Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Jérôme Boateng latem rozmawiał z José Mourinho

» 12 września 2018, 09:48 - Autor: Rio5fan - Źródło: manchestereveningnews.co.uk
Jérôme Boateng w rozmowie dla niemieckiego dziennika Bild zdradził, że kontaktował się z José Mourinho podczas letniego okna transferowego.
Jérôme Boateng latem rozmawiał z José Mourinho
» Jérôme Boateng był przymierzany do Manchesteru United w trakcie letniego okna transferowego
Reprezentant Niemiec był przymierzany do Manchesteru United oraz Paris Saint-Germain.

- Miałem propozycje od PSG i Manchesteru United. Nie chodziło mi tylko o odejście z Bayernu, byłem podekscytowany perspektywą nowego wyzwania - podkreślił 30-latek.

- Czuję się dobrze w Bayernie, to jeden z największych klubów na świecie. Rozmawiałem z José Mourinho. Powiedziałem mu, że zainteresowanie z jego strony było dla mnie zaszczytem.

- Podziękowałem mu za to, że tak bardzo się o mnie starał. Wyjaśniłem José, że bardzo trudno jest opuścić Bayern. Gdybym miał to uczynić, nowe wyzwanie musiałoby przyćmić ten topowy klub - podsumował Boateng.

« Poprzedni news
Andreas Pereira zadebiutował w reprezentacji Brazylii
Następny news »
Carragher: Rashford powinien odejść z Manchesteru United


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (2)


awe: " Gdybym miał to uczynić, nowe wyzwanie musiałoby przyćmić ten topowy klub" pojechane po United ;)
» 12 września 2018, 20:05 #2
RoniR10: dobry look
» 12 września 2018, 10:35 #1
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności, za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety, osoby będą banowane bez możliwości odwołania.

Przejd> do góry strony