Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Tottenham – Manchester United 1:2. Czerwone Diabły wciąż niepokonane na tournée

» 25 lipca 2019, 15:25 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Manchester United wygrał w Szanghaju z Tottenhamem Hotspur 2:1 (1:0). To drugie zwycięstwo Czerwonych Diabłów w towarzyskim turnieju International Champions Cup i czwarte w ramach przygotowań do sezonu 2019/2020.
Tottenham – Manchester United 1:2. Czerwone Diabły wciąż niepokonane na tournée
» Anthony Martial wpisał się na listę strzelców i trafił w słupek w meczu z Tottenhamem
Oceń zawodników:
David de Gea
Aaron Wan-Bissaka
Chris Smalling
Marcos Rojo
Ashley Young
Scott McTominay
Paul Pogba
Daniel James
Andreas Pereira
Mason Greenwood
Anthony Martial
Sergio Romero
Diogo Dalot
Eric Bailly
Axel Tuanzebe
Victor Lindelöf
Luke Shaw
Fred
Nemanja Matić
Juan Mata
Jesse Lingard
Angel Gomes
Marcus Rashford

Oddano 45 głosów

Zaloguj się, aby móc oceniać zawodników!
Ole Gunnar Solskjaer dokonał sześciu zmian w wyjściowym składzie Manchesteru United w porównaniu do meczu z Interem Mediolan. Już początek spotkania pokazał, że Czerwone Diabły są na dużo bardziej zaawansowanym etapie przygotowań od rywali.

Dobry start Manchesteru United przełożył się szybko na sytuację bramkową. Już w 4. minucie bliski trafienia do siatki był Anthony Martial. Błąd na środku boiska popełnił Moussa Sissoko, piłkę przejął Daniel James i zagrał ją do Martiala. Francuz wpadł w pole karne, uderzył po długim rogu, ale trafił tylko w słupek.

Tottenham odpowiedział składną akcją w 10. minucie. Niepotrzebnie w drybling uwikłał się Paul Pogba. Piłkę w polu karnym United błyskawicznie dostał Dele Alli, oddał natomiast strzał w środek bramki i ułatwił zadanie De Gei.

Mecz na stadionie w Szanghaju miał charakter towarzyski, ale patrząc na jego przebieg nie można było tego powiedzieć. Agresywni byli zwłaszcza piłkarze Tottenhamu, którzy raz po raz uciekali się do fali. Po jednym z nich dobrą okazję miał Ashley Young. Anglik uderzał piłkę niemal z linii szesnastu metrów po faulu na Danielu Jamesie. Kapitan Czerwonych Diabłów trafił w światło bramki, ale Paulo Gazzaniga pewnie złapał futbolówkę.

W 21. minucie z dobrej strony pokazał się Andreas Pereira. Brazylijczyk wypatrzył wbiegającego w szesnastkę Martiala, zagrał do niego w uliczkę, a Francuz mocno uderzył w krótki róg. Kiepsko interweniował bramkarz Tottenhamu i w taki sposób Manchester United otworzył wynik meczu.

Po pół godzinie gry mieliśmy przerwę dla zawodników na nawodnienie, bo warunki do gry były w Szanghaju bardzo trudne – 32 stopnie Celsjusza i niemal 70% wilgotność.

Ostatni kwadrans pierwszej połowy nie był tak ciekawy jak pierwsze 30 minut, a piłkarze często uciekali się do fauli. Tuż przed przerwą bramkarza Spurs postraszył jeszcze Paul Pogba. Potężny strzał Francuza zza pola karnego nieznacznie minął bramkę londyńczyków.

W przerwie Ole Gunnar Solskjaer zdecydował się wymienić całą jedenastkę. Mauricio Pochettino przeprowadził natomiast sześć zmian.

W 49. minucie Tottenham był bliski wyrównania stanu rywalizacji. Zza linii obrońców wybiegł Heung-min Son i technicznym strzałem spróbował przelobować Sergio Romero. Koreańczyk nieznacznie się pomylił. Kilka minut później mieliśmy wymuszoną zmianę w szeregach Czerwonych Diabłów – kontuzji przy próbie powstrzymania Sona nabawił się Bailly. Iworyjczyka zastąpił Axel Tuanzebe.

W drugiej połowie większą inicjatywę przejawiali piłkarze Tottenhamu, co zaowocowało bramką Kogutów w 65. minucie. Piłkę przed szesnastką w sporym zamieszaniu w polu karnym otrzymał Lucas. Brazylijczyk uderzył futbolówkę lekko w światło bramki, Romero zasłaniało kilku piłkarzy United, piłka po drodze odbiła się rykoszetem i wtoczyła do siatki.

Czerwone Diabły odpowiedziały indywidualną akcją Angela Gomesa. Anglik popisał się efektownym dryblingiem i chciał wrzucić piłkę za kołnierz bramkarza Kogutów. Kopnął ją za mocno i ta powędrowała nad poprzeczką.

Gomes nie pomylił się natomiast w 80. minucie. Anglik wymienił piłkę w polu karnym Tottenhamu z Juanem Matą, zszedł pod linię końcową, posłał piłkę między nogami obrońcy Kogutów i płaskim strzałem zaskoczył golkipera rywali.

W końcówce Tottenham przycisnął, ale nie zdołał zdobyć wyrównującej bramki.

Manchester United wygraną z Tottenhamem zakończył australijsko-azjatycką część przygotowań do nowego sezonu. Czerwone Diabły wrócą teraz do Europy, gdzie czekają ich mecze z Kristiansund (30 lipca) i Milanem (3 sierpnia).

Tottenham Hotspur – Manchester United 1:2 (0:1)
Bramki: Lucas Moura 65’ – Anthony Martial 21’, Angel Gomes 80’

Tottenham Hotspur: Gazzaniga – Walker-Peters (Foyth 46’), Tanganga (Marsh 70’), Vertonghen (Alderweireld 46’), Georgiou (White 62’) – Winks (Skipp 46’), Sissoko (Eriksen 62’), Ndombele (Lucas 46’) – Dele (Roles 62’) – Parrott (Lamela 46’), Kane (Son 46’)

Manchester United (I połowa): De Gea – Wan-Bissaka, Smalling, Rojo, Young – McTominay, Pogba – James, A. Pereira, Greenwood – Martial

Manchester United (II połowa): Romero – Dalot, Bailly (Tuanzebe 56’), Lindelof, Shaw – Fred, Matić – Mata, Lingard, Gomes – Rashford

« Poprzedni news
Składy: Tottenham Hotspur vs Manchester United
Następny news »
Statystyki: Tottenham vs Manchester United 1:2

REKLAMA


Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (505)


klb9k: Jeśli sprzedamy Lukaku będzie Maguire, jeśli sprzedamy Pogbe będzie Sergej i Bruno. Lukaku pewnie uda się sprzedać i sprowadzić Harrego ale z Pogba będzie już ekstremalnie trudno.
» 29 lipca 2019, 11:31 #505
mordynator: Teraz teoretycznie najbliżej nas jest Bruno :) a jeszcze nie dawno Sky informowało ze jest na końcu listy i sie skupimy na Harrym.Wiec radze sie wstrzymać z takimi tezami
» 29 lipca 2019, 11:35 #504
klb9k: Obym się mylił :)
» 29 lipca 2019, 11:40 #503
Veron: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.07.2019 11:45

ludzie czy wy nie widzicie, że Maguire to niezwrotny kloc, który drybluje przed własną bramką?
ja nie wiem totalnie skąd jest na niego takie hype?
bo co grał w Anglii 4 drużynie świata?
dokładnie w tej ekipie gdzie w podstawie biegał Young i Lingard?
ktoś zaraz wyskoczy, że Jones czy Smalling w reprze nie grają, ja tylko przypomnę, że u nas najlepszy strzelec el. MŚ nie pojechał na turniej bo trener wolał orać Rasiakiem

i nie, nie twierdze, że Jones jest lepszy, ale nie jest gorszy o 60M funtów bo taka jest różnica w ich wycenie
zamienić gracza 5/10 na 5,5/10, bezsens
» 29 lipca 2019, 11:42 #502
Dejfmi: Veron niestety nie masz pojęcia o piłce. Maguire to top 5 stoperów w tej lidze i proszę nie każ mi tłumaczyć czemu.
» 29 lipca 2019, 11:57 #501
mordynator: przecież Magurire to obecnie top3 obrońców PL bo nie widze nikogo lepszego o od niego oprócz VVD i laporte do tego gość gwarantuje w sezonie 4-5 bramek co jak na SO robi wrażenie,Technicznie przewyższa każdego naszego SO(no może oprócz lindelofa) i popełnia bardzo mało błędów.
» 29 lipca 2019, 12:04 #500
Veron: top 5 kloców
» 29 lipca 2019, 12:48 #499
Seszele: Końcówka poprzedniego sezonu w wykonaniu Królewskich pokazała, że Zidane wcale nie jest takim zbawicielem. Nagle głosy na tutejszym forum o opcji zatrudnienia Francuza (Algierczyka) ucichły, i nie dziwi mnie to wcale.

W 11 meczach popularny Zizou zanotował zaledwie 5 zwycięstw, a na dodatek poniósł 4 porażki. Czy tak przedstawia się profil znakomitego menedżera? Od długiego czasu powtarzałem, że sukcesy Realu były zasługą Ronaldo. Cały ówczesny Real grał na niego i opierał się na jego indywidualności. Nie licząc Ronaldo Zizou miał do dyspozycji taką samą kadrę jak przed zrezygnowaniem z funkcji. I co? Nagle zapomniał jak trenować?
» 29 lipca 2019, 11:19 #498
Hammurabi: Z takim crackiem jak CR7 to nawet David Moyes bylby uwazany za wizjonera i trenerskiego geniusza.
» 29 lipca 2019, 11:28 #497
Dejfmi: Nie jest to takie proste jak się wydaje :)
» 29 lipca 2019, 11:31 #496
Veron: a jak zacznie wygrywać to co napiszesz?
nie zapominaj, że u nas też był mistrz galaktyki z rekordem zwycięstw a później z rekordem porażek
i to nawet nie był pełny sezon a pół
» 29 lipca 2019, 11:31 #495
Seszele: Veron - nic nie napiszę. Zidane objął ponownie swój zespół, tę samą drużynę (bez Ronaldo) i to jest fakt. A że na ich formę wpływ miało kilka czynników (jak i odejście Ronaldo), to już inna sprawa. Trener, który rzeczywiście byłby wyjątkowy, postawiłby ich wszystkich do pionu.

Powiem tak, najbliższy sezon zweryfikuje. Miniony pokazał ile Real jest wart bez Ronaldo. Nie wygrali nic. Najbliższy sezon pokaże ile jest wart Zidane. Czy sukcesy Realu w ostatnich latach to zasługa Ronaldo, czy może zmysłu taktycznego Francuza? Ja obstawiam to pierwsze. Real ma pieniądze? Ma. Niech Zidane sobie nakupuje galaktycznych grajków i ponownie zdobędzie Ligę Mistrzów trzy razy pod rząd !!
» 29 lipca 2019, 11:47 #494
Sancho: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.07.2019 09:33

"O Jogo" podaje że Benfica odrzuciła ofertę United 67mln euro za Diasa.
» 29 lipca 2019, 09:29 #493
lukiton0589: I bardzo dobrze.
» 29 lipca 2019, 09:30 #492
Kilerek7: A miał być tyle wart ponoć.
» 29 lipca 2019, 09:35 #491
Cisco: Czemu w meczu o Tarczę City zagra z Liverpoolem??
» 29 lipca 2019, 08:27 #490
H2O1994: Jeśli się nie mylę to gra mistrz ligi i mistrz pucharu ligi albo pucharu Anglii, nie jestem pewny którego pucharu. A jeśli zwycięzcą tego pucharu jest mostrz ligi to o tarczę gra mistrz ligi i vicemistrz ligi.
» 29 lipca 2019, 08:38 #489
Cisco: A to dzięki za wyjasnienie.
» 29 lipca 2019, 09:25 #488
CeTe: Bruno raczej na 90% odejdzie ze Sportingu tylko pytanie gdzie. Według mnie przyjdzie do nas. Wielu nie widzi Bruno i Pogby w jednym składzie, a jak dla mnie cała ta wycieczka naszych pilkarzy pokazuję że będziemy grać z klasyczną 10, a Pogba będzie takim zawodnikiem numer 6 czy 8. Mi osobiście to bardzo się podoba. Nie lubie Pogby i chciałbym żeby odszedł ale nie będę umniejszal mu tego że potrafi wyprowadzić piłkę z obrony do ataku. Jeśli będzie strzelał dalej takie fochy to wiadomo że znowu będzie dramat ale jeśli OGS do niego trafi to środek Pogba-Bruno-McT mi się bardzo podoba.

OGS mówił że pracujemy nad 1 do 2 transferów. Najwięcej się mówi o Harrym więc podejrzewam że to on trafi bo w Longstaffa za 50mln nie wierzę
» 29 lipca 2019, 08:22 #487
RememberMe: Wielu nie widzi Pogby i Bruno w 1 składzie ale Pogbe i Lingarda to już tak?
» 29 lipca 2019, 08:25 #486
LearningtoFly: Myślę, że Bruno zostanie nowym piłkarzem Liverpoolu :-)
» 29 lipca 2019, 10:07 #485
karol100: Przejście do Liverpoolu to byłby krok w tyl
» 29 lipca 2019, 10:17 #484
LearningtoFly: @karol100 a to ci dobre. Przejście do obecnie top5 zespołów w Europie, z najlepszym trenerem, młodą zgraną kadrą i grą o najwyższe cele. Powiedz mi co United takiego lepszego oferuję od The Reds na ten moment ofc?
» 29 lipca 2019, 10:19 #483
RememberMe: Jedną z nowych postaci na ławce trenerskiej w Bundeslidze będzie w tym sezonie Achim Beierlorzer, który do 43. roku życia uczył w gimnazjum matematyki i wf-u, mając tylko podstawową licencję trenerską.

Może jednak ten nasz Ole nie taki zły?
» 29 lipca 2019, 08:19 #482
is200second: Katalonskie media podają że Real daje 160 mln za Pogbe.

Barcelona chce 45 mln za Malcoma. Szkoda że nie ma tematu.
» 29 lipca 2019, 00:40 #481
Veron: no szkoda, że Pogba jeszcze u nas
» 29 lipca 2019, 07:43 #480
Kilerek7: Sky Italia podaje, że Lazio czeka na ofertę 90 baniek za SMS. Wydaję mi się, że z Bruno czy SMS mamy wszystko uzgodnione indywidualnie ale oficjalnie nie wystosowalismy ofert bo czekamy za hajsem chyba.
» 28 lipca 2019, 23:52 #479
GGMUN6: Nie chce nic ten tego ale po necie krazy fotka na ktorej widnieje Bruno Fernandes placzacy po dzisiejszym meczu towarzyskim, mozna sie spodziewac ze to byl jego ostatni mecz w barwach Sportingu.
» 28 lipca 2019, 23:09 #478
Kamil01GGMU: Też widziałem, trzeba czekać i się nie napalać
» 28 lipca 2019, 23:18 #477
joyrider: Albo cebulę kroił...
» 28 lipca 2019, 23:38 #476
Kilerek7: Wszystko ciągnie się jak flaki z olejem. Jak odejdzie Bale to Real kupi Pogbę a my SMS i Bruno. Wszystko stopuje Pogba, bo jak zostanie to przyjdzie może taki Longstaff i tyle.
» 28 lipca 2019, 23:43 #475
MiSt: Jeśli odejdzie do Liverpoolu to ludzie Eda na taczkach wywiozą z tego klubu :p Dopóki BBC milczy na ten temat to nie ma co się napalać ;)
» 28 lipca 2019, 23:43 #474
Olo13: A mi się szczerze wydaje ze jeśli już odejdzie to nie do united, choć mam szczere nadzieje ze przyjdzie do nas!
» 29 lipca 2019, 00:21 #473
pawelisto2: Z wypowiedzi Kloppa wnioskuję, że nie planują w tym okienku transferów. Ostatnio nawet ponownie szydził z „najbogatszych”, że mogą kupować bez końca co roku, a on musi być cierpliwy kwitując na końcu, że za rok też jest okienko, a aktualnie ufa swoim graczom.
» 29 lipca 2019, 08:14 #472
Gallacher: Na szczęście zbliża się początek ligi i koniec tego transferowego syfu w postaci plotek ;)
» 28 lipca 2019, 23:08 #471
LearningtoFly: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.07.2019 20:58

Jak myślicie jak wyjdziemy na Chelsea?
Ja stawiam, że coś w ten deseń:
DDG-AWB-Lindelof-Smalling-Shaw-Pogba-McTominey-Martial-Lingard(Mata)-James-Rashford. Chyba ze Ole wyjdzie 3 pomocników to Pereira obok Pogby i Scottyego, bez Maty/Lingarda.
Wygląda to co najwyzej srednio. Szczegolnie patrzac na srodek pola i jedna tykająca bombę na SO czyli ktorys z brytyjskich tłuczków Smoła/Jones. Wierzmy chociaz ze Ed dogra Maguire, przez co znacząco wzmocnimy linie obrony, jednak środek pola wyglada jak u spadkowicza patrzac na chimeryczność Pogby i partnerów do grania.
» 28 lipca 2019, 20:57 #470
RememberMe: De Gea - Shaw, Jones, Lindelof, WanBissaka - Pogba, McTominay - Martial, Lingard, Mata - Rashford
» 28 lipca 2019, 21:13 #469
LearningtoFly: Myslalem o Alexie, ale watpie zeby Gunnar wrzucil go na głęboka wode. Z dwojki tych przeciętniaków lepszy wydaje sie Smalling(niewiele ale tak), natomiast Rojo to tykająca bomba.
» 28 lipca 2019, 21:15 #468
braku: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.07.2019 21:23

De gea,
Bisaka, tuanzebe, lindelof,show
Mactominay, pogba
Pereira
Mata. Martial
Rash
» 28 lipca 2019, 21:21 #467
RedsFan: Bez swoje świętej trójki z przodu to Liverpool nie istnieje.
» 28 lipca 2019, 19:38 #466
Stoperdo: Gdyby Lukaku odszedł to Ed pozyska za darmo Andy Carroll'a który łatwo pogodzi sie z rolą zmiennika.

źródło: własne
» 28 lipca 2019, 19:32 #465
kckMU: W grupie mógł im tak strzelić... wtedy nie trzeba by takiego w pupę ładowanego finału doświadczyć.
» 28 lipca 2019, 18:50 #464
GGMUN6: Milik na 2-0 w meczu z Liverpoolem.
Brawo Arkadiuszo
» 28 lipca 2019, 18:33 #463
RedsFan: Milik wylądował brame na 2:0 Liverpool owi :)
» 28 lipca 2019, 18:30 #462
karolmanu3: Jeżeli Zidane i Real myśla ze Pogba będzie lekarstwem na całe zło.. to obudza się z reka w nocniku jeszcze bardziej niż są teraz.

To jest chyba najlepszy przykład zawodnika, który gra dobrze jak zespół gra dobrze i ja odwrót. Im zespół gra gorzej tym Pawełek gra większy piach.

Mam nadzieje, ze odejdzie pod warunkiem ze u nas trafi bruno i SMS.

Tak jak ktoś niżej napisał. Środek pomocy SMS mctominay i bruno biore w ciemno kosztem odejścia pogby.

Chciałbym zobaczyć go machającego rękami po stracie na bernabeu, gwizdy z trybun i minę zidana. Szanuje go jedynka za to ze póki co profesjonalnie podchodzi do sprawy, nie tak jak neymar.
» 28 lipca 2019, 17:30 #461
karol100: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.07.2019 17:39

Ehe, a mecz z City np? Pogba 2 gole, dzięki niemu City nie świętowało rekordowo szybkiego mistrzostwa w dodatku w meczu z nami. To był chyba nasz najważniejszy mecz w ostatnich latach i dzięki Pogbie nas nie zgwałcili.

PS. Też bym zamienił Pogbe na Savica i Bruno, ale takiej gwarancji nie ma, więc Pogba jest nam niezbędny.
» 28 lipca 2019, 17:38 #460
RedsFan: Ehh to byl jedyny mecz z top6 jaki pamietam gdzie Pogba zrobil różnice. Reszta to gra z ogórkami.
» 28 lipca 2019, 17:41 #459
GGMUN6: Jeszcze troche w meczu ze Spurs
» 28 lipca 2019, 17:44 #458
piter100000: RedsFan racja. Do tego dodałbym mecze w LM z Sevillą (człapanie i mina obrażonego dziecka), mecz z PSG na OT, dwumecz z Barceloną. Także jak na gościa, który jest uważany za Bóg wie kogo to jeden bardzo dobry mecz z topową drużyną przez 3 lata to jest niesmaczny żart. Gość jest strasznie przereklamowany.
» 28 lipca 2019, 17:47 #457
karol100: No to dobrze że zrobił chociaż coś z ogórkami, bo nikt inny nie zrobił nic ani z ogórkami ani z kimś lepszym.
» 28 lipca 2019, 17:47 #456
karolmanu3: Dokładnie RedsFan. karol100 nie xhce się kłócić, ale serio? Jeden mecz na 3 sezony? Trochę za mało jak na takiego piłkarza. Dwumecz z psg dokładnie pokazuje jak jest przydatny drużynie. Najbardziej nie mogę odżałować ze woleli puścić herrere niż pogbe. On i tak odejdzie, predzej czy później. Nasz zarząd jest naiwny, tak jak Ole (w tej kwestii) ze na sile chce zrobić z niego lidera.
» 28 lipca 2019, 17:50 #455
karol100: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.07.2019 18:00

Pewnie ze za mało, ale kto mu pomógł? Jakoś w Juve czy Francji gra super, a tu z kim ma grać? Z Mc Tominayem? Koleś grał z Vidalem Pirlo Kante a teraz mu przyszło grać z kolesiem ktory 83 procent piłek podaję do tyłu. Sam meczów wygrywać nie będzie, tymbardziej że tak właściwie musi być wszędzie bo nikt mu podać dobrze nie umie. Najlepiej jakby grał na defensywnym ofensywnym i skrzydle. Jeszcze w ataku i żeby karne strzelał. Może niech jeszcze stoi i bilety przed meczem sprzedaje a potem szybko na rozgrzewke
» 28 lipca 2019, 17:58 #454
karolmanu3: To prawda, zgodzę się. Problem w tym ze żaden z niego lider. Sam meczów nie wygra to prawda. Ale grając na 8 nikt nie wymaga od niego dryblingu jak i messiego. Traci non stop piłki i jest smród. Pirlo vidal kante.. scholes wybierali najprostsze rozwiązania i stad ich geniusz. Pogba to duzy bachor, który nigdy sam różnicy nie zrobi. Bynajmniej u nas póki co. Umiejętności ma, ale charakteru zero. Nawet młokos Scott, z którego się tak zgrywasz, ma go więcej.
» 28 lipca 2019, 18:04 #453
Diabelred: karolmanu3,

Zapominasz, ze pilka nozna to sport druzynowy i Francuz to pomocnik, ktorego gra jest scisle uzalezniona od gry skrzydlowych i napastnikow. Jezeli nie ma u nas ruchu z przodu, grajki nie wychodza na pozycje badz moja problemy by odpowiednio przyjac pilke, to tu nawet i De Bruyne nie pomoze.

RedsFan,

Jeszcze mecz z Arsenalem i dwie asysty, gdzie przy jednej z nich Koscielnego ogral jak dziecko.
» 28 lipca 2019, 18:19 #452
karolmanu3: To nie zmienia faktu ze żaden z niego lider. Nie powiedziałem ze jest słaby. Bardzuej chodzi mi to ze jest niezdyscyplinowany, nieodpowiedzialny.. ciężko na nim polegać. Skoro było wiadomo ze nie będzie miał z kim grać to po co tu go ściągali. Można gdybać i gdybać. Kończąc, jak dla mnie on tu nie pasuje. Wolałbym gościa z charakterem który stara się pomoc drużynie a nie machać łapami na środku boiska który gra na zwolnienie trenera.
» 28 lipca 2019, 18:25 #451
braku: Przypomnę że przy dwóch golach miał udział Sanchez. Bez niego też byśmy nie wygrali haha
» 28 lipca 2019, 18:31 #450
DaroMistrz5: Wiecie z tydzień temu oglądałem powtórkę meczu z Barcelona u nich. I wiecie co jak patrzyłem na ten mecz to tam Pogba wyglądał dobrze do bramki na 2:0. I nie to że potem wypiol się na wszystko i wszystkich. Tam cały zespół się poddał i winienie jednego gościa bo jest teoretycznie naszym "najlepszym" piłkarzem jest trochę nie na miejscu bo football to sport drużynowy. Nie chcę go bronić ale robienie z Pogby winnego całego zła w klubie to trochę chore nie sądzicie?
» 28 lipca 2019, 20:31 #449
CHRCH: A co wam chodzi z tym liderowaniem. Pogba ma grać pomocnika A nie jakiegoś lidera, i co niby miałby ten lider robić? Chyba, że chodzi wam o Libero ale to siatkówka raczej... A może chodzi o opaskę kapitana? Tak zasługuje na nią.
» 28 lipca 2019, 20:37 #448
karol100: Kubica 12 bo 13 dojechało do mety :-) Vettel z 20 go na 2 miejsce awansował. Dużo wypadków, poslizgow. Jeszcze warto zobaczyć co się działo w alei jak Hamilton zmieniał koła i skrzydło. Mechanicy biegali i nie wiedzieli jakie koła założyć, bo raz padało raz nie. Z minute chyba stał.
» 28 lipca 2019, 17:26 #447
DaroMistrz5: Z tym bolidem co on ma to niech się cieszy że dojechał:)
» 28 lipca 2019, 20:33 #446
Sancho: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.07.2019 15:50

BBC podaje że real wycofał swoją zgodę na transfer Bale do Chin, więc szansę że uwolnią nas od Pogby oraz że kupimy SMS , Bruno maleją
» 28 lipca 2019, 15:50 #445
getryscholesa: Uwolnią nas od Pogby? To kto tu ma grać? Garner? Pogba to nasz najlepszy piłkarz.
» 28 lipca 2019, 15:52 #444
Sancho: Nawet nie chce mi się tego komentować, powiem tyle że nasz najlepszy piłkarz odszedł do PSG.
» 28 lipca 2019, 15:54 #443
Kamil01GGMU: Haha okej Sancho
» 28 lipca 2019, 15:59 #442
Stoperdo: getryscholesa to troll widac po komentarzach.
» 28 lipca 2019, 16:16 #441
TuhajBej: Najlepszym piłkarzem ubiegłego sezonu był Shaw lub Lindelof. Stawianie w tym gronie Pogby to jakiś niesmaczny żart albo niezbyt wysublimowana próba trollingu.
» 28 lipca 2019, 17:39 #440
DjTED: Jak najlepszym piłkjarzem mogł byc obronca jak pobilismy swoj rekord straconych bramek w PL?
» 28 lipca 2019, 21:34 #439
Saberem47: Pytam się ile jeszcze razy damy się nabrac na młode talenty z akademii?? Jeśli gwiazdy nie chcą przyjść to rozumiem, ale jeśli to jest kwestia pieniędzy, których mamy dużo i w naszej sytuacji powinniśmy je zapłacić, to już mi brak chęci do życia
» 28 lipca 2019, 15:39 #438
miocinho2: a ile razydamy sie nabrac ze transfery jakis graczy pozwola nam wrocic na szczyt?
Depay
Pogba
Sanchez
Lukaku
Mkhitaryan
to wszystko bylo teoretycznie lepszymi transferami niz Bruno czy Pepe a nic z tegodo brego nie wyszlo.Dzieci fify nigdy nie zrozumieja ze druzyne trzeba zbudowac a nie kupic.
» 28 lipca 2019, 15:45 #437
Kiharitony: Jak chodzi o nazwiska to jeszcze Di Maria, Falcao
» 28 lipca 2019, 16:53 #436
TuhajBej: @miocinho2

No tak bo nasza akademia to łohoho kopalnia talentów. Kiedy ostatnio wyszedł stamtąd prawdziwy talent? Jak będziemy sobie budować drużynę na przeciętniakach i wiecznych talentach to możemy sobie powalczyć ale co najwyżej o spadek jak mawiał Smuda. Tutaj potrzebne są transfery i wzmocnienia, tak jak robią to inne kluby. Przecież jak odejdzie stąd Pogba i Lukaku to kadrowo będziemy wyglądać na poziomie Burnley. Co do przykładów które podałeś:

Depay - w United się nie sprawdził, bo zjadła go presja i odbiła mu palma. W Lyonie zmądrzał i jest tam wiodącą postacią w zespole.
Pogba - teoretycznie to był bardzo dobry transfer. Problem tkwi jedynie w jego mentalności. Gdyby miał trenera który potrafiłby go zmotywować do gry to mielibyśmy z niego wiele pożytku.
Sanchez - zjazd formy zaliczył już w Arsenalu i ten transfer był kompletnie bezsensowny więc można się było tego spodziewać.
Lukaku - Bardzo solidny napastnik. Nie jest wybitny, ale w Belgii jakoś potrafi strzelać bramki tylko że tam ma po prostu dobrych skrzydłowych. U nas skrzydła nie istnieją więc nic dziwnego że nie strzela jak na zawołanie skoro nie ma z kim pograć.
Mkhitaryan - Nie był taki zły. Grał poniżej oczekiwań, ale myślę że mógłby nam się przydać i pokazać co potrafi. Odnoszę wrażenie że został oddany do Arsenalu zbyt pochopnie.

Ale dobrze, nawet jeśli przyjmiemy że masz rację, to mamy 4 zawodników którzy nie wypalili (Lukaku nie nazwałbym niewypałem transferowym). A co z Lindelofem, Shawem? Dalot też prezentował się całkiem nieźle i możemy mieć pociechę z AWB. To że nie udało się z paroma piłkarzami oznacza że mamy nikogo nie sprowadzać? Każdy klub zaliczył mniejszą bądź większą wtopę transferową na przestrzeni ostatnich lat. Liverpool też jeszcze nie tak dawno miał ten sam problem. Dziś po szrocie nie ma tam ani śladu. A dlaczego? Dlatego bo mają bardzo dobrego trenera i prowadzą rozsądną politykę transferową. Bez solidnych wzmocnień będzie w tym klubie jeszcze gorzej.
» 28 lipca 2019, 18:00 #435
miocinho2: Jezeli pytasz o talent to uwazam ze Joshua King jest bardzo dobrym napastnikiem,Rashford to wielki talent z akademii,Pogba.To juz wiecej niz udanych transferow.
» 29 lipca 2019, 05:58 #434
kckMU: Co tam koledzy kochani w niedzielne popołudnie? 2 tygodnie i czas na Chelsea. Skończy się okienko i zacznie wojna.
» 28 lipca 2019, 15:11 #433
rreddevilss: Lepiej żebyśmy na tą wojnę szli lepiej uzbrojeni
» 28 lipca 2019, 15:45 #432
Magik1990MU: Naszła mnie jeszcze jedna taka myśl po komentarzu LearningtoFly. Może faktycznie polityka zarządu się zmieniła i teraz wszystkie siły zostały przerzucone na pozyskiwanie Brytoli? W sumie mamy już Jamesa, mamy AWB, a o Magłajera i Longstaffa wiadomo, że się staramy (w przeciwieństwie do bajeczek o Bruno czy SMSie). Może więc zarząd uznał, że lepiej postarać się o rodzimych piłkarzy, aniżeli bawić się w ryzyko, że ktoś sobie w PL nie poradzi? Jeśli by tak było, to w sumie pomysł nie jest zły, bo w starym, fergusonowym United siłą napędową zawsze byli Brytole. Zarówno w 99', jak i 2008 nic by się nie osiągnęło, gdy nie Scholesy, Giggsy, Becksy czy Sheringhamy. Oprócz nich spece od czarnej robory tacy jak Irwin, Friedinand, Hargreaves czy Carras. Trochę ich było. Z drugiej strony i tutaj można się nadziać na minę, bo Angole mają w mentalności, że jeśli swojak zaliczy kilka udanych meczów, to już jest talentem klasy światowej. I w ten sposób można też skończyć ze Smallingami, Jonesami i innymi Lingardami. Jednak pomysł ciekawy, zważywszy na fakt, że takie marki jak Bayern, Real czy Barcelona również budowały swoje potęgi na rodzimych graczach.
» 28 lipca 2019, 15:09 #431
LearningtoFly: Ja tam jednak patrzę na bardziej miarodajne źródła typu: SKY i BBC, a z nich wprost wynika, że zarówno Pepe jak i Bruno to wymysły zagranicznych dziennikarzy piszących w przeróżnej maści brukowcach. Osobiscie mysle, ze realne cele do konca okienka to Maguire i Longstaff, z tym, że ten drugi najpewniej do nas nie przyjdzie - przynajmniej nie za 50 mln F. Bruno byl dementowany, a teraz mozna znalezc informacje iż Pepe nie byl brany przez nas w ogole pod uwage. Finalnie skończymy z Maguirem, lub tez nie - gdyby Woodwardowi odwidziało sie rzucać za Harrego 90 mln Funtow. Docelowo miałybyć 4/5 transfery - samych Brytoli: Longstaff, Maguire, AWB, James I mysle ze byl pod uwage brany Sancho. Beda 2/3. Ole chce stawiać na mlodych zdolnych Brytyjczyków, stad Pepe czy Bruno to wyłącznie wymysły mediów i kazda plotkę z nimi nie nalezy brac na powaznie. Na 100% zaden Bruno czy Savic tu nie przejdą, tak samo jak nie odejdzie Pogba.
» 28 lipca 2019, 14:13 #430
rizx: Zobaczymy jak wiarygodne jest Sky z informacją o Dybali :) Nie wszystko to, co piszą to prawda
» 28 lipca 2019, 14:23 #429
Magik1990MU: Oj Sky zdarzało się mylić nie raz. Poza tym u nich bodaj jest zakładka "transfer rumours", gdzie wrzucają doniesienia różnych szmatławców, a potem ludzie to przeczytają i wrzucają jako "Sky podaje". Nie wiem, jak było z Dybalą, bo mnie to nie interesuje specjalnie.

Co do Bruno i Pepe, to dziwna w ogóle sprawa, bo obaj byli łączeni z wielkimi klubami, a wydaje się, że pierwszy zostanie w Sportingu, a drugi trafi do Arsenalu. Cholernie dziwne, że się o nich nie staramy na poważnie, skoro cena za obu raczej nie byłaby kosmiczna, a Arsenal czy Napoli to żadna konkurencja (w przypadku Fernadesa, to chyba nawet w ogóle nie mielibyśmy konkurencji).
» 28 lipca 2019, 14:31 #428
Quahadron: Jeśli wierzyć mediom to United nie chce już pokazywać tego jak roztrwania kasę i chcą budować skład na młodzieży. Był chyba jakiś news o tym, ale nie jestem w stanie teraz sobie tego przypomnieć. Dlatego taka nasza wroga postawa wobec cen na rynku, każdy po kogo idziemy to kosmiczna cena. Dlatego nie wierzę w Eriskena w United.. przecież takie zachowanie Levego to dokładnie rzecz jakiej by nie zrobił. Powinniśmy mimo wszystko jakościowo się wzmocnić bo brakuje nam mobilnych ambitnych graczy.
» 28 lipca 2019, 15:41 #427
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.07.2019 13:31

Ale za to niedziela,
Ale za to niedziela,
Niedziela będzie dla nas.

Widzę pismaki reguralnie słuchają niebieskoczarnych, bo nie wiem, czy zauważyliście, ale jak tylko przychodzi niedziela, to nagle wszyscy łączeni przez cały tydzień z United są na ostatniej prostej. Teraz czekać na cykliczne wieści o testach medycznych Magłajera i zwrot akcji w sprawie Pepe. Od rana ma też czekać Eriksen, bo podobno zepsuł mu się samochód jak przejeżdżał przez Manchester, więc przy okazji postanowił dołączyć do United. Ależ jutrzejszy dzień będzie obwitował w oficjalki! Kolejka w Carrington będzie większa niż w polskiej przychodni.
» 28 lipca 2019, 13:26 #426
RedRevolta: Ale przecież zawsze tak było w okienkach transferowych, nie wiem czy niektórzy dzisiaj się urodzili czy co, oczywiście każdy może robić co mu się żywnie podoba ale współczuje ludziom którzy tracą czas na przesiadywanie na tw. kontach czekając na jakąś plotkę o Brunonie czy Magłajerze, właśnie na takich ludzi pismaki czekają ze świeżą dawką bajek.
» 28 lipca 2019, 13:34 #425
Magik1990MU: Wiesz, z mechanizmem działania rynku medialnego podczas okienek jestem zaznajomiony, ale mam wrażenie, że media z roku na rok kręcą coraz większą g***oburzę. Osobiście nie mam pretensji do DP, bo jako serwis muszą z czegoś żyć, ale autentycznie śmieszy mnie, jak pojawia się jakaś bajeczka i odrazu 10 albo 20 osób cytuje ją w komentarzach. Jak tak dalej pójdzie, to ludzie zaczną cytować jakiegos Andrzeja z Gnojowicy Wielkiej, bo akurat wrzucił na swoją tablicę informację, że piłkarz X przechodzi do klubu Y.
» 28 lipca 2019, 13:56 #424
RedRevolta: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.07.2019 14:04

Ale zauważ, ile plotek kręci się wokół United i co okienko jedno i to samo, my zawsze jesteśmy w centrum uwagi i z czegoś to musi wynikać, jak przepatrzysz inne zagraniczne fora związane z Manchesterem United to też jest podobnie, duże zamieszanie i ludzie mają nadzieje na jakiś spoko transfery ale od kilku lat kończy się jak zawsze, za rok i w kolejnych latach będzie podobnie, może odczepią się od nas jak w końcu będzie jakaś konkrtena kadra.
» 28 lipca 2019, 14:04 #423
Magik1990MU: No właśnie, co roku jest niby to samo, a ludzie dalej nie nauczyli się, że to wszystko jest pisane na kolanie. Ja równie naiwny byłem przy spekulacjach dot. Sneijdera. Wówczas nie powiem, jarałem się, ale finał tej historii otworzył mi oczy. Jednak wówczas w spekulacje bawiło się kilka dzienników i portali na zmianę. Teraz to mam wrażenie, że wszyscy to podłapali (no dobra, są jeszcze wyjątki) i wystarczy nawet jakiś tweet anonima, aby ogłaszać wszystkim nowy transfer.
» 28 lipca 2019, 14:15 #422
miocinho2: Dzieci dalejna transfery czekaja jak na mikolajki.Co z tego ze mamy perspektywiczna kadre z ktorej za 2-3lata moze byc swietna druzyna.My musimy sprzedac szrot a nie kupowac nowy.
» 28 lipca 2019, 13:14 #421
Olo13: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.07.2019 13:16

Tak, za te 2-3 lata czekając aż się rozwinie młodzież będziemy w championship:)
» 28 lipca 2019, 13:16 #420
GGMUN6: My nie musimy kupiwac nowych. smieszne
» 28 lipca 2019, 14:13 #419
bambuczan: Manchester United have agreed a fee of close to ÂŁ70m for Sporting Lisbon midfielder Bruno Fernandes, according to Sport.

Apparently the Portugal international’s move to Old Trafford could be confirmed in the next 48 hours.
» 28 lipca 2019, 13:05 #418
GGMUN6: UNITED AGREE FERNANDES FEE'

Manchester United have agreed a fee of close to ÂŁ70m for Sporting Lisbon midfielder Bruno Fernandes, according to Sport.

Apparently the Portugal international’s move to Old Trafford could be confirmed in the next 48 hours.

No to zaczyna się :D
» 28 lipca 2019, 13:05 #417
Olo13: Z ciekawosci jakie źródło ?
» 28 lipca 2019, 13:14 #416
Bylak: Ja się dołączam do pytania.
» 28 lipca 2019, 13:23 #415
getryscholesa: Zaczyna się, No w cholerę. Takie informacje są codziennie i nie maja żadnego przełożenia na rzeczywistość.
» 28 lipca 2019, 13:27 #414
GGMUN6: Sport
» 28 lipca 2019, 13:40 #413
Roo14: Jeśli go nie kupimy to nie ma dramatu, w tym sezonie mamy kilku zawodników na 10, a za rok można powalczyć o Grealisha. Zobaczymy co pokaże w PL jako lider AV
» 28 lipca 2019, 14:59 #412
Olo13: Woodward kocham cię
» 28 lipca 2019, 12:56 #411
koko93: My tym składem co posiadamy, damy radę wywalczyć top 4? Kto będzie na środku obrony? Kto w środku pomocy?
» 28 lipca 2019, 12:56 #410
Olo13: Będziemy walczyć o top6.
» 28 lipca 2019, 12:57 #409
LearningtoFly: Oczywiscie ze nie. Tutaj panuje ogólny hype, ze jak wygralismy kilka meczy na tournee to ta kadra weszła na wyzszy poziom przez trening. Niestety brutalna rzeczywistość PL i pierwszy mecz z Chelsea szybko wyjasni co poniektórych. Mamy obecnie kadre najsłabsza z TOP6. Chelsea ma lepsza obrone a Arsenal lepszy atak. Powiem szczerze ze potencjal kadrowy Wilków na ten moment jest znacznie wiekszy, a jakościowo nie odbiegają od nas ekipy Lisów czy Evertonu(szczegolnie jesli przyjdzie tam Zaha). Dlateto bez transferow in co najmniej 2/3 marzenia o top4 nalezy bedzie przelozyc o kolejny rok.
» 28 lipca 2019, 13:05 #408
Lokator23: Oczywiscie ze mamy szanse na top 4. City i Liverpool sa lepsze kadrowo ale uwazam ze taki Tottenham, Arsenal czy Chelsea nie sa od na w niczym lepsi. Zreszta ta druzyna pokazala ze potrafi grac w pilke i jezeli beda przygotowani kondycyjnie mozemy walczyc z kazdym. Mamy naprawde fajna zdolna mlodziez oczywiscie ze fajnie byloby zobaczyc kilku nowych zawodnikow ale u nas jest potencjal.
» 28 lipca 2019, 13:47 #407
Mattias: Edek ma 12 dni na sprowadzenie Maguiera i Bruno.
» 28 lipca 2019, 12:33 #406
Hammurabi: Maguire'a i Milinkovic-Savic *
Bruno niepotrzebny, gdy mamy z przodu genialnego Gomesa. Do tego jeszcze Chong wygląda, jakby przestal biegac ze zwiazanymi kuklami. Teraz moze byc juz tylko lepiej.
» 28 lipca 2019, 13:01 #405
LearningtoFly: Ty tak trollujesz Hammurabi czy na powaznie?
» 28 lipca 2019, 13:02 #404
HardenToUnited: Ciagle czekam na jakis transfer bo juz za kilka dni koniec lipca a tu naprawde kiepsko a szrot dalej jest w druzynie. Wielu kibicow od lat chce sprzedania wielu zadownikow a dalej ich widzimy
» 28 lipca 2019, 12:04 #403
ManUtdFan94: Moim zdaniem sprowadzimy kogoś (oby to byl Maguire) jak sprzedamy Lukaku. Chyba ten news, że mamy 100 mln na transfery (przed sprowadzeniem Jamesa i AWB) nie był fake :)
» 28 lipca 2019, 12:17 #402
EmilCioran: "The Sun" podaję, że na dniach Real ma złożyć MU ostateczną ofertę za Pogbe w wysokości 150 mln funtów. Tak, wiem to "The Sun" ale tak bardzo chciałabym, żeby Francuz odszedł, że postaram się w to uwierzyć bo jeśli faktycznie Real tyle da to jest spora szansa, że pożegnamy Pawełka. Chociaż...
» 28 lipca 2019, 11:47 #401
ManUtdFan94: Też bym chciał żeby odszedł, ale z drugiej strony Pogba w formie gwarantuje Nam jakość której nie mamy aktualnie w zespole. Biorąc pod uwagę okres i fakt,że jest mało czasu na znalezienie godnego zastępcy to chciałbym żeby Pogba jeszcze na sezon tutaj został.
» 28 lipca 2019, 12:00 #400
EmilCioran: Jeśli Pogba odejdzie za taką kasę to jakoś jestem spokojny, że kupimy dwóch grajków do środka pola. 150 baniek powinno starczyć na Savicia i Bruno.
» 28 lipca 2019, 12:04 #399
ManUtdFan94: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.07.2019 12:06

Przy tych cenach to raczej tylko na jednego. Poza tym nie widzi mi się jakoś ten Bruno i Savic w zastępstwie za Pogbe.
» 28 lipca 2019, 12:05 #398
EmilCioran: Bruno będzie kosztował pewnie max 70, a Savić to myślę, że też bardzo podobna kwota. Właśnie takie sumy najczęściej padają w kontekście tych graczy. Lazio już raczej nie będzie tak cwaniakowało jak rok temu i krzyczało 150 mln.
» 28 lipca 2019, 12:10 #397
ManUtdFan94: Czytałem, że 90 chca sa Milinkovica, może to kwestia walut ;) Ale wiesz sprzedamy Pogbe, fama pójdzie, będziemy bardziej zdesperowani bo mało czasu to podyktują większe ceny :)
Moim zdaniem powinniśmy zatrzymać Pogbe na sezon, w to okienko musimy sprowadzić Maguire i tu powinniśmy wszystkie siły rzucić, a za rok jakiś pomocnik.
» 28 lipca 2019, 12:13 #396
EmilCioran: Niby coraz więcej się czyta i słyszy, że z Lazio już ustaliliśmy kwotę za Serba i tak podobno ma to być 90 mln ale euro z czego 15 w bonusach. Nawet przy takich kwotach to 150 mln za Pogbe i tak właściwie ogarniają te dwa transfery. Może coś trzeba będzie dołożyć ale raczej niewiele. Dla mnie to byłby rewelacyjny scenariusz.
» 28 lipca 2019, 12:18 #395
ManUtdFan94: Znając zarząd i właścicieli to kasę przytulą do siebie i kupią max 1 zawodnika. Niestety takie realia, liczy się kasa, a projekt sportowy idzie na dalszy tor. Na szczęście jednak to sport rozpędza machinę finansową, więc to jest trochę strzelanie sobie samobója, ale co zrobić.
» 28 lipca 2019, 12:20 #394
karol100: Odejście Pogby przekreśla nasze szanse na cokolwiek. To jedyny piłkarz w drużynie który potrafi przerzucić piłkę na drugo stronę boiska, albo ustawić się na skraju pola karnego, czekać na podanie i uderzyć z dystansu. Bez niego będziemy bardzo przewidywalni.
» 28 lipca 2019, 12:25 #393
Wave: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.07.2019 12:35

Tylko ze Pogba chce odejsc, po co nam gosc ktory psuje szatnie.
Po za tym wolalbym jakiegos walczaka na tej pozycji co gra Pogba.
» 28 lipca 2019, 12:33 #392
NoLogo: Ta bo z pogbą to jest nieprzewidywalność dopiero.... albo zagra przyzwoicie albo jak ostatnia fleja, widzę wystarczyły znośne występy w ogórkomeczach przedsezonowych, żeby zmienić zdanie na temat celebryty. I jedyny który umie uderzać z dystansu, chyba w trybuny ile natura siły dała... Na szybko wymienić można chociaż Pereire ze świetnym strzałem.
» 28 lipca 2019, 14:12 #391
karol100: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.07.2019 16:21

Nie zmieniłem zdania co do Pogby od początku jestem za jego pozostanie w klubie. Niech sobie będzie celebryta, nie obchodzi mnie to, niech sobie tańczy i śpi z kim chce. Pereira, hehe weź człowieku przestań, rozmawiam tutaj o najlepszych piłkarzach świata, a nie o Pereirach jakiś.
» 28 lipca 2019, 16:16 #390
NoLogo: No no tak jak zdania o Mou, gdzie najpierw go broniłeś, a później nagle zmiana zdania?
O pogbie jeszcze lepiej bo wychwalałeś, później końcówka sezonu gdzie zszedł do stałego poziomu syfu i plotki doszły o jego zachowaniu i chęci odejścia to pisałeś, żeby w końcu go sprzedali, a teraz po nic nie znaczących meczach ponownie zachwyt nad pogbą? Zmieniasz zdanie non stop, zależnie z której strony powieje.
Jeśli rozmawiasz o najlepszych piłkarzach to ich wymieniaj, a nie piszesz o pogbie...
» 28 lipca 2019, 17:27 #389
karol100: Nie wiecie dlaczego bardzo często muszę się ponownie logować na devilpage? Zaloguje się, wejdę kilka razy na stronę i po jakimś czasie muszę się logować ponownie.
» 28 lipca 2019, 08:34 #388
matheo: Jeśli jesteś zalogowany na komputerze, a później np. zalogujesz się na smartfonie, to sesja na komputerze jest przerywana i wtedy przy ponownym wejściu będziesz musiał zalogować się od nowa. Jeśli jesteś zalogowany na jednym urządzeniu, to nie powinno Cię wylogowywać.
» 28 lipca 2019, 09:27 #387
Bylak: Ja też tak mam często, chociaż używam tylko na telefonie.
» 28 lipca 2019, 09:33 #386
EmilCioran: Ja DP przeglądam tylko na telefonie i czasem też mnie wyloguje ale to bardzo rzadko i sporadycznie się zdarza więc właściwie tego nie odczuwam i nie przeszkadza mi to.
» 28 lipca 2019, 10:05 #385
karol100: A może rzeczywiście, bo korzystam i z tel i z tabletu.
» 28 lipca 2019, 12:51 #384
Me89v2: DDG
AWB Maguire Lindelof Shaw
Pogba McT
James Bruno Martial
Rashford

Gdyby był taki skład to o top4 można walczyć. Mimo wszystko brakuje dalej typowego typowego PS.
» 28 lipca 2019, 08:32 #383
karol100: James hehehe? Bo nowy?
» 28 lipca 2019, 08:36 #382
Me89v2: Bo dobry i nie ma lepszego w składzie ma PS.
» 28 lipca 2019, 09:15 #381
karol100: To jest zawodnik co najwyżej na puchar Anglii. Poziom Championship.
» 28 lipca 2019, 12:29 #380
karol100: Oczywiście w tej chwili, w przyszłości mam nadzieję że się poprawi.
» 28 lipca 2019, 12:53 #379
lukiton0589: Jeśli z tym Bruno to prawda, to wydają pieniądze za Lukaku
» 28 lipca 2019, 08:16 #378
Robert3344: Szczerze mówiąc to bym nie chciał Bruno, bo gdzie on mialby grać? Licząc Garnera mamy 5 SP ewentualnie z pereira 6, na SPO 4 (Lingard,mata, pereira i ewentualnie Gomes). Według mnie bardziej powinniśmy bardziej szukać SO i PP, bo mamy tam totalne braki. SO u nas to jakiś ewenement, mieć tyłu obrońców w kadrze a i tak to nie jest wystarczająca liczba, gdyż zazwyczaj 3 z nich jest kontuzjowana i musimy latać obronę Smallingiem za każdym razem.
Najlepszym transferem by był Maguire natomiast na pozycję PP niestety united chce przeczekac rok i zapewne kupić Sancho więc mam nadzieje, że to otworzy furtkę dla któregoś z młodzieżowców jak Chong lub Greenwood na pokazanie sie w trakcie sezonu, kto wie. Chciałbym żeby Ole jednak dał poważną szansę wychowankom, bo jak nie teraz to kiedy? Już 2 rok trenują młodzi z drużyną, więc zdążyli już na pewno się zaadaptować w drużynie.
» 28 lipca 2019, 07:45 #377
damianmufc: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.07.2019 02:02

Nie ma już ze Bruno gra dla Sportingu na oficjalnym jego koncie insta.

Chyba go mamy!!

Świetny transfer, teraz Maguire i Pogba zostaje na kolejny sezon i walczymy o Top 3!
» 28 lipca 2019, 02:01 #376
Michux3: Gdzie to było wcześniej napisane?
» 28 lipca 2019, 02:52 #375
damianmufc: Pod imieniem w bio!
Co ciekawe jeszcze przeczytałem na twitter ze jedna z osób która pracuje w klubie od 30 lat mówi ze do Poniedziałku maja być dwa transfery zaklepane!
Może to być wyssane z palca a może coś w tym jest?
Na Football whisperers Bruno wskoczył na 4/5 z dnia na dzień a Maguire już od paru dni 4.5/5.
» 28 lipca 2019, 03:33 #374
kckMU: Pierwsza ekscytująca plotka na DevilPage :)
» 28 lipca 2019, 04:07 #373
DjTED: I cyk Liverpool :D to by były jaja
» 28 lipca 2019, 04:44 #372
Spadkobierca: Nie kracz Ted. :)
» 28 lipca 2019, 08:33 #371
IntruZ9: Ta osoba które pracuje tam od 30lat to seszele? ;D i jego rzetelne trolle
» 28 lipca 2019, 08:47 #370
OldFasion: Mam takie przekonanie, że walka o Bruno ciągle trwa między kilkoma dużymi klubami. Na tt najwięcej informacji pojawia się w ostatnich godzinach o Liverpoolu i United. Szczerze mówiąc taki piłkarz jest bardziej niezbędny Solskjerowi niż Kloppowi.
» 28 lipca 2019, 09:47 #369
Krystiano98: Ogólnie to pracuje kilku Polaków na Old Trafford, ale czy któryś z nich by wchodził na devilpage?
» 28 lipca 2019, 12:00 #368
EmilCioran: Niby jest tutaj jeden gość co podobno pracuje na Old Trafford. Może to i ten Seszele (nie pamiętam nicku) ale on pisze to samo co media. Nie dodaje nic od siebie bo albo ściemnia, że pracuje na OT albo pracuje ale i tak niewiele wie. A dziennikarze i tak szybciej dotrą do informacji niż on. Więc jego informacje są i tak spóźnione.
» 28 lipca 2019, 12:47 #367
Magik1990MU: Jeśli BBC podało, że Pepe idzie do Arsenalu, to znaczy, że tak będzie. Brawa dla Kanonierów, bo jestem pewien, że szybko będą mieć z niego pocieche. A my? Kolejny rok bez prawego skrzydła? Ktoś tu pisał, że wielkie transfery to skomplikowana sprawa, więc trzeba czekać cierpliwie. Czekajmy, czekajmy, aż wszyscy klasowych piłkarzy ściągną nam sprzed nosa. Wstyd, że nawet Arsenal potrafi nam zgarnąć potencjalne wzmocnienie. No ale co tam, najwyżej Younga się da na prawe skrzydło. W sumie był już lewym skrzydłowym, potem lewym obrońcą, następnie prawym obrońcą, więc teraz czas na prawe skrzydło. Brawo Ed... I nie bądź tu człowieku jęczyd**ą.
» 28 lipca 2019, 01:44 #366
GGMUN6: Kurde niby tylko ten Nicolo Schita napisal o Bruno a ja naiwnie bede teraz myslal ze to jest prawda :(
» 28 lipca 2019, 00:07 #365
Kamil01GGMU: Nie jesteś jedyny, niestety.
» 28 lipca 2019, 00:55 #364
rreddevilss: Nicolò Schira
@NicoSchira
¡
1h
It’s confirmed! Last details between #ManchesterUnited and #Sporting to finalize #BrunoFernandes’ deal. For him is ready a contract until 2024 by €5,5M a year. #transfers #MUFC #mutd



I robią nadzieję tylko...
» 27 lipca 2019, 23:18 #363
Olo13: a nie bylo tak ze dokladnie ten sam typ juz jakis czas temu pisal ze Bruno klepniety? :D
» 27 lipca 2019, 23:34 #362
Kamil01GGMU: Dokładnie tak było
» 27 lipca 2019, 23:37 #361
Krystiano98: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.07.2019 23:11

Pamiętacie trolla o nazwie Krzychu i jakieś cyferki na końcu? W porównaniu z dzisiejszymi trollami, on byl prawdziwym ekspertem xD
Nawet na redaktora kandydował :D
» 27 lipca 2019, 23:10 #360
EmilCioran: Ja pamiętam takiego trolla jak walentos. Ciągle tutaj jest tylko pod innym nickiem bo banów to on już dostał pewnie z 15.
» 27 lipca 2019, 23:13 #359
Krystiano98: Mi tylko ten Krzychu zapadł w pamięci, bo nie było wielu takich ludzi, że non stop narzekali, teraz tylu się porobiło, że te ich wypowiedzi po prostu już nie zwracają takiej uwagi i nie kojarzę nicków :D
» 27 lipca 2019, 23:17 #358
rizx: RonaldoNaniBack, Fetraini, Cleverli - tej złotej trójcy nikt nie przebije :)
» 27 lipca 2019, 23:34 #357
Blau: Dla mnie najlepszy był Lord i jego wielki plan zbiorowego wykupienia Arsenalu. Do dziś się z tego śmieje jak przeczytam.
» 27 lipca 2019, 23:44 #356
DjTED: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.07.2019 00:50

Pan Edek, Fetraini i NaniRonaldo , ale oni (poza ostatnim) robia to świetnie. Wiecej pana edka i fetry !
» 28 lipca 2019, 00:49 #355
RedsFan: Obejrzalem powtorke w Madrycie i smiem twierdzic Navas > Courtois. To co Navas wybronil wszystko by u Belga wpadlo. Nie rozumiem jak on w ogóle nie potrafi sie odnaleźć w bramce w Madrycie.
» 27 lipca 2019, 22:39 #354
Kamil01GGMU: O fajnie, media znowu gadają o Bruno cuś nowego
» 27 lipca 2019, 22:35 #353
Rebxie: Ktoś wiarygodny chociaż?
» 27 lipca 2019, 23:13 #352
Krystiano98: Sky sporta, że transfer mało prawdopodobny.
» 27 lipca 2019, 23:19 #351
Kamil01GGMU: Nicolo Schira więc nie
» 27 lipca 2019, 23:23 #350
mordynator: Ej myślicie że Greenwood z Chongiem dali by rade na PP w tym sezonie?
-obaj są lewonożni(Mason 100% Chong chyba)
-mają b.dobry drybling i szybkość
-Do tego Mason naprawde nie potrzebuje wiele by strzelić bramke(patrzać jak na razie na tournee ofc)
» 27 lipca 2019, 21:34 #349
Olo13: nie nie dali by.
» 27 lipca 2019, 21:36 #348
mordynator: Wiadomo nie jest to poziom Sancho czy nawet tego Pepe(ale tu sie jeszcze zobaczy) ale według mnie na pewno jest to lepsza opcja niż Lingard i Mata.A u Lebrona widać że nie czuje sie swojo na tej pozycji i jest dużo bardziej produktywny na Lewej flance
» 27 lipca 2019, 21:37 #347
Strzelec: Myśle, że gdybyśmy dali szanse Chongowi albo Greenwoodowi to kiedyś byłby to poziom tego Pepe.
» 27 lipca 2019, 21:42 #346
RememberMe: Mejson to strajker a Czong nadawałby sie ale bardziej na zmiennika, potrzebny jest ktoś potężny jak Pepe czy Dybala
» 27 lipca 2019, 22:13 #345
Krystiano98: Jak dla mnie to Chong lewonożny na 100% a Mason chyba :D
» 27 lipca 2019, 22:23 #344
mordynator: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.07.2019 22:28

Krystiano czyli obaj są na 100% lewonożni :D
» 27 lipca 2019, 22:27 #343
damianmufc: Co z tego jak Arsenal kupi nawet Pepe jak obrone maja gorsza od nas!
Swietnie ich atak wyglada ale top 4 nie ugraja jak stopera klasowego nie kupia
» 27 lipca 2019, 21:07 #342
FetraiNarrator: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.07.2019 22:18

Kit z Arsenalem ! Martwmy się o United bo jak narazie to oni byli przed nami w tabeli...
» 27 lipca 2019, 22:17 #341
EmilCioran: Out: Pogba, Rojo, Darmian, może ktoś jeszcze.
Kupujemy: Harry, Fernandes, SMS.
Ale byłoby okienko w pyte. Niestety pewnie wiele jest uzależnione od sprzedaży tancerza i niewiele z tego wyjdzie.
» 27 lipca 2019, 19:42 #340
getryscholesa: XD
tak na pewno w 11 dni kupimy 3 gości, kiedy przez ostatnie miesiące mieliśmy problem sprowadzić dwóch. W co wy wierzycie.
» 27 lipca 2019, 20:04 #339
EmilCioran: Wiesz w co wierzę? Że dzieciaki w końcu przestaną w każdej wiadomości używać XD.
» 27 lipca 2019, 20:07 #338
getryscholesa: no correlation
» 27 lipca 2019, 20:10 #337
Wave: Zbyt piekne zeby bylo prawdziwe.
Jeszcze Lukaku za Coste poprosze, jak marzymy :)
» 27 lipca 2019, 20:55 #336
Kamil01GGMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.07.2019 19:29

Jak chodzi o mnie to jest 50;50 gość ma fajne staty i ogólnie jest przyzwoitym grajkiem ale ja osobiście nawet gdyby miał do United trafić to bym się jakoś nie zachwycał bardzo bo serio duża ilość jego bramek to karne, nie ujmując jego umiejętności. Ogólnie transfer na plus dla armat.
» 27 lipca 2019, 19:28 #335
SickRabbit: Na kanonierach widziałem, że koło wymyślił ustawienie 4-4-3 :D Pepe działa na wyobraźnię
» 27 lipca 2019, 19:23 #334
rizx: ciekawe kogo w środku pola i obrony ustawią, jeśli szkieletem drużyny będzie oś Mustafi-Xhaka-Ozil to chyba możemy spać spokojnie ;)
» 27 lipca 2019, 19:25 #333
zbyszek7: Rizx chyba nie skumales o co chodzi xD
» 27 lipca 2019, 19:33 #332
Tymczasowo: @rizx

Prawdopodobnie żaden z tych piłkarzy nie będzie w podstawowej 11.
» 27 lipca 2019, 19:59 #331
Tymczasowo: @rizx

Spieszę z odpowiedzią.

Jeżeli Arsenal nie kupi żadnego ŚO to defensywa będzie pewnie wyglądać tak:
Tierney-Sokratis-Holding-Bellerin

A pomoc pewnie
Ceballos-Torreira ewentualnie Torreira-Xhaka i Ceballos na 10
» 27 lipca 2019, 20:04 #330
rizx: Z pewnością będzie grało trio Lacazette-Auba-Pepe, a za nimi Ceballos i Torreira, troszku zbyt ofensywnie. Arsenal nie ma zbyt wiele opcji w środku więc Xhaka jest nieunikniony. Co do obrony, to Tierney nawet nie jest ich (Pepe też jeszcze nie), Bellerin ostatnio bardzo słabo (jeśli już nie jest połamany), a para Sokratis-Holding nadaje się do jakiegoś Stoke:)
» 27 lipca 2019, 21:21 #329
Krystiano98: Nikt nie załapał, co jest nie tak z ustawieniem 4-4-3, nieźle xD
» 27 lipca 2019, 22:25 #328
Magik1990MU: No chyba nikt: D
» 27 lipca 2019, 22:27 #327
AFC07: Sokratis z Holdingiem to waszą obronę na śniadanie zjadają, zejdź na ziemię
» 27 lipca 2019, 22:57 #326
Magik1990MU: Jak piszesz zwykle z sensem, to żeś teraz pojechał trollem. Sokratis i Holding to poziom Rojo czy Bailliego, bo nawet Smalling jest lepszy od każdego z nich. Natomiast do Lindelofa nie mają nawet podjazdu.
» 27 lipca 2019, 23:50 #325
Romek1981: Mało razy się grało na podwórku że bramkarz grał w polu? :) może Arsenal w tym sezonie będzie też chciał zaskoczyć i zagra z "lotnym"
» 28 lipca 2019, 00:22 #324
DjTED: Rojo z Baillym krecili najlepsze liczby w lidze to nie byłbym taki pewien
» 28 lipca 2019, 00:59 #323
AFC07: Nie trolluje ale akurat ta dwójka miała świetne staty do czasu kontuzji Hondinga ;)
» 28 lipca 2019, 01:32 #322
Magik1990MU: Tak samo u nas Youngi i Smallingi miały dobre staty. To się nazywa efekt nowej miotły. Co jak co, ale nawet nasza przeciętna obrona jest dużo lepsza od Arsenalu. Zresztą od lat Arsenal przegrywa wszystko właśnie defensywą, bo bramki zawsze ktoś u was umie strzelić. Dziwne, że jako kibic Arsenalu tego nie wiesz.

@DJTED

Rojo miał dobre ledwie pół sezonu. Bailly zresztą też. Aczkolwiek nasz czarny Ferdinand ma (albo miał) potencjał na bardzo dobrego obrońce, ale jego regularnie niszczą kontuzje. Trochę mi Andersona zaczyna przypominać: tak samo jak on jest wiecznie pod formą, bo wiecznie musi do niej wracać po kontuzji.
» 28 lipca 2019, 01:53 #321
Pierun: Nie rozumiem Arsenalu. Wykładają taki hajs na gościa, który większość goli strzelił z karnych. Reszta jego bramek padła po chaotycznym sprincie albo dobiciu na pustą. Jeszcze ta kwota, ogromna wręcz. Będą go spłacać zapewne kilka lat a to będzie blokować przyjście nowych graczy.
» 27 lipca 2019, 19:17 #320
rizx: Heh, nie trafił do nas, to już zaczyna się, że słaby, drewniany i z karnych strzela. Gdyby BBC podało, że idzie do nas, to pewnie by było, że najlepszy skrzydłowy w lidze i zbawiciel i jakie to on świetne liczby miał.
» 27 lipca 2019, 19:19 #319
FetraiNarrator: Dokładnie ! Hehe Tutaj tez już były jedenastki marzeń z fify!
» 27 lipca 2019, 22:21 #318
Bylak: Podobno kupimy: Maguire, Pepe, SMS i Bruno. Sprzedamy: Darmian, Rojo, Pogba, Lukaku.
Wówczas skład:
DDG
AWB MAGUIRE LINDELOF SHAW
MCT SMS
PEPE BRUNO MARTIAL
RASHFORD.
4-2-3-1.
» 27 lipca 2019, 18:43 #317
getryscholesa: Ludzie, jaki Dybała? Nauczcie się myśleć. To jest system naczyń połączonych - Rzekome przejście Dybali do United, to nic innego jak zabieg, który ma na celu przyspieszenie działań Interu względem Lukaku i wtedy danie możliwości Juve na ściągnięcie Icardiego. Nas tylko wykorzystują do tej gry.
» 27 lipca 2019, 18:30 #316
mcscotyy: Swoją droga ciekawe jakby Pogba współpracował z Dybala w juve świetnie się dogadywali może by ruszył wtedy środek jak myślicie?
» 27 lipca 2019, 18:28 #315
Mattias: ----------------- Rashford ------------------
Martial -------- Dybala ---------- James
------------ Matic ------ Pogba ------------
Shaw - Lindelof - Maguire - Bissaka

I Liga Europy nasza!
» 27 lipca 2019, 18:04 #314
mcscotyy: James na prawej mi się nie widzi kmpletnie, może tylko ten jeden mecz mu nie wyszedł zobaczymy jak ruszy liga jak to będzie wyglądało za Maticia McTominay i jazda :)
» 27 lipca 2019, 18:14 #313
Strzelec: James na prawej? Kiedy my się nauczymy, że na prawym skrzydle ma grać prawo skrzydłowy.
» 27 lipca 2019, 18:22 #312
Olo13: Ja bym na prawe skrzydło chciał Malcoma, powinien być do wyjęcia za fajne pieniądze i wydaje się naprawdę dobry.
» 27 lipca 2019, 18:30 #311
KrolikUTD24: Też jest opcja z AS Romy ten młody Turek, bodajże Cengiz Under
» 27 lipca 2019, 20:00 #310
Olo13: Zobaczcie nowe zdjęcie Lukaku na instagaramie, se jest z agentem i opis „Soon to be continued” to chyba żegnamy.
» 27 lipca 2019, 17:12 #309
rizx: W sumie zastanawiające jest to, co pisało sky. Być może dojdzie do trójstronnej wymiany - my dajemy Lukaku i bierzemy Dybale, Juve daje Dybale i bierze Lukaku, którego wymienia z Interem na Icardiego
» 27 lipca 2019, 17:19 #308
Olo13: W sumie to by miało sens! No na to bym nie wpadł a wydaje się możliwe :D
» 27 lipca 2019, 17:20 #307
Spadkobierca: Po ciul nam ten fragles Dybala?
» 27 lipca 2019, 17:21 #306
Olo13: Albo to z dybala to była zasłona dymna żeby inter dał poważna ofertę.
» 27 lipca 2019, 17:34 #305
RedsFan: Tylko nie Dybala ten pan z korzeniami polskimi jest mega przereklamowany.
» 27 lipca 2019, 17:58 #304
RememberMe: Nie rozumiem krytyków Woodwarda. Kupił w jednym okienki WanBissake, Jamesa, 4 Fernandesów, 2 Maguirów i Pepe
» 27 lipca 2019, 16:55 #303
RedsFan: Nie obraz sie, ale to malo śmieszne :) Ja licze na młodzież bo to może okazać sie dużym wzmocnieniem w tym sezonie.
» 27 lipca 2019, 18:00 #302
Blau: Jak na razie odszedł Valencia, który nas znacząco nie osłabi i przyszedł James, który nas znacząco nie wzmocni. Odszedł Herrera, który nas ogromnie osłabił i przyszedł AWB, który nas ogromnie wzmocnił.

Tragedia Panie Edku, tragedia. O top4 będzie ogromnie ciężko, a i utrzymać się w top6 może nie wydawać się tak oczywiste.
» 27 lipca 2019, 16:50 #301
Strzelec: Wiecie co? Jak nie kupimy prawego pomocnika, co jest prawdopodobne to ja bym postawił na Chonga albo Gomesa, żebym tylko nie musiał oglądać tam Lingarda. Gorzej nie zagrają.
» 27 lipca 2019, 16:19 #300
LearningtoFly: Chong jest fatalny, a Gomes to bardziej LP albo SPO. Proponuje tam jeszcze pograc Mata i Youngiem
» 27 lipca 2019, 16:23 #299
Strzelec: Ja bym Chongowi dał jeszcze szanse. Zresztą to jedyny nominalny prawy pomocnik w United.
» 27 lipca 2019, 16:31 #298
Mattias: Przecież na prawej stronie będzie grał James.
» 27 lipca 2019, 16:37 #297
Strzelec: skąd wiesz?
» 27 lipca 2019, 16:44 #296
braku: Chong jest fatalny? Wkrecil by cie w ziemię zanim być dotknol piłkę.
» 27 lipca 2019, 17:25 #295
SiYamabushi: Ciekawe czy Edek przyzna się do błędu, i kupi w tym sezonie Maguaiera, bo rok temu odmówił Mourinho, gdzie całe okienko naciskal na Edka.
» 27 lipca 2019, 15:56 #294
GGMUN6: Na stronie kanonierzy
NineBiteWolf komentarzy: 10114 newsów:
@RIVALDO700: Uważasz, że z tercetem Pepe-Aubameyang-Lacazette Arsenal ma szansę powalczyć o tytuł w Premier League? Poważnie pytam.

Hahah widze ze kanonierki odplywaja :p
» 27 lipca 2019, 15:55 #293
Olo13: Aż się uśmiechnąłem:)
» 27 lipca 2019, 15:56 #292
rizx: Ofensywa imponująca, ale środek pola i w szczególności obrona bardzo słabe
» 27 lipca 2019, 16:07 #291
rvn10: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.07.2019 16:29

Z taką cienką obroną to oni mogą najwyżej powalczyć o miejsca 4-6.
» 27 lipca 2019, 16:29 #290
Spadkobierca: Ktoś nie umie czytać, albo jest ślepy. Wystarczy spojrzeć na końcówkę zdania, zaczynając od znaku zapytania, a kończąc na "poważnie pytam".
» 27 lipca 2019, 16:31 #289
RedsFan: Brzmi jakby spadkobierca pisal i terazsie tłumaczy :D
» 27 lipca 2019, 18:03 #288
Tymczasowo: @rizx

Nawet przy powrocie Holdinga ciężko się ni zgodzić, że środek obrony wygląda blado, ale bardzo słaby środek pola? Torreira-Ceballos, a z ławki Xhaka i Guendouzi to aż tak źle nie wygląda.
» 27 lipca 2019, 18:21 #287
Hektor2001: Torreira, ceballos, xhaka itd to jest dobry środek pola? U nas jest lament jaki mamy słaby środek, a biorąc pod lupę nawet McTominaya, Pereire i Maticia, to oprócz Torreiry Arsenal nie ma lepszych zawodników na tej pozycji nie mówiąc już o Pogbie czy np Macie.
» 29 lipca 2019, 02:13 #286
GGMUN6: Maguire jest tak blisko nas, że zaczyna mecz o 16 dzis w podstawowej 11. Ale działamy, pracujemy nad 1 a może nawet 2- oma wzmocnieniami :d
» 27 lipca 2019, 15:37 #285
Olo13: Ja już nawet przestałem wierzyć w jego transfer.
» 27 lipca 2019, 15:41 #284
mordynator: Serio Lille zgodziło sie na płatnosc w ratach za takiego zawodnika jak Pepe? xD
» 27 lipca 2019, 15:27 #283
SickRabbit: Tak, płatność w 80 ratach :p
» 27 lipca 2019, 15:56 #282
Tymczasowo: Wszystkie duże kluby przeprowadzają transfery w ratach. Chyba, że mówimy o wpłaceniu klauzuli, ale dla przykładu taka Barcelona nadal ma do spłaty ok. 90 mln za Coutinho. W zdecydowanej większości przypadków to nie jest tak, że wyciągają z kieszeni 140mln i robią przelew.
» 27 lipca 2019, 18:24 #281
SiYamabushi: To jak piszą, że Arsenal bliski swojego rekordu transferowego i finalizuja transfer Pepe.
» 27 lipca 2019, 15:22 #280
GGMUN6: Czy ktoś tutaj wierzy jeszcze w transfer Bruno? Ja osobiście po tym jak Sky napisało, że raczej go nie kupimy przestałem marzyć o Bruno.
» 27 lipca 2019, 15:10 #279
dlabigt23: Spokojnie bedzie czwartek a bedzie kolejne info ze nadal interesujemy sie Bruno . Nadajedzie kolejny weeekend i bedziie informacja ze cena uzgodniona i testy medyczne w tygodniu . Do czwartku czyli 8 sierpnia gdzie zamyka sie własnie okienko transferowe w Anglii nadal Bruno tutaj nie dotrze xD
» 27 lipca 2019, 15:14 #278
Strzelec: Sky Sports nie jest nieomylne, najbardziej wiarygodne źródło to BBC.
» 27 lipca 2019, 15:15 #277
GGMUN6: BBC nawet nic nigdy nie wspominali, że interesujemy się nim. Moim zdaniem najlepszr źródło to Sky, zawsze szybkie I rzetelne informacje podaje.
» 27 lipca 2019, 15:29 #276
kckMU: Wspomnę tu tylko niezawodny, dziennikarski klasyk:

"Manchester United spokojny o [tu wstaw nazwisko piłkarza]."

Ja ogólnie od zawsze miałem w poważaniu transfery ligowych rywali, niezależnie od tego, czy kupowali talent za 5 milionów czy mega gwiazdę. Niemniej, jeśli Arsenal wyda kilkadziesiąt baniek więcej od nas (a najbardziej zdenerwowałby mnie fakt kupna prawego skrzydłowego) to zejdę z zażenowania. Efekty zakupów pokaże oczywiście sezon. Wszystko sprowadza się do zaangażowania, kombinowania i chęci na rynku.
» 27 lipca 2019, 15:30 #275
Diabelred: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.07.2019 16:04

Jak juz kiedys pisalem jak dla mnie transfer Bruno jest uzalezniony od przyszlosci Pogby(ktory na ta chwile wydaje sie byc blizszy zostania niz odejscia, patrzac na to, ze gra w kazdym meczu przedsezonowym, gdzie gdyby byl bliski odejscia, to z pewnoscia nie ryzykowalby jakiegos urazu). Nie wydaje mi sie, zebysmy majac Pogbe mieli kupic ofensywnego pomocnika. Jezeli kupilibymy Portugalczyka to niby gdzie on mialby grac? Jako jeden 3 SP przez co bylaby ladna autostrada w srodku pola, na 10, przez co Pogba gralby w parze z Maticiem/McTominayem, przez co tez bylaby by autostrada, a moze z kolejnego ofensywnego pomocnika robilibysmy skrzydlowego.

Jak dla mnie sa dwa scenariusze:

1. Pogba zostaje i kupujemy kogos w typie Herrery, taki Matuidi(ktory po przyjsciu Rabiota i Ramseya raczej jest na wylocie) bylby ciekawym rozwiazaniem.
2. Pogba odchodzi za gruba kase i wtedy jedziemy na ostro z SMSem i Bruno.

Patrzac na to, ze do konca okna nie zostalo za wiele czasu, to bardziej bym obstawial ta pierwsza opcje.
» 27 lipca 2019, 15:54 #274
LearningtoFly: Swoja drogą, z Bruno Fernandesa zrobil się kolejny Gaitan czy Sneijder. Dzień bez newsa o Bruno dniem straconym
» 27 lipca 2019, 15:06 #273
RememberMe: N Rashford - Greenwood

LP James - Lingard
ŚPO Fernandes - Gomes
PP Dybala - Chong

ŚP Pogba - Pereira
ŚP McTominay - Garner

LO Shaw - Rojo
ŚO Lindelof - Tuanzebe
ŚO Maguire - FosuMensah
PO WanBissaka - Dalot

BR De Gea - Henderson

OUT: Grant, Romero, Pereira, Bailly, Jones, Smalling, Young, Darmian, Fred, Matić, Mata Sanchez, Lukaku, Martial, BorthwickJackson

Zysk ze sprzedaży według wartości rynkowych Transfermarkt (zaniżona): 336 m euro
Cena za zakupionych 3 piłkarzy według wartości rynkowych Transfermarkt (zaniżona): 190 m euro
Saldo: +146 m euro

1. skład: De Gea - Shaw, Lindelof, Maguire, WanBissaka - Pogba, McTominay - James, Fernandes, Dybala - Rashford

2. skład: Henderson - Rojo, Tuanzebe, FosuMensah, Dalot - Pereira, Garner - Lingard, Gomes, Chong - Greenwood
» 27 lipca 2019, 15:05 #272
dlabigt23: ten Rojo na lewej strasznie boli juz chyba wole tam Younga oglądać . Rojo tylko i wyłącznie na środek obrony . I skad ten Fosu na środek obrony xD Troche oderwane od rzeczywistości
» 27 lipca 2019, 15:10 #271
mordynator: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.07.2019 15:32

Gościu to nie Fifa xD
a po za tym Bruno raczej na pewno nie przyjdzie
» 27 lipca 2019, 15:28 #270
RoyalShoor: Ander sztos, waleczny jak zwykle i ma niezle wyprowadzenie kontrataku pierwszym podaniem
» 27 lipca 2019, 14:59 #269
dlabigt23: i po co bylo go oddawac za darmo . Bylo mu dac 300 tys tygodniowki a zaoszczedzili bysmy na transferze nowego pomocnika za ktorego trzeba dac z 50 mln ... Kto jak kto ale on moglby taką tygodniowke pobierać bo sobie na to zasłużył i był llojalny wobec klubu . Klub potraktował go troche kkiepsko bo mimo wszystko inni partacze podostawali podwyżki kontrakty były juz wczesniej uzgadniane a o nim dopiero przypomnialo sie Edziowi gdzie juz było za późno wiec chcial podwyżki . Na moje powien być tutaj i inkasować te 300 tys .
» 27 lipca 2019, 15:04 #268
Klierek7: Nicolas Pepe zostanie piłkarzem Arsenalu - poinformował dziennikarz BBC Sport,
» 27 lipca 2019, 14:50 #267
stasiu669: Arsenal finalizuje transfer Pepe - BBC
» 27 lipca 2019, 14:43 #266
AFC07: taaa... a na obronie dalej będziemy się pałować z Mustafim, dzięki ...
» 27 lipca 2019, 14:54 #265
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.07.2019 18:09

Ale chociaz będziecie mieli trójkę z przodu mocną. Jak defensywa zawodzi to ofensywą nadrobić :) u nas w każdej formacji sa braki, minimum po 1 zawodniku. PS, ŚP, ŚO.
» 27 lipca 2019, 18:07 #264
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.07.2019 14:43

Jak myslicie Pogba z nami zostanie ? ciekaw jestem bo pewnie jesli odejdzie to przyjdzie Savic . W sumie nie płakałbym jakby odszedł ale jak zostanie to tez bede zadowolony oczwyiscie jesli bedzie grał na miarę tego klubu i bedzie prezentowal odpowiedni poziom jak na tourne chociazby . Martwi mnie tylko czasem jego boiskowe lenistwo i olewanie w niektorych meczach .
» 27 lipca 2019, 14:42 #263
dev13: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.07.2019 14:34

Go Go Ed spinaj sie czas ucieka a my nadal w lesie ;)
Maguire,Bruno,Savic ,Dybala i wtedy Ed jestes gośc pełna gęba :)
» 27 lipca 2019, 14:31 #262
rizx: Vallejo wypożyczony do Wolves, fajna ekipa im się złożyła
» 27 lipca 2019, 14:20 #261
sisinho: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.07.2019 14:30

Wykupili Dedonckera, Jimeneza, Vallejo wypożyczenie. Jak jeszcze ogarną kogoś ciekawego to będzie nieźle.
» 27 lipca 2019, 14:30 #260
LearningtoFly: Naprawde swietna, ambitna ekipa. Cos czuje, ze moga w tym roku wskoczyć do 4.
» 27 lipca 2019, 14:32 #259
rizx: Tylko w tym sezonie będzie jedna bardzo duża różnica. Już nie będą beniaminkiem, który nic nikomu nie musi udowadniać, z takimi zawodnikami i takimi kwotami liga europy to absolutne minimum