Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Książka o United.

fifi10
Dodano: 17.11.2013, 16:41
Czy warto kupić książkę Jakuba Olkiewicza - Manchester United , czy jednak autobiografię jakiegoś piłkarza ?
Biafra

Dodano: 17.11.2013, 17:58
Post zedytowany dnia 17.11.2013 18:01 przez Biafra

Jeżeli zastanawiasz się, na co wydać 19,99 zł to na pewno nie na książkę Buchmanna o United. Dlaczego?

1. Jest to pozycja, którą za 1/2 sezony spokojnie będziesz mógł wyrzucić do kosza, gdyż lwią jej część zajmuje dział skład z dość szczegółowymi opisami kolejnych graczy United. Minie sezon, skład się zmieni (np. Januzaj, Zaha, Powell + jakiś transfer i książka do bani). Poza tym w dziale skład znajdziesz jeszcze Paula Scholesa, chociaż o tym, że zakończy karierę było wiadomo hohohoho.

2. Nie znajdziesz takiej informacji, że Ryan Giggs został włączony do sztabu szkoleniowego Moyesa, ale znajdziesz taką, iż Walijczyk wciąż pełni ważną rolę w drużynie...SIR ALEXA FERGUSONA...

3. Dowiesz się również, że Cantona ciosem karate zaatakował kibica...United.

4. Dowiesz się także, że sir Bobby Charlton został królem strzelców MŚ 66' z 3 bramkami na koncie, chociaż taki Eusebio miał ich na koncie 9.

5. Będziesz mógł przeczytać o Fergusonie takie zdanie jak: "miał wykrzesać ze zdolnych leniuszków maksimum wysiłku” i „siwy pan, który wiecznie przeżywa gumę, łypiąc spod okularów swoimi bystrymi oczkami".

Jak dla mnie to wystarcza, aby omijać książkę szerokim łukiem i wypatrywać jej niedługo w Biedronce lub na promocji w Empiku za 14,99 (jak było niedawno z książkami o Realu i Borussii). Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś ekstra o United to na pewno nie z tej książki. Same podstawy, mocne okrojone i w dodatku z błędami.

PS: Jeśli chodzi o biografię piłkarza to wiadomo BECKHAM ale także Ibrahimović, Ronaldo, czy np. nasz Rooney. Giggsa i polowskiego 'ostrego konta' omijaj szerokim łukiem!

Peace, Biafra
uzil25
Dodano: 17.11.2013, 18:40
Osobiście kupiłem dosłownie parę dni temu biografie Cantony niestety miałem tylko czas na 10 kartek więc nic więcej nie powiem. Co do samego kupna książki widziałem ją rzecz jasna w Empiku za 50 zł a w Tesco już za 30 zł i taką też wybrałem. Wniosek taki, że trzeba poszukać mocno i troszkę oszczędzimy.

Widziałem też to o samym United ale powiem szczerze, że coś mi nie siadła.
Devileczek
Dodano: 17.11.2013, 19:02
Ja kupiłem Biografię Ronaldo i jest wspaniała. Wciągła mnie
fifi10
Dodano: 17.11.2013, 19:29
Skoro nie ta książka, to jaką autobiografię polecacie, głównie chodzi mi o piłkarzy United ?
Roony1514

Dodano: 17.11.2013, 20:02
Post zedytowany dnia 17.11.2013 20:03 przez Roony1514

Zdecydowanie polecam autobiografię Wayne'a Rooney'a.
Biafra

Dodano: 17.11.2013, 20:17
fifi10 - tak jak napisałem, na pewno nie Giggs, więc z obecnych zostaje Ci tylko Rooney. Z byłych masz świetną książkę o Cantonie, Ronaldo oraz dwie o Becksie w tym jedną z tego roku.
KejsiK
Dodano: 17.11.2013, 20:21
Czytałem książkę Giggsa, ale nie nie całą, bo później jest monotonna , nudna. Jeśli chodzi o piłkarzy to polecam książkę Philippa Lahma.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Hyde Park » Książka o United.

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania