Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Bilety Membership

chodnik

Dodano: 08.10.2018, 21:03
Cześć.
Mam pytanie do użytkowników posiadających Membership. Czy moglibyście sprawdzić dostępność biletów na mecze:
19.01.2019 vs Brighton
02.03.2019 vs Southampton
Przymierzam się do założenia Membership'a żeby wybrać się na mecz ale wolałbym mieć pewność, czy bilety są dostępne.

Z góry dziękuję za pomoc.
qbek1973
Dodano: 08.10.2018, 21:51
Aktualnie bilety na te mecze nie są dostępne. Ale po pierwsze: to się jeszcze zmieni. Po drugie: zakup membera to nie to samo co zakup Bentleya-nie trzeba się do tego przymierzać. Po trzecie: nawet jeśli pochodzisz z biednej rodziny i 32 funty to dla Ciebie majątek to zakupując go, wspierasz klub-i już się odróżniasz od 99% użytkowników tej strony, którzy nigdy nie byli i nie będą na Old Trafford a plują i ujadają na trenera i klub jakby co najmniej byli udziałowcami albo rodowitymi mieszkańcami Manchesteru.
chodnik

Dodano: 08.10.2018, 22:23
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Bez względu na stan mojego portfela, 300 zł (bo mam zamiar wybrać się z małżonką) to dość spora kwota za możliwość uważania, że "wspieram klub". United na pewno nie zbiednieje, jeżeli taki 'wierny' kibic nie wyda 62 funtów. Zwłaszcza, że od lat kupuję koszulki i bluzy z oficjalnego sklepu.
surysia
Dodano: 08.10.2018, 22:51
Cześć,
Chciałam aplikować o bilety na mecz Man Utd vs Man City ale wyskakuje mi taki komunikat:
If you are making an application for a home game, applications are accepted from Official Members only. Official Members can apply for one ticket per membership - to purchase Official Membership and apply for tickets please visit manutd.com/membership.

If you are making an application for a domestic away match, applications are accepted from qualifying Season Ticket holders, Executive Club Members and Official Members with access requirements.

If you are making an application for a European away match, applications are accepted from qualifying Season Ticket holders, Official Members, Executive Club Members and Official Members with access requirements.

If you need any assistance please call 0161 868 8000.

Przy czy nadmienię że zakupiłam membershipy i już do mnie dotarły. Czy trzeba je jakoś aktywować?
Pozdrawiam
matheo

Dodano: 09.10.2018, 08:58
Ten komunikat wyświetla się, kiedy chcesz aplikować na mecz City - United, czyli spotkanie wyjazdowe. Jeśli chcesz złożyć aplikację na derbowe spotkanie na Old Trafford, to możesz to zrobić tutaj: eticketing.co.uk/muticketsandmembership/details/event.aspx?itemref=9652

Na mecze wyjazdowe pierwszeństwo mają posiadacze karnetów.

Mecz na Old Trafford wstępnie jest zaplanowany na 16 marca, ale pewnie data ulegnie zmianie, bo terminarz na ten okres nie jest jeszcze potwierdzony.

One United nie trzeba aktywować, jest aktywny chwilę po zakupie.
chodnik

Dodano: 09.10.2018, 09:19
Kupował ktoś z Was może bilety przez tą stronkę:
http://www.livefootballtickets.com/english-premiership/manchester-united-tickets.html
Jeszcze jedno pytanie, jeżeli na poniższej stronie jest napisane, że bilety zostały wyprzedane nie mam co liczyć, że zakup przez oficjalną stronę się powiedzie?
http://www.eticketing.co.uk/muticketsandmembership/Events/Index
matheo

Dodano: 09.10.2018, 11:25
Jeśli przy meczu jest napis „Select MORE INFO to register for future releases”, to jest szansa na nabycie biletu w klubie. Najlepiej do nich zadzwonić i zgłosić zainteresowanie danym meczem. Powinni oddzwonić, kiedy coś się pojawi. Jeśli transza biletów będzie większa, to znajdą się w systemie rezerwacyjnym i będzie można kupić online.
chodnik

Dodano: 09.10.2018, 14:54
Czyli najlepiej dzwonić jak już będę miał założonego Membership'a, żeby w razie czego od razu kupić bilet?
qbek1973
Dodano: 09.10.2018, 18:06
Dzisiaj np. wskoczyły bilety na mecz z Crystal Palace. A skoro robisz zakupy w oficjalnym sklepie United to z memberem będziesz miał 10% zniżki. Za zwiedzanie stadionu zapłacisz o połowę mniej. Bierz membera i przestań się mazać.
FanPoznan29
Dodano: 09.10.2018, 20:14
Post zedytowany dnia 09.10.2018 20:15 przez FanPoznan29

Popieram przedmówcę. I jak już będziesz w Manchesterze to koniecznie ogarnij sobie zwiedzanie stadionu i klubowego muzeum. Byłem w niedzielę i powiem, że jest to coś niesamowitego dla kibica United, aż łza się w oku zakręciła. No i przewodnik Bob tak "pięknie" mówił o Liverpoolu...
surysia
Dodano: 10.10.2018, 07:56
Chce kupic bilet na mecz z Crystal Palace ale nie wiem co wybrać czy member czy ticket+membership? Nadmienie że posiadam membershipa
matheo

Dodano: 10.10.2018, 09:15
Wybierasz Adult (Member). Opcja 'Ticket+Membership' jest dla osób, które nie mają One United.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » We Are United » Bilety Membership

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania