Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Letnie okno transferowe 18/19

RedDevils4life

Dodano: 13.04.2018, 11:09
Witam wszystkich. Z racji pojawiających się coraz to częściej spekulacji transferowych wraz z końcem sezonu, zakładam wszystkim dobrze znany temat letniego okienka. Według mnie i zapewne wielu kibiców, wzmocnień wymagają następujące pozycje. Środkowy, lewy oraz prawy obrońca, środkowy pomocnik oraz prawoskrzydłowy. Ilu z nich kupi Jose Mourinho to przekonamy się w praktyce. Zapraszam wszystkich do dyskusji i wymieniania się nazwiskami piłkarzy, których chętnie zobaczylibyście w naszym klubie.
bacalinho
Dodano: 16.04.2018, 11:27
Jak dla nas najważniejsze zakupy w lato to SO, LO, SP.
co do SO to w mojej opinie ktoś z Alderweidel / Umtiti / Manolas / Skiniar było by idealnie nie wpisałęm tutaj Varane bo transfer mało realny nie sądzę iż Real nam go sprzeda to samo w aspekcie Umtitiego trzeba podejść sceptycznie z racji tego iż Barca na bank go nei chce sprzedać i jedyneym wyjściem jest to iż nie przedłuży kontraktu. Najbardziej prawdopodobnym dla mnie transferem jest Alderweidel i tu moje argumenty gośc nie chce przedłużyć kontraktu z Totkami, Pochetino nawet na ławkę go nie zabiera choć jest zdrowy i już mają następce który świetnie sobie radzi ( Sanchez), ograny BPL dobry technicznie i wiek idealny jak dla obrońcy bo kolejny 20 latek to pomyłka, w obornie musi byc gość z doświadczeniem który pokieruje naszą obroną do pary z Baillym.
LO to marzenie oczywiście Alex Sandro i jak najbardziej do wyjęcia za odpowiednie pieniądzę po za tym z tego co piszą media Darmian jest z nimi łączony więc szansa na Sandro jest spora. Tiernera z Cetlicu nie widziałęm w akcji to się nie wypowiem ale Wy może więcej wiecie.
SP to ktoś typu box tu box aby grał pomięzy Maticiem a Pogbą. Tutaj Milinkovic -Savic fajny grajek ale czy nie podbny za bardzo do Pogby Potrzeba kogoś typu Vidal w swoim szczycie formy. MOze Fabinho co Wy na to
RedDevils4life

Dodano: 18.04.2018, 19:13
Moją propozycją do środka pomocy jest Wilfierd Ndidi. Gość bardzo pracowity ze skutecznym odbiorem piłki, taki typowy przecinak. Widać, że nie oddaje od razu piłki a stara się też z nią przebiec jakiś dystans. W przypadku odejścia Carricka i Fellainiego myślę, że byłoby to bardzo dobre wzmocnienie. Zarówno w 4-2-3-1 gdzie dwóch zawodników odpowiada za defensywne zadania w środku pola, jak i 4-3-3 gdzie byłby gościem od czarnej roboty, pełniącym pierwszorzędną funkcję odbioru, ale i posłania piłki do przodu. Wydaje mi się, że jest to idealny typ piłkarza jakich preferuje Mourinho. Ma dopiero 21 lat, ale rocznik co prawda 96. Wyceniany na 18 mln euro przez transfermarkt. Myślę, że w granicach 30-40 mln euro byśmy się zamknęli.

Tutaj filmik z jego umiejętnościami. W tym sezonie 36 spotkań w Leicester, 1 bramka oraz 4 asysty, co zamyka się w 3,154 minutach spędzonych na boisku.

http://www.youtube.com/watch?v=wHZl1BMP53o
dawidlp92

Dodano: 26.04.2018, 13:55
Alvaro Odrizola
Toby Alderweireld
Ryan Sessegnon
Jorginho
Riyad Mahrez
gaucho2015
Dodano: 28.04.2018, 17:07
Moim największym marzeniem, nierealnym, prosto z największych marzeń jest transfer Harry'ego Kane'a pomimo posiadania Lukaku. Stare 4-4-2 i byśmy mieli atak świata. Wiem, wiem, wiem zaraz rzuci się na mnie lawina hejterów, że żyje w kosmosie, ale kiedyś mieliśmy Teveza, Berbatova, Rooneya i jakoś dało się grać dlatego moim największym piłkarzem jest właśnie Kane. Jedyny piłkarz obok Neymara za którego dałbym fortunę gdybym był takim Glazerem.

Ale dobra, wracamy na ziemie. Moim zdaniem powinniśmy pozyskać DWÓCH stoperów. Jestem realistą. Nie wierzę w nagłe przemiany Smallinga, Jonesa. Nie zmienie zdania pomimo ich ostatnich dobrych meczy. Nie zaślepi to mnie. Ten klub potrzebuje nowej obrony ponieważ błędy powrócą. Alderweireld, Lenglet itd. Na pewno nie powrót Evansa bo to dramat będzie.

Lewa obrona - obowiązek. Może wymiana hajs+Darmian za Alexa Sandro? Danny Rose fajna opcja.

Prawe skrzydło - powrót Pereiry. W Valencii gra na tej pozycji a u nas ta pozycja mocno kuleje dlatego chce, żeby tu wrócił.

Środek pomocy - najlepsza opcja to Milinkovic-Savic lub Fred. Szachtar miał zawsze świetny nos do brazylijskich perełek a Serb śrubuje świetne statystyki.

Do odejścia Carrick (emerytura), Blind, Darmian, ktoś z dwójki Jones/Smalling (ale to sie niestety nie stanie), Fellaini.
bacalinho
Dodano: 04.05.2018, 10:26
Ndidi jak najbardziej kozak, i taki od czarnej roboty gość. z Tego co mówią media to ma to wyglądać jakoś tak:
Alex Sando
Toby Alderweidel
Milinkovic - Savic
Fred
ta było by ok ewentualnie Ndidi za Freda
vanderToki

Dodano: 05.05.2018, 13:14
Post zedytowany dnia 05.05.2018 13:17 przez vanderToki

Trochę nie rozumiem tych oczekiwań wobec Freda. Naprawdę tyle osób regularnie ogląda ligę ukraińską i jest w stanie go ocenić? W moim odczuciu on wielkiego szału nie robi. Kartki i owszem, zbiera bardzo chętnie, niemalże w co drugim meczu. Myślałem, że OK, jeszcze młody... a on ma już 25 lat, stary oczywiście nie jest, ale niedoświadczony też nie. " Szachtar miał zawsze świetny nos do brazylijskich perełek" - no jak ich tam gra taka masa, to rzeczywiście trafi się Douglas Costa, Fernandinho czy inny Willian. Ale np. Jadson, Brandao, Alex Teixeira, Bernard, Dentinho, Marlos, Taison... czy Fred jest jednym z nich, czy łapie się do tej pierwszej kategorii? Trudno ocenić, nie oglądając go na co dzień. W meczu z Dynamem, kiedy dobrze zagrał Tomasz Kędziora, Fred niemal nie zaistniał, choć było to jego jubileuszowe spotkanie.

PS Tak jak i rok temu, i dwa lata temu - mocno powątpiewam w więcej niż cztery transfery, nie licząc może jakichś juniorów. Choć tak naprawdę przydałoby się więcej wzmocnień. Ktoś na boki obrony, ktoś na środek pomocy i na prawe skrzydło - tutaj pewnie leżą priorytety.
RedDevils4life

Dodano: 08.05.2018, 11:46
Ja się nie wypowiadam na temat Freda, bo z nim może być różnie. Może być zarówno dobrym jak i złym transferem. W zasadzie to nigdy nie widziałem jego gry.

Michał Gutka powiedział ostatnio bardzo ciekawą rzecz. Mianowicie, jego teoria odnośnie zachowawczego stylu Mourinho miała swoje podłoże w defensywie. Wspomniał o tym, że gdyby miał pewniejszą sytuację na bokach oraz na środku obrony (tutaj częsta rotacja) to grałby pewniej i ofensywniej z przodu. Ja się z tym w pełni zgadzam. Boki są doświadczone i o ile dają radę, to brak tam przyszłości i zamienników. Valencia z Youngiem mogliby odchodzić powoli na drugi plan, wpuszczając od zaraz nowych zawodników na boki. Środek obrony wygląda tak, że jest tam świetny Bailly, ale ciężko stworzyć jakiś stały duet. Jones wiadomo, że jest podatny na kontuzje, Rojo w zasadzie też często wypadał z tego powodu podczas pobytu w United. Lindelof ma czas na pokazanie się a Smalling jest zawsze jakąś opcją. Nawet Eric mało pograł w tym sezonie przez problemy zdrowotne.

W końcu z przodu mamy mega zawodników i zabezpieczenie defensywy przyniosłoby korzyści w ofensywie. Mimo braku nominalnego gracza na prawym skrzydle, pewnie nie będziemy się skupiać na takim posunięciu. Chyba, że odejdzie Martial, to wtedy zakup skrzydłowego byłby potrzebny i to najlepiej na przeciwną flankę.
vanderToki

Dodano: 08.05.2018, 17:16
Post zedytowany dnia 08.05.2018 17:16 przez vanderToki

Dwie sprawy, do których zapomniałem się odnieść wcześniej:
gaucho2015 napisał: Stare 4-4-2 i byśmy mieli atak świata.
Dwóch takich zawodników? No może i tak, Lukaku też potrafi wrzucić piłkę... W "starym" 4-4-2 była dziesiątka i dziewiątka, tu byłyby dwie dziewiątki. United swojego czasu woleli grać dwiema dziesiątkami.
gaucho2015 napisał: Danny Rose fajna opcja.
No. Naprawdę fajna. Koleś, którego zjadły kontuzje i Ben Davies. Ben Davies. Lubię go, nie powiem, ale w tym roku sprowadzanie Rose'a to kupowanie kota w worku. Oczywiście, może wypalić, kto wie.

RedDevils4life napisał: W końcu z przodu mamy mega zawodników i zabezpieczenie defensywy przyniosłoby korzyści w ofensywie. Mimo braku nominalnego gracza na prawym skrzydle, pewnie nie będziemy się skupiać na takim posunięciu.
Może i masz rację. Po mojemu tam są jednak niedomagania.
RedDevils4life

Dodano: 08.05.2018, 20:05
Sanchez, Mata, Martial, Rashford, Lukaku, Lingard. Mało dobrobytu? Zamienić Martiala za prawoskrzydlowego i miód malina ofensywa.
NIUG

Dodano: 12.05.2018, 13:32
No cóż do geniuszy taktycznych może nie należę, ale chciałoby się pooglądać trochę więcej ruchu na boisku. Dla mnie wymarzone transfery:
-IN: Sandro, Skriniar, Milinkovic-Savic
ew.De Vrij(kończy się kontrakt), Pulisic/Willian, Fabinho, Vrsaljko, Sessegnon(i oddać na wypożyczenie rok/dwa)
-OUT: Carrick, Smalling, Blind, Darmian, Fellaini,
ew. Martial, Rojo/Jones, Mata (poziom już nie ten, ale uwielbiam faceta)
LearningtoFly
Dodano: 12.05.2018, 15:18
Priorytetem powinien być Milinkovic-Savic-crack total, taki uniwersalny b2b, który dałby nam wiele rozwiązań i w defensywie i w ofensywie- naturalny następca Maticia. Dodatkowo liczę, na transfer skrzydłowego- Malcolm, Pulisic, to moje propozycje na tą pozycję. Oraz Lewy Obrońca- i tu powinniśmy powalczyć o Bailyego z Leverkusen, świetny piłkarz, wróżę mu wielką karierę jak trafi na wyspy, a drugim wyborem powinien być Sessegnon z Fulham. 4 transferem, powinien być środkowy obrońca i tu widziałbym Kostasa Manolasa lub Samuel Umtiti . Tak jak vander powiedział pewnie, ograniczymy się do 4 transferów, choć niewątpliwie przydałby się jakiś PO, który odciążałby Antonio, kiedyś widziałem tam Rafaela, dziś najlepszym wyborem byłby Kimmich, ale to jest transfer z gatunku science-ficiton, z ciekawszych opcji i znacznie łatwiejszych do wyciągnięcia- Meunier lub Bellerin. Jeśli dokonamy 5 transferów na wymienione pozycje, to będziemy równorzędnym rywalem dla City, oczywiście wierzę, ze kontuzje nas ominą, oraz skład nie zostanie znacznie wychudzony. Odejść powinni: Darmian, Blind, Fellaini, i któryś z obrońców Smalling-Rojo. Reszcie dałbym szanse.
BarteZz175
Dodano: 23.05.2018, 22:29
MEN podaje, że Fred coraz bliżej United.
klb9k
Dodano: 24.05.2018, 11:08
Sneijder i Gaitan również
BarteZz175
Dodano: 24.05.2018, 16:56
klb9k szkoda słów na Ciebie..

Di Marzio pisze, że Fred już zaklepany, koszt 50mln euro.
luisremos
Dodano: 28.05.2018, 21:46
De Vrij w Interze, ciekawe czy zastąpić Skriniara czy będą mieli dwóch świetnych dzików w środku obrony
FergusonGuy

Dodano: 28.05.2018, 23:59
Out : Blind , Darmian , Jones , Smalling , Fellaini

In : Skriniar/Umtitti , Alex Sandro , Niech będzie ten Fred zobaczymy może odpali w PL , Mahrez(na wypadek odejścia Martiala)

Dream team na sezon 18/19 : De Gea , Alex Sandro , Bailly , Skriniar , Valencia , Herrera , Matić , Pogba , Lingard , Lukaku , Martial/Mahrez
RedDevils4life

Dodano: 03.06.2018, 23:40
Obecnie jestem jak najbardziej za transferem Freda. Wnioskując po kompilacjach na yt, bo nie oszukujmy się, kto ogląda ligę ukraińską, ma ten naturalny brazylijski polot i fantazje. Przyda nam się coś takiego. W połączeniu z Pogbą i zabezpieczającym Maticiem za nimi możemy otrzymać coś na wzór tego co obecnie funkcjonuje w City, w postaci Fernandinho-KDB-Silva. Dobry przegląd pola i konkretne dalekie podania. Liczę, że to krok do ożywienia naszej gry.
kawa213

Dodano: 05.06.2018, 20:25
Będąc szczerym tak naprawdę jedyne wzmocnienia jakie są nam aktualnie potrzebne to obrońcy. Czemu? Teraz doszedł Fred co dodatkowo zwiększa ilość pomocników a wy chcecie kolejnych? No pomyślcie sami. Z obrońców mało prawdopodobną lecz ciekawą opcją dla mnie byłby Clichy. Gość niedoceniony w City może u nas by pograł? Chociaż połowa teraz stwierdzi że mam jakiś problem z głową ale pomyślcie. Clichy dobrze wie jak gra MC może nam pomóc wygrać derby a zawodnikiem słabym nie jest. Drugą opcją tym razem alternatywną dla Antonio Valencii jest Kimmich. Tak, tak wiem że to nierealne ale koleś naprawde ogarnia grę myśle że byłby okej wzmocnieniem. I ostatnim zawodnikiem z obrony pozostał byłby Tonelli/Koulibaly. Pierwszy to opcja tańsza lecz starsza drugi o wiele droższa ale z kolei młodsza. No i pozostał napastnik którym powinien być Robert. Potrzeba nam kogoś do duetu z Lukaku bo będą mogli się uzupełniać. Lukaku wolniejszy ale wyższy i lepszy fizycznie Robert szybszy zwinniejszy ale słabszy fizycznie. A zatem moja kadra prezentuje się tak: DDG,Romero-Clichy/Alex Sandro (ewentualnie)- Smalling/Jones Koulibaly/Tonelli Rojo jako opcja - Valencia/Kimmich - Herrera,Matić,Pogba,Fred,Martial/Lingard-Lukaku/Lewandowski. A no i zapomniałem o tym ŚO z Porto wybaczcie
vanderToki

Dodano: 06.06.2018, 11:23
Post zedytowany dnia 06.06.2018 11:26 przez vanderToki

RedDevils4life napisał: nie oszukujmy się, kto ogląda ligę ukraińską
Ktoś, kto lubi Dynamo. ; ) W ostatnich meczach z nimi bez szału. Ale wiadomo, że nie ma co oceniać na podstawie paru spotkań raptem. Oby się sprawdził.
@Kawa213 - łącznie byłoby to sześć transferów, jeśli dobrze Cię zrozumiałem. Mało możliwe. Ale zobaczymy, kto wie. Mimo wszystko nie sądzę, żeby przyszło aż czterech obrońców. Z plotek to byliby raczej Dalot i Alderweireld.

PS A jak to wygląda w innych klubach? W Anglii na razie chyba najaktywniejszy Liverpool. Do Arsenalu trafia Lichsteiner, Cazorla idzie do Villarreal.
RedDevils4life

Dodano: 06.06.2018, 15:19
No rzeczywiście, całe rzesze fanów w Polsce.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Transfery » Letnie okno transferowe 18/19

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania