Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Membership card - przedłużenie / zawieszenie

Matysek192
Dodano: 06.05.2019, 13:12
Dzień dobry.
Przed rozpoczęciem obecnej edycji LM kupiłem oficjalną drogą bilet na mecz United z Young Boys. Z tego co pamiętam, na cenę 57 funtów składały się koszty biletu oraz członkostwa.
W związku z tym, że właśnie kończy się sezon otrzymałem list mówiący o automatycznym przedłużeniu członkostwa (31.05.19r.) na następny sezon 19/20, co kosztuje 25 funtów i zostanie ta kwota pobrana z mojej karty.
Ponieważ mam w planach odwiedzić inne stadiony Premier League chce zawiesić moje członkostwo i uniknąć tej opłaty. Jeśli dobrze rozumiem, można to zrobić za pomocą zakładki "Membership Opt-Out na sezon 19/20" na oficjalnej stronie klubu. Zatwierdziłem tam numer swojej karty i nazwisko. Otrzymałem komunikat, że zgłoszenie zostało przyjęte, ale nie dostałem żadnego dodatkowego, oficjalnego potwierdzenia tego kroku na maila.
Czy ktoś z Was doświadczył kiedyś procesu zawieszania członkostwa i może mi potwierdzić, czy po wykonaniu tej czynności wszystko będzie załatwione i nie zostanę obciążony kosztami? Chciałbym też wiedzieć, czy dostanę jakieś oficjalne potwierdzenie tej decyzji,a jeśli tak, ile na to trzeba czekać?
Dziękuje za pomoc i pozdrawiam
Piotrek
matheo

Dodano: 07.05.2019, 03:34
Jeśli zaznaczyłeś opt-out, to wszystko powinno być OK. Dodatkowe potwierdzenie nie przyjdzie. Jeżeli zależy Ci na jakiejś "podkładce", to napisz im krótkiego maila z informacją, że dałeś opt-out, ale niech sprawdzą w systemie czy jest w porządku. Maila wysyłasz na adres membership@manutd.co.uk.

Gdyby zdarzyło się tak, że ściągnęli pieniądze z karty za kolejny sezon, to piszesz maila na ten adres podany powyżej, opisujesz sprawę i zrobią Ci zwrot.
Endriu25
Dodano: 26.05.2019, 22:57
Witam mam problem jestem zarejestrowany na oficjalnej stronie Manchesteru. Chcialem sie zalogowac ale nie idzie probowalem nawet zrestartowac haslo podaje e-mail i wyskakuje ze na ten adres niema zarejestrowanego konta wtf a e-maile od nich mi przychodza na te konto . Czy mial ktos podobny problem
LearningtoFly
Dodano: 03.06.2019, 08:38
Kup za rok na Championship
FanPoznan29
Dodano: 25.06.2019, 09:31
A do mnie wczoraj dotarła paczka z Membershipem Karta kibica, słuchawki bluetooth, wpinka, długopis, breloczek i szalokominiarka. Oczywiście wszystko sygnowane herbem United a całość zapakowana w fajną skrzyneczkę Do tego voucher na Yearbook 2018-2019. Stary ze mnie koń ale cieszyłem się jak dziecko

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » We Are United » Membership card - przedłużenie / zawieszenie

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania