Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Chestnut
Dodano: 05.09.2018, 19:06
"Ty za to dajesz pomysły w formie zaakceptowania przez admina" To był mój pomysł, a nie jego i niby w jaki sposób jest uproszczeniem TWOJEGO WIELKIEGO POMYSŁU.

Za przeproszeniem zakładasz wątek na forum. Dajesz swoje pomysły na zmiany i pytasz też innych użytkowników o opinie i pomysły. Ktoś kto Cię krytykuje od razu jest przez Ciebie wyzywany. Wyluzuj proszę Cię.
RedDevils4life

Dodano: 05.09.2018, 22:05
Zainteresuj się lepiej kto pierwszy kogo zaczepia. Jesteś na jego poziomie więc mogło mi się pomylić, nieważne. Kilku użytkowników dało ciekawe pomysły i było to mile widziane. Dyskusja to dyskusja i nie pisz czegoś nad wyraz skoro tak nie jest.

A już prostuje, na FB było źle z weryfikacją a tutaj jak administracja zobaczy nick: MourinhoGood to przyjmie z otwartymi ramionami? Proszę Cię.
Chestnut
Dodano: 06.09.2018, 10:39
"Zainteresuj się lepiej kto pierwszy kogo zaczepia."

Bardzo możliwe, że ja. Zależy jak to odebrałeś, ale to ty zacząłeś po mnie cisnąć, więc kto tu jest toksyczny?

"Jesteś na jego poziomie więc mogło mi się pomylić, nieważne."

Kiedy chcesz komuś pocisnąć, ale sprawiasz komuś komplement. Bardzo się cieszę, że jestem na jego poziomie, bo koleś jest ogarnięty.

"A już prostuje, na FB było źle z weryfikacją a tutaj jak administracja zobaczy nick: MourinhoGood to przyjmie z otwartymi ramionami? Proszę Cię."

Nie mam pojęcia czy mnie trollujesz, czy po prostu nie widzisz różnicy, ale odpowiem. Chodzi o to, że administrator może zatrzymać nowego użytkownika bo:
- może rejestrować się na tym samym e-mailu, bądź podobnym do poprzedniego
- może rejestrować się na podobny nickname
- może mieć to samo IP
RedDevils4life

Dodano: 06.09.2018, 17:24
Brak słów na tak zamknięte i zarozumiałe głowy jak Ty. Kończę z odwiedzaniem tego wątku, bo to nie ma sensu. Porozbija Ci wypowiedź na części i się uważa za króla interpretacji wypowiedzi, a nie powiedział nic sensownego. Żegnam, gnijcie sobie dalej na tej stronie w takim towarzystwie. Przynajmniej próbowałem.
Chestnut
Dodano: 06.09.2018, 18:06
"Brak słów na tak zamknięte i zarozumiałe głowy jak Ty."

To nie ja nieustępliwie upieram się, że moje pomysły są dobre.

"Kończę z odwiedzaniem tego wątku, bo to nie ma sensu. Porozbija Ci wypowiedź na części i się uważa za KRÓLA interpretacji wypowiedzi, a nie powiedział nic sensownego. Żegnam, gnijcie sobie dalej na tej stronie w takim towarzystwie. Przynajmniej próbowałem."

A Ty za przeproszeniem kim jesteś by nas o tym zawiadamiać? Ja wielki RedDevils4life strzelam focha i zaglądać tu już nie będę. Nobody care. Nie mówiąc o tym, że twój ostatni post to zwykły spam nie mający nic wspólnego z tematem rozmowy i Ty chcesz wprowadzać zmiany?
kawa213

Dodano: 06.09.2018, 20:59
Ludzie z tego co mi wiadomo to jest temat o zmianach a wy bez sensu za przeproszeniem pierdolicie bez sensu o tym jaki kto nie jest. Do cholery ludzie to po prostu wysłuchajcie swoich propozycji gdyż czytałem tylko pierwszą stronę i tą ostatnią ale już na pierwszej natrafiłem na kłótnię. Jeżeli jesteście dojrzałymi ludźmi, wysłuchajcie się. Jeżeli nie, to się ignorujcie ale wyjaśniajcie takie sprawy na skrzynce prywatnej która tutaj jest z tego co pamiętam
Extratime

Dodano: 07.09.2018, 15:56
Dokładnie. Zgadzam się z @kawa213. Zamiast sobie odpuścić, przenieść się na priv, czy zwyczajnie przestać siać tu ferment niemal w ogóle nie związany z tematem to wolicie tu się pojedynkować bez najmniejszego sensu. Odstraszacie normalnych ludzi, którzy może i by się wypowiedzieli, może rzucili jakiś kolejny ciekawy pomysł, ale widząc tą bezsensowną przepychankę po prostu sobie odejdą z wrażeniem, że temat nie jest jednak poważny.
Sideswipe

Dodano: 07.09.2018, 20:35
Nie ma to jak zrobić temat w celu podniesienia poziomu tej strony a później rozpętać dziecinną gównoburzę.
kawa213

Dodano: 07.09.2018, 20:58
Myślę że jeżeli skończyliśmy kłótnię obecną na tym temacie to możemy wrócić do meritum sprawy. Niestety zbytnio nie przychodzi mi nic do głowy co mogłoby zmienić sytuację ale może ktoś zasugeruje coś ciekawego
kckMU

Dodano: 07.09.2018, 21:37
Poczekałbym chociażby na matheo, żeby ten w swoim czasie nakreślił, co byłoby możliwe od strony technicznej.
Diabelred

Dodano: 08.09.2018, 02:34
Jezeli chodzi o zasady rejestracji, to ja bym zostawil to tak jak jest. Przez kilku trolli nie ma co przez to utrudniac rejestracji nowym, normalnym uzytkownikom. Natomiast jezeli chodzi o ostrzezenia to tak jak proponovalem juz kilka lat temu, gdzie system 5 ostrzezen moglyby zastapic bany czasowe w zaleznosci od wagi przewinienia. Na stronie Realu bardzo fajnie to funkcjonuje i jezeli na tym ich "notatniku" dalo sie cos takiego wprowadzic to teoretycznie i DP(ktory technologicznie jest poziom wyzej) powinno sie dac.
Blau
Dodano: 08.09.2018, 14:00
Założyć wątek o polepszeniu jakości strony, a później wdać się w dziecinną kłótnię ... tego jeszcze nie było.

Myślę, że czasowe bany są fajną opcją, ale mogą niewiele zdziałać, bo u nas prawdziwą plagą są multikonta. Samych trolli jest garstka, ale każdy z nich ma przynajmniej jedno multikonto, więc w przypadku czasowego bana na jednym koncie wjedzie po prostu na inne.

Dalej uważam, że pomysł z wyświetlaniem, kto zaplusował dany komentarz jest najlepszym sposobem na skuteczne wyłapanie multikont co pomoże w banowaniu delikwentów.

My jako społeczność też możemy dużo zrobić nawet bez wprowadzania zmian - wystarczy zgłaszać komentarze trolli i starać się nie odpowiadać na ich zaczepki. Wiem, że to czasami jest ciężkie, ale przy braku jakiegokolwiek odzewu w końcu sobie odpuszczą.
Domestos
Dodano: 09.09.2018, 19:30
Nie wiem czy był taki pomysł, ale uważam, że warto dać możliwość komentowania od iluś tam znaków. Większość pisze jakieś pierdoły typu mou out i tak dalej w ogóle tego nie uzasadniając. Natomiast do komentowania meczy można użyc forum, gdzie ludzie wylewaliby swoje emocje, bo widzę że nawet mecze city czy chelsea zaczynają komentować.
Chestnut
Dodano: 11.09.2018, 10:32
Tylko to też trzeba zrobić dobrze żeby nie było "mou out aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa".
tracer11
Dodano: 08.10.2018, 08:34
Jeżeli to Matheo dający seriami ostrzeżenia za nico miałby być kapitanem to ta strona znika po jakimś czasie z powodu braku userów [ czyt. kliknięć - odwiedzin ]
Jeżeli już to Aruna.
rizx
Dodano: 14.10.2018, 15:25
Jak dla mnie, limit słów nic nie da. Większość komentarzy "trollujących" to dłuższe wypowiedzi, a komentarze w stylu "Runej jest gupi" to może 2-3%
Buba
Dodano: 08.12.2018, 13:46
Pomysł z opłatą jest dobry,każdy przeboleje te 3,50 poza tym każdorazowa kwota przyczyni się do rozwoju strony,weryfikacja przez fb została odrzucona jednak pozwolę sobie na komentarz w tej kwestii-nie zatrzymałoby to wysypu trolli gdyż założenie fikcyjnych kont nie jest żadnym problemem i powodowałoby to jeszcze większy chaos ponadto nie każdy posiada fb(sam mam już go powoli dosyć za wszechobecną cenzurę i szczurów,którzy wszystko zgłaszają byleby się doczepić).Pasowałoby zmienić system ostrzeżeń-z tego co się orientuje to w chwili obecnej maksymalna liczba to 5 po czym dajecie bana,proponowałbym zmniejszenie liczby do 3 aby każdy się bardziej pilnował,ban tymczasowy na 24 h też byłby niezły aby sprowadzić jegomościa na ziemię

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Uwagi, sugestie, ogłoszenia » Zmiany odnośnie rejestracji kont.

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania