Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

UnitedWeStand

Dodano: 10.05.2019, 12:24
Jestem ciekawy jak jest wasza ulubiona "jedenastka" z piłkarzy, których faktycznie widzieliście w grze. Ja zacznę:

Bramka:
van der Sar - zdecydowanie najlepszy bramkarz jakiego oglądałem, a z nim w bramce zawsze byłem spokojny o wynik. Holender w mojej opinii przewyższał w każdym aspekcie Davida.

Obrona:
Gary Neville - świetny i niedoceniany obrońca, który razem z Becksem tworzył niezapomniany duet

Ferdinand - zdecydowanie najlepszy środkowy obrońca. Pewny punkt i lider.

Vidic - Serb nigdy nie bał się włożyć głowę tam gdzie reszta bałaby się włożyć nogę. Niesamowity walczak

Evra - tak zwany "atmosferic" ze świetnymi umiejętnościami zarówno w obronie, jak i w ataku. Pamiętam jak tragiczny był gdy przyszedł do klubu, ale ostatecznie wygryzł Heinze, którego wtedy uwielbiałem.

Pomoc:
Ronaldo - patrzeć jak się rozwija z dzieciaka z wyłącznie świetnym dryblingiem do jednego z najlepszych w historii było świetnym doświadczeniem. Może mówić, że wszystko zawdzięcza swojej pracy, ale miał ogromne szczęście, że grał z wielkimi walczakami, którzy nigdy nie pozwolili aby mu odbiło

Rooney - wielkie serce do gry i wielki charakter z wolą zwycięstwa w każdym meczu. Szkoda, że bardziej o siebie nie dbał i wolał papieroski oraz McDonalda, to może teraz nie odcinałby kuponów w MLS

Scholes - bezsprzecznie najlepszy rozgrywający jakiego widziałem. Bez niego gra ofensywna nie istniała. Pamiętam jego powrót z emerytury i jak odmienił United o 180 stopni

Keane - nigdy nie zapomnę jego starć z Vierą. Na takiego pojedynki czekało się cały sezon. Lider na boisku, który nie odpuścił żadnej piłki i żadnemu rywalowi

Beckham - mój najbardziej ulubiony piłkarz w historii, od którego zacząłem interesować się piłką i pokochałem United. Najlepsze dośrodkowania w historii, zawsze co do milimetra, a do tego wielkie serce do gry i prawdziwy kapitan, który dałby się pokroić za drużynę. Oj, były łzy gdy odszedł do Realu

Atak:
Ruud van Nistelrooy - co tu mówić? Najlepszy napastnik, który gdyby nie uraz, to trafiłby do United parę lat wcześniej. Wykończenie klasy światowej, a jego rywalizacja z Henrym, to było coś co napędzało ligę każdego roku. Wahałem się jeszcze z Berbatovem, ale jednak sentyment do Holendra pakującego gola za golem zwyciężył

Zebrało mi się na nostalgię gdy widzę obecne United. Takie.. nijakie. Bez lidera, bez charakteru oraz woli walki. Mam nadzieję, że Ole przywróci przede wszystkim charakter do klubu, a w przyszłości gdy będę sobie tworzył taką "jedenastkę", to znajdzie się w niej ktoś z bardziej aktualnego składu.

Na sam koniec tylko dodam, że gdybym miał wybrać JEDNEGO piłkarza z ułożonej przez siebie jedenastki do obecnego United, to byłby to Scholes. Wybrałem Anglika, bo na boisku wyróżniał się przede wszystkim mózgiem, którego obecnym pomocnikom brakuje, a także walką oraz niesamowitymi piłkami. Pogba, to mógłby Scholesowi korki czyścić swoją szczoteczką do zębów
FergusonGuy

Dodano: 12.05.2019, 22:52
Van Der Sar
Evra Vidić Ferdinand Neville
Giggs Scholes Keane Best
Rooney Cantona
vanderToki

Dodano: 17.05.2019, 21:18
To chyba trzeci taki temat na forum. ; ) Sam nie wiem, co napisałem za pierwszym razem, teraz nawet nie chce mi się układać jedenastki, bo samych napastników znalazłbym z ośmiu. Dla odmiany pozwolę sobie zestawić skład z piłkarzy, którzy niestety nigdy w United nie zagrali, a chciałbym ich zobaczyć - niektórzy nawet byli blisko.

Kahn - Sagnol, Cannavaro, Paolo Maldini, Roberto Carlos - Matthias Sammer, Sneijder, Zizou - Miro Klose, Alan Shearer, Dennis Bergkamp
Ławka: Gigi Buffon, Lahm, Fabricio Coloccini, Nedved, Davids, Robben, Makaay.

A i tu ciężko wybrać, bo jeszcze przecież Deschamps, Les Ferdinand, Asprilla, Andrea Pirlo... no i niemało zawodników, którzy nadal grają, ale już raczej na Old Trafford nie zawitają.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » »

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania