Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
 1  2 > >>

Kto za Mourinho??

snw1981
Dodano: 10.12.2017, 20:56
Temat zedytowany dnia 10.12.2017 20:56 przez snw1981

Jego osiągnięcia w tym sezonie:
0:0 po kompromitujacej grze na Anfield
0:1 z Chelsea po kompromitujacej grze
1:2 z city po komrpomitujacej grze
1:2 z Huddersfield po kompromitujacej grze
2:2 ze Stoke po kompromitujacej grze
0:1 z Basel po kompromitujacej grze

i tak moge wymieniac i wymieniac, dodajmy do tego siermiężną taktykę, beznadziejne transfery w postaci np,: Lukaku, żenujące wypowiedzi w mediach kompromitujące nasz klub i szereg dziwacznych, niezrozumiałych decyzji, to daje nam obraz antytrenera który chyba przybył tu aby zniszczyć United.

#MourinhoOUT
Kszesi
Dodano: 10.12.2017, 21:28
Też jestem zdania, że Mourinho ze swoim stylem gry kompletnie nie pasuje do United i również wolałbym na jego miejscu kogoś innego, natomiast nie mogę zaakceptować te wyliczanki meczów bez zwycięstwa, którą nas tutaj poczęstowałeś. Ostatnie 3 mecze to totalna bzdura:
Town- 2 gola stracone po indywidualnych błędach
Stoke- to samo
Basel- mecz praktycznie o pietruszkę, w którym jedyne co nam zabrakło to szczęście.
MarekOdbyt
Dodano: 10.12.2017, 22:00
Tak jk mowisz mozna wymiec dalej: np.
0:1 z Chelsea
1:2 z cit
1:2 z Huddersfiel
Ja hciałybm zobaczyć na łąwce trenerjskiej Zidena Zinedina bo on w Realu zdobył 2x Lige pod rząd i jest młodszy niż murinio więć może nie będie miał takije zacofaej takityki.
Devil156PL

Dodano: 10.12.2017, 23:29
Uwielbiam , takie posty zaraz po przegranym meczu . Jakbyśmy zmeniali trenera po 4-5 meczach przegranych to walczyli byśmy o utrzymanie . Nadal mamy drugie miejsce w lidze i pierwsze miejsce w grupie LM i nie odpadliśmy z pucharów . Ja jestem z tych wyników zadowolony . Po za tym czego się spodziewaliście po 1,5 sezonu Mourinho ? Że będziemy z każdym wygrywać (i to najlepiej 10:0) i zdobędziemy potrójną koronę ? Ja liczyłem, że dzięki Mou będziemy walczyć o podium w PL i powalczymy w LM i jak na chwilę obecną jest świetnie. Moim zdaniem Mou potrzebuje jeszcze jednego sezonu , żeby to wszystko do końca poskładać . W końcu brakuje nam LO i PS no i kogoś na 10 .
MarekOdbyt - Zidane przyszedł na gotowe, miał skład samograjków więc umiejętności posiadać nie musiał . Zdobył 2x LM ok . Ale jakim zespołem ? Mourinho zdobył LM trenując Inter czy też Fc Porto , to jest sukces . Osiągnąć LM zespołem nadającym się do Ligi europejskiej . Oprócz tego Mou zdobył wiele innych trofeów w innych klubach ( to on odbudował Real Madryt , który teraz trenuje Zidane ) . Więc zanim się wypowiadasz poszukaj na internecie trochę informacji na temat ,o którym chcesz dyskutować .
MarekOdbyt
Dodano: 11.12.2017, 00:49
Devil156PL Zgadzam się w 100%
lisu1
Dodano: 11.12.2017, 14:55
Wenger
champione2013
Dodano: 11.12.2017, 14:57
Proponuje lekarza specjaliste
Bendzimek
Dodano: 11.12.2017, 20:39
Devil156PL

Dodano: 12.12.2017, 23:05
Mourinho moim ulubionym trenerem nie jest ,ale szacun za to co robi i zrobił mu się należy .
U mnie Mou ma niezwykły szacunek za to co zrobił z FC Porto ,Interem czy też Real Madryt . I jak na razie w Manchesterze źle mu nie idzie patrząc na to czego do tej pory dokonał .
On dostanie 11 kawałków drewna i nimi wygra LM czy inne ważne trofeum .Dokonać tego potrafi co najwyżej kilku innych trenerów .
Ale wiadomo -sezon zakończymy mając same zwycięstwa to i tak znajdą się hejterzy,którzy stwierdzą ,że jego drużyna mogłaby by zdobyć więcej bramek . Zawsze znajdą się hejterzy niezależnie od sytuacji .
Batigol222
Dodano: 14.12.2017, 13:51
Moim zdaniem Mourinho to nie jest idealny trener dla MU, ale trzeba się zastanowić, kto niby miałby go zastąpić? bo szczerze mówiąc to nie widzę żadnych lepszych kandydatów. Poza tym, warto też zadać sobie pytanie, czy MU za Mourinho faktycznie jest słaby, czy może City pod wodzą Guardioli odjechało gdzieś w granice kosmosu? Wiele zweryfikuje LM. Jeżeli po przejściu 1/8 MU trafi na jakiegoś potężnego rywala i awansuje dalej albo odpadnie po równej i twardej walce, to będzie znaczyło, że zespół jest silny i może coś z tego być(chociaż niekoniecznie w tym sezonie, ponieważ w to, że City nagle zacznie tracić punkty jakoś nie wierzę, nawet jeśli złapią jakąś zadyszkę, to mają tak szeroką kadrę, że Guardiola spokojnie nad tym zapanuje- w derbach Aguero cały mecz przesiedział na ławce, co dla mnie jest czymś niesamowitym, bo przecież to jeden z najlepszych środkowych napastników na świecie, do tego w zimie może sprowadzą Sancheza, a wtedy to już w ogóle mieliby kosmiczną kadrę).
Devil156PL

Dodano: 14.12.2017, 16:36
Moim zdaniem Mourinho trzeba dać czas ,aby do końca odbudował ten klub , a potem pomyśleć nad zmianą trenera . Jak na razie na Mou narzekają typowi hejterzy .Nie ma sensu zmieniać zbyt często trenera , ponieważ każdy trener ma inną wizje klubu . Niektórzy tak jak Mou kupują zawodników i trenują pod grę z kontry , Inni pod dominacje w środku . Ułożenie składu pasującego do stylu trenera czasem zajmuje nawet więcej niż 2-3 sezony .
Spójrzcie na naszą polską ekstraklasę gdzie trenerzy co roku się zmieniają i dzięki temu widać postępy na tle Europy . Trenerzy jeszcze dobrze nie wejdą do klubu , a już są wywalani ,bo nie wygrywają wszystkich meczy . Trzeba trenerowi dać czas .
U Mourinho widać efekty odbudowy klubu , patrząc na wyniki ,więc na chwilę obecną kwestia zmiany trenera jest dla mnie jasna . Trzymamy Mou póki widać progres w klubie .
ziomboy777

Dodano: 15.12.2017, 11:05
Guardiola
DlaPanaTo
Dodano: 15.12.2017, 15:35
Franek Smuda
Devil156PL

Dodano: 15.12.2017, 23:00
Leo Benhakker jeśli dobrze pamiętam to zakończył karierę trenerską . A nawet jeśli to nie pamiętam by osiągnął jakiejś większe sukcesy . Jedynie z Realem wygrał 3 razy ligę i coś tam wygrał w lidze holenderskiej . No i oczywiście doprowadził Polskę na Euro . Jest o wiele więcej trenerów z lepszymi osiągnięciami( jak choćby nasz hejtowany Mou) .
Guardioli City łatwo nie puści po takich osiągach , a nawet jeśli to mógłby zostać uznany przez kibiców City za zdrajcę (nie wiadomo ale ryzyko jest ).
Franek Smuda trenuje tylko kluby z wyższej półki i po za tym będzie miał spore żądania finansowe , które nie wiadomo czy uda się spełnić , więc sądze ,że to temat skończony .

Czekam na kolejne propozycje kogo byście widzieli jako trenera zamiast Mou , jakby to od was zależało ?
Pady

Dodano: 17.12.2017, 18:25
Simeone to wielki trener, ale chyba lepiej powalczyć o Pochettino trenera który preferuje grę ofensywna jeszcze jakby wziął ze sobą Eriksena i Rose moglibyśmy powalczyć o coś więcej niż wicemistrzostwo.
rizx
Dodano: 17.12.2017, 19:39
Ten Sezon pokazuje, że Simeone taki wspaniały nie jest i ponoć jest już dogadany z Interem (dlatego nie przedłuża kontraktu z Atleti), a wspaniały Tottenham Pochettino może i dobrze sobie radzi w LM, ale w lidze ma 10 punktów stary do nas i 20 do City
Devil156PL

Dodano: 17.12.2017, 21:27
Akurat Pochettino to dobry trener , tylko dostał słaby skład jak na najlepszą ,,6'' w premier league . Oprócz tego miał mało kasy na transfery , a i tak zrobił bardzo mądre i tanie zakupy . Jakby dostał więcej pieniędzy , to może teraz bylibyśmy za kogutami .
Pochettino w zeszłym sezonie niesamowicie poprawił grę swojego zespołu , tylko ma wąską kadrę ,dlatego piłkarze dostają ,,zadyszki'' i w tym sezonie nie grają najlepiej w lidze .
Tylko ,że Pochettino ma podpisany kontrakt z kogutami na 5 lat i zostały mu jeszcze 3,5 więc prędko stamtąd nie odejdzie .
sisinho

Dodano: 18.12.2017, 15:45
Te jego koguciki to zjedliśmy na śniadanie. Eriksen wykluczony z gry przez Herrere i praktycznie 1 okazja w całym spotkaniu. Taki wielki taktyk z Pochettino.
Devil156PL

Dodano: 18.12.2017, 20:57
Racja w tym sezonie nie radzą sobie najlepiej ,ale to w głównej mierze spowodowane jest brakiem porządnych zmienników , przez co Pochettino musi wystawiać cały czas ten sam skład zmieniając max 1-2 zawodników przeciwko słabszym zespołom .Powoduje to ogromne zmęczenie tych podstawowych graczy i co za tym idzie kontuzje .
W zeszłym sezonie nie mieli dużych problemów z kontuzjami więc dawali radę , a w tym sezonie już wypadli Toby Alderweireld(najlepszy obrońca kogutów) i Victor Wanyama(chyba najlepszy pomocnik defensywny w klubie ). Oprócz tego na jakiś czas Lamela był kontuzjowany , a teraz dopiero wraca powoli po kontuzji (sytuacja podobna do Ibry ) .
Ale te kontuzje były do przewidzenia , bo grając tyle meczy w końcu organizm siada . To samo z Valencią , chłop gra ostatnio we wszystkich meczach i stąd kontuzja .
Przypomnij sobie ich poprzedni sezon . Grali bardzo dobrze , Pochettino wicisnął z nich 100 % . Jednak na dłuższą metę ,ciężko takim składem . Ciekaw jestem co by było jakby dostał klub z budżetem ponad 100 mln .
MajloSSJ

Dodano: 21.12.2017, 06:07
Guardiola potrafi dopasować sie do stylu gry zawodników w drużynie. Mourinho realizuje swoją taktyke, nie patrząc na to czy jego piłkarze będą w stanie ją zrealizować. Może sie myle, ale tak to wygląda.
ElectroRD

Dodano: 21.12.2017, 14:53
Tssaaaa... I dlatego, że nie potrafi się dopasować, to wygrywał LM ze starzejącym się Interem i czarnym koniem Porto. To na pewno dlatego, nie ma co... A no i zapomniałbym - dlatego, że się nie dopasował, to wygrał Interem z Barceloną Pepa w dwumeczu 3-2, gdzie rok wcześniej Barcelona nas pobiła w finale =)
Bayern przed przyjściem Guardioli mógł zdominować Europę na wiele lat, rozgromili przecież tą sriki-takę w dwumeczu 7-0 o ile dobrze pamiętam. Pep przyszedł, narzucił swój styl i... nawet finału nie osiągnął? Jak to tak?

Rozumiem - hejterzy mają swój dzień tryumfu, bo MU wyleciał po meczu z Bristol. Problem w tym, że teamy z Championship nie są tak słabe jak dawniej ($$$). Zresztą nawet jak by były, to kij w ten puchar. Będzie to będzie, nie to nie ma tragedii. Martwić może styl, bo widać było w meczu, że nam się nie chce, ale przede wszystkim martwi myślenie naszych zawodników, że jak sam Pogba jest wart więcej od wyjściowych 11 zespołów z EPL (nie licząc MC, CFC itp), to wygramy ot tak. No niestety, tak łatwo nie ma, każdy się na nas spina w 100%. A i w tym meczu z Bristol mogliśmy awansować, trochę szczęścia dopisało Gospodarzom po uderzeniach Ibry i Rashforda w słupki, a raz Pogbie się zaplątała piłka, kiedy miał przed sobą tylko goalkeepera =)

I zanim mi się tu zarzuci bronienie Mou - możliwe, że to robię, ale tylko dlatego, że klub nie gra takiej padaki jak za Moyesa i LvG, gdzie od oglądania można było zasnąć albo dostać padaczki. Powoli notujemy progres. Choć do MC nam daleko (ale tak jak kiedyś pisałem, oni już pod koniec ery SAFa mieli kadrowo lepszy team, ale brak takiego geniusza na ławce) nawet powiedziałbym, że kadrowo CFC ma mocniejszych kopaczy na niektórych pozycjach od nas.
Chociaż jeżeli by się dało cofnąć czas, to na miejsce Moyesa - wiedząc jak potoczy się kariera Pochettino - brałbym Mauricio, który tego sezonu w lidze raczej do udanych nie zaliczy (chyba, że Koguty się ogarną i w 20 kolejek wygrają z 18) i być może u nas odbudowa by mu zajęła z 4 lata, ale za to z kontynuacją SAFowskich metod stawiania na graczy z akademii. A bez takiej wiedzy, po odejściu SAFa chciałem Bielsę, który zaimponował mi poustawianiem Basków w meczu LE z nami, a który teraz został zwolniony z Lille (?) =)

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
 1  2 > >>

Forum » Nasza kadra » Kto za Mourinho??

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania