Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
  << < 1  2  3 

agencjarw
Dodano: 01.08.2018, 13:29
Przedłużę temat transferów, Pogba+Lukaku, MU jest zakładnikiem ich charakterystyki, Lukaku środkowy osiłek a ile bramek zdobył głową więc czy po ziemi czy dośrodkowania jego wzrost wymusza dośrodkowania więc gramy na alibi, może się uda, ile asyst miał Pogba a w destrukcji na wyspach cienki, przetrzymuję piłką i pozwala na ustawienie się rywalowi, jednym słowem przestarzały stereotyp, świat ucieka MU.
Pascal2004
Dodano: 04.08.2018, 15:50
Chciałbym zobaczyć w naszym klubie 4 zawodników mianowicie :
1.Yerry Mina
2.Alex Sandro
3.Ivan Perisić
4.Jerome Boateng
Jestem pewien że z nimi damy rade zdobyć dużo pucharów , a i chętnie zobaczyłbym ZZ'iego jako trenera.
Ps.To tylko moja subiektywna opinia
RedDevils4life

Dodano: 04.08.2018, 16:53
Zostało kilka dni, dobrze jakbyśmy kogokolwiek kupili...

Barcelona, Juventus oraz Liverpool bajecznie się wzmocnili. Mistrz Hiszpanii (o krok od sezonu bez porażki), mistrz Włoch oraz finalista LM. Ich ruchy w tym okienku transferowym pokazują wysokie ambicje.

Inter i jego projekt bardzo mi się podoba. Super wzmocnienia, powrót po kilku latach do LM, będę śledził z ciekawością. W Atletico dokonali mega transferów a samo pozostanie Griezmanna już było dużym sukcesem. Real również zrobił bardzo ciekawe posunięcia z myślą o przyszłości. Tylko tutaj jest niepewność, poza tym przyszedł nowy trener. Jednak to aktualny zwycięzca Ligi Mistrzów... i broni jej od trzech sezonów.

Wciąż liczę na dwa transfery. Nadzieja maleje z każdym dniem, ale niech mnie zaskoczą i sfinalizują coś. Niekiedy rozmowy bywają bardzo prywatne i informacje o tym pojawiają się dopiero kilka godzin przed dopięciem wszystkiego. Wytrzymajmy jeszcze ten czas, który pozostał i dowiemy się wszystkiego.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
  << < 1  2  3 

Forum » Transfery » Letnie okno transferowe 18/19

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania