Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Którego z rywali w PL szanujecie najbardziej?

kawa213

Dodano: 16.04.2018, 15:05
Tak jak w temacie. Którego z naszych rywali szanujecie? Odpowiedź oczywiście uzasadniona. Ja osobiście mam szacunek do West Hamu. Nie mam pojęcia czemu po prostu kiedyś ich oglądałem. Zapraszam do dyskusji
retibra

Dodano: 16.04.2018, 15:22
arsenal szanuje bo jest fajny. everton jest spoko. totenham tez
KanjoUnited
Dodano: 27.04.2018, 19:28
Kawa, mam podobnie, też west ham
RememberMe
Dodano: 01.05.2018, 23:47
Z TOP6 to Tottenham, Arsenal i Liverpool
NoLogo

Dodano: 02.05.2018, 03:53
Arsenal, potrafili ładnie grać, wielkie starcia na boisku i na ławce, Ferguson - Wenger, mimo wagi tych spotkań było w tym miejsce na szanowanie się i jakąś klasę, pomijając kilka epizodów. Zupełne przeciwieństwo Liverpoolu (oby kolejny raz nic nie wygrali). Plus, przyciągali sami zawodnicy - Henry, Pires, Bergkamp...
PolskiDiabel6
Dodano: 23.09.2018, 23:04
Arsenal - pierwszy mój mecz był z Arsenalem a ja miałem bilet na sektor Arsenalu ale duchem byłem z diabłami
tracer11
Dodano: 24.09.2018, 08:04
@kawa213
Każdy normalny kibic szanuje wszystkie zespoły, a zbióru kretynów 10-20 letnich na DP nie nazywałbym normalnymi kibicami.
Głupie pytanie w złym miejscu, choć nie miejsce akurat dobre
LearningtoFly
Dodano: 24.09.2018, 17:03
Szanuje się wszystkie, ale nie specjalnie przepadam za żadnym. Z niszowych klubów lubię Palace, Watford, Wolves i trochę West Ham
TuhajBej

Dodano: 24.09.2018, 22:50
Post zedytowany dnia 24.09.2018 22:50 przez TuhajBej

Tottenham - Fajnie zarządzany klub z kadrą o ogromnym potencjale i z trenerem wizjonerem który chyba już na stałe wprowadził ich do czołówki i w każdym sezonie notuje z nimi coraz większy progres. Pochettino zrobił z Tottenhamem fantastyczną robotę i z mocniejszego średniaka pokroju Evertonu, w końcu zaczął wykorzystywać drzemiący w nich potencjał.

Newcastle - Jakoś zawsze ich lubiłem, chyba głównie przez to że swego czasu mieli w składzie naprawdę wspaniałych graczy takich jak np Alan Shearer. Szkoda że w tym sezonie, raczej pewnie znowu powalczą o utrzymanie.

Southampton - Drużyna grająca z jajami za czasów Koemana który stworzył w sumie coś z niczego. Wypuścili dużo zawodników z potencjałem i gra na St Mary's Stadium sprawiała problemy wielu klubom z Topu. Niestety, obecnie skład raczej mają słaby, ale mocno liczę że uda im się utrzymać w lidze.

Lubię jeszcze Swansea i Aston Villę, ale oni teraz już w Championship. Poza tym, mam neutralny stosunek do Arsenalu czy Chelsea. Lubić może nie lubię, ale źle też im jakoś specjalnie nie życzę szczerze mówiąc. Wolałbym walkę o mistrza z Arsenalem i Chelsea niż obecnie z Liverpoolem czy z City.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Premier League » Którego z rywali w PL szanujecie najbardziej?

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania