Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Szablon na ściane Manchester United .

MR09KARO

Dodano: 24.08.2013, 23:00
Witam . Kiedyś założyłem temat jak pomalować ściany , żeby mieć diabelski pokój Zrobiłem tak jak mi ktoś polecił czyli (biały sufit , czarny 10 cm pasek i czerwone ściany )
Szukam szablonu malarskiego Manchester United lub jakiegoś zawodnika . Nie naklejkę bo naklejka jest w większości czerwona i na czerwonej ścianie dziwnie by to wyglądało ,a widziałem taki herb na ścianie w internecie w odcieniu szarym na czerwonej ścianie i bardzo fajnie to wyglądało Wie ktoś gdzie takie coś znajdę ?
kruk581

Dodano: 25.08.2013, 10:17
Czekam na efekty mojego pomysłu Wyslij fotki na kruk581@wp.pl.
z gory dzieki! na allegro poszukaj badz wpisz normalnie w
Asterix

Dodano: 25.08.2013, 11:52
na allegro kiedyś widziałem tak jakby wielką naklejkę na ścianę gdzie był szary herb ukazany na czerwonej ścianie tylko musiałbyś poszukać. Ile to dokładnie kosztowało nie pamiętam
ManUnited1997
Dodano: 25.08.2013, 12:36
kiedys widzialem szablon herbu ale juz nie pamietam
BAX222
Dodano: 26.08.2013, 11:15
A może kup sobie flagę i przyczep na ścianę ?link: http://www.iss-sport.pl/shop,show,10343
MR09KARO

Dodano: 26.08.2013, 12:43
Mam zamówioną już taką ,ale przewidziałem ją na boczną ścianę ,ale dzięki za pomoc .

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » We Are United » Szablon na ściane Manchester United .

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania