Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

United Direct - oficjalny sklep Man Utd - rozmiary

frd
Dodano: 26.01.2019, 18:09
Temat zedytowany dnia 26.01.2019 18:09 przez frd

Witam.
Czy ktoś z forumowiczów podzieliłby się swoim doświadczeniem w sprawie wyboru rozmiaru koszulki dostępnej w oficjalnym sklepie MUFC?
Chodzi mi konkretnie o podpowiedzieć "What is my size?" Przy moich parametrach (182cm/72kg/fiterfect) dobiera rozmiar S co wydaje się dziwne...
Nie chciałbym wtopić z wyborem rozmiaru. Z góry dziękuję za pomoc.
fetraini20

Dodano: 26.01.2019, 22:49
Jeśli chodzi Ci o repliki koszulek MU to przy moich parametrach 188cm/102kg optymalne rozmiary to L/XL, ale jako że preferuję luźniejsze koszulki to zazwyczaj kupuję w XL. Niedawno skusiłem się na wyjazdową z 16/17 w L, bo większego rozmiaru już nie było, jest wyraźnie mniejsza, ale tragedii nie ma. Ja zamawiam na Adidas.pl, jednak nie sądzę, by miało to jakieś znaczenie, na obu tych stronach to oryginalne repliki w końcu strona klubu i strona producenta to najbardziej wiarygodne źródła z możliwych. Ekspertem w tej materii nie jestem, ale nie wiem skąd im się wzięło to S. Przy twoich parametrach to raczej minimum M, ale ja na Twoim miejscu zdecydowałbym się na L.
frd
Dodano: 27.01.2019, 11:18
Dzięki za spostrzeżenia
Mnie konkretnie chodzi o koszulkę polo retro:
http://store.manutd.com/stores/manutd/en/product/manchester-united-retro-sports-textured-polo-shirt---navy-red-white---mens/241257?categories=fashion,collections,90s-sportswear
luisremos
Dodano: 27.01.2019, 21:03
183/80 Kupowałem meczówkę w MEGASTORE i dla mnie optymalna była M-ka, więc cóż

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » We Are United » United Direct - oficjalny sklep Man Utd - rozmiary

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania