Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Atrakcje okołomeczowe

danonxpl
Dodano: 09.04.2018, 13:20
Temat zedytowany dnia 09.04.2018 13:20 przez danonxpl

Udało mi się zdobyć bilet na United i w niedzielę zawitam na Old Trafford. O bilecie dowiedziałem się w zeszłym tygodniu, więc wycieczka trochę na wariata, dlatego może doradzicie jak kibic kibicowi, co warto zobaczyć przed meczem w okolicach samego stadionu (muzeum?) Po meczu nie będę zwiedzał miasta, tylko chciałbym znaleźć jakiś klimatyczny piłkarski pub i tam spędzić wieczór przy piwku z kibicami. Są takie miejsca, gdzie kibice gromadzą się po meczach?
matheo

Dodano: 09.04.2018, 13:54
W dniu meczowym nie zwiedzisz klubowego muzeum. Możesz zajrzeć do jednego z pubów - Bishop Blaize, The Trafford, The Toll Gate, które są blisko stadionu. Możesz też pójść na spacer po Salford Quays, a przy okazji zajrzeć np. do muzeum wojny - Imperial War Museum North.

Po meczu najbliżej będziesz miał puby Bishop Blaize i The Trafford. Zaraz po spotkaniu mogą być jednak spore kolejki, aby wejść do Bishopa. Do The Trafford z reguły są mniejsze.

Pokręcić po meczu możesz się też wokół stadionu - poczekać na piłkarzy i złapać jakiś autograf lub zrobić sobie zdjęcie (przy wyjściu z Tunelu Monachijskiego w kierunku trybuny zachodniej - nie przegapisz, bo będzie spory tłum kibiców).

Raczej nie będziesz się nudził. Udanego wyjazdu i przywieź trzy punkty!
danonxpl
Dodano: 09.04.2018, 18:46
Post zedytowany dnia 09.04.2018 18:49 przez danonxpl

Dzięki! United musiałoby chyba biegać tyłem, żeby trzy punkty nie zostały w domu dzięki za rady! Na pewno skorzystam; o tunelu słyszałem i mam nadzieję, że kogoś uda mi się złapać. Jeden taki wypad do Manchesteru na kilka długich lat (reprezentacja, ME, MŚ, komu wystarczy na to czasu?), więc muszę wykorzystać w 100%!

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » We Are United » Atrakcje okołomeczowe

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania