Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

United vs Sevilla. Wyjazd na mecz.

lipton89
Dodano: 10.02.2018, 19:07
Hej wszystkim. 😈
Wybieram się na mecz z Sevilla bilet już kupiony samolot ogarnięty.
Szukam teraz noclegu. Jakies rady, sugestie?
Znalazłem pokój dla dwóch osób za około 800 zl za dwie noce. Może ewentualnie ktoś by chciał? ☺.
Piszcie wszystkie rady biorę w ciemno 😊
GGMU
xxwv
Dodano: 10.02.2018, 23:03
Post zedytowany dnia 10.02.2018 23:07 przez xxwv

Siema,
Ja też idę na ten mecz mieszkam w UK i za każdym razem przy okazji meczów na Old Trafford używam Airbnb. Właśnie wczoraj szukałem noclegu na mecz na tej stronce i zapłaciłem tylko 24 funty za noc. Oczywiście jest to jedna z najtańszych opcji, ale na pewno jeśli dobrze poszukasz to znajdzie się coś w podobnej cenie. Powodzenia
P.S. Ewentualnie hotele takie jak Travelodge albo Ibis, zazwyczaj też się płaci 30-40 funtów za noc, chociaż nie wiem jak z cenami akurat na dzień meczu
lipton89
Dodano: 12.02.2018, 10:28
Siemka
Dzięki za pomoc. Znalazłem hostel 30 minut pieszo od Old trafford za 35 funtów. Bo ceny trochę skoczyly na ten dzień 😉 wiesz może czy da rade zwiedzić stadion w dzień meczowy? Ewentualnie do której godziny?
Pozdro
Stargard
Dodano: 12.02.2018, 12:12
Post zedytowany dnia 12.02.2018 12:20 przez Stargard

W dniach meczowych nie zwiedzisz stadionu.

P S Mam 2 bilety na ostatnią kolejkę z Watfordem. Jak znajdzie się chętny to odstąpię, jak nie to robię zwrot. Bilety nabite na karty, sektor 121, miejsca nie są obok siebie ale w pobliżu. Chętny płaci mi 500 złotych, ja wysyłam karty. Po meczu odsyła mi karty (potrzebuję na pamiątkę) plus ten zestaw meczowy za 6 funciaków z budki pod stadionem (program+miesięcznik). Tylko dla ogarniętych i uczciwych (żadnych spuść Pan połowę bo mam HOROM CURKE - nikt mi łaski nie robi, bilety mogę zwrócić w każdej chwili do klubu). Posprawdzać sobie loty (ja latam z Berlina), hotele i proszę dać znać na pw do 28 lutego.
lipton89
Dodano: 12.02.2018, 23:53
Dzięki za info.
Tak mi się wydawało właśnie. Tym bardziej że na camo Nou jest tak samo. Wiem bo mam teściów w Hiszpanii.😊
A na która najlepiej być na old trafford? 19.30 wystarczy myślicie?
Pozdro
Stargard
Dodano: 13.02.2018, 12:34
To zależy co chcesz tam robić. Anglicy mają zwyczaj wchodzić na stadion w ostatniej chwili i wychodzić z niego 5 minut przed końcem. Nie wiem, który czas masz na myśli, bo mecz jest o 19.45 czasu miejscowego. Jeśli chcesz popatrzeć na stadion i trybuny to godzina wcześniej wystarczy w zupełności. Program meczowy też szybko ogarniesz bo budek z nimi jest pełno i kolejka szybko się przesuwa. Jeśli jednak chcesz odwiedzić sklep to przed meczami jest on zawsze zapchany mimo 30 kas czynnych. Jeśli masz coś do załatwienia w punkcie biletowym to też są kolejki. Jeśli tylko mecz to nie musisz się spieszyć.
AJ44
Dodano: 02.03.2018, 11:46
Polecam po meczu udać się na koniec tunelu monachijskiego, piłkarze będą wychodzić wtedy z szatni i można spokojnie ich zaczepić o zdjęcie/autograf.! Ja osobiście mam Pogby, Bailly'ego, Davida, Herrery, Blinda, Fletchera i kilku innych!
lipton89
Dodano: 12.03.2018, 18:15
Dzięki za info😊
A ktoś może też wybiera się na ten mecz?
Ja np. Jutro o 10 startuje z warszawa Modlin do Manchesteru ☺

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » We Are United » United vs Sevilla. Wyjazd na mecz.

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania