Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Propozycja-powiadomi enia o odpowiedziach.

Advm

Dodano: 03.01.2019, 15:26
Cześć Diabły 😈!

Wpadłem na pewien pomysł. Myślę, że dla osoby co siedzi w kodzie strony nie będzie problemem realizacja tego. Dodać informację w postaci powiadomienia na maila, bądź ikonki obok avataru(cos na wzor tej z Messengera, czy innych gmaili), gdy ktoś udzieli się w rozpoczętym przez Nas komentarzu pod postem.
Po co?
Często miałem taką sytuację: odpowiedziałem komuś w komentarzu pod jakimś mniej ważnym newsem, gdzie ludzie przeważnie czytają tylko nagłówki, a reszta wejdzie raz, skomentuje co ma skomentować i wyjdzie. Dyskusja toczy się kilka minut a potem już cisza. Gdy ktoś włączy się do dyskusji, np. po godzinie to mamy nikłe szanse, że ktoś mu odpowie.
Podobnie wygląda sytuacja pod najczęściej odwiedzanym newsem. Napisze się coś fajnego, a potem komentarz leci 100 pozycji w dół. I znowu cisza. Nie każdy sprawdza swoje ostatnie posty co 15 minut przez 5 dni, a tak to by dostał powiadomienie i dyskutował tak długo, jak trzeba.
GiGss98

Dodano: 03.01.2019, 21:20
Dużo lepsze byłoby to niż szukanie tych starych wiadomości żeby zobaczyć czy ktoś odpisał
kckMU

Dodano: 04.01.2019, 12:59
Jeszcze dorzucić widoczność lajków i jesteśmy w domu
DailySmoker
Dodano: 05.01.2019, 11:46
Pomysl dobry, ale... trole nas zywcem wpier... xd
Advm

Dodano: 05.01.2019, 12:13
Chodzi Ci o to, ze zaspamia Cie powiadomieniami?
To dodac opcje "Przestan obserwowac". Klikasz i nie dostajesz powiadomien.
Nie wiem ile mozna zrobic na tej stronie, az dziwne, ze nikt na to wczesniej nie wpadl.

@matheo liczymy na Ciebie
DailySmoker
Dodano: 05.01.2019, 12:51
Oo i to by byla opcja idealna
Arjen
Dodano: 07.01.2019, 05:56
Post zedytowany dnia 07.01.2019 05:56 przez Arjen

Fajny pomysł. Przydałoby się jeszcze powiadomienie na górze strony, ile newsów doszło od ostatniej wizyty (Piszę tutaj, żeby nie otwierać kolejnego tematu).
ax1d

Dodano: Dzisiaj, 14:56
Mnie się marzy opcja ignorowania konkretnych trolli, włącznie z PW...

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Uwagi, sugestie, ogłoszenia » Propozycja-powiadomi enia o odpowiedziach.

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania