Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
  << < 1  2  3 

M83M
Dodano: 09.10.2018, 08:37
Przyzwoicie, ale nie rewelacyjnie u mnie - 486 punktów.

W minionej kolejce dwie kosztowne pomyłki w doborze składu:
sprzedany Auba i Wilson na ławce.
69eyes
Dodano: 10.10.2018, 12:39
28k OR, nie najgorzej ale mogło być lepiej. Dałem się nabrać w pewnym momencie na Lukaku, nawet nieźle zaczął coś tam strzelał mimo słabej gry drużyny, ostatnie 3 kolejki to 3 blanki i naprawdę słaba gra i już go niemam , Laca in, szkoda, że nie parę kolejek wcześniej. No i od 5 kolejki gram bez Salaha co narazie popłaca i w ostatniej kolejce nie dałem się wrolować w Kane'a jak masa ludzi z czego jestem zadowolony.
Luke88

Dodano: 10.10.2018, 18:12
449 pkt i to chyba beznadziejny wynik. Mój drugi sezon i nie przypominam sobie, żebym miał 5 kolejek poniżej 50 pkt a w tym już wyrobiłem ten wynik. I w sumie sporo transferów robię. Na Salaha się nie nabrałem, szkoda pieniędzy.
bani
Dodano: 11.10.2018, 12:28
to mój pierwszy sezon - 473 points, co kolejke transfer, żadnych hitów, skład kompletny, daje rade

w zakładzie z moim dobrym kumplem o official kit of 2019/2020 naszego klubu prowadze różnicą 93 punktów, sezon bardzo długi, ale wierze w zwycięstwo

5 slot na pomocy - Knockaert czy Kenedy?

powodzenia panowie
M83M
Dodano: 13.10.2018, 22:22
Obaj mają zacny terminarz, ale Kennedy jest piłkarskim debilem, także Knock.
gaworek353

Dodano: 15.10.2018, 17:33
U mnie najlepiej jak kiedykolwiek było, 1800 overall, 29 w Polsce - w sumie 577 punktów.
Miałem zrobić transfer po reprach, ale wszystko zmieniło zawieszenie Holebasa i teraz zastanawiam się nad hitem Jorginho -> Schurrle, a w następnej kolejce Moura -> De Bruyne
degim

Dodano: 09.11.2018, 14:52
Temat jak zwykle o tej porze roku jest już (chyba) martwy, ale po bujaniu się w okolicach 400-650k OR mogę w końcu napisać, że coś mi się udało.

STERLING NA C. DUŻA ZIELONA STRZAŁKA.

672 punkty przed GW12, dzika karta właśnie poszła w ruch, bo nie miałem nikogo z Liverpoolu na FUL poza Robertsonem. Wcześniej zawsze używałem WC w złości, po słabej kolejce, co zwykle kończyło się tym, że w następnym GW mój skład miał mniej punktów, niż gdybym zostawił ten wcześniejszy. Czas wyciągnąć odpowiednie wnioski.

Po tylu kolejkach można już porównać rozważania przedsezonowe i trafność początkowych wyborów.
* Ederson jako bramkarz na cały sezon. Nie trzeba wyjaśniać.
* w obronie Robertson (magnes na bapsy) i Mendy (jego akurat już nie mam, bo przeniosłem więcej kasy w pomoc, ale cieszę się, że od początku punktował równo)
* Mane/Salah/Aguero - to były pewniaki, więc zaskoczenia nie ma.
* Jimenez - moja czujka, która ma teraz więcej punktów niż Morata, Vardy, Lukaku czy Firmino

*Coleman, Sokratis, Cairney - przestrzelone wybory też niestety miały miejsce. Na szczęście, jest więcej graczy na plus niż na minus.
gaworek353

Dodano: 01.12.2018, 21:26
I jak teraz pozycja? U mnie od GW9 równia pochyła w dół, spadek z 1,8k na 21k. Głównie przez Hazarda i Vardyego. Teraz dwa FT przed środową kolejka i gramy Spurs.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
  << < 1  2  3 

Forum » Fantasy Premier League » FPL 2018/2019

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania