Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Lingard

pazur
Dodano: 24.08.2019, 13:08
Odpowiedzcie, proszę, na pytanie: dlaczego nie chcecie Lingarda w składzie? Każdy trener wystawia go do gra. Ba! Powoływany jest do reprezentacji Anglii i gra, często, w pierwszym składzie! Co oni w nim widzą i dlaczego, waszym zdaniem, tak potwornie się mylą?
jerzy666

Dodano: 24.08.2019, 15:24
Właśnie dobre pytanie co oni w nim widzą . A my nie chcemy go w składzie bo gra bardzo słabo
Klimaa

Dodano: 24.08.2019, 18:14
On po prostu biega - za to dałbym plusa a oprócz tego.. ciężko o więcej plusów bo ani to sprinter, ani ofensywny zawodnik ze świetnymi podaniami czy strzałami.
W takim klubie jak MU Lingard powinien balansować między ławką a trybunami. To jest wychowanek także moim zdaniem jest dla niego miejsce ale jego rola powinna być zdecydowanie zmniejszona. To zawodnik na angielskie puchary i mecze gdzie wynik nie jest zagrożeniem.
pazur
Dodano: 26.08.2019, 18:13
Ale nadal nie mam odpowiedzi dlaczego, nawet w kadrze, gra! Żeby była jasność, nie mam nic do Lingarda. Uważam go za walecznego zawodnika, taką uprzykrzoną muchę. Krzywdy wielkiej nie zrobi, ale zalesić za skórę potrafi. I biega! Bez przerwy. A nie wszyscy u nas to potrafią, patrz pogbuś.
cnk

Dodano: 27.08.2019, 07:29
Chodzi głównie o to, że blokuje miejsce w składzie komuś to mógłby robić rzeczywista różnice w meczu. Samym bieganiem nie wygrasz meczu. To jest typ, któremu nie zarzucisz braku pracy na boisku ale też nie możesz powiedzieć że jego pracy coś konkretnego wynika. On powinien być w składzie głównie za status wychowanka ale właśnie w roli rezerwowego. On powinien wchodzić na zmęczonego zawodnika i ewentualnie w pucharach ze słabszymi i tyle tak naprawdę. Gość jest po prostu mierny i kamufluje to bieganiem
LTMek

Dodano: 27.08.2019, 09:53
"On powinien być w składzie głównie za status wychowanka " - eee?
To my jakieś nowe zasady wprowadzamy celem promocji naszej szkółki?
W składzie jest Rashford i McT i w zupełności wystarczy...
Rozumiem, że tu co 2ga osoba buja w obłokach i wierzy w kolejne Class '92, ale lądowanie będzie bolesne - ba,śmiem twierdzić, że OGS nie wystawia Gomesa czy Greenwooda żeby mit o legendarnych umiejętnościach tej dwójki nie legł zbyt szybko w gruzach...
cnk

Dodano: 27.08.2019, 22:59
Post zedytowany dnia 27.08.2019 23:01 przez cnk

Tak powinien być bo w składzie potrzebujemy mieć wychowanków z pewnych względów i wymogów dlatego napisałem że powinien być ale na ławce dlatego że tam się zmieści. Poczytaj moze dlaczego klub potrzebuje wychowankow i anglikow to możesz zrozumiesz o czym mówię bo już tam mocno cię fantazje poniosła z tym class 91
mally
Dodano: 28.08.2019, 20:59
A ja jestem pewny, że w drużynie Fergusona też odgrywałby jakąś rolę.

Teraz, mam wrażenie, gra trochę z braku laku. Wiadomo, piłkarze ofensywni w United powinni dawać więcej niż Lingard... Ale czy nie powinni dawać więcej niż Martial, Rashford czy Mata?
luisremos
Dodano: 29.08.2019, 23:02
Otóż Lingard haruje bez piłki, ma niezłą kondycję i ściąga na siebie obrońców rywala. Nie był, nie jest i nie będzie piłkarzem wybitnym, natomiast na chwilę obecną mamy tylko jedną szybką i ruchlią 10, co jest kluczowe przy sposobie gry Ole, która opiera się na przyspieszeniu w ataku. Nie mamy zawodnika o podobnej charakterystyce, który byłby od niego lepszy. No dobra, mamy. Nazywa się Angel Gomes. Ale najwyraźniej OGS uważa, że nie jest on gotowy aby wychodzić od pierwszej minuty i szczerze mówiąc sam nie jestem pewien czy to już ten moment. Ale chciałbym, żeby grał przynajmniej ogony zamiast Juana/Greenwooda. Hiszpan jest w równie marnej formie co Jesse, a Mason powinien grać wyłącznie na 9, bo chłopak ma środek ataku we krwi, a na innych pozycjach przygasa lub zupełnie znika. Mam nadzieję, że 1 lutego będziemy mieli nową 10, albo Angel dostanie swoją szansę. A na chwilę obecną możemy tylko życzyć Lingardowi, żeby złapał formę. Bo chociaż od dawna nie błyszczy, to potrafi grać w piłkę

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Nasza kadra » Lingard

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania