Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Wyjazd na mecz Manchester United vs Juventus 23/10/18

Mako

Dodano: 31.08.2018, 08:25
Temat zedytowany dnia 31.08.2018 08:26 przez Mako

Witam Diabełki!

Chciałbym rozplanować wyjazd na mecz w Champions League - jak w temacie.
Łącznie +- 4 osoby (dorosłe) - znajomi z pracy.

-Bilety lotnicze -spoko (Modlin - Manchester)
-nocleg - spoko
-Bilety na mecz - tu mam zagwozdkę:

Czy na mecz z Lidze Mistrzów też potrzebuję One United? (jednorazowy wypad - każdy z nas pierwszy raz)

Czy ktoś z was śmigał już na taki wypad?
Gdzie najlepiej zakupić bilety? (by w ogóle je dostać)
Czy ktoś jest jeszcze chętny ?

Z góry dzięki!
matheo

Dodano: 31.08.2018, 09:43
Na Ligę Mistrzów też musisz mieć One United. Być może bilety na mecz z Young Boys trafią do zwykłej sprzedaży, ale na razie oficjalny komunikat jest taki, że na wszystkie mecze zostanie przeprowadzony ballot.

Due to high demand, tickets are currently sold out for our three home fixtures. However, a significant number of tickets will be released for each game in the coming weeks and balloted for Official Members who have applied. Applications are open now, exclusively to Official Members.

Także, jeśli interesuje Cię konkretny mecz, to składaj aplikację o bilety. Jeśli biletów nie dostaniesz poprzez losowanie, to później pozostaje dzwonienie do klubu i pytanie o zwroty na tydzień przed meczem.

Jeśli chodzi o pytanie, gdzie kupować bilety, to odpowiedź jest prosta - w klubie. Wtedy masz pewność, że bilet jest oryginalny i wejdziesz na Old Trafford. Z pośrednikami różnie bywa. Można się czasami naciąć.
Mako

Dodano: 31.08.2018, 11:50
Dzięuję za odpowiedź.

Czyli i tak potrzebny jest One United. Spróbuję z losowaniem a nóż się uda.
luisremos
Dodano: 01.09.2018, 22:15
Z ciekawości, który mecz Cię interesuje?
stasiu669

Dodano: 03.09.2018, 20:38
Pozwólcie, że jeszcze ja zapytam. Chciałbym pojechać na mecz z Young Boys razem z narzeczoną. Czy mogę kupić dwa bilety na jeden Membership, czy potrzebujemy dwa?
FanPoznan29
Dodano: 03.09.2018, 20:51
Każdy musi mieć swój One United. 1 karta = 1 bilet na mecz.
jarochos
Dodano: 06.09.2018, 13:45
Hej. Kiedy będzie losowanie biletów na mecz manu juve. I gdzie można znaleźć ta informacje? Czy gdybym kupił one membera i nie wylosowal biletu mogę reklamować membera i ubiegać się o zwrot? Oraz jak zrobić aby kupując 2xmember usiąść obok siebie. Pozdrawiam
FanPoznan29
Dodano: 06.09.2018, 16:45
Raczej wątpliwe, czy jest możliwość zwrotu membership. Poza tym jego zakup nie ma nic wspólnego z przydziałem miejsc na stadionie. Mi cudem udało się trafić 3 miejsca obok siebie na mecz z Newcastle, sądzę że na Juve będzie o niebo trudniej
matheo

Dodano: 06.09.2018, 17:52
@jarochos, nie ma czegoś takiego jak zwrot One United, bo nie wylosowałeś biletu. Jeśli chcesz mieć miejsca obok siebie, to w ustawieniach konta wiążesz dwa aktywne membershipy i składasz aplikację o 2 wejściówki na mecz z Juventusem. Jeśli zostaniesz wybrany, to będziesz miał 2 bilety obok siebie.

Aplikacje na mecz z Juve możesz składać do piątku 5 października do godziny 8:00. Wyniki ballotu będą prawdopodobnie 5 października w drugiej połowie dnia lub w sobotę.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » We Are United » Wyjazd na mecz Manchester United vs Juventus 23/10/18

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania