Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

ONE UNITED dla kogoś?

Danka
Dodano: 15.06.2018, 12:23
Temat zedytowany dnia 15.06.2018 12:25 przez Danka

Hej Chce zrobić niespodziankę swojemu narzeczonemu i wykupić mu Official Membership wraz z paczką gadżetów. Dodatkowo chciałam kupić sobie tą tańszą wersje bez paczki, żebyśmy mogli jeszcze w tym roku pojechać razem na mecz. Czy mogę kupić dwa One United, w tym jeden, żeby był na mojego narzeczonego, a żeby paczka doszła do mojego domu? Czy wszystkie dane muszą się zgadzać i bez jego wiedzy nie uda mi się tego zrobić?
matheo

Dodano: 15.06.2018, 12:46
Cześć, możesz kupić dwa One United, oba mogą być na ten sam Twój adres. Natomiast i tak dla narzeczonego musisz utworzyć osobne konto na jego dane + podać inny adres e-mail niż Twój. Później będzie mógł zmienić ten adres w ustawieniach konta. Także przy rejestracji nie podawaj jego adresu, bo mu popsujesz niespodziankę

Czyli najpierw kup One United w wersji Lite dla siebie (będziesz musiała utworzyć konto). Później załóż konto na dane narzeczonego, ale z Twoim adresem i drugim Twoim e-mailem. Jak paczka przyjdzie, to narzeczony będzie mógł zmienić sobie dane w ustawieniach profilu na swoje dane.
Danka
Dodano: 15.06.2018, 12:57
Post zedytowany dnia 15.06.2018 12:59 przez Danka

Bardzo dziękuję za odpowiedź Teraz już wszystko jasne.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » We Are United » ONE UNITED dla kogoś?

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania