Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Finał LE

Finek29
Dodano: 19.09.2019, 14:27
Finał LE
Jako że finał Ligi Europy w tym sezonie jest w Gdańsku, Manchester United ma duże szanse znaleźć się w nim mam pytanie co do ew. Meczu finałowego
Mianowicie czy ktoś ma jakieś pojęcie jakie są ceny biletów, czy takie mecze są podzielone na sektor fanów 2 ekip i czy ktoś na takowy chciałby się wybrać
Pozdrawiam
Advm

Dodano: 19.09.2019, 15:32
Ja chciałem coś kombinować w tym temacie, ale pewnie Janusze się rzucą, pobiorą 10 biletów na jedną osobę i tyle z tego będzie. Potem na OLX dzień przed finałem będzie pełno tych biletów po 1k PLN.
Finek29
Dodano: 20.09.2019, 17:03
A są już dostępne bilety?
Szukałem po różnych stronach ale znalazłem tylko organizowany wyjazd z noclegiem za 2kawalki
DailySmoker
Dodano: 24.09.2019, 12:33
Tez szukalem i w sumie nie znalazlem nic ponizej 2 tys... za takie siano masz mecz na OT z przelotem, noclegiem, zwiedzaniem muzeum i miasta, do tego wyzywienie i przede wszystkim caly weekend w barwach ukochanego klubu a nie 2-3 godz na stadionie w gdansku.
Veron

Dodano: 25.09.2019, 08:29
"Manchester United ma duże szanse znaleźć się w nim"
po tym zdaniu przestałem czytać
kckMU

Dodano: 25.09.2019, 14:48
Wiesz ze jak losowanie dopisze to wszystko jest możliwe. Można nawet do 1/2 omijać spadkowiczów z LM i duże firmy z fazy grupowej LE.

Pierwszy skład z AWB, Harrym, Pogbą i Martialem, może wygrać te rozgrywki. Ale tylko może, to jasne.

Musiało to Atletico rok temu. Byli 5 poziomów nad każdym.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » We Are United » Finał LE

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania