Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Membership under 16

zomb3k
Dodano: 22.07.2019, 09:38
Czy kupował ktoś membership under 16 w Manchester United.
Gdy próbuję kupić muszę dodać nowego użytkownika i podać adres email, założyć konto, podać komórkę itepe.
A przy ośmiolatku to raczej śmieszna sprawa.

Próbowałem spytać google ale chyba źle zadaję pytanie.
matheo

Dodano: 22.07.2019, 10:22
Tego maila to raczej nie przeskoczysz, telefon możesz podać do siebie. Możesz jeszcze spróbować kupić membership przez telefon (+44 161 868 8000), wtedy być może da się to jakoś inaczej załatwić z konsultantem. Tylko dziś trafiła do sprzedaży kolejna transza biletów na mecze United, więc czas oczekiwania może być dłuższy niż zazwyczaj.
zomb3k
Dodano: 22.07.2019, 12:47
Dzięki.
Założyłem po prostu 2 konto i tyle.
Szkoda tylko, że w dzisiejszej transzy nie udało mi się kupić biletów na Brighton.
Na kilka meczy można było spokojnie a Brighton okazał się SOLD OUT - cóż będę próbował później.
matheo

Dodano: 22.07.2019, 13:04
Mecz z Brighton dopiero w listopadzie, więc spokojnie uda się te bilety kupić. Będzie jeszcze kilka transz, bilety powinny być dostępne także na 1-2 tygodnia przed spotkaniem, bo niektórzy na pewno zwrócą swoje bilety. Tak było w ostatnim sezonie, gdzie dało się większych problemów dostać wejściówki.
piaso1
Dodano: 26.07.2019, 12:57
Witam wszystkich,
jestem tu po raz pierwszy i mam mały problem związany z wyjazdem na mecz United.
Jadę na mecz też po raz pierwszy.
Udało mi sie kupić 4 bilety na mecz z Evertonem. Problem tkwi w tym, że bilety nie są obok siebie. Są na jednej trybunie lecz w innych rzędach. Jadę z dzieckiem i muszę jakoś zamienić te bilety żeby były obok siebie.
Najpierw kazali mi dzwonić na infolinie 22 lipca kiedy wypuszczali drugą ture biletów lecz przez 4 godziny nikt nie odebrał na infolinii biletów.
Napisałem więc meila i otrzymałem odpowiedź że nie zamienią mi tych biletów.

Czy jest w ogole jakaś szansa żeby wymienić bilety na inne miejsca, tak aby były obok siebie?

pozdrawiam
matheo

Dodano: 26.07.2019, 14:35
Wyjścia masz trzy:

1) Przed meczem z Evertonem będą jeszcze kolejne transze, trzeba obserwować stronę. Jeśli się pojawią się na stronie, to wtedy dzwonisz do klubu i mówisz, że chcesz zamianę. Bo online tego nie zrobisz. Na 1-2 tygodnie przed meczem pojawiają się w też bilety ze zwrotów, więc na 14 dni przed terminem meczu musisz codziennie dzwonić do klubu i dopytywać, czy są miejsca obok siebie. Powinno się coś pojawić i wtedy będziesz miał możliwość zamiany. Jeśli wystąpi różnica cenowa, to po prostu dopłacisz różnicę. 22 lipca nie dodzwoniłeś się na infolinię, bo wtedy wypuszczali transzę na wszystkie mecze domowe oprócz tych z TOP 6. Była kampania marketingowa i wiele osób próbowało te bilety kupić. W zwykły dzień dodzwonisz się dużo szybciej.

2) Przed samym meczem możesz pójść do Ticket & Membership Office i dopytać, czy możliwa jest zamiana. Tylko tutaj szanse na taki manewr są mniejsze w przypadku miejsc obok siebie, raczej łatwiej zamienić miejsce na pojedyncze.

3) Jeśli miejsca są w tym samym sektorze, to zawsze możesz poprosić kogoś obok siebie o to, czy nie zamieniłby się miejscówką. Jeśli będziesz z dzieckiem, to myślę, że jest duża szansa na to, że się zgodzi
piaso1
Dodano: 26.07.2019, 15:49
Dzieki wielkie za odpowiedz. W takim razie muszę się uzbroić w cierpliwość i próbować dzwonic do klubu. Będę próbował jeszcze zmienić trybunę jeśli mi się to uda bo teraz mam na samej gorze.
Jeszcze raz dzieki👍

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Premier League » Membership under 16

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania