Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Powrót Depay'a na OT?

Kolacz00
Dodano: 11.11.2018, 20:59
Jeśli udałoby się sprzedać Sancheza do PSG to odkupienie Memphisa z Lyon'u, jako wzmocnienie na prawe skrzydło, byłoby przy jego obecnej formie bardzo obiecującym transferem. To co robi we Francji i w reprezentacji wygląda naprawdę super, a doczytałem, że w umowie sprzedaży Man utd ma zapis o odkupieniu zawodnika.

Wtedy Martial na LW, Lukaku/Rashford ST, Depay na RW i ofensywnie byłoby ok, bo pchanie maty czy lingarda na skrzydłowych jakoś mi nie leży.
Devil156PL

Dodano: 12.11.2018, 12:55
Według mnie granie lewoskrzydłowym na prawym skrzydle , nie jest dobrym pomysłem . Po za tym Depay , już grał u nas i nic nie pokazał , a teraz ma dobry okres w lidze francuskiej ( ogórkowej ) i od razu duża część kibiców MU ,chce go z powrotem . Z Depaya jest taki sam PS jak z Martiala ,czy Rashforda . Jak dla mnie transfer bez sensu , bo z Depaya na PS , byłby taki sam pożytek jak z Maty czy Lingarda .My potrzebujemy piłkarza ,który głównie gra na prawym skrzydle i potrafi grać na nim .
mycka86
Dodano: 12.11.2018, 16:35
Taki z niego prawoskrzydłowy jak z Martiala czy Rashforda. Fajnie, że strzela we Francji. Wcześniej też strzelał w Holandii, ale nie poradził sobie z presją gry w takim klubie jak MU, wątpię żeby coś się w tej kwestii zmieniło. U nas grał jakby był sparaliżowany, może dorósł mentalnie, ciężko to ocenić. Chyba nie ma sensu wchodzić drugi raz to tej samej rzeki.
jassaj

Dodano: 12.11.2018, 22:35
Wiecie, może raz się Depay spalił, ale De Bruyne też nie dał rady w Chelsea tak jak Salah a potem zmienili kluby, dorośli, wrócili na Wyspy i dają radę. Co prawda nie do byłego klubu, ale United dzisiaj też jest zupełnie innym klubem tylko z tą samą nazwą, wiele się zmieniło, trener, zawodnicy itp.
Mimo wszystko zgadzam się jednak, że liga francuska nie daję gwarancji jakości i nadal nie wiemy, jak by to było w silniejszej lidze, raz już był królem Holandii a potem nic. Pozatym nie wiem jak gra tam w Lyonie, ale jeżeli nadal bliżej mu do LS niż PS to kupowanie i wrzucanie nie na pozycję nie ma sensu. Kolejny eksperyment obarczony dużym ryzykiem nie jest nam potrzebny
MR09KARO

Dodano: 13.11.2018, 16:49
Ja wam powiem, że nie ma co porównywać też ligi Holenderskiej i Francuskiej. W Holenderskiej co roku jest jakaś ofensywna gwiazda, bo tam strzela się bardzo dużo. Depay grał wtedy bardzo dobrze, ale dużo gorzej niż teraz w Lyonie - serio. Poza tym, był bardzo młody i sobie nie poradził, a teraz według mnie jest innym piłkarzem. Gra tez często jako N a my nie mamy zmiennika dla Lukaku, kwota odkupu Memphisa to jakies +/- 30 mln więc moim zdaniem nie ma co się zastanawiać tym bardziej, że chłop dalej ma 24 lata i wrzuca zdjęcia w koszulce United co też jest fajną sprawą
tracer11
Dodano: 14.11.2018, 08:21
Jak mozna chcieć z powrotem tego kolesia tylko dlatego, że jakoś mu się wiedzie w lidze przepełnionej ogórami?
Co z wami nie tak?
michson7
Dodano: 14.11.2018, 17:47
Ostatni mecz 2 bramki +dwie asysty, no nie wiem czy to taki zły pomysł. Osobiście lubię gościa, nigdy nie powiedział nic złego o utd. Przy obecnej formie chyba każdy by się przydał.
P5YcHoOo
Dodano: 23.11.2018, 09:14
No nie brzmi to źle, chociaż jest dosyć ryzykowne. Pytanie, czy nie byłoby opcji wypożyczyć go na sezon, przetestować czy dorósł mentalnie i wtedy decydować o zakupie. Chociaż na lewym skrzydle wolałbym widywać Martiala niż Depaya, a napastników mamy dwóch. Pozostaje kwestia prawego skrzydła, którego po prostu nie mamy... Może chłopak by sobie poradził na tej pozycji .
Buba
Dodano: 08.12.2018, 13:26
Poziom Lique 1 a PL to przepaść,wiedzie mu się dobrze we Francji ale nie jest powiedziane,że po transferze powrotnym grałby tak jak trzeba zresztą to kolejny lewoskrzydłowy a tych mamy dostatek.Potrzebny jest PS bo od czasów Naniego mamy braki na tej pozycji i ratowanie się półśrodkami jak Valencia,Lingard czy onegdaj Kagawa i Zaha nie przynosiło oczekiwanych rezultatów tak jak teraz upychany jest tam na siłę Mata czy Rashford,którzy się tam kompletnie nie nadają.Przegapiliśmy okazję na Shaqiriego,Lozano też byłby ciekawą opcją,nie mówię o Willianie bo na zaciągu z Chelsea wychodzimy przeciętnie

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Nasza kadra » Powrót Depay'a na OT?

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania