Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Wejście na Old Trafford bez przewodnika - czy możliwe?

woytassek
Dodano: 09.08.2013, 15:10
Wybieram się do Manchesteru aby zwiedzić Old Trafford. Na oficjalnej stronie United można kupić bilety na różne typy zwiedzania stadionu, jednak nigdzie nie ma opcji zarezerwowania "zwykłego" zwiedzania, bez przewodnika i innych atrakcji. Czy jest ktoś zorientowany w tej kwiesti? Czy istnieje możliwość samodzielnego zwiedzenia Old Trafford bez "Museum and Tour" poprzez najzwyczajniejsze zakupienia biletu wstępu do muzeum w kasie?
Z góry dzięki
opiniaeksperta
Dodano: 09.08.2013, 19:00
czy ty jestes normalny jak sobie to wyobrażasz ze przypadkowi ludzie beda chodzic po szatniach , salach konferencyjnych i innych miejscach bez opiekuna
Devil1234
Dodano: 09.08.2013, 20:14
hej, hej, spokojnie.
Nie ma możliwości wejścia na stadion bez przewodnika. Byłam tam w niedzielę, zwiedzałam i powiem szczerze, ze przewodnik to bardzo fajna sprawa, Pan dużo opowiadał, zarzucał jakimiś żartami, więc można było się naprawdę pośmiać, szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie wejść tam bez przewodnika, bo tak naprawdę za dużo bym nie wyniosła oprócz oczywiście wspaniałego widoku, fajnie się dowiedzieć różnych ciekawostek na temat drużyny i stadionu, także bardzo polecam, bilet 18f-można zwiedzać muzeum, jak długo się chce, chodzić, oglądać, wycieczka po stadionie trwa przeciętnie 70 min, u mnie przedluzylo się do 1,5h
woytassek
Dodano: 09.08.2013, 23:46
@opiniaeksperta nie potrzebnie spinasz, radzę pozwiedzać inne stadiony wielkich klubów, byłem na Camp Nou gdzie można samodzielnie zwiedzać muzeum i stadion, nie trzeba 'wynajmować' przewodnika. @Devil1234 dzięki za odpowiedź, Old Trafford odwiedzę po raz pierwszy w przyszłą sobotę, nie mogę się doczekać, mam nadzieję, że moje wrażenia będą równie przyjemne jak Twoje.
Altair

Dodano: 10.08.2013, 01:17
Na Camp Nou jest zamknięta strefa i nie można sobie od tak chodzić po stadionie, więc i przewodnik nie jest do końca potrzebny jeżeli ktoś już go nie chce.

Muzeum i kawałek trybun aby zobaczyć boisko, tyle.

Z OT jest inna historia i z tego co wiem, to nie da się inaczej niż z przewodnikiem.
emil1702
Dodano: 10.08.2013, 02:40
Muzeum zwiedzasz sam, a godzina którą rezerwujesz to czas przyjścia przewodnika i przejścia na stadion, więc musisz być te półgodziny wcześniej już, żeby zobaczyć muzeum ze spokojem.

Co do zwiedzania stadioniu z przewodnikiem, innej opcji nie ma, nie masz też co porównywać Barcelony i United Inna bajka kompletnie, tam tylko sobie popatrzysz, a w Manchesterze przejdziesz po całym stadionie, trybuna SAFa, miejsca dziennikarzy, miejsca trenerskie. "W stadionie" zobaczysz miejsce konferencji prasowych, szatnie, pomieszczenia, gdzie czas spędzają zawodnicy przed meczem, wyjdziesz przez tunel, którym wychodzą zawodnicy na mecz - super wrażenie, dodatkowo z głośników puszczany jest doping kibiców. Zobaczysz też miejsce poświęcone katastrofie w Monachium oraz usłyszysz wiele ciekawostek i żartów od przewodnika.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » We Are United » Wejście na Old Trafford bez przewodnika - czy możliwe?

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania