Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Manchester United – Wolverhampton 0:0. Debiut Fernandesa, podział punktów na Old Trafford

» 1 lutego 2020, 20:23 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Manchester United zremisował z Wolverhampton Wanderers 0:0 w 25. kolejce Premier League. Debiut w diabelskich barwach zanotował Bruno Fernandes. Czerwone Diabły udają się teraz na dwutygodniową zimową przerwę.
Manchester United – Wolverhampton 0:0. Debiut Fernandesa, podział punktów na Old Trafford
» Bruno Fernandes w sobotę zadebiutował w Manchesterze United
Oceń zawodników:
David de Gea
Aaron Wan-Bissaka
Victor Lindelöf
Harry Maguire
Luke Shaw
Fred
Andreas Pereira
Juan Mata
Bruno Fernandes
Daniel James
Anthony Martial
Mason Greenwood
Diogo Dalot
Jesse Lingard

Oddano 100 głosów

Zaloguj się, aby móc oceniać zawodników!
Kibice Czerwonych Diabłów z niecierpliwością wyczekiwali meczu z Wolverhampton po czwartkowym ogłoszeniu transferu Bruno Fernandesa. Ole Gunnar Solskjaer zdecydował się od razu umieścić Portugalczyk w wyjściowej jedenastce. – To jego pierwszy mecz, nowa liga, więc nie powinniśmy mieć wobec niego zbyt wielkich wymagań – mówił przed spotkaniem Norweg.

Początek meczu nie przyniósł kibicom wielkich emocji, choć każdy kontakt Bruno Fernandesa z piłką budził entuzjazm kibiców na Old Trafford. Pierwszy strzał gospodarze oddali w 18. minucie. Zza pola karnego mocno uderzył Andreas Pereira, ale ustrzelił jednego z kibiców na trybunach.

Kilka minut później swój wyczyn ze spotkania z Tranmere próbował powtórzyć Harry Maguire. Anglik przejął piłkę wysoko na połowie Wolves, podszedł pod pole karne – strzelił równie mocno, co niecelnie.

Wolverhampton również zagrażało bramce Davida de Gei, choć Hiszpan nie był zmuszany do zbyt wielu interwencji. W 30. minucie Andreas Pereira sfaulował Diogo Jotę przed polem karnym. Piłkę bezpośrednio z rzutu wolnego uderzył Ruben Neves, próba była bardzo niecelna.

Goście naprawdę dobrą okazję mieli pięć minut później. Po szybkiej i kombinacyjnej akcji Jota zagrał do Adamy Traore. Skrzydłowy Wolves wpadł w szesnastkę Manchesteru United, huknął ile miał tylko sił, ale obok bliższego słupka De Gei.

Manchester United najlepszą okazję w I połowie miał w 40. minucie. Na lewej stronie dobrze pokazał się aktywny w sobotni wieczór Luke Shaw. Po dograniu Anglika piłka spadła pod nogi Bruno Fernandesa. Ten błyskawicznie zdecydował się na uderzenie. Strzelił natomiast w środek bramki i Rui Patricio pewnie złapał piłkę.

Drugą połowę z większą werwą zaczęli piłkarze Wolverhampton. Manchesterowi United brakowało pomysłów na rozmontowanie dobrze funkcjonujących szeregów gości. W 53. minucie obronę Czerwonych Diabłów ośmieszył Diogo Jota. Portugalczyk minął trzech zawodników gospodarzy, zbyt długo zwlekał jednak z oddaniem strzału i w ostatniej chwili został powstrzymany.

W 57. minucie kolejny celny strzał zanotował Bruno Fernandes. Portugalczyk tym razem uderzył piłkę z rzutu wolnego po faulu na Juanie Macie. Uderzenie, choć mocne, nie sprawiło problemów Rui Patrico.

W 58. minucie kibice na Old Trafford gromkimi brawami upamiętnili ofiary katastrofy samolotowej w Monachium z 6 lutego 1958 roku, w której życie straciło 23 pasażerów, w tym ośmiu zawodników Czerwonych Diabłów.

Dwie minuty później z dobrej strony pokazał się Juan Mata. Hiszpan oddał kąśliwe uderzenie zza pola karnego, pomylił się nieznacznie – piłka o centymetry minęła bramkę Rui Patricio.

Wolverhampton odpowiedziało groźną akcją w 69. minucie. Kontrę wyprowadził Adama Traore, podał na prawą stronę do Raula Jimeneza, ten strzelił z ostrego kąta w krótki róg. Czujność w bramce United zachował De Gea i odbił piłkę poza linię końcową.

W 71. minucie Ole Gunnar Solskjaer zdecydował się na pierwszą zmianę. Mason Greenwood zastąpił bezproduktywnego Andreasa Pereirę. Anglik zajął miejsce na szpicy, a na skrzydło zszedł Anthony Martial, który również nie rozgrywał wielkiego meczu.

W 78. minucie Manchester United był bliski objęcia prowadzenia. Strzał zza pola karnego oddał Mason Greenwood. Piłka po drodze odbiła się od dwóch obrońców Wolverhampton, lecz tor lotu futbolówki po rykoszecie w ostatniej chwili rozczytał Patricio.

Na trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry dogodną sytuację strzelecką miał Harry Maguire. Anglik znalazł się na szóstym metrze po dograniu futbolówki z rzutu wolnego, z ostrego kąta skiksował i nie zagroził bramce Wolves.

Manchester United do końcowego gwizdka walczył o trafienie dające trzy punkty, ale to w sobotni wieczór nie nadeszło. Najlepszą sytuację w doliczonym czasie gry miał Diogo Dalot. Piłkę w pole karne dorzucił Wan-Bissaka, Diogo Dalot uderzył głową z sześciu metrów, futbolówka minimalnie minęła bramkę Wolves.

Manchester United po meczu z Wolves czeka teraz dwutygodniowa przerwa. Kolejne spotkanie United rozegrają 17 lutego z Chelsea.

Manchester United – Wolverhampton Wanderers 0:0

Manchester United: De Gea – Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Shaw – Fred, Pereira (Greenwood 72') – Mata (Dalot 88'), Fernandes, James (Lingard 88') – Martial

Wolverhampton: Patricio – Doherty, Boly, Coady, Saiss, Jonny – Moutinho, Neves, Traore (Podence 76') – Jimenez (Dendoncker 90'), Jota (Neto 70')


TAGI


« Poprzedni news
Solskjaer o debiucie Fernandesa i transferze Ighalo
Następny news »
Statystyki: Manchester United vs Wolverhampton 0:0

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (628)


MiSt: youtu.be/LNSFQg6eVxc

Wiem, że to filmik na YouTube i słaba chińska liga, ale jednak jakąś technikę ma. Strzela też "brzydkie" bramki, co ucieszy Ole. Mam nadzieję, że pomoże nam zawalczyć o LM(tak, jeszcze w to wierzę).

Dobrze, że przyszła już przerwa zimowa bo po kontuzji Rasha nasza gra zaczęła się sypać. Można też w końcu trochę odpocząć od naszego kochanego DevilPage :D
» 3 lutego 2020, 20:48 #628
Himself: Lokator23@czytalem Twoja wypowiedź nt.Interu na dole.Inter nie wyszedł z łatwej grupy? Barca,BVB to łatwa grupa? Oglądałeś mecze Slavii z Barca? Wydaje mi się,że my skończylibysmy w tej grupie na 4 scu.Najpierw martw się żebyśmy przeszli Brugge A Ty chcesz Inter wyjaśniać, sądzę,że w rywalizacji z nimi odpadlibysmy dość pewnie
» 3 lutego 2020, 19:40 #627
MrCygan: Odbiegając od tematu - wie ktoś może, jak jest z losowaniem zespołów z tego samego kraju w 1/8 LE? Czy zasady obowiązują podobnie jak w 1/8 LM i nie wolno, czy teoretycznie możemy natknąć się na Wolverhampton w 1/8 finału LE? Z góry dziękuję za odpowiedź.
» 3 lutego 2020, 18:51 #626
kckMU: Możemy. Analogiczne zasady dla 1/8 LM i 1/16 LE. Później tylko wola kulek.
» 3 lutego 2020, 19:00 #625
MrCygan: Kurde... Zestawienie, którego wolałbym uniknąć. Już starczy z nimi meczów w ostatnim czasie.
» 3 lutego 2020, 19:14 #624
Himself: Jeszcze nie przeszlismy Brugge A Ci już o kolejnym rywalu heh.Brugge sprawi nam wiele kłopotów i awans nie jest taki oczywisty
» 3 lutego 2020, 19:29 #623
kckMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.02.2020 19:32

CB pokazało się ze świetnej strony w LM oprócz słownie jednego meczu (u siebie z PSG). I to ze świetnej przez gre, nie samo szczęście. Ponadto, to aktualnie dominator w Belgii.

Podsumowując - Himself wyjasnil.
» 3 lutego 2020, 19:31 #622
Assault: Ogólnie to chciałem tylko przypomnieć jak to po 3 meczach wszędzie widniały nagłówki
ARTETA NADAŁ CHARAKTER DRUŻYNIE XDDD
» 3 lutego 2020, 18:28 #621
xarsfanx: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.02.2020 19:16

Śmiech.. Tak naprawde Arteta jeszcze nie zaliczyl poważnej wtopy. Ale wiadomo, jeden średni mecz cieszy rywala.
» 3 lutego 2020, 19:15 #620
CiemnyKarol: To tak jak z Ole po zwolnieniu Mou. Wrocilo stare dobre United. Efekty (nie)widac.
» 3 lutego 2020, 19:16 #619
Magik1990MU: Arteta może mieć mega potencjał, ale z tą kadrą nic nie zrobi. Arsenal ma najgorszy skład od wielu, wielu lat. Jak kibice narzekali na drużynę za czasów schyłku Wengera, tak teraz daliby się pewnie pokroić za tę ekipę. Już teraz u armatek jest mocna średniawa, a jak odejdzie Auba.

@CiemnyKarol

ogarniasz czym jest przebudowa? Czy to za trudne dla cb?
» 3 lutego 2020, 20:44 #618
robertbham: Dobry jesteś kapitan!
» 3 lutego 2020, 17:26 #617
Pyra: Złego słowa już nie powiem na Raiolę jak opchnie Lingarda za dobre siano.
Ponoć Roma i Atletico zainteresowane.
» 3 lutego 2020, 17:07 #616
Vilen: On dostanie dobre siano i może Lingaard, my natomiast niekoniecznie - to nie leży w jego interesie
» 3 lutego 2020, 17:11 #615
Damian5221: pozbędziemy się Lingarda już samo to wystarczy.
» 3 lutego 2020, 17:35 #614
Kapitan1230: Widziałem Lingarda cień
Do góry wzbił się niczym wiatr
Old Trafford to jego świat
Z Pogbą tańczył w świetle dnia
Słyszał kibiców szept
Krzyczał ze to on jest the best
Nie ma końca padaki tej
I ze nie wie co to kibiców gniew
Przemierzał piłki sens
Instami witał każdy dzień
Zataczał kółka po boiska kres
Beznamiętnie gasił stres

Widziałem Lingarda cień...
» 3 lutego 2020, 16:25 #613
MixEx: Bardzo błyskotliwie.
» 3 lutego 2020, 16:29 #612
Kamil01GGMU: Zimowa przerwa.. no to ploteczki:)
Atletico Madrid and AS Roma are leading the race to sign Lingard if he leaves Manchester United #mulive [espn]
» 3 lutego 2020, 14:55 #611
MiSt: Marzenie :)
» 3 lutego 2020, 15:24 #610
GoForWin: @MiSt
Chyba tylko jednostronne :P
» 3 lutego 2020, 15:58 #609
antekleniuszek: Panowie, mam prośbę. Wybieram się na mecz Manchesteru na Old Trafford. Proszę o podpowiedź, jaką najlepiej trybunę wybrać dokonując zakupu biletu? Z którego sektora będzie najlepsza widoczność wydarzeń boiskowych, gdzie najlepsza atmosfera? Jakieś wskazówki? Z góry dziękuje za pomoc ;)
» 3 lutego 2020, 14:29 #608
DailySmoker: Z reguły z każdego miejsca na stadionie jest dobra widoczność, ale jeśli chcesz poczuć najlepiej atmosferę meczu to staraj się o miejsce na Stretford End, bo to serce całego stadionu i najwięcej, najbardziej zagorzałych kibiców tam siedzi:)
» 3 lutego 2020, 15:46 #607
joyrider: Miejsce Edka jest wolne... :)
» 3 lutego 2020, 15:50 #606
Kamil01GGMU: Ja wiem sezon długi itp ale dla mnie mecz z Chelsea będzie kluczowy jak chodzi o TOP4, jeśli przegramy no to moim zdaniem pozostaje skupić się głównie na lidze Europy, ale zaznaczam to tylko moje przemyślenia.
» 3 lutego 2020, 13:11 #605
GGMUN6: Moje również. Tak samo myślę.
» 3 lutego 2020, 13:47 #604
Premislaus: Jestem tego samego zdania, ten mecz wiele wyjaśni
» 3 lutego 2020, 15:22 #603
xarsfanx: Ewentualnie powtorzy sie scenariusz, ze MU ogra smerfy, a dalej pogubi pkty na sredniakach, dolnej czesci tabeli.
» 3 lutego 2020, 16:41 #602
xarsfanx: W sumie marzec ciezki macie. Po chelaea watford, a poznieh sheffield city totenham.
» 3 lutego 2020, 17:13 #601
NoName222: Jeśli wygramy z Chelsea, to będzie to nasze trzecie zwycięstwo z rzędu na Stamford Bridge.
Przy okazji możemy zbliżyć się do TOP4 na 3 punkty.
Fajnie, że jest ta przerwa. Przyda się paru wypoczętych zawodników na to spotkanie.
» 3 lutego 2020, 13:06 #600
kckMU: Mi się wydaje, a w zasadzie jestem przekonany, że to nasz decydujący mecz. -9 po przegranej to jest koniec, bo nie stać nas na wielką serię wygranych żeby spróbować dogonić.

Trzeba tam wygrac.
» 3 lutego 2020, 13:32 #599
Pyra: bliżej nam do 14 miejsca niż do 4
» 3 lutego 2020, 14:04 #598
Magik1990MU: @kckMU

ja przeczuwam remis w tym starciu. Nie zdziwię się nawet, jeśli powtórzy się wynik z meczu z Wilkami. Niestety, ale o ile w momencie powrotu McTomka i Matcia nasze tyły wyglądają bardzo dobrze, tak atak wciąż jest bezzębny. Truchtający Martial, jednowymiarowy James i kiwający się z własnym cieniem Perreira nie wróżą nic dobrego. Trzeba liczyć na Bruna.
» 3 lutego 2020, 17:31 #597
kckMU: Remis nie będzie tragedią, ale co nam to da? My przy każdej okazji na zbliżenie się dajemy tyłka. Zwycięstwo z nimi i tylko 3 punkty mogłyby dac w końcu kopa.
» 3 lutego 2020, 18:21 #596
RememberMe: zaryzykuje stwierdzenie że gdyby Maguire grał zamiast Lingarda jako ofensywny pomocnik to by to o wiele lepiej wyglądało
» 3 lutego 2020, 11:49 #595
FetraiNarrator: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.02.2020 11:57

Nie (sondze) ! To samo wielu tutaj speców by powiedziało ze Lingard byłby lepszy na pozycji kloca za 80 mln...później ze grał jak profesor .... i tak w kółko
» 3 lutego 2020, 11:57 #594
artifex: Czy też macie tak, że jak patrzycie na siedzących jak kłody na ławce trenerskiej Carricka i McKennę to się zastanawiacie czy oni też mają jakieś kompromitujące materiały na Ole? Przecież Phelan ośmiesza tych dwóch wynalazków, biega przy linii, doradza Ole, rozmawia z zawodnikami a Ci siedzą jakby przyszli nieprzygotowani na zajęcia i modlili się, żeby ich prowadzący nie odpytał. Może robią jakąś robotę w Carrington ale zewnątrz wyglądają jak parodyści.
» 3 lutego 2020, 11:36 #593
ManUnited307: Może tak może nie. Jakich Ole wybrał pomocników takich ma. Może bardziej udzielają się na treningach.
» 3 lutego 2020, 11:41 #592
SajminatoR: Bo Ole i cały ten jego sztab to nie poziom United (może z wyjątkiem Phelana) a rosnąca presją widać ich zaczyna przerastać. Wyglądają na każdym meczu tak jakby wszystkie ustalenia faktyczne były powiedziane w szatni i piłkarze wiedzą co mają robić więc nie ma potrzeby ich instruować w trakcie spotkania. Niestety na boisku wygląda to jak wygląda i nawet w takich sytuacjach gdy nie idzie nie wstają i nie podpowiadają zawodnikom co mają robić czy jak zmienić grę.
» 3 lutego 2020, 11:52 #591
ManUnited307: SajminatoR
ja o tym wiem ty też wiesz a reszta? :)
» 3 lutego 2020, 12:23 #590
SajminatoR: No i reszta też już to wie myślę że dużo osób już widzi to że Ole jest tu poprostu za słaby na trenera, fajne czystki robi w klubie dobrzy gracze przychodzą za jego kadencji no i nieźle motywuje do starć z takimi mocnymi rywalami jak City i to w sumie na tyle. Możemy sobie jedynie przytakiwać i ponarzekac ale to nic nie zmieni trzeba czekac cierpliwie i mieć nadzieję że ktoś tu przyjdzie za Norwega i przypomni naszym zawodnikom jak się gra w piłkę i strzela bramki. Osobiście liczę na Pochetino
» 3 lutego 2020, 13:12 #589
Lookasinho: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.02.2020 14:48

A czy Ty widziałeś żeby Arteta podpowiadał coś piłkarzom City przy linii boiska lub wdawał się w jakieś dyskusje z Guardiola? Bo ja nie. To raczej zawsze Guardiola mówił a Arteta słuchał. I co? I teraz prowadzi Arsenal. To co na meczu to na meczu, to co za treningu to na treningu. I zwróć uwagę, że kamera nie jest skierowana przez 90 minut na ławkę trenerską.
» 3 lutego 2020, 14:46 #588
SajminatoR: Nikt nie każe carrickowi biegać i mówić zawodnikom co mają robić ale jak nie widzisz tego że częściej przy linii stoi Phelan niż Ole to nie wiem to słabo chyba nasze mecze oglądasz. Poza tym skoro sam stwierdziłeś że nie asystenci są od biegania i przekazywania instrukcji piłkarza dlaczego robi to Mike zamiast Ole?
» 3 lutego 2020, 17:03 #587
OldMUTrafford: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.02.2020 08:15

Jezeli to co piszą na Twitterze o jakiejkolwiek pomocy Solskjaera w ewakuacji poza EU piłkarza o nazwisku Sarr ociera się choć trochę o prawdę to ani chybi będzie wesoło za niedługo.
» 3 lutego 2020, 08:11 #586
IntruZ9: O co kaman?
» 3 lutego 2020, 08:15 #585
OldMUTrafford: Niżej ktoś zapodał link
» 3 lutego 2020, 08:16 #584
levy181: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.02.2020 08:18

podrzucisz ? Boje się scrollować do dołu i mogę tego nie udźwignąć.
» 3 lutego 2020, 08:17 #583
OldMUTrafford: link jest całkiem blisko bez obaw myszka da rade.
» 3 lutego 2020, 08:23 #582
levy181: Myszka pewnie tak ale oczy bolą.
» 3 lutego 2020, 08:24 #581
Tomi71Wro: Jeśli to okaże się prawdą.... Obraz mojego idola z dzieciństwa i ulubionego zawodnika MU, wszystko legnie w gruzach... Jestem ciekaw bardzo finału całej sprawy i jak bardzo media to rozdmuchają.
» 3 lutego 2020, 08:44 #580
MixEx: levy181 :
htt ps://twitter. com/MikeLUHGv3/status/1223372975098990592?s=19
» 3 lutego 2020, 08:51 #579
MiSt: To wszystko to tylko zwykłe pomówienia i chęć oczernienia Ole. Nie ma tam ŻADNYCH dowodów na to, że Ole w tym uczestniczył. Widzę jedynie dobieranie argumentów na siłę do poparcia tezy.

Smutne jest to, że niektórzy uznają te niepotwierdzone informacje za fakt. Na razie wygląda to jak zgrabna manipulacja faktami, by oczernić jedną osobę.
» 3 lutego 2020, 09:07 #578
OldMUTrafford: A skąd ty już wiesz, że to pomówienia? to raz.
Dwa to nikt tutaj bynajmniej nie uznaje tych info za fakt póki co.
Może to pomówienia, a może nie, tego nie wiesz ani ty, ani nikt inny póki co.
Jest informacja to się ją podaje.
» 3 lutego 2020, 09:22 #577
levy181: @ MixEx

Dziękuję serdecznie.
» 3 lutego 2020, 09:22 #576
jassaj: No i o to właśnie chodzi w pomówieniach. Bo o im większe gvwno kogoś pomówisz tym ciężej potem się z tego wytłumaczyć. To jak z jakimś pomówieniem polityka o korzystanie z usług prostytutek. Niby nic nielegalnego, ale tak moralnie naganne i potem rzucasz tekst "nie ma dowodów winy, ale nie ma też niewinności" Coś musi być na rzeczy skoro szanowny Pan się denerwuje.... No może się denerwować bo raczej nikt nie lubi być obmawiany...
Dodatkowo Anglia, Norwegia,Polska, są to kraje cywilizowane- nie znam prawodawstwa tych dwóch pierwszych ale jestem pewien na 100%, że tak jak u nas obowiązuje tam coś takiego jak domniemanie niewinności. Jakby ktoś nie rozumiał o co kaman (w co wątpię) to po prostu do czasu udowodnienia komuś winy ten człowiek ma prawo być traktowany jakby był niewinnym. Co więcej to nie Ole czy ktoś inny ma dowodzić swojej niewinności, tylko osoby, które twierdzą, że zrobił coś złego mają udowodnić mu winę. Do tego momentu (udowodnienia winy) takie teksty to najnormalniejsze pomówienia
Dziękuję, dobranoc, znaczy dzień dobry, bo jest 10.38 gdy to piszę
» 3 lutego 2020, 10:38 #575
kckMU: Koniec okienka to trzeba czymś wypełniać rubryki.

Dzień dobry również.
» 3 lutego 2020, 10:43 #574
rizx: Typ ma profil "mikehatesole", dokleja twarz OGS do Bin Ladena - jak dla mnie bardzo wiarygodny i obiektywny
» 3 lutego 2020, 12:32 #573
DaredevilUtd: Wiarygodność godna The Sun, ale gimby łykaja, brawo wy!
» 3 lutego 2020, 18:05 #572
levy181: Cała ta frustracja to przez to że MU spadło na 7 pozycję ? Ludzie nie ma opcji z tym składem walki o mistrzostwo. Myślę że z tym składem (nie uwzględniam ani McT ani Pogby ani Rasha) to ani Klopp ani Pep by nie dali rady. Poczekajmy jak wróci ta trójka co się stanie Lokata nr 4 jest w zasięgu tylko trzeba będzie spiąć tyłek. Będziemy jęczeć na koniec sezonu ewentualnie kiedy nie będzie LM.
» 3 lutego 2020, 07:45 #571
MixEx: Klopp spokojnie dałby rade.
» 3 lutego 2020, 07:54 #570
levy181: Nie jestem przekonany no ale oczywiście mam swoje zdanie. Ruchy transferowe w dobrą stronę idą oraz chyba kończą z kominami finansowymi. Jedynie u młodego Walijczyka widać delikatne braki i póki co nadaje się bardziej na jokera ale transfery oceniam na plus i myślę że idzie ku dobremu bo Ole wyzbywa się piłkarzy na których szedł największy hejt. Myślę, że trzeba poczekać cierpliwie do powrotu McT, Pogby oraz Rasha, którzy mogą pociągnąć zespół do przodu i "póki piłka w grze".
» 3 lutego 2020, 08:12 #569
Me89v2: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.02.2020 08:15

A kto mówi o mistrzostwie hehe. Ale 8 porażek i 8 remisów ? Trochę słabo. Żeby tu szedł w parze jeszcze fajny styl gry który przy dalszych wzmocnieniach da owoce to spoko. Ale jak dla mnie to wygląda tak jakby jutro ktoś nowy objął drużynę to byłbym na tym samym etapie wdrażania jakiegoś pomysłu co obecny manager (który już trochę w klubie jest) czyli od zera.

No ale ja poczekam niech wróci pomoc i jeśli do końca sezonu będzie piach a my wpadniemy z top6 (bo o top4 to nie marzę) to chyba będzie tylko jedna rozsądna decyzja
» 3 lutego 2020, 08:13 #568
levy181: Po części się zgodzę ale nowy trener to nowa wizja i pewnie piłkarze to tak będziemy czekali po 2-3 lata za kadencji każdego bo będą budowali na nowo i potem kolejny będzie burzył i tak ciągle. Mi ogólnie też nie podoba się to co widzę ale nikt z nas nie ma na to wpływu. Musimy czekać i patrzeć co się stanie. Ja osobiście nie pojadę pod dom Eda i nie będę mu groził.
» 3 lutego 2020, 08:21 #567
sturmik: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.02.2020 04:16

I pomyslec ze nasz zarzad mial caly czas rozwiazanie przed nosem a i tak pozwolili Cristiano Ronaldo dolaczyc do Juve. Ze za stary, ze za duzo pieniedzy.....Ze Sanchez lepszy..... Tymczasem jego tygodniowka to bylyby najmadrzej wydane pieniadze ostatnich 7-8 lat. Marketingowo podnosi kazdy zaspol o 100% a i 30 bramek na sezon piechota nie chodzi.
» 3 lutego 2020, 04:15 #566
RedStreamer: U nas nie miałby tyle karnych.
» 3 lutego 2020, 06:44 #565
tom93: Wez pod uwage, ze Ronaldo nie koniecznie moglby byc chetny na stare lata reanimowac trupa. W United od jego odejscia zmienilo sie wszystko, lacznie ze sztabem. Ronaldo podąża zawsze za splendorem, famem, LM. On potrzebuje byc na swieczniku. A tu o co by sie bil?
» 3 lutego 2020, 07:50 #564
Blau: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.02.2020 00:29

@QsQs

"Przecież z psychologicznego punktu widzenia Solskjear się beznadziejnie zachował.
Nie ma co się dziwić, że gracze nie chcą dla niego grać. Lukaku, Young, Herrera, Pogba to kilka przykładów."

Chłopie, co ty miałeś w głowie jak to pisałeś?

Herrera w wywiadzie powiedział, że odszedł, bo dostał za późno ofertę nowego kontraktu i był już dogadany z PSG.

Young - Inter zaproponował mu dwuletni kontakt, a United nie chciało zrobić tego samego, więc z racji na wiek i dobre pieniądze tam przeszedł.

Pogba - od czasu transferu Sancheza jest pogniewany na United, później konflikt z Mou, narastający hejt na niego, a przede wszystkim gruby agent, który już nie może się doczekać pieniędzy z prowizji - łączenie chęci odejścia Pogby z osobą Ole jest po prostu śmieszne.

Lukaku - jedyny zawodnik, który rzeczywiście mógł nie chcieć grać dla Ole (albo raczej siedzieć na ławce). Trudno, postawienie na Rasha kosztem Lukaku było dobrą decyzją, bo koniec końców Rash przed kontuzją miał lepsze statystyki niż Lukaku (a Anglik gra w trunniejszej lidze)
» 3 lutego 2020, 00:26 #563
artifex: Ale to wszystko co złe nie jest winą Ole? Przecież to on krzyczał ''uwolnij Barabasza'' oraz wyciągnął wszystkie pręty z reaktora w Czarnobylu.
» 3 lutego 2020, 00:34 #562
Magik1990MU: Ja słyszałem z kolei, że stworzył koronawirusa, bo wkurzała go ekspansja Chin. A do Niemiec sprowadził muzułmanów, ponieważ kiedyś coś niemiłego powiedział mu Kahn, więc postanowił się zemścić (Merkel to tylko marionetka Solskjaera).
» 3 lutego 2020, 00:45 #561
DaredevilUtd: Nie karm tego trola Qsa
» 3 lutego 2020, 08:27 #560
Assault: Lukaku w BPL był już porażką, Young komu niby potrzebny? Herrera średniak gorszy od Freda a teraz grają coś w ogórkowych ligach i wielka podnieta, anglia weryfikuje komu chce się grać a komu nie
» 3 lutego 2020, 18:31 #559
kolokolo98: youtu.be/MDhiQfekdxo
Eric Cantona wystąpił w głównej roli w teledysku do utworu Liama Gallaghera, słynnego wokalisty Oasis. Co ciekawe, Liam i jego brat są z Manchesteru i kibicują City od dziecka.
» 3 lutego 2020, 00:20 #558
ManUnited307: Spokojnie Ole na kole przebuduje skład i będzie gites 👍👍👍👍 wzoruje się na Kloppie więc za sezon dwa będziemy grać tak jak oni ;) co z tego że przez rok czasu atak pozycyjny nie istnieje i nas leja jak chcą- Ole nie ma zawodników odpowiednich i niestety nie da rady nic zrobić.
» 3 lutego 2020, 00:12 #557
GGMUN6: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.02.2020 00:16

Myślę że tak jakby dac do podstawowego składu Pereire i Lingarda w Liv czy City to i im by cała gra siadła.
» 3 lutego 2020, 00:15 #556
ManUnited307: Niestety tego się nigdy nie dowiemy a nawet jakby tam byli to raczej po 1 meczu już by ich sprzedano
» 3 lutego 2020, 00:24 #555
artifex: ManUnited307 - dokładnie masz rację, w City i Liv przebudowano całkowicie składy w zaledwie jedno okienko a u nas tego jakimś cudem nigdy nie da się zrobić.
» 3 lutego 2020, 00:31 #554
Magik1990MU: @ManUnited307

a ty znowu o sprzedaży Lingarda i Perreiry. Dociera do ciebie to, że chcąc się kogoś pozbyć, trzeba mieć dla niego zastępstwo? Czy to jest aż tak trudne do zrozumienia?
» 3 lutego 2020, 00:38 #553
ManUnited307: To trzeba dac szansę młodym z akademii. Taki Gomes by gorzej nie zagrał a ciągle jest pomijany. To niech szukają zastępców, zawodników jest dość;) I to powinni zrobić już w lato. Przed okienkiem dogadać przynajmiej jeden transfer i sprzedać 2 magikow ;) Bayern jeszcze się sezon nie skończył to już mieli Pavarda i Hernandeza dogranych
» 3 lutego 2020, 01:09 #552
Magik1990MU: @ManUnited

to jedź do Edka i nakreśl mu swój plan. W drogę ku przygodzie! :)
» 3 lutego 2020, 01:20 #551
ManUnited307: CHetnie ale nie jestem profesjonalnym trenerem :)
» 3 lutego 2020, 10:58 #550
joyrider: Jedno mnie zastanawia. Dwa tygodnie przerwy teraz, Bruno już oficjalnie u nas...o czym teraz będą pisać te biedne gazety... :)
» 2 lutego 2020, 23:12 #549
NoName222: Koleżanka żony Maddisona widziana w Manchesterze! Transfer już w czerwcu?!
» 3 lutego 2020, 08:48 #548
PiesekLeszek: Nie potrafię zrozumieć rozpływania się nad Tottenhamem za kadencji Mourinho, przecież ich gra dla przeciętnego kibica wygląda fatalnie, a do tego taktyka autobusu w obecnym footballu nie przynosi efektów w postaci wygranych.
Oczywiście ich wygrana z MC to duży sukces, ale porównując samą grę obecnie z grą, gdy u sterów był Pochettino to obecnie grają kaszanę tak jakby piłkarze byli o klasę gorsi.
Mam szacunek do Mourinho z czasów Chelsea czy Realu udowodnił, że jest wybitnym strategiem.
Obecnie wygląda na gościa, który się nie rozwija i rywale nauczyli się gry z tak defensywnym stylem.
» 2 lutego 2020, 23:01 #547
artifex: Wydaje mi się, że Mou jest tam zadaniowcem podobnie jak był u nas. THFC potrzebuje trofeów jak tlenu by wskoczyć na stałe do czołówki ekip w Europie i Mou kosztem nawet gorszej dla oka gry ma z nich wycisnąć jakiś pucharek. Osobiście podejrzewam, że Totki się na nim przejadą bo jednak poziom rozgrywek w Anglii jest obecnie bardzo wysoki i trzeba stworzyć maszynę jak Pep rok temu albo Klopp obecnie by powiększyć gablotkę klubową.
» 2 lutego 2020, 23:10 #546
KnabrnyGad: a widziales jak grali za Pochettino? Wtedy to byla padlina, teraz chociaz punktow nałapali i z kryzysowej sytuacji wyszli juz nawet przed MU.
» 2 lutego 2020, 23:12 #545
pbskarpy: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.02.2020 07:59

Wolisz styl czy wyniki? Bo za mou mieliśmy słaby styl, ale drugie miejsce.
» 3 lutego 2020, 07:58 #544
Magik1990MU: @QsQs

Widzę, że nie możesz się pogodzić z faktem, że ktoś cię wyjaśnia i podkopuje twoją pozycję "eskperta", więc zaczynasz bawić się w oczernianie. Wyjaśnię cię więc jeszcze raz.

Otóż Lukaku spadł w hierarchii Solszara, bo nie pasował do jego koncepcji. Belg ma poważne braki techniczne, piłkę przyjmuje na 3 metry, a przyspieszenie ma niczym wóz z węglem. Logiczne więc, że nie pasuje do wizji gry opartej na szybkiej kombinacjyjnej grze, którą próbuje zaszczepić Ole (brakuje jeszcze kilku elementów układanki). Tym bardziej nie pasuje do błyskawicznych kontrataków. Generalnie Solskjaer wzoruje się na Kloppie... i niech ktoś sobie wyobrazi Kaku u Kloppa. Pozbywanie się więc piłkarzy nie pasujących profilem to normalka. Swego czasu Pep pokazał drzwi Zlatanowi i Ronaldinho, potem w City to samo zrobił m.in. z Hartem.

Druga sprawa: Serie A to nie jest topowa liga. Tam Smoła jest czołowym obrońcą. Tam Piątek walił gola za golem. W LM Kaku pokazał taką klasę, że go kibice Interu wyzywali. Ale teraz strzelił gola 15 drużynie Serie A i znów jest wielki. Dobry jesteś.
» 2 lutego 2020, 22:57 #543
Reico100: Lukaku to po prostu inny typ piłkarza, jeżeli Ole stwierdził, że nie pasuje mu do koncepcji, to ok. Poważnym błędem było natomiast sprzedawanie go bez kupna zastępstwa, w tej sytuacji można winić zarząd. Teraz odczuwamy skutki tamtych działań.
» 2 lutego 2020, 23:08 #542
Magik1990MU: I tym się zgodzę w 100%
» 2 lutego 2020, 23:14 #541
QsQs: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.02.2020 23:18

Za Solskjeara nie ma taktyki. Po drugie Norweg nie jest w ogóle konsekwentny, Lukaku nie pasował mu do koncepcji ale kloce takie jak Slimani, Ighalo czy Rondon których klub próbowal podpisać w panice pod koniec okienka już są ok.

Solskjear sam się miota. Gracze nie chcą dla niego grać. Nawet wolą uciec do furiata Conte, który ma jakiś warsztat trenerski niż zostać z wesołym Norwegiem.
» 2 lutego 2020, 23:16 #540
artifex: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.02.2020 23:22

Reico100 - tylko Solskjaer ostatnio sam mówił, że chciałby widzieć napastnika z dobrymi warunkami fizycznymi, który jest w stanie dopchnąć piłkę do siatki, powalczyć w powietrzu (stąd też całe zainteresowanie Ighalo, Vedatem Muriqim, Slimanim - same byki powyżej 1.8m) . Więc czy Lukaku nie pasował do koncepcji Solskjaera naprawdę? Osobiście mam tezę, że tam był mocny konflikt z Belgiem o pierwszeństwo Rasha w napadzie i sprzedano go dość nieoczekiwanie bo po prostu pojawił się kupiec z dosyć dobrą ofertą.
» 2 lutego 2020, 23:19 #539
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.02.2020 23:35

@artifex

Nie chodzi o żaden konflikt. Po prostu Lukaku nie chciał być rezerwowym. Taki typ piłkarza na ławkę się zawsze przyda i zdaje się, że sam Ole mówił, że chciał go zatrzymać, ale Kaku ma ambicje i postanowił pójść tam, gdzie tę podstawę dostanie.

@QsQs

Tak, United w panice chcieli wypożyczyć piłkarza o podobnej charakterystyce, co Lukaku... do rotacji. Ogarniasz różnicę?

"Gracze nie chcą dla niego grać"

Bruno, Harry, AWB + "stara" szatnia United, która chwali Solskjaera. Dalej już nie ma sensu komentować tych bzdur, co napisałeś.
» 2 lutego 2020, 23:33 #538
vanantgaal: Zrozumcie jedno. Potrzebujemy napastnika o dobrych warunkach fizycznych i takim był lukaku. Ale potrzebujemy takiego, który stojąc trzy metry przed bramką nie wali z całej siły w bramkarza, potrzebujemy takiego, któremu piłka nie odskakuje na 3 m i takiego, który rozpędza się na dystansie mniejszym niż 20 m. Lukaku nie ma racji bytu w zespole, który chce grać szybką, dynamiczną piłkę.
» 2 lutego 2020, 23:37 #537
Magik1990MU: Ja jeszcze dodam 3 gorsze, aby ktoś mi nie zarzucił, że najpierw piszę, że Kaku nie pasuje do wizji Solszy, a potem dodaję, że Ole chciał go zatrzymać. Otóż przebudowa wymaga czasu i nie da się wymienić wszystkich niepasujących elementów układanki w jedno okienko (a tym bardziej z Edkiem), więc Belg byłby dobrą opcją tymczasową na ławkę, a może i na dłużej, bo są momenty i rywale, kiedy zawodnik taki jak on może się przydać. Ale sam Romelu powiedział, że nie chciał być rezerwowym, więc niejako wymusił transfer na United. End of story.
» 2 lutego 2020, 23:45 #536
ManUnited307: Smalling czołowym obrońcą w Serie A hahahaha xDDDDDD ROMIE walą bramki az milo a ten pisze że Smalling czołowy obrońca.
» 2 lutego 2020, 23:52 #535
Magik1990MU: BąÄź łaskaw zapoznać się z opiniami włoskich dziennikarzy i innych ekspertów.

Ps. xDxDxDxDxDxDxDxDxD - masz na przyszłość, aby ci nie zabrakło.
» 3 lutego 2020, 00:48 #534
ManUnited307: Nie muszę, wystarczy że spojrze na wyniki Romy ;) Kozak w Serie A to jest Bonucci czy Skriniar.
» 3 lutego 2020, 01:14 #533
pawelisto2: Smalling miał najlepszą średnią ocen połowy sezonu ze wszystkich obrońców. W wielu gazetach, publikacjach tworzył pare stoperów z Van Dijkiem po pierwszej połowie sezonu.

Generalnie pisanie, że Serie A jest ligą łatwiejszą(zwłaszcza jeśli chodzi o napastników) to lekko mówiąc dramat, albo tzw. „skandaloza”. Każdy napastnik wypowiada się, że w Serie A najtrudniej o bramki(na czele z CR7), więc nie wiem skąd to przekonanie, że Lukaku tam może sobie strzelać na zawołanie, bo liga słaba. Tak jakby w Premier League nie strzelał podobnej ilości bramek.
» 3 lutego 2020, 01:15 #532
Amad: Właśnie skończył się mecz Interu. Oglądałem ich już nie raz w tym sezonie, śledzę wyniki z czystej ciekawości i nasuwa mi się jedno pytanie: Jak to jest możliwe, że Conte w pół roku odbudował ten zespół? Przecież Taki Inter sprzed roku czy dwóch można spokojnie porównywać do naszego United ery post Fergusonowskiej. Przyszedł Conte zrobił zakupy w 2 okienka transferowe i nagle się okazuje, że mają zespół który gra i spokojnie może walczyć o trofea. Ja wiem, że w Interze mają dyrektorów którzy mają coś wspólnego z profesjonalnym futbolem ale cholera jasna, rach ciach, pół roku i mają drużynę a my od 7 lat kopiemy się po czole. JAK?
» 2 lutego 2020, 22:49 #531
Himself: Conte-mentalnosc zwycięzcy, masa energii co udziela się samym piłkarzom.A Ole siedzi spanikowany na ławce, nie wie jak zareagować itd ...ot cała przyczyna
» 2 lutego 2020, 23:56 #530
Lokator23: Tak odbudowal potege Interu ze nie wyszli z teoretycznie latwej grupy w lidze mistrzow. Najwieksi frajerzy tej edycji po nie jeden czy dwa mecze mieli wygra w a dostali je po tylku. Taka to potega. Licze ze trafimy na nich w Euro Lidze i wyjasnimy inter
» 3 lutego 2020, 01:37 #529
Abstrahujacy: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.02.2020 17:58

Dodam tylko, że najlepszy transfer Interu to ten z grudnia 2018, gdy przeszedł do nich Giuseppe Beppe Marotta. Pozostali to tylko efekt działań tego pierwszego.
» 3 lutego 2020, 17:58 #528
GGMUN6: Taka ciekawostka:
In their last three Premier League games..

Trent Alexander-Arnold:
• 3/11 tackles won
• 73.6% pass accuracy
• 0/1 take ons completed
• 3 chances created

Aaron Wan-Bissaka:
• 12/15 tackles won
• 84.1% pass accuracy
• 10/17 take ons completed
• 8 chances created
» 2 lutego 2020, 22:35 #527
kamilpe: I tak większość powie, że TAA > AWB
» 2 lutego 2020, 22:44 #526
hraboNX: Po prostu mamy topowego piłkarza :)
» 2 lutego 2020, 22:45 #525
artifex: Odpowiedź jest chyba taka, że AWB gra w otoczeniu ogólnej padaki dlatego ciężko go docenić a błędy TAA są niezauważane bo cały zespół nawzajem się dobrze asekuruje. Niemniej obaj Panowie mają zadatki na elitarnych graczy w Europie na swoich pozycjach.
» 2 lutego 2020, 22:52 #524
QsQs: kamilpe bo takie są fakty.
» 2 lutego 2020, 22:56 #523
GGMUN6: Uważam że gdyby TAA grał u nas to byłby po prostu bardzo przeciętnym piłkarzem, ani by nie podpisywał się wzlizgami, ani by nie miał tylu asyst.
Ale gdyby AWB grał w Liv to byłby World Classem.
» 2 lutego 2020, 22:58 #522
kujawa: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.02.2020 23:08

Prawda jest taka, że Wan Bissaka musi sam ogarniać prawą stronę czy to w defensywie czy to w ofensywie i odziwo pokrywa cała ta przestrzeń, jakby w chwili obecnej zamienić ich drużynami to ludzie by się zachwycali co to za gościu a na Arnolda by szła lawina że się nie nadaje, ja doceniam jaka tytaniczna prace wykonuje Bissaka.
» 2 lutego 2020, 23:05 #521
kolokolo98: Liverpool nie ma w środku pola graczy typu de Bruyne, Iniesta, ale używa swoich bocznych obrońców praktycznie jako skrzydłowych, którzy bombardują pole karne wrzutkami. Stad tyle asyst Robertsona i Arnolda. Trzeba jednak przyznać, ze Arnold ma dobra technikę i świetne pokrętło w nodze, ale w defensywie to poziom niżej niż nasz Bissaka.
» 2 lutego 2020, 23:12 #520
GoForWin: @QsQs
Fakty są takie, że bredzisz jak zawsze.
» 3 lutego 2020, 00:01 #519
UnitedFan07: Co jak co ale AWB to najlepszy piłkarz z transferów od 7 lat na takich zawodnikach trzeba budować zespół, ststystyki to potwierdzają
» 3 lutego 2020, 15:35 #518
RooneyOmatko: htt ps://twitter. com/MikeLUHGv3/status/1223372975098990592?s=19


Ktoś może to wyjaśnić ?
» 2 lutego 2020, 22:25 #517
Magik1990MU: ale co wyjaśnić?
» 2 lutego 2020, 22:35 #516
rizx: Hope this helps
» 2 lutego 2020, 22:35 #515
RooneyOmatko: @magik

Skąd takie pomówienia. I skąd to nagle wyszło.
» 2 lutego 2020, 22:39 #514
Magik1990MU: Ostatnio dużo tego w piłce i radzę się tym nie przejmować. Teraz piłkarze to bogaci i sławni ludzie i niestety kobiet, które się posuną do pomówień, by zarobić na czyimś sukcesie nie brakuje. Było mnóstwo już spraw "gwałtów", gdzie potem "poszkodowane" przyznały, że nie zostały wcale zgwałcone.
» 2 lutego 2020, 23:12 #513
NoName222: Przypominam, że w Serie A Smalling jest jednym z lepszych obrońców ;)
» 2 lutego 2020, 22:25 #512
ManUnited307: Taa na pewno ;)
» 2 lutego 2020, 23:53 #511
QsQs: Lukaku kolejne gole w Serie A. A nasz taktyk powiedział mu w marcu, że dla niego nie jest pierwszym wyborem. Przecież z psychologicznego punktu widzenia Solskjear się beznadziejnie zachował.
Nie ma co się dziwić, że gracze nie chcą dla niego grać. Lukaku, Young, Herrera, Pogba to kilka przykładów.
» 2 lutego 2020, 22:20 #510
MadUTD: nawet Pogba ktoremu Ole cukrowal ma na niego wywalone
» 2 lutego 2020, 22:21 #509
Diabelski97: Ale Lukaku sam postanowił odejśc co ostatnio powiedział w wywiadzie, czuł się obwiniany z każdej strony.
» 2 lutego 2020, 22:30 #508
sisinho: @Diabelski97

Dziwisz mu się? Martial gra piach od tylu spotkań a OGS stoi za nim murem. Nawet zaangażowania nie widać a ciągle jest głaskany. Jak Lukaku zagrał słabo to nikt go nie bronił.
» 2 lutego 2020, 22:48 #507
Diabelski97: Trzeba przyznać że Lukaku był obwiniany zdecydowanie za bardzo, z Pogbą wygląda to podobnie.
» 2 lutego 2020, 22:50 #506
Devil156PL: Co wy macie z tym Herrerą . Twierdzicie ,że to Ole wina ,że odszedł ,tymczasem sam Ander powiedział ,że za późno dostał ofertę kontraktu . Herrera powinien dostać propozycję nowego kontraktu już za Mourinho , a dostał go ,gdy miał już miesiąc lub dwa do końca ówczesnego kontraktu i był już dogadany z PSG . Nic dziwnego ,że odszedł skoro zarząd go tak strasznie zlał . Ale mega mnie ciekawi jak można oskarżać OGS o jego odejście ? Przecież do końca marca był tylko tymczasowym menagerem , więc wątpie ,żeby miał prawo głosu jeśli chodzi o transfery .
» 2 lutego 2020, 22:58 #505
KnabrnyGad: Jak tu 90% ekspertow DP mowila, ze to drewno i we Wloszech nie da rady. Od razu bylo wiadome, ze solskjaer strzelil sobie w stope... pamietam jak go wciskal na skrzydlo wiosną hahaha
» 2 lutego 2020, 23:14 #504
Lokator23: Fajnie ze Lukaku dwa gole. Teraz jest super bo strzelil dzisiaj dwa gole a jak w spotkaniu ligi mistrzow z Praga zwalil 3 100 % sytuacjie i przez to zremisowalo co skonczylo sie tym ze odpadli z ligi mistrzow
» 3 lutego 2020, 01:46 #503
DaredevilUtd: Sam go stąd wynowiles na butach Hipokryto. Pierwszy wrzeszczales LukakuOut, więc przestań pisać te bzdury jesteś jednym z największych troli na tej stronie,żegnam.
» 3 lutego 2020, 08:37 #502
adisman17: Oddaliśmy Lukaku a on szaleje w Interze, a my kulejemy.
» 2 lutego 2020, 22:16 #501
Diabelski97: Wychowanek, młodszy Rashford szalał w Premier League do czasu kontuzji a Lukaku nie zgodziłby się na rezerwowego.
» 2 lutego 2020, 22:18 #500
Lingardiho9: a my mamy DNA.
Bo my jesteśmy klubem, który ma być dojną krową a nie potęgą sportową.
Oddaliśmy bez żalu świetnego napastnika a zostaliśmy z Martialem
» 2 lutego 2020, 22:18 #499
chemik: już nie prowokuj z kulaku.
» 2 lutego 2020, 22:19 #498
QsQs: Ale jakiego rezerwowego jak Rashford jak gra to na lewej stronie. Przecież spokojnie można było grać z Rashem i lukaku w 1 składzie.
» 2 lutego 2020, 22:21 #497
adisman17: Lukaku chociaż walczył a Martial mimo, że super technik to leń.
W tych czasach potrzebujemy walki i wyszarpywania goli a nie zachowawczej gry...
» 2 lutego 2020, 22:22 #496
Diabelski97: Tak ale między nimi nie było kompletnie chemii na boisku, poza jednym - dwoma spotkaniami średnio prezentował się ten duet.
Co jak co ale w duecie z Rashfordem Martial jest innym grajkiem.
» 2 lutego 2020, 22:29 #495
top4fun: Teraz lukaku Sanchez young grają o mistrzostwo kraju a my w sumie już o nic bo na pewno juz nie o top 4
» 2 lutego 2020, 22:31 #494
Diabelski97: Top4fun" no Wy Arsenal na pewno nie :)
» 2 lutego 2020, 22:37 #493
sisinho: @Diabelski97

W duecie jest innym grajkiem a solo na ataku czyli jego ukochanej pozycji obecnie gra gorzej niż Paweł Brożek.
» 2 lutego 2020, 22:49 #492
Diabelski97: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.02.2020 22:10

Mikel Arteta:
"Warunki były trudne, trawa była za długa.
Nie polano trawy wodą, to na pewno nie jest pomocne w grze w piłkę...To nie ułatwia grania. Rywale z na pewno są jednak dobrzy w tym, co robią. Trzeba się przystosować do warunków. Nie chodzi więc o samą trawę, tylko o jakość " - powiedział po meczu trener "Kanonierów".

Po niedzielnym meczu Arsenal aktualnie zajmuje 10 miejsce i stracił matematyczne szanse na mistrzostwo. "


Szyny były złe i podwozie też było złe..
» 2 lutego 2020, 22:05 #491
artifex: w PL nie ma już słabych drużyn a Junior Kabananga to klasowy zawodnik ;)
» 2 lutego 2020, 22:12 #490
sisinho: Co ciekawe my też niedługo stracimy matematyczne szanse na mistrza :O
» 2 lutego 2020, 22:49 #489
mcscotyy: Widzieliście co Mou zrobił złoto hahaha
» 2 lutego 2020, 22:03 #488
QsQs: Co zrobił?
» 2 lutego 2020, 22:21 #487
is200second: Ciekawe ile sobie krzyknie lazio za immobile.
» 2 lutego 2020, 21:55 #486
mrm86: Raczej nie krzyknie nic i Immobile zostanie w Lazio pasuje tam ulał, i myślę że z Włoch by nie chciał się wyprowadzac, chyba że za kilka sezonów do USA
» 2 lutego 2020, 22:20 #485
QsQs: Immobile sparzył się już w Borussi i później w Sevilli. On czuje się najlepiej na swoim podwórku
» 2 lutego 2020, 22:22 #484
mrm86: Też tak myślę widać że Rzym mu służy, a jego forma jest niesamowita
» 2 lutego 2020, 22:27 #483
RememberMe: mijają dni

mijają lata

Manchester United nie potrafi zagrać 3 dobrych meczów z rzędu

Manchester United nie potrafi zagrać 3 dobrych meczów z rzędu
» 2 lutego 2020, 21:28 #482
Seszele: Widzę, że administracja coraz to bardziej rozleniwiona.
Kolejne wynalazki na tym forum, a już szczytem wszystkiego jest to, że niektórzy mają po kilka kont i popierają własne wypowiedzi spod innych nicków.

Ja już nie mam nawet ochoty uderzać do tych dziwnych i niespełnionych osób, ale moderacja po co - poza wstawianiem pudełkowych sensacji - właściwie tu jest, że tak się zapytam?
» 2 lutego 2020, 21:09 #481
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.02.2020 21:16

Najlepsze jest to, że celowo prowokują chamskimi wpisami pozbawionymi jakiejkowiek wartości merytorycznej, a potem czekają, aż Ci puszczą nerwy i w jakiś sposób ich obrazisz, aby Cię momentalnie zgłosić. Tymczasem jak sami wyłapią bana, to wracają na kolejnym koncie i trollują dalej.
» 2 lutego 2020, 21:15 #480
Seszele: Tak.
Do tego stopnia, że się zastanawiasz czy znajdujesz się na forum MU. Nie da się tutaj normalnie dyskutować. Bo co to za dyskusja, skoro pod Twoim komentarzem albo w odpowiedzi na Twoją odpowiedź pojawia się dziesięć wpisów o podobnej treści. Forum osiąga coraz niższy poziom.
» 2 lutego 2020, 21:20 #479
QsQs: Szeszele i Magik1990MU. Czyli jeden gość prowadzi ze sobą rozmowę z dwóch kont.

A najlepsze jest to jak ten sam osobnik czasem loguje się jeszcze na konto Diabelski97 i rozmawia sam ze sobą na trzech kontach.
» 2 lutego 2020, 22:16 #478
Seszele: Odezwał się przemądrzały QsQs.
Nie sposób się od niego uwolnić.
» 2 lutego 2020, 22:26 #477
Magik1990MU: Haha, że co? Ja mam tu konto 5 lat chłopaku. Żałosny jesteś ze swoimi insynuacjami.
» 2 lutego 2020, 22:31 #476
FanikMU: Sam pisałem do adminów, aby coś z tym zrobili, bo zniechęcają prawdziwych diabłów do komentowania i czytania komentarzy.

Zrozumiałem jednak, że nie zrobią z tym nic, ponieważ strona internetowa żyje z wejść na nią. Gdyby admini wywalili troli czy coś innego z tym zrobili devilpage stałoby się zwykłą stronką jak to jest w przypadku innych klubów.

Po meczu United komentarzy na devilpage około 500 zawsze. Na stronach innych klubów nawet gdyby zebrać komentarze ze wszystkich tych stron to nie wiem czy by się 500 uzbierało.
» 2 lutego 2020, 22:45 #475
cinek92: QsQs to jeden najbardziej obiektywnych i myślących kibiców. Większość tu ma klapki na oczach i widzi tylko to co chce widzieć.
» 3 lutego 2020, 01:58 #474
Seszele: QsQs = cinek92.

Nie ma to jak samouwielbienie.
» 3 lutego 2020, 08:16 #473
Devid91: Ole wygrał z Jose to wszyscy wysmiewali Dinozaura. Teraz Jose wygrał z Pepem i zachwyt...Chciałbym tylko przypomnieć, że w meczu z City( 2:1 )do przerwy moglismy prowadzić 4:0. Tylko brakuje nam jeszcze jakości. Niekotrzy tutaj nie kibicują chyba United tylko trenerowi X czy pilkarzowi Y.
» 2 lutego 2020, 20:58 #472
Magik1990MU: "Niekotrzy tutaj nie kibicują chyba United tylko trenerowi X czy pilkarzowi Y."

Wow, szybko to spostrzegłeś
» 2 lutego 2020, 21:12 #471
QsQs: Magik1990 tak jak ty na przykład. Powinno dla ciebie być najwazniejsze United, ale dla ciebie najważniejszy jest Solskjear
» 2 lutego 2020, 22:59 #470
Magik1990MU: Właśnie dla mnie najważniejsze jest United, więc stoję murem za Solskjaerem.
» 2 lutego 2020, 23:09 #469
KnabrnyGad: Aha brakuje jakości, ale Mou bez obrony takim składem zdobył wicemistrza haha. Brakuje jakości, ale z City i Tottenhamem nie brakowało... jedynie te średniaki ligowe takie mocno. Tu trzeba poważnego trenera, a nie gościa, ktorego nawet Cardiff nie chciało...
» 2 lutego 2020, 23:17 #468
FetraiNarrator: Arteta na temat gry i remisu z Burlney ... the grass was too long :)
» 2 lutego 2020, 20:56 #467
RyannMistrz: gdyby takie zagrania jak neymara (w dodatku nieudane) były przewinieniem to ronaldinho nie mógłby grać w piłkę
» 2 lutego 2020, 20:15 #466
artix206: Sędzia powinien się zająć szachami.
» 2 lutego 2020, 20:24 #465
awe: A on w koncu nie dostal tej kartki za pyskowke ? Bo zaczęło się od upomnienia
» 2 lutego 2020, 20:27 #464
Lingardiho9: no ok, dostał za pyskówkę ale jakim prawem w ogóle zwracał mu uwagę ?
» 2 lutego 2020, 20:30 #463
kckMU: Zaczęło się od upomnienia za... drybling. Nie wierzę że ten czy inny sędzia byłby aż tak głupi. Jak dla mnie to wytyczne od ligi, co tym bardziej pokazuje skalę debilizmu. To że Neymar nie przedrybluje 1 rywala nic w tabeli nie zmieni, i tak dalej...
» 2 lutego 2020, 20:42 #462
Me89v2: Z naszym solsza to za chwilę top6 będzie marzeniem :D
» 2 lutego 2020, 20:10 #461
RyannMistrz: fajnie, że Cię to bawi, ale serio. nie bądź złośliwy bez argumentacji. najważniejszym argumentem jest to, że Ole jest naszym trenerem i trzeba mu kibicować tak jak zespołowi. nie zwalać na niego całej winy chociaż jakąś ponosi. daj choć jeden argument, proszę, chociaż jeden dowód na tą waszą pewność, że z innym manago byłoby lepiej.
» 2 lutego 2020, 20:20 #460
ManUnited307: Inny menago już by dawno wywalił Pereire i Lingarda. I nie pisz ze się nie da wymienić paru graczy bo się da. A że Ole się Pereira i Lingard podobają to co zrobisz :)
» 2 lutego 2020, 20:27 #459
awe: Akurat Me89v2 jakbys sledzil kometnarze to gosc z argumentami i to ze Ole jest naszym trenerem nie znaczy, ze trzeba mu kibicowac, ja mu kibicuje tylko, ze tez krytykuje za ta beznadziejność na boisku, ale dla niektorych jest to zbyt skoplikowane łaczyc te dwie rzeczy
» 2 lutego 2020, 20:30 #458
Lingardiho9: Chodź jeden ? Proszę bardzo :

Najlepszy zawodnik gra na granicy kontuzji , o której Ole wie i zostały 3 mecze do dwutygodniowej przerwy.
Można mu spokojnie dać odpocząć bo wie że priorytetem jest Top 4 a nie puchar Anglii, jest 0:0 z wilkami i okolice 60 minuty, mecz jest wyrównany z lekkim wskazaniem na nas i co robi nasz geniusz ?
Wystawia przemęczonego, kontuzjowanego gracza aby wygrać nieistotny z perspektywy całego sezonu mecz i dzięki temu tracimy na najważniejszą część sezonu nasz motor napędowy, to był pokaz bezmyślności i amatorszczyzny w wykonaniu Norwega.

Inny, doświadczony i świadomy menago nie odwalił by takiego numeru.
Proszę, o to argument
» 2 lutego 2020, 20:38 #457
RyannMistrz: dziękuje Panowie za otwarcie mych oczu. teraz wszystko stało się dla mnie jasne.

OLE OUT!! AVE Me89v2!!
» 2 lutego 2020, 20:48 #456
Seszele: Widzę, że co niektórzy wszystko wiedzą, hę? Skąd to przekonanie, że Rashford był przemęczony bądź kontuzjowany? Podany argument nie jest nawet argumentem, ponieważ uznaliście coś za prawdę, którą łatwo można podważyć. To tyle w kwestii MR.

Ktoś powyżej wspomniał jeszcze, że za innego menadżera nie byłoby Pereiry bądź Lingarda... Lingard jest od czasów Moyesa, Pereira poniekąd też, z przerwami. Zatem nikt od tamtej pory się ich nie pozbył. Czyli co? Poprzedni trenerzy też byli do kitu? A fakt, że wreszcie sprzątamy szatnię i wylatują coraz to kolejni piłkarze, na których w ostatnich latach jest nagonka, to się liczy? Jestem pewien, że przyjdzie czas i na Lingarda, i na Pereirę. Ale tutaj trzeba myśleć i przede wszystkim zdawać sobie sprawę, że nie da się wymienić wszystkich w jeden rok.

Kretynizm niektórych nie zna granic.
Doprawdy.
» 2 lutego 2020, 21:02 #455
Magik1990MU: Czytam wasze argumenty i coraz bardziej się utwierdzam w przekonaniu, że ludzie wywalający Ole nie znają się totalnie na piłce.

"Inny menago już by dawno wywalił Pereire i Lingarda."

Idźmy dalej. Wywalmy też Matica, Jamesa, Freda i Martiala. A potem sklonujmy Rasha, Bruno i Scotta. A poważnie: aż ręce opadają od takich bzdur. Najlepsze, że jakby się tak stało, to pierwsi byście wywalali Solszara... bo zwęził za bardzo kadrę :p

"Najlepszy zawodnik gra na granicy kontuzji , o której Ole wie i zostały 3 mecze do dwutygodniowej przerwy."

Może jeszcze nikt ci nie powiedział, ale... Rash miał od dawna kontuzję kostki, a z Wilkami nabawił się kontuzji pleców. Plecy i kostka nie znajdują się obok siebie.

Zresztą dalej też widzę niezłe bzdury lecą. Że niby FA jest niestotny? Cóż, twoje spojrzenie. Natomiast ten fragment, że doświadczony trener dałby Rashowi odpocząć... w tej samej rundzie Klopp wpuścił w meczu z Shrewbury Salaha i Firmino, którzy również są regularnie forsowani. No ale co tam, Klopp może, nasz wuefista już nie.

Jeszcze niżej inny agent coś pisał, że on to by wywalił Ole i zaczął grać 3-5-2 z Shawem i AWB jako wahadłowymi i Rashem oraz Martialem w ataku...
» 2 lutego 2020, 21:10 #454
ManUnited307: Tyle że taki Pereria był od razu wypożyczony a Lingard coś tam za Mourinho grał. Teraz to obaj powinni wylecieć.
Magiczny czytaj że zrozumieniem bo wiedzę problem jest ;) napisałem wyraźnie że Pereira Lingard i Jones out. W pierwszej kolejności powinni lecieć.
» 2 lutego 2020, 23:59 #453
Magik1990MU: Ty mnie nie pouczaj chłopaku, tylko do książek sportowych i wróć jak będziesz miał jakieś pojęcie o piłce
» 3 lutego 2020, 00:52 #452
Lingardiho9: Jose Mourinho, Jose Mourinho !!
U niego nauczyciel w-f nie byłby nawet asystentem.
Przykro mi to stwierdzić ale jestem przekonany że na koniec sezonu Totki będą nad nami a my będziemy się bić o LE a nie LM.

Ja rozumiem że skład jest w budowie, ale jak mamy go budować jeżeli trzon naszego nowego zespołu jest kontuzjowany ?
Nie można wszystkiego zrzucać na pecha.
Na mój nos to źle muszą być rozpisane jednostki treningowe do natężenia terminarz owego. Wystawianie najmocniejszego składu do pucharów ogórkowych typu Carabao czy też Puchar Anglii to idiotyzm w najczystszej postaci.
Powtórzę po raz kolejny z Ole za sterami nic nie zdobędziemy oprócz siwych włosów to nie jest trener na tak duży klub w takim kryzysie !

Marzy mi się Julian Nagelsmann z RB Lipsk, moim zdaniem on przerośnie nawet Kloppa
» 2 lutego 2020, 20:03 #451
Me89v2: Totki wygrały ale nie oszukujmy się. Pod wodzą mou grają padake. Solskajer lepszy nie jest i pewnie gdyby nie te mecze po objęciu United to dziś nie byłby trenerem ale Jose tez jest już słaby i do tego murarz jak zawsze.

Jeśli mimo powrotu McT i Pogby będzie taka padaka to latem Poche lub ten ziom z Lipska który się już wykazał.
» 2 lutego 2020, 20:13 #450
ManUnited307: Lingardinho9
Dokładnie mordo. Ole powinien sobie trenować jakieś WBA W Championship a nawet i nie. On się do United nie nadaje. Rok już siedzi i żadnych schematów gry i atak pozycyjny leży i robi pod siebie. I na 60 czy 70 % nowe transfery nic tutaj nie dadza
» 2 lutego 2020, 20:24 #449
Lingardiho9: Zgadzam się że grają padake ale wydaje mi się że w przyszłym sezonie Tottki będą lekko w TOP 3 a my dalej z widoku 5 - 6 miejsca będziemy marzyć o LM i okłamywać się że zespół jest w budowie.

Reasumując :
Strzałem w kolano było to że podczas konfliktu trener - zawodnik, zwolniony został trener a zawodnik został i to jeszcze w najbardziej bezczelny sposób, poszedł sobie na L4, dramat.
Ja nie mówię że Jose był święty, o nie co to to nie ! Powinni zwolnić obu i wziąć sobie tego Ole ale tak jak od początku była mowa - jako tymczasowego trenera, miłego gościa, który oczyści atmosferę i tworzy fundament dla prawdziwego fachowca.
» 2 lutego 2020, 20:28 #448
Lingardiho9: Transfery nic nie dadzą ponieważ zawodnicy , którzy tu przychodzą nie rozwijają się a wręcz cofają, dlaczego ?
Ano dlatego, że nie ma tutaj warsztatu trenerskiego, jeżeli my przez rok nie mamy schematu stałego fragmentu gry, to co dopiero schemat gry w polu, atak pozycyjny itp.
Nosz płakać się chce z bezsilności
» 2 lutego 2020, 20:43 #447
KnabrnyGad: MU wcale nie ma jakichś nadzwyczajnych kontuzji. Każdy przed sezonem mówił, że ławka MU jest zbyt krótka i słaba, można to sprawdzić. Jeśli Solskjaer tego nie wiedział, to wiadomo co to znaczy... a jeśli wiedział, to niech teraz nie biadoli, że skład słaby itp. bo to dziecinada. Mou tym składem, a nawet bez obrony zrobił wicemistrza, a temu nagle skład nie odpowiada... masakra.
» 2 lutego 2020, 23:20 #446
zbyj: Ale jak mou mowil pozbyć się depaya martiala i shaw to był zły bo jak to takie diamenty. I znów tu czytam że jak nie dzdza rady do końca sezonu to się ich pozbyć, to pozostaje śmiać się z was. Stracone 3 lata dla zasady u bez żadnej perspektywy na przyszłość. Przepraszam zapomniałem o wirusie pogba się nazywa, ciekawe kiedy się wyleczy pewno jak się z manu wyniesie. No ale postawił na swoim i wyleciał trener a nie on w przeciwieństwie do totenhamu gdzie była krótka piłka i Rose już nie ma w zespole. Pieprza niektórzy że tu 3 nie ma w środku pola ale chyba zapominacie że kane, Eriksen i senesog to też podstawa w tamtym zespole.
» 2 lutego 2020, 20:03 #445
zbyj: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.02.2020 20:14

I jeszcze jedno wystawienie nowego nabytku i młodziaka ja taki zespół to też było taktyka a nie przypadkówe ruchy, aha a j wygrało Manu z city? Zdominowo ich zgnebili i sprowadzili do defensywy ?
» 2 lutego 2020, 20:09 #444
MadUTD: Podpisuje sie pod tym obiema rekami
» 2 lutego 2020, 20:19 #443
Amad: Wychodzi na to, że w następnym meczu z Chelsea się okaże czy walczymy jeszcze o te top 4 czy odpuszczamy :)
» 2 lutego 2020, 19:48 #442
sirtomas: No to lecimy w dół:(
» 2 lutego 2020, 19:28 #441
MadUTD: badz co badz dzisiaj to byl prawdziwy Masterclass by Mourinho
» 2 lutego 2020, 19:28 #440
Po6BOOM: No tak. Obroniony karny, słupek i poprzeczka to było wszystko częścią tego genialnego planu. Jose wróć!!
» 2 lutego 2020, 19:40 #439
» 2 lutego 2020, 19:49 #438
Musashist: Myślę, że chodziło tutaj min. o wyłączenie De Bruyne i Mahreza oraz postawienie na Bergwijna. A jak już wspominasz wydarzenia na które trener nie ma wpływu, to City powinno grać od 13 minuty w dziesięciu.
» 2 lutego 2020, 19:50 #437
MadUTD: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.02.2020 19:55

chodzi o to jaka bylo widac organizacje w Tottkach, przesuwanie lini, zageszczanie strefy, podwojne krycie, wysilek calego zespolu w obronie przez co bylo to widac solidnie, taka organizacje mozna jeszcze zobaczyc w druzynie Conte ale wiekszosc ludzi tutaj nie ma pojecia o pilce dlatego tak trudno to zauwazyc
» 2 lutego 2020, 19:53 #436
kolokolo98: Sterling akurat nie miał wyprostowanej nogi, dlatego żółta, a nie czerwona jak np dla Aubameyanga. Przecież była analiza VAR, to nie tak, ze sędzia to przegapił.
» 2 lutego 2020, 19:56 #435
Musashist: Po tych wszystkich kontrowersjach, to czy VAR przeprowadzono czy nie, nie jest za bardzo argumentem czy decyzja była poprawna. Sprawdzano czy faul był niebezpieczny. Moim zdaniem był bardzo niebezpieczny i kontuzjogenny.
» 2 lutego 2020, 20:05 #434
Magik1990MU: @MadUTD

polew, is that you?
» 2 lutego 2020, 21:17 #433
Rabona: Koguty wygrywają z City mniej więcej na tej samej zasadzie co my ostatnio, z tym że mają jeszcze łatwiej od momentu kiedy grają o jednego więcej
» 2 lutego 2020, 19:18 #432
MadUTD: ale liga to jednak liga a puchar myszki miki rzadzi sie swoimi prawami, gdzie pomimo przegranej City przechodzi do nastepnej rundy
» 2 lutego 2020, 19:25 #431
Rabona: wiem, chodziło mi bardziej o to, że City zdominowało cały mecz, nawet końcówkę grając w 10 a i tak wygrały Koguty. 3-18 w strzałach
» 2 lutego 2020, 19:27 #430
Sideswipe: z Guardiolą inaczej się wygrać nie da, nawet dzieci to wiedzą.
» 2 lutego 2020, 19:28 #429
Seszele: Czyli Klopp nie da rady pokonać Guardioli swoim stylem?

Acha. Ok.
» 2 lutego 2020, 21:13 #428
DjTED: Zanim ktoś tu zacznie wychwalać Siwego pod niebiosa to przypomne , ze na ostatnie 10 meczy Totki wygrały tylko 3 !!
» 2 lutego 2020, 19:16 #427
Veracruz: No tak nie ma co to wychwalać... 3 mecze wygrali A mimo to właśnie nas wyprzedzili ave wuefista. Trener marzen
» 2 lutego 2020, 19:33 #426
DjTED: Wroca nasi najlepsi gracze to zaczniemy gonic
» 2 lutego 2020, 19:36 #425
Veracruz: Hahaha czekałem na komentarz o naszych brakach A w kogutach kane to rezerwowy nic nie znaczący piłkarz
» 2 lutego 2020, 19:41 #424
Sideswipe: Kane jak Kane, ale Lloris dzisiaj pokazał ile znaczy dla tego zespołu. My wygraliśmy aż 4, w tym jedno z Tranmere, więc to jakiś wielki rezultat też nie jest.
» 2 lutego 2020, 19:45 #423
DjTED: Veracruz: Czy Ty mi tu porownujesz POTEZNEGO finaliste LM z nasza druzyna w przebudowie ? U nich wyleciał Kane, a u nas 3 najwazniejszych graczy w tym 2 z srodka pola
» 2 lutego 2020, 19:51 #422
panlemon: "Meczy" to koza. Jeśli chodzi o spotkania piłkarskie, to poprawna forma to: "meczów"
» 2 lutego 2020, 20:02 #421
Veracruz: Potężnego xD potężni to oni byli rok temu. My w przebudowie już jesteśmy tak z 5 lat mniej więcej. Nic się nie zmieniło i nie zapowiada się żeby coś zmienić się miało. No tak u nich tylko kane xd nie było też Llorisa dłuższy czas, nie było Sona... skończcie gadać o tych kontuzjach... jak mnie to już irytuje w każdym klubie one są...
» 2 lutego 2020, 20:28 #420
Anhel: Ciekawe kiedy zacznie się płacz że totki lepsze transfery zrobili bo ten holender strzelił w debiucie a Bruno nie
» 2 lutego 2020, 19:09 #419
Veracruz: Nie będzie tak xd będą pisać, że my mamy problemy kadrowe i to dlatego iks de
» 2 lutego 2020, 19:10 #418
Veracruz: Właśnie zobaczyłem Lingardinho na instastory xd ten gość to chyba ma beke z tego Manchesteru xd jakbym rak cienki jak on to ryja bym nie pokazywał nigdzie tylko pracował ile się da, a ten smieszki 😂😂
» 2 lutego 2020, 19:07 #417
mycka86: Można z niego smieszkować, ale należy też sobie zdawać sprawę z tego, że on tak na prawdę wygrał życie. Robi to co kocha, w rodzinnym mieście i zarabia 100k tygodniowo. Na granie w MU jest za słaby, ale ciągle jest lepszy od 99,99% osób uprawiających tę dyscyplinę. Jak ktoś powie, że nie chciałby się z nim zamienić to zwyczajnie nie uwierzę.
» 2 lutego 2020, 19:22 #416
Veracruz: No wiadomo, że każdy by chciał nic nie grać hajs gruby zgarniac xd
» 2 lutego 2020, 19:30 #415
NoName222: Zero solidarności z innymi walczącymi o TOP4. ZE-RO
Żałosne zachowanie Jose. Jak wszyscy tracą punkty, to wszyscy tracą punkty, a nie.
» 2 lutego 2020, 19:05 #414
MadUTD: Mourinho to inna klasa, nie ma co porownywac
» 2 lutego 2020, 19:07 #413
zbyszek7: Mourinho to czesto pokazuje ze nie na klasy
» 2 lutego 2020, 19:12 #412
MadUTD: ale za to ma jaja
» 2 lutego 2020, 19:15 #411
AlexChapman1986: zbyszek7:

Zabawne, bo w podobnym tonie wypowiadali się kiedyś kibice Arsenalu o Wengerze - że ma klasę. Może nic nie wygrywał, ale miał klasę ;)

W tym fachu chodzi o skuteczność, Józek Mourinho jest fachowcem jakich mało.
» 3 lutego 2020, 09:22 #410
AlexChapman1986: zbyszek7:

Zabawne, bo w podobnym tonie wypowiadali się kiedyś kibice Arsenalu o Wengerze - że ma klasę. Może nic nie wygrywał, ale miał klasę ;)

W tym fachu chodzi o skuteczność, Józek Mourinho jest fachowcem jakich mało.
» 3 lutego 2020, 09:22 #409
AlexChapman1986: zbyszek7:

Zabawne, bo w podobnym tonie wypowiadali się kiedyś kibice Arsenalu o Wengerze - że ma klasę. Może nic nie wygrywał, ale miał klasę ;)

W tym fachu chodzi o skuteczność, Józek Mourinho jest fachowcem jakich mało.
» 3 lutego 2020, 09:23 #408
SickRabbit: No i umacniamy się na 7mym :p
» 2 lutego 2020, 19:04 #407
MadUTD: Wiadomo bylo ze City zdominuje gre, ale widac wieksza jakosc jaka wprowadzil Mourinho, organizacja, wspolpraca, taktyka
» 2 lutego 2020, 19:04 #406
Alkoparanoic: Ojj o 4 miejsce na koniec sezonu będzie ciężko... chyba nici z LM przez mecze z potencjalnie słabszymi drużynami. Walka będzie do ostatniego meczu z Lisami
» 2 lutego 2020, 19:03 #405
zbyszek7: Mysle ze po 5 najblizyszych meczach nie bedzie juz mowy i top5
» 2 lutego 2020, 19:13 #404
kolokolo98: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.02.2020 18:58

Guardiola to ma pecha. Jest w stanie zdominować wiekszosc drużyn taktycznie, ale marnowanie setek piłkarzy i błędy jak ten przy rożnym i wszystko na nic.
No i lecimy na 7 miejsce.
» 2 lutego 2020, 18:57 #403
Dejfmi: Jak wiadomo w piłce nożnej nie chodzi o dominowanie a o strzelanie bramek.
» 2 lutego 2020, 19:07 #402
kolokolo98: No i co wynika z twojego komentarza?
To pewnie Guardiola powiedział Gundoganowi, żeby nie trafił karnego i nie trafił na pustaka, a potem Zinczence, żeby dostał czerwo. To nie jego wina, tylko piłkarze zawodzą.
» 2 lutego 2020, 19:22 #401
Dejfmi: Z mojego wynika tyle co i z twojego. Wielka kupa. Poza tym że sobie możemy pogadać :D
» 2 lutego 2020, 19:23 #400
kolokolo98: Gdybym był kibicem City, to nie jechałbym po Guardioli, tylko po piłkarzach, bo Guardiola akurat dobrze rozgryzł i przygotował taktykę na Totki, tylko błędy piłkarzy spowodowały bęcki od Totkow.
Dlatego pisze, ze ma pecha.
» 2 lutego 2020, 19:29 #399
Gary1920: Zebrało mnie na refleksję wieczorem, jak dobrze liczę to w tym roku mija 7 lat od odejścia SAF-a , w myśl przysłowia "7 lat suchych..... " ,coś powinno ruszyć do przodu i będziemy mieć powody do radości.(tego się będę trzymał) pozdro GGMU
» 2 lutego 2020, 18:56 #398
SickRabbit: No i jesteśmy na miejscu nr 7 w tym momencie...
» 2 lutego 2020, 18:56 #397
DjTED: Łysy wrotki zawinie po sezonie. Zobaczycie...
» 2 lutego 2020, 18:55 #396
CirclePain: Tak samo czuje od wakacji. Pytanie gdzie wyląduje tym razem
» 2 lutego 2020, 19:13 #395
DjTED: Gdzieś gdzie bedzie worek bez dna. PSG mysle idealne miejsce
» 2 lutego 2020, 19:16 #394
69eyes: Myślę, że chętnie podjąłby kolejne karkołomne wyzwanie w swojej trenerskiej karierze czyli wygrana Serie A z Juventusem albo Liegue 1 z PSG.
» 2 lutego 2020, 19:33 #393
Joker7: jak lysy wrotki zawinie to live co rok przez 5 lat majstra beda mialy!
» 2 lutego 2020, 20:11 #392
Spiker2405: JosĂŠ jest najlepszy, Bergwijn to kozak.
» 2 lutego 2020, 18:55 #391
RememberMe: Jak tak patrze na to co dzieje sie w Tottenhamie to ciesze sie że my to już mamy za sobą...
» 2 lutego 2020, 18:55 #390
kckMU: Mamy to samo. My wygrywamy z City, oni wygrywają z City.
» 2 lutego 2020, 19:00 #389
AlexChapman1986: Nie wiem, czy stać cię na trochę obiektywizmu ale Mourinho jest w Tottenhamie dopiero od ok 2 miesięcy, OGS w United od ponad roku. Ich najlepszy napastnik też jest kontuzjowany (+ Moussa Sissoko) od miesiąca. OGS miał do dyspozycji Rashforda przez cały czas i w zasadzie gdyby nie jego dyspozycja bylibyśmy dużo niżej w tabeli.

Jak Solskjaer zaczął przegrywać ( po tej swojej dobrej serii na początku ), to pisano tu że dajmy mu przepracować okres przygotowawczy, dajmy mu transfery itd. Wszystko to się stało i czekam na efekty jeszcze max jedne sezon.
Jeśli jednak nie będziemy mieli LM ( a raczej nie będziemy ), to nikt z ambicjami tu nie przyjdzie w lecie i żaden dr sportowy tego nie zmieni.

Gramy bez ładu i składu, nie ma kto uderzyć celnie wolnego, zdobyć gola z dystansu. Raz wygramy z City, 2 razy przegramy z Watfordem, czy Burnley.
Ja nie wiem kto tu musi grać wg was, żeby wygrywać z dołem tabeli.
» 3 lutego 2020, 12:24 #388
Domelo: Niech ten koszmarny sezon już się kończy.
» 2 lutego 2020, 18:54 #387
DjTED: Bardzo ładna bramka Totki
» 2 lutego 2020, 18:53 #386
DjTED: No to juz w 9 powinni grac
» 2 lutego 2020, 18:50 #385
Magik1990MU: City 13-1 w strzałach na WHL. Ale to Ole jest słaby.
» 2 lutego 2020, 18:45 #384
NoName222: Z tego co widzę po wyniku i statystykach wnioskuje: Jose's bus has parked again.
» 2 lutego 2020, 18:25 #383
rbzdel: Mam nadzieję że koguty zleją im tyłki... Sterling już po raz drugi powinien być poza boiskiem.
» 2 lutego 2020, 18:14 #382
CirclePain: Delle gra jak lingard dziś więc wątpię, że coś wiecej niż punkt mają w ogóle szansę zgarnac
» 2 lutego 2020, 18:18 #381
kolokolo98: Sterling w ostatnim czasie tez gra jak Lingard.
» 2 lutego 2020, 18:19 #380
MadUTD: bo Dele to taki Lingard, troche lepszy ale wciaz lingard
» 2 lutego 2020, 18:22 #379
Magik1990MU: Lingard jest tylko jeden niepowtarzalny.
» 2 lutego 2020, 18:45 #378