Piękny gol Andreasa Pereiry dla Flamengo

» 14 października 2021, 10:03 - Autor: matheo - źródło: twitter.com
Andreas Pereira, który przebywa na wypożyczeniu we Flamengo, zdobył fantastycznego gola w meczu brazylijskiej ekstraklasy z Juventude (3:1).
» Andreas Pereira zdobył efektownego gola w meczu z Juventude
Brazylijski pomocnik wpisał się na listę strzelców w 35. minucie spotkania. Pereira popisał potężnym uderzeniem z rzutu wolnego z ponad 25 metrów. Piłka powędrowała w samo okienko bramkarza Juventude.

Pereira może być zadowolony ze swoich dotychczasowych występów we Flamengo. 25-latek ma na swoim koncie 11 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 1 asystę. Łącznie na boisku spędził 782 minuty.

Kontrakt Periery z Manchesterem United obowiązuje do czerwca 2023 roku. Brazylijczyk ubiegły sezon spędził na wypożyczeniu w Lazio.