledzisz ligę portugalska?
» 13 kwietnia 2022, 22:50 #339
Wirus: Odkąd przeszedł z Almerii do Benfici i Suarez mówił, żeby go Barcelona ściągnęła, bo bedzie z niego jego następca w Urugwaju. Gość robi cały czas postęp, a w tym sezonie to już mega.
Akurat na napastników zwracam najbardziej uwagę i Nunez będzie super napastnikiem
» 13 kwietnia 2022, 22:56 #338
KubaUtd: Manchester United scouts will be watching Enzo Fernández play for River Plate tonight. 👀

Release clause of €20m and contract expires in 2025! #MUFC
» 13 kwietnia 2022, 22:17 #337
Reagan: Kto to?
» 13 kwietnia 2022, 22:30 #336
kamilpe: Dla tych którym ciężko wygooglować: Enzo JeremĂ­as FernĂĄndez to argentyński zawodowy piłkarz, który gra jako środkowy pomocnik River Plate. 
Data i miejsce urodzenia: 17 stycznia 2001 21 lat, General San Martín, Argentyna

Źródło: Wikipedia
» 13 kwietnia 2022, 22:39 #335
Reagan: Pytałem jak gra, a nie o wikipedie. Może ktoś go oglądał.
» 13 kwietnia 2022, 22:49 #334
kamilpe: Gościu napisałeś "Kto to?" a nie "Jak gra?"
» 13 kwietnia 2022, 22:58 #333
DjTED: A te dwumecze nudne jak cholera. Tamte pary z wczoraj lepiej sie ogladalo