Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

bani
Dodano: 09.08.2018, 11:48
Chyba postawie na Harta, może on zachować sporo czystych kont.
Bernardo Silva nie będzie grał zawsze, na prawą stronę jest również Mahrez, Sterling. Stąd też bardziej celuje w Davida Silve, który jest podstawowym wyborem Pepa.
Taaak, na ławce byłby bramkarz (4,5), 2 obronców (9-10), De Bruyne (10), Lukaku (11).

Chce również zrobić tak by w połowie września wykupić Kane.
degim

Dodano: 10.08.2018, 09:04
David Silva BYŁ podstawowym wyborem Pepa w ostatnim sezonie - z resztą, już sugerował na konfach, że trzeba dawać szanse gry następcom Hiszpana (Gundo/B. Silva*/Foden). Uważam, że nie powinieneś trzymać na ławce drogich graczy, którzy nie zagrają w pierwszym meczu. Masa graczy kupiła ich nie biorąc pod uwagę przedłużonych urlopów. Jak zobaczą, że w pierwszym meczu nie zagrali - zaczną ich szybko sprzedawać. Odbije się na spadku cen, a więc i na Twojej wartości zespołu.

*Bernardo grał w meczu o Tarczę Wspólnoty na środku, więc możliwe, że tam będzie częściej wystawiany właśnie ze względu na dobrze obsadzone prawe skrzydło w City.
kari17
Dodano: 10.08.2018, 15:51
Założenia były różne wcześniej, ale jak dziś odpaliłem FPL to po prostu człowiek sam już nie wie kogo brać, kogo nie, tragedia jakaś, w jednej chwili cała koncepcja poszła w cholerę. Ułożyłem coś przedziwnego i pewnie skończy się to słabo, jednak jakoś trzeba te klocki w końcu poukładać, żyjąc marzeniem o wygraniu choć jednej kolejki w sezonie. Szkoda, że najbliższe dni te marzenia jak co roku zniszczą. Powodzenia wszystkim, FPL jest normalnie złeeee..
M83M
Dodano: 10.08.2018, 20:50
kari17 napisał: Powodzenia wszystkim, FPL jest normalnie złeeee..

So true...
gaworek353

Dodano: 12.08.2018, 21:02
Mane na kapitanie, miałem przeczucie

82 punkty, ale pierwsze kolejki zawsze takie są. Żałuję jedynie, że nie wystawiłem Vardy'ego.
M83M
Dodano: 12.08.2018, 21:06
Ładnie.

U mnie 80 pkt + 26 na ławce (Rich + WB...)
A do końca rozważałem czy wziąć ... bench boost.
gaworek353

Dodano: 13.08.2018, 01:23
U mnie Richarlison w drugim składzie ładnie zapunktował. Jorginho fajny wybór za 5.0
M83M
Dodano: 13.08.2018, 12:31
Ile składów? I dlaczego więcej niż jeden, jeżeli mogę zapytać?
bani
Dodano: 15.08.2018, 21:28
57 punktów po pierwszej kolejce! Dziękuję za rade z Bernardo Silvą za Davida Silvę - właśnie przeprowadziłem transfer.

Pytanie na następną kolejkę:
Przejść na czwórke obrońców i dorzucić Tarkowskiego z Burlney i posadzić Graya z Watfordu? Jak myślicie? Kto bardziej napunktuje? Po 1 kolejce to trójka napastników łącznie dała 6 punktów, a dwóch z trzech obrońców było w Dream Teamie.

Pozdrawiam i z fartem Panowie, bez podziałów!
degim

Dodano: 16.08.2018, 11:52
Mój wynik w GW1 to 83 pkt - chyba mój najlepszy początek sezonu. Przed rozpoczęciem pierwszego meczu zrobiłem jeszcze jedną ważną zmianę - logiczne jest, że Robertson w tej samej cenie co VVD da więcej punktów, bo cały czas biega gdzieś pod polem karnym przeciwnika. Opłaciło się, dzięki czemu mam łącznie 3 CSy, 3 asysty, 5 goli, duużo bonusów i AWB na ławce. Jestem tylko niezadowolony z faktu, że czerwona kartka Jagielki wymusiła zejście Siggiego - mam nadzieję, że wypali on w spotkaniu przeciwko So'ton, a w międzyczasie Fawelarz da całe 2 punkty :v
kari17
Dodano: 17.08.2018, 15:57
U mnie w GW 1 74 punkty, nie jest źle, wynik lepszy niż rok temu, jednak paru decyzji jak zawsze żałuję. Przede wszystkim tego, że nie wziąłem Robertsona kosztem van Dijka, po drugie, że jednak nie zdecydowałem się na Holebasa, który początkowo był w mojej drużynie, no i oczywiście opaski kapitana, którą dostał Kun, a skończył z 2 punktami. Ogólnie mój piekielny atak zawiódł, jednak mam nadzieję, że wkrótce zacznie punktować.
gaworek353

Dodano: 23.08.2018, 13:51
Bo lubię testować dwa składy. Jeden najlepszy z możliwych, drugi z nowych zawodników.

Druga kolejka 80 punktów, ale połowa z tego to Aguero na kapitanie. Obrona do zmiany niestety.
M83M
Dodano: 25.08.2018, 00:55
@gaworek,

w sensie - z "nowych" w lidze?

Zarówno dla podjaranych swoim dotychczasowym wynikiem, jak i załamanych fatalnym początkiem, mam to samo przypomnienie:
za nami 1/19 zabawy. Dopiero. Kupę czasu. Zarówno na poprawę, jak i na kompletne popsucie wszystkiego.

Osobiście żałuję, że jednak nie Kun na kapitanie w poprzedniej. Póki co 170 pkt.
Chłodna głowa, bo za chwilę można być daleko w tyle.
gaworek353

Dodano: 28.08.2018, 08:17
Tak, drugi skład mam z nowych w lidze, beniaminków i graczy United, bo z nimi to wieczna zagadka.

68 punktów w GW3, szkoda Aguero na kapitanie, ale Moura nadrobił (niestety).
bani
Dodano: 28.08.2018, 11:30
GW3 tylko 39 pkt. Błąd przy wyborze kapitana, do końca wahałem się czy Aguero czy Hazard i miałem zmienić na Hazarda, ale przez obowiązki nie zrobiłem tego w sobote rano. Kolejna strata to brak Tarkowskiego (5 pkt) w składzie, a obecność Schluppa (1pkt) i Shawa (1pkt). Na szczęście odskoczyłem o kolejne 2 pkt dla mojego kumpla, z którym założyłem się o koszulke ManUtd na sezon 19/20 (wszystko dzięki naszym zawodnikom - także śmiech przez łzy).
Pytanko - kogo polecacie na obrone? Mam bezużytecznego Bednarka i 3 mln w portfelu na obrone. Póki co w linii defensywy mam: Shaw, Tarkowski, Schlupp, Alexander Arnold i własnie Bednarek. Planuje również skorzystać z BenchBoosta mając 4 grających rezerwowych. Myślicie, że to dobry okres na 1szego chipsa?
Ewentualnie kolejną opcją jest wymiana napastników - Arnautović/Gray.
Pomoc spisuję się bardzo ładnie - zdobyty dodatkowy punkt przez wymiane Bernardo Silve na Mooya. Hazard ładnie wszedł do składu i liczę na niego w przyszłości.

miłego dnia!
gaworek353

Dodano: 28.08.2018, 19:16
Nie starczy ci na Alonso? Must have teraz
bani
Dodano: 29.08.2018, 10:06
Alonso jest strasznie okupowany, a ja jestem nonkomformistą dlatego postawiłem na van Aanholta ze względu na dobry terminarz Cr Palace.
gaworek353

Dodano: 01.09.2018, 13:20
Miałem całotygodniowy dylemat, ale zdecydowałem się na Tosuna, za Arnautovicia. Poza GW5, Everton ma lepszy terminarz na bramki.
brennt

Dodano: 05.09.2018, 12:33
ma ktoś może kody do ligi C+ NC+ i innych podobnych? nigdzie nie mogę znaleźć
gaworek353

Dodano: 04.10.2018, 18:07
Post zedytowany dnia 04.10.2018 18:07 przez gaworek353

Jak idzie Panowie? U mnie 114 miejsce w Polsce, 495 punktów :

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Fantasy Premier League » FPL 2018/2019

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania