Oceny: Manchester United vs Wolverhampton 1:0

» 15 stycznia 2020, 23:19 - Autor: matheo - źródło: MEN
Manchester United pokonał Wolverhampton 1:0 w powtórzonym meczu III rundy Pucharu Anglii. Jak występ Czerwonych Diabłów ocenili dziennikarze Manchester Evening News oraz użytkownicy DevilPage.pl?
» Anthony Martial w meczu z Wolves zanotował asystę przy bramce Juana Maty
Sergio RomeroSergio Romero
Zawsze czujny przy zagrożeniu bramki United. 33. czyste konto w 53. występie w barwach Manchesteru United.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.62

Aaron Wan-BissakaAaron Wan-Bissaka
Ofensywa Wolves sprawiła, że był zapracowany. Udało mu się kilkukrotnie przedrzeć do ataku i dośrodkować.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 7.12

Victor LindelöfVictor Lindelöf
Nie szanował piłki i dał się łapać nie na swojej pozycji na początku spotkania. W drugiej połowie było lepiej.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.92

Harry MaguireHarry Maguire
Miał sporo roboty z Jimenezem i może dziękować za przepisy dotyczące ręki w polu karnym. Zainicjował atak, po którym United strzelili gola.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.14

Brandon WilliamsBrandon Williams
Znalazł się w odpowiednim miejscu w kilku sytuacjach. Nie dał się zastraszyć Adamie Traore. Kolejny imponujący występ.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.73

Nemanja MatićNemanja Matić
Biegał za Rubenem Nevesem i Joao Moutinho. Zanotował jedno przecinające podanie, ale przy wielu zawiódł.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 6.94

FredFred
Dał się zabiegać Nevesowi i Moutinho, wyłapał żółtą kartkę. Mimo tego dał radę posłać kilka piłek przeszywających defensywę Wolves.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 6.04

Mason GreenwoodMason Greenwood
Zaczął na prawej stronie, później został przesunięty na środek ataku, a następnie na lewą stronę. Wolves znało jego sztuczki i miał problem, aby zaskoczyć gości.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 5.22

Juan MataJuan Mata
Wszystko co robił Manchester United przechodziło przez niego. Najlepszy piłkarz w drugim meczu z rzędu. Wspaniała podcinka nad Ruddym przy golu.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 8.14

Daniel JamesDaniel James
Miał trzy dogodne okazje na zdobycie bramki w pierwszych ośmiu minutach i zmarnował kolejną pod koniec I części. Po przerwie również zanotował niecelne uderzenie.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 6.39