Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
 1  2 > >>

Wyjazd na mecz Manchester United vs Juventus 23/10/18

Mako

Dodano: 31.08.2018, 08:25
Temat zedytowany dnia 31.08.2018 08:26 przez Mako

Witam Diabełki!

Chciałbym rozplanować wyjazd na mecz w Champions League - jak w temacie.
Łącznie +- 4 osoby (dorosłe) - znajomi z pracy.

-Bilety lotnicze -spoko (Modlin - Manchester)
-nocleg - spoko
-Bilety na mecz - tu mam zagwozdkę:

Czy na mecz z Lidze Mistrzów też potrzebuję One United? (jednorazowy wypad - każdy z nas pierwszy raz)

Czy ktoś z was śmigał już na taki wypad?
Gdzie najlepiej zakupić bilety? (by w ogóle je dostać)
Czy ktoś jest jeszcze chętny ?

Z góry dzięki!
matheo

Dodano: 31.08.2018, 09:43
Na Ligę Mistrzów też musisz mieć One United. Być może bilety na mecz z Young Boys trafią do zwykłej sprzedaży, ale na razie oficjalny komunikat jest taki, że na wszystkie mecze zostanie przeprowadzony ballot.

Due to high demand, tickets are currently sold out for our three home fixtures. However, a significant number of tickets will be released for each game in the coming weeks and balloted for Official Members who have applied. Applications are open now, exclusively to Official Members.

Także, jeśli interesuje Cię konkretny mecz, to składaj aplikację o bilety. Jeśli biletów nie dostaniesz poprzez losowanie, to później pozostaje dzwonienie do klubu i pytanie o zwroty na tydzień przed meczem.

Jeśli chodzi o pytanie, gdzie kupować bilety, to odpowiedź jest prosta - w klubie. Wtedy masz pewność, że bilet jest oryginalny i wejdziesz na Old Trafford. Z pośrednikami różnie bywa. Można się czasami naciąć.
Mako

Dodano: 31.08.2018, 11:50
Dzięuję za odpowiedź.

Czyli i tak potrzebny jest One United. Spróbuję z losowaniem a nóż się uda.
luisremos
Dodano: 01.09.2018, 22:15
Z ciekawości, który mecz Cię interesuje?
stasiu669

Dodano: 03.09.2018, 20:38
Pozwólcie, że jeszcze ja zapytam. Chciałbym pojechać na mecz z Young Boys razem z narzeczoną. Czy mogę kupić dwa bilety na jeden Membership, czy potrzebujemy dwa?
FanPoznan29
Dodano: 03.09.2018, 20:51
Każdy musi mieć swój One United. 1 karta = 1 bilet na mecz.
jarochos
Dodano: 06.09.2018, 13:45
Hej. Kiedy będzie losowanie biletów na mecz manu juve. I gdzie można znaleźć ta informacje? Czy gdybym kupił one membera i nie wylosowal biletu mogę reklamować membera i ubiegać się o zwrot? Oraz jak zrobić aby kupując 2xmember usiąść obok siebie. Pozdrawiam
FanPoznan29
Dodano: 06.09.2018, 16:45
Raczej wątpliwe, czy jest możliwość zwrotu membership. Poza tym jego zakup nie ma nic wspólnego z przydziałem miejsc na stadionie. Mi cudem udało się trafić 3 miejsca obok siebie na mecz z Newcastle, sądzę że na Juve będzie o niebo trudniej
matheo

Dodano: 06.09.2018, 17:52
@jarochos, nie ma czegoś takiego jak zwrot One United, bo nie wylosowałeś biletu. Jeśli chcesz mieć miejsca obok siebie, to w ustawieniach konta wiążesz dwa aktywne membershipy i składasz aplikację o 2 wejściówki na mecz z Juventusem. Jeśli zostaniesz wybrany, to będziesz miał 2 bilety obok siebie.

Aplikacje na mecz z Juve możesz składać do piątku 5 października do godziny 8:00. Wyniki ballotu będą prawdopodobnie 5 października w drugiej połowie dnia lub w sobotę.
moniaaa
Dodano: 24.09.2018, 11:02
Witam,
Mam bardzo dużo pytań. Bardzo proszę was o pomoc ponieważ jestem kobietą,która nie ma zielonego pojęcia jak się obracać w towarzystwie piłkarskim. Chce kupić mężowi i sobie bilet na mecz z juventusem. Na razie kupiłam sobie tylko członkostwo i nie wiem co dalej. Chce kupić drugie dla męża ale nie wiem jak mam to zrobić żeby konta później powiązać razem, żebyśmy mogli aplikować o bilety obok siebie? A następny krok jak kopić bilet? Czy musze czekac aż przyjdzie karta do domu czy moge juz starac sie o bilet? A gdyby nie doszla karta do meczu czy wejsde na stadion? Proszę pomóżcie bo mąż oczywiście nie wie o tym.
matheo

Dodano: 24.09.2018, 12:08
Jeśli chcesz złożyć aplikację o bilety na mecz z Juve, to musisz się pospieszyć, bo klub wysyłał niedawno maile, że wyniki ballotu będą 25 września, czyli już jutro.

Kup dla męża One United, a następnie za pośrednictwem swojego konta powiąż je na eticketing.co.uk/muticketsandmembership/myaccount/mynetwork.aspx

Wtedy będziesz mogła złożyć aplikację na mecz z Juventusem. Nie jest to równoznaczne z dostaniem biletu, bo chętnych może być więcej. Wtedy jest przeprowadzone losowanie. Jeśli się nie uda, to musisz dzwonić do klubu i dopytywać o zwroty biletów, czy są jakieś dostępne.

Nie musisz czekać aż One United przyjdzie do domu. Można od razu składać aplikację czy kupować bilety. Jeśli karta nie dojdzie do domu do czasu meczu, to przed spotkaniem idziesz z wydrukowanym potwierdzeniem kupienia biletu do Ticket & Membership Office przy Old Trafford i tam wydrukują Ci papierowe wejściówki na mecz.
moniaaa
Dodano: 24.09.2018, 14:47
Dziękuję. Zrobiłam tak jak piszesz, teraz tylko pozostaje czekać mam nadzieje, że się uda,
SimplyJack
Dodano: 28.09.2018, 18:38
Witam, ja też mam krótkie lecz ważne pytanie. Udało mi się dostać trzy bilety na mecz z Newcastle i Valencie. Jednak w chwili obecnej mam problem, bo kuzyn nie da rady pojechać, więc stąd pytanie, czy jakbym wziął kogoś innego na jego miejsce to czy może wejść na jego membership? Czy jest to sprawdzane przy wejściu, czy raczej nie? Byłem rok temu na meczu, ale pierwszy raz i za nic w świecie nie mogę sobie przypomnieć jak to tam wyglądało z tą kartą. Pewnie z emocji. Pomoże ktoś? Z góry dzięki
matheo

Dodano: 29.09.2018, 23:21
W większości przypadków nie jest to sprawdzane, ale klub w ubiegłym sezonie rozsyłał maila, że będą wyrywkowe kontrole w kwestii zgodności danych na One United. Ile tych kontroli jest? Pewnie niewiele i w 99% wejdziesz na stadion. W ostateczności zawsze można podejść do Ticket & Membership Service przed meczem i powiedzieć jaka jest sytuacja. Wtedy pewnie druga osoba musiałaby kupić One United na siebie, a oni przebookowaliby bilet.
Erazm

Dodano: 30.09.2018, 11:38
Post zedytowany dnia 30.09.2018 11:39 przez Erazm

I pomyśleć, że tyle zachodu o to, by padakę oglądać.
SimplyJack
Dodano: 02.10.2018, 18:58
Dzięki matheo, w razie czego dokupiliśmy członkostwo, żeby czasem 20 funtów nie popsuło wyjazdu i jestem już pod stadionem! (y)
matheo

Dodano: 02.10.2018, 19:01
Oby był dobry mecz!
3cytryny
Dodano: 16.10.2018, 15:41
Hej,

Mam 3 bilety na ten mecz - kolega złamał rękę, najprawdopodobniej nie poleci na mecz - będzie miał operacje ponownego składania.

Chciałbym przekazać/sprzedać bilet komuś innemu - czy na kołowrotku sprawdzają pesele? Ewentualnie jak mogę zmienić dane na bilecie w zgodzie z klubem - czasu bardzo mało, a szkoda żeby przepadło.

W Manchesterze będę dopiero we wtorek (w dniu meczu).
matheo

Dodano: 16.10.2018, 17:11
Najszybciej będzie, jak zadzwonisz do Ticket & Membership Service i dokonasz zmian telefonicznie - +44 161 868 8000.
3cytryny
Dodano: 19.10.2018, 10:43
Kolega jednak ostatecznie się połamał i nie leci.

może ktoś jest zainteresowany biletem - 1 sztuka - bilet w najlepszej kategorii
chodnik

Dodano: 02.11.2018, 15:56
Pozostając w temacie wyjazdu. Orientuje się ktoś z Was czy w pobliżu OT znajduje się przechowalnia bagażu?

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
 1  2 > >>

Forum » We Are United » Wyjazd na mecz Manchester United vs Juventus 23/10/18

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania