Czerwone Diabły w Lidze Narodów: Gol Rashforda w meczu z Belgią

» 12 października 2020, 09:30 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Kadrowicze Manchesteru United mają za sobą pracowitą niedzielę. Dziewięciu zawodników wybiegło w barwach swoich reprezentacji w niedzielnych meczach międzypaństwowych.
» Marcus Rashford wpisał się na listę strzelców w meczu z Belgią (2:1)
Powody do zadowolenia ma Marcus Rashford, który wystąpił w spotkaniu Anglii z Belgią w ramach Ligi Narodów. Synowie Albionu wygrali na Wembley 2:1, a Rashford wpisał się na listę strzelców w pierwszej połowie, zamieniając rzut karny na bramkę.

Rashford, podobnie jak Harry Maguire, na boisku przebywał od pierwszej do ostatniej minuty.

Kolejne cenne minuty na boisku zaliczył Daniel James. Młody skrzydłowy wyszedł w podstawowym składzie Walijczyków w meczu z Irlandią. Na placu gry przebywał do 75. minuty. Kilka minut wcześniej na boisku pojawił się natomiast drugi z przedstawicieli Manchesteru United – Dylan Levitt zmienił Matta Smitha. Spotkanie w Dublinie zakończyło się remisem 0:0.

Podział punktów mieliśmy także w meczu Francji z Portugalią. Po przeciwnych stronach stanęli Paul Pogba i Bruno Fernandes. Portugalczyk przez chwilę miał także okazję mierzyć się z Anthonym Martialem, który wszedł w 74. minucie za Oliviera Giroud. Fernandes został natomiast zmieniony sześć minut później przez Renato Sanchesa. Pogba rozegrał mecz w pełnym wymiarze czasowym.

W tej samej grupie Ligi Narodów na swoje pierwsze zwycięstwo nadal czekają Szwedzi. Reprezentacja Trzech Koron, z Victorem Lindelofem w składzie, przegrała w niedzielę z Chorwacją 1:2.

Mecz w pełnym wymiarze czasowym rozegrał w niedzielę Scott McTominay. Szkoci pokonali Słowaków 1:0 w ramach Ligi Narodów. Pomocnik Manchesteru United w tym spotkaniu znów wystąpił w roli środkowego defensora, w ustawieniu z trzema środkowymi obrońcami.

Ani minuty na boisku nie spędził natomiast Donny van de Beek, który przesiedział na ławce rezerwowych mecz z Bośnią i Hercegowiną (0:0).