Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

SHOUTBOX 2

NexaT

Dodano: 20.05.2018, 20:45
Temat zedytowany dnia 20.05.2018 20:47 przez NexaT

Apeluje bardzo poważnie o przywrócenie shoutboxa, który został usunięty już kilka lat temu, sam nie pamiętam z jakiej przyczyny. Argumentuje to ciągłym spadkiem poziomu strony i użytkowników, bo pamiętam kto tutaj mniej więcej udzielał się kilka lat temu i jak wyglądały dyskusje - różnica jest straszna z niekorzyścią na obecną sytuacje.

Tak serio, może ktoś z moderacji albo administratorów przedstawić argument przeciw shoutboxowi? Przecież tam nawet nie trzeba tego moderować, niech się dzieciaki wyzywają, wylewają żale i wszystkie ścieki w tym shoutboxie, wtedy pod newsami będą tylko ciekawe komentarze, bo każdy się tam wyszaleje. Już nie wspominając o meczach, gdzie na bieżąco frustraci będą mogli pisać Mou OUT, a nie śmiecić newsa, gdzie takie ścieki trzeba cały czas usuwać.

Proszę o odpowiedź, bo szanuje ten serwis, ale trolliska które pojawiły się tutaj jakieś 2 lata temu? zostały do dzisiaj i kierują ten serwis w nieciekawą stronę jak rm.pl

I dlaczego nie banuje się użytkowników po IP tylko ciągle te trolle zakładają nowe konta? Jak np. ten fetraini czy inne osobniki jego pokroju.
Lecicie w odsłony i ilość użytkowników czy jakość? (pytanie do adminów)

temat założyłem, ponieważ w innym związanym z shoutboxem użytkownik został zlany kompletnie.
matheo

Dodano: 20.05.2018, 21:54
Dodanie shoutboxa nie jest rozwiązaniem na podwyższenie poziomu dyskusji w komentarzach, bo ten zależy od samych użytkowników. Kilka lat temu był shoutbox i również były negatywne komentarze. Różnica polegała na tym, że wcześniej było MoyesOut, LVGOut, a teraz jest MouOut. Shoutbox został usunięty, bo podczas meczów często doprowadzał do tego, że strona się wieszała.

Bany na IP także się zdarzają, ale jeśli użytkownik ma zmienny adres IP, to taki ban nie będzie skuteczny.
NexaT

Dodano: 21.05.2018, 15:30
Post zedytowany dnia 21.05.2018 15:31 przez NexaT

Nie chodzi o to czy są negatywne komentarze czy ich nie ma, chodzi o sam poziom. Przecież kiedyś (2 lata temu) nie było takich trolli jak teraz, dosłownie trolli. Mam tu na myśli właśnie Narratorów, fetrainich, siwaglowa i inni którzy się pod nich podklepują albo oni sami zakładają kolejne konta typu fetrainarrator, bo ostatnio widziałem coś takiego.
Nie jestem specem od stron internetowych, ale naprawdę nie ma możliwości zamontowania nawet małego shoutboxa gdzieś w rogu strony, jak to jest np. na stronach streamowych? Oczywiście do wyłączenia dla innych. Zawieszania się strony nie dałoby się wyeliminować przez blokady czasowe np.? Na przykład w trakcie meczu przy największej aktywności jeden komentarz na 5 sekund od danego użytkownika.
Myślę, że gdybyście chcieli to problem dałoby się rozwiązać, ale serwis na razie kręci się tylko na swojej popularności. Kiedyś to może minąć, a według mnie powinniście ciągle to rozwijać, np. artykuły o United są na samym dole strony, nikt nawet nie ma szansy tego przeczytać. Powinno się takie rzeczy rozwijać i promować, albo np. ciekawe artykuły od użytkowników publikować, ale do tego trzeba trochę ożywienia.

sorry, że tak trochę chaotycznie, ale już nie chce mi się edytować. ważny jest przekaz
kckMU

Dodano: 23.05.2018, 20:31
Post zedytowany dnia 23.05.2018 20:31 przez kckMU

matheo napisał: Shoutbox został usunięty, bo podczas meczów często doprowadzał do tego, że strona się wieszała.

W 2018 chyba coś byście na to poradzili

NexaT dobrze pisze, m.in. o jednym komentarzu na 5 sekund. Dorzucić jakąś cenzurę, kilku moderatorów (tylko sb, więc to nie wymagałoby nadzwyczajnej rekrutacji) i byłoby okej.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Uwagi, sugestie, ogłoszenia » SHOUTBOX 2

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania