Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Przed meczem na Old Trafford

Tomi71Wro

Dodano: 02.03.2019, 13:29
Witam.

Mam pytanie do osób, które mają wiedzę, odnośnie meczów domowych Manchesteru United. Mianowicie, będę na meczu 13 kwietnia z WHU. Jako, że mecz jest wieczorem, a będę już od piątku w Menchesterze, chciałbym zapytać o kilka spraw.
1) czy jest jakakolwiek szansa, będąc odpowiednio wcześnie pod stadionem, żeby zobaczyć na żywo naszych zawodników wchodzących na stadion?
2) czy jest jakakolwiek szansa na zebranie od nich autografów? Jak to zrobić?
3) jak juz wspomniałem, będę miał piątek i sobotę na zwiedzanie. Czy możecie polecić, co warto zobaczyć. Planuję zrobić tour po stadionie, zwiedzić muzeum, iść na piwko przed meczem do pubu Manchesteru United. Czy jest coś jeszcze fajnego co moglibyście polecić?

Podzielcie się proszę swoją wiedzą i przeżyciami. Osobiście cieszę się jak małe dziecko, nie dość, że spełnię marzenie o wyjeździe na mecz ukochanego klubu, to jeszcze trenerem jest mój idol z dzieciństwa

Pozdrawiam!
matheo

Dodano: 02.03.2019, 16:00
Cześć!

Zerknij tutaj, bo te tematy były poruszane

devilpage.pl/forum/viewtopic/4670/atrakcje-okolomeczowe/

devilpage.pl/forum/viewtopic/4740/wejscie-zawodnikow-na-stadion/
Tomi71Wro

Dodano: 03.03.2019, 11:56
Matheo, wielkie dzięki Poczytam
FanPoznan29
Dodano: 03.03.2019, 16:42
Koniecznie zajdź do National Football Museum , punkt obowiązkowy dla każdego fana piłki nożnej.
PrzemekGda
Dodano: 13.03.2019, 16:56
Też będę na tym meczu choc nie mam.jeszcze biletu na mecz. Generalnie przed meczem zobaczyc zawodnikow mozna jak wchodzą ba stadion (ok 2 godzin wcxesniej)...ale autografy moze byc ciezko Skad lecisz?

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Premier League » Przed meczem na Old Trafford

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania