Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
  << < 1  2 

MajloSSJ

Dodano: 21.12.2017, 15:14
Post zedytowany dnia 21.12.2017 15:17 przez MajloSSJ

Zauważ ze tam grali inni piłkarze, pasujący do styli Jose. W tym sezonie mamy bardzo specyficznych piłkarzy. Każdy gra z innej beczki i bardzo oryginalnie, na początku sezonu grali jak powinni Mourinho fajnie ich połączył mieli dobre zgranie każdy grał jak powinien swoim stylem, nie wiem co sie teraz stało i czemu Mou zaczął to robić. Może to jakiś dalekosiężny plan, jeśli tak to cofam wszystkie hejty, ale wątpię żeby to był dalekosiężny plan.
ElectroRD

Dodano: 21.12.2017, 16:22
Sorki, rozpisałem się =(

To jak to jest, Mou ma tylko jeden styl, czy kilka i jednak się stara dopasować do graczy? =P
Bo o ile mnie pamięć nie myli, to Real za Jose grał dość ofensywnie =P

Sam piszesz, że brakuje nam graczy pasujących do naszego szkoleniowca. Zgoda, ale to jest trzeci manago po SAFie i pierwszy, który robi większe postępy niż klepanie wszerz, czy bicie rekordów (Guinessa?) w ilości wrzut w pole karne, gdzie nasi napastnicy są o jakieś 20 cm niżsi od defensorów.
Środek pola leży kwiczy już od dawien dawna - wystarczy wspomnieć o wracającym z emerytury rudowłosym pomocniku, o co obraził się Pogba. Roo z Persilem się pogubili totalnie u Moyesa (nieumiejętność strzelenia Bayerowi wychodząc w 2 na bramkarza...). Jednego sprzedał Mou, drugiego Loui. Defensywa była jeszcze w miarę, ale Rio skończył karierę, gdy przestał nadążać szybkościowo, a Vida odszedł. Z tego mocarnego składu został tylko De Gea. I być może SAF czuł, że za sezon nie odszedłby w chwale, bo były braki. Niestety.

Moyes miał "dobre" plany, ale brak nazwiska, przez co te plany były słabe, a na odczepnego dostaliśmy Fellainiego, który jest zadaniowcem... I jestem zdania, że jakby trochę popracował nad czystym odbiorem i ustawianiem się, to byłby na poziomie Maticia (który swoją drogą jakoś mnie nie przekonuje, bo w porównaniu do początku sezonu, to teraz gra słaboooo i obawiam się, że tak będzie do końca tej kampanii). Później jeszcze dostaliśmy Matę, który w Chelsea (za Boasa bodajże) spisywał się świetnie, a od czasu transferu do nas szału nie ma imo.

Loui trochę ożywił ten klub ściągając przede wszystkim Martiala i dymając Real "po królewsku" z De Geą. Ze Smallinga zrobił dobrego stopera. Wyciągnął z potrzeby Marcusa (który jak dalej będzie grał pod siebie, to Złotą Piłkę jedynie w TV zobaczy...). Był Bastian, którego Mou nie chciał, ale też Niemiec jakoś nie zachwycał. Schneiderlin z Depayem mogli tutaj być podporami na kilka lat, ale chyba uznali, że jak już są w MU, to pracować nie trzeba. Di Maria szczwany lis, chciał do PSG od początku, ale przez ich FFP nie mógł od razu, musiał gdzieś sobie pograć. I na dobrą sprawę Mou zastał drużynę, która w sukces nie ma wiary. Wayne zatracił swój zew bestii, RvP wyleciał na tureckie plaże. Więc w zasadzie został się ociężały Roo, De Gea, który wygrał chyba raz EPL, 2 obrońców SAFowskich i Carrick, który coraz częściej ogląda szpitalne tapety.

Aktualnie mamy w składzie diamencik z Francji. A nawet dwa, bo wierzę w to, że Pogba pokazał zaledwie 70% swoich możliwości. Półboga z Hiszpanii, obiecujących i młodych środkowych defensorów (którym brakuje doświadczenia, ten skład Interu miał... 4 grajków poniżej 30 roku życia - Motta 28, Eto'o 29, Sneijder 26!, Maicon 29) i - jeżeli Luke się przeprosił z Mou oraz (za przeproszeniem) ogarnął dupę - jednego z bardziej perspektywicznych LO na świecie. Imo dalej brakuje kogoś kto zastąpi Antka V., prawoskrzydłowego/prawego napastnika. I w zależności od docelowej pozycji Paula - klasycznej 10 albo box-2-box. No i może rezerwowego napastnika (coś tam się o Dembele z Celtiku mówiło). Także wbrew temu co się mówi - tutaj jeszcze trzeba co najmniej jednego letniego okienka. Oddać totalną klapę transferową do BvB, Zlatana zmienić na napastnika a'la Jesus/Aguero.

A przede wszystkim trzeba zmienić mentalność piłkarzy, bo jak na początku szło pięknie, to chyba uwierzyli, że każdy mecz na luzie będą pykać 4-0. A tu zonk!, Everton po pierwszych 10 minutach zaczął nas przyciskać, a o meczu z Crystal Palace (które de facto przełamało się z CFC kolejkę później) lepiej zapomnieć, mimo wygranej 4-0.
Na prawdę, tutaj jest sporo do poprawy i wymiany. Takie City od kilku lat buduje skład, Aguero, Toure, Silva... Teraz dorzucili Sane, Kevina, Jesusa. Kadrę mają mega i aktualnie do takiej kadry musimy równać, bo sami kiedyś mogliśmy wymienić 7 graczy z meczu na mecz bez większych różnic w poziomie gry.
I gdyby nie szemrane interesy Obywateli z kosmitami, to pewnie mielibyśmy stratę jedno-punktową, może troszkę większą, a może to City by nas odgradzało od Niebieskich z Londynu =)
MajloSSJ

Dodano: 21.12.2017, 16:44
Jest jak mówisz, nic dodać nic ująć.
Devil156PL

Dodano: 21.12.2017, 19:38
ElectroRD zgadzam się z tobą ze wszystkim co napisałeś .
Mamy słaby skład porównując do innych topowych klubów , a i tak hejty na Mou, bo przegrał kilka meczy i nie gra ofensywnie .
MattAlves

Dodano: 25.12.2017, 19:47
O ile początek sezonu był znakomity to teraz gołym okiem widać coś się dzieje niedobrego, brakuje tej woli walki kiedy piłkarze gryźli trawę przy 1-0. Teraz oddajemy inicjatywę po strzelonym golu. To było to co najbardziej wyróżniało nasz zespół od kiedy przejął go Mourinho - kontrolowanie meczu po strzelonej bramce i czekanie na kontrę. Mocno podupadła z formą defensywa, Jones to świetny stoper ale obniżył loty jak wszyscy, najlepszy obok niego Bailly ma kontuzje a Smalling praktycznie co mecz coś wywinie.
Czy należy zwolnić Mourinho, nie teraz poczekajmy do końca sezonu, może Diabły obudzą się po Nowym Roku
Zdunio
Dodano: 26.12.2017, 20:38
Altacet
Dodano: 30.12.2017, 22:41
Temat jak najbardziej na czasie . Potrzeba zmiany trenera na kogoś z pomysłem bo Mou jest kompletnie wypalony i nie wie co się dzieje. Jestem zażenowany postawą naszej drużyny w ostatnim czasie. CO TO MA BYĆ ?! To jest Man Utd czy Derby Country ?

#Mourinho oddaj nasze punkty i spadaj
vanderToki

Dodano: 30.12.2017, 23:32
Ja w kwestii formalnej.
ten skład Interu miał... 4 grajków poniżej 30 roku życia - Motta 28, Eto'o 29, Sneijder 26!, Maicon 29)
Tak naprawdę Motta 27, Sneijder 25, Maicon 28, Cambiasso 29, Chivu 29, Muntari 25, Balotelli 19, Pandev 26.

Jeśli chodzi o trenera, to chyba tylko Pochettino. Ale to pewnie dopiero po sezonie.
ElectroRD

Dodano: 31.12.2017, 00:24
Post zedytowany dnia 31.12.2017 00:24 przez ElectroRD

@vander
Sorki, nie określiłem zbyt precyzyjnie... Chodziło mi o mecz rewanżowy i wyjściową 11.
No i też jakoś specjalnie nie liczyłem dnia urodzenia, dlatego np. takiemu Chivu liczyłem 37 - 7. No ale mniejsza o ten dzień urodzenia. Po prostu chodzi mi o to, że z wiekiem przychodzi boiskowe cwaniactwo, doświadczenie itp. itd.

Też bym brał tylko Mauricio. I często sobie powtarzam, że wolałbym Argentyńczyka na ławce (dając Kurczakom 100 baniek) niż tyle samo za Pogbę, bo chyba upadł mit, że z nim w składzie gramy bardzo dobrze...

Jeśli ktoś uzna, że tl dr, to: Tak, męczy mnie to, co gramy, ale jak na razie jesteśmy w czubie, jest LM, więc ze zwalnianiem Mou trzeba poczekać do ostatniego meczu sezonu. Bo jakby nie było - wynikami się broni...

Ech, szkoda, że nasz team jak atakuje, to bez polotu. Potencjał jest. Bo i Mata, i Pogba potrafią stworzyć zagrożenie jednym podaniem, a Martial minąć kilku rywali, tylko... mam wrażenie, że on nie gra nawet na 80% swoich możliwości (aktualnych).
Może nasi zaczęli grać na zwolnienie Mou... A może Jose wie, że liga to już przegrana sprawa i mamy polecenie grać na pół gwizdka, żeby zaatakować LM. W tą drugą wersję nie wierzę, no ale... w coś trzeba wierzyć. W ostatnich meczach, to już w ogóle tragikomizm gramy... =|
No cóż, póki co wynik ponad stan jest, patrząc na nasze zasoby ludzkie (i aktualną formę naszych kopaczy). Aczkolwiek dalej brakuje mi w środku pola takiego "zapalnika", żeby roznosić rywali oraz Baillyego. Może wypadałoby przejść na system 4-3-3 (albo jakąś inną wariację z 3 środkowymi pomocnikami). Paul w większości meczy sobie człapie i poza tym, że przyciąga do siebie rywali, żeby go kryli, to większego pożytku z niego nie ma, mimo tych goli i asyst (takie mam odczucie). Rashforda przemilczę, bo się zagubił kompletnie, a Miczurjana sprzedałbym bez chwili zastanowienia. EPL go przerosła...

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że jeżeli będziemy w TOP4 na koniec, to w kolejnym sezonie znowu będziemy oglądać to, co mamy (nie)przyjemność oglądać teraz. I mimo, że mamy najlepszy sezon od mistrzostwa, zanotowaliśmy widoczny progres (tylko, że progres jest mały) do poprzednich sezonów za Davida i Louisa, to jednak spodziewałem się trochę milszej gry dla oka... A już na pewno nie serii 3 meczy remisowych =)
Devil156PL

Dodano: 31.12.2017, 01:21
Jak dla mnie Pochettino jest bardzo wyborem na trenera ,ale to w najlepszej wersji dopiero w czerwcu .
Choć mam nadzieję ,że Mou ugra coś w LM i utrzyma podium w lidze , bo raczej na mistrzostwo nie ma co liczyć .
A tak z ciekawości kogo byście widzieli (oprócz Pochettino) w roli trenera Manchesteru United?

Ja liczę jeszcze na powrót ,, piłkarza wszech czasów Manchesteru United'' który uczył się u boku najbardziej utytułowanego trenera piłkarskiego w historii .
kckMU

Dodano: 31.12.2017, 02:26
Devil156PL napisał: Ja liczę jeszcze na powrót ,, piłkarza wszech czasów Manchesteru United'' który uczył się u boku najbardziej utytułowanego trenera piłkarskiego w historii .

Wszyscy o nim marzymy jako o opcji na przyszłość. Problemem jest to, że Giggs wybrzydza na potęgę. Najlepiej jakby od razu dali mu United i wtedy łaskawie by taką ofertę przyjął. Oczywiście dobrym jest to, że nie pakuje się w taki wulkan syfu jak Neville idąc do Valencii, ale z drugiej strony czekać na cud mógłby przestać.

Nie lubię też porównań do Zizou. Francuz pracował przy Ancelottim, kiedy ten wygrywał z Realem puchary (w tym LM). Zaliczył też Castillę. No i w końcu objął real, którego skład miał większość piłkarzy z czasów gdy był asystentem. Jakości, a przede wszystkim zgrania i porozumienia na boisku, w porównaniu do naszego zespołu, zastał tam ogrom.
ElectroRD

Dodano: 31.12.2017, 15:20
Oprócz Pochettino?
Może jakiegoś z tych młodych managerów z EPL, co robią robotę, choć jest to duże ryzyko (jak z Moyes'im) albo Sarri, bo wydaje mi się, że dość dobrze się odnalazł w Napoli (gorzej, jeżeli to manago jednego teamu). Może Jardim...? Albo zaszaleć totalnie z pogromcą LvG, sternikiem PSV, panem Cocu xD
Z tych co wymieniłem, to najbardziej bym się skłaniał ku Sarriemu i Jardimowi =)

A najbardziej na NIE - Ancelotti. Dla mnie gość zbudował tylko jeden team, a w reszcie leciał na gotowcach =)
kuboxx
Dodano: 02.01.2018, 14:20
ZA murincho to tylko alex ferguson sir

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
  << < 1  2 

Forum » Nasza kadra » Kto za Mourinho??

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania