Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

crycha66
Dodano: 07.08.2018, 23:36
W tym roku trochę zaspałem, może znajdzie się jakieś miejsce przy stole ?
kari17
Dodano: 08.08.2018, 07:04
Kingofdp wchodzisz do tej ligi czy nie? Bo jak nie to będziemy szukać kogoś innego, nawet jest tu już chętny.
69eyes
Dodano: 08.08.2018, 08:40
Post zedytowany dnia 08.08.2018 08:41 przez 69eyes

Jak macie jeszcze jakiś slot, to chętnie wbije, w tamtym sezonie udało się wygrać. Zapomniałem kompletnie o drafcie.
kari17
Dodano: 08.08.2018, 18:02
69eyes wbijaj do ligi, bo jutro draft o 18, kod masz w pw
69eyes
Dodano: 08.08.2018, 19:25
Dzięki za miejsce, mam nadzieję, że serwery podołają i obejdzie się bez lagów.
M83M
Dodano: 09.08.2018, 13:16
69eyes napisał: obejdzie się bez lagów.

Oby. To jest najgorsze gówno, jakie można sobie wyobrazić.
Jeszcze w sytuacji kiedy mózg Ci paruje i wiesz, że czas goni.
69eyes
Dodano: 09.08.2018, 19:13
A więc tradycyjnie składy:

GK: DDG, Schmeichel
DEF: Azpi, Laporte, Bellerin, Keane, Lindelof
MID: Sterling, Willian, Lucas Moura, Jota, Fabregas
FWD: Kane, Lacazette, Benteke

Miałem 3 pick, rok temu 5, ogólnie nie najgorzej, ale i tak system rozwalił kolega z 1 pickiem drugi sezon z rzędu xD. Pokażcie co wy macie, no i gl dla wszystkich.
M83M
Dodano: 09.08.2018, 19:20
Taak, u kolegi Dawida najbardziej podobała mi się reakcja.
Wybiera jako pierwszy, wziął Salaha i: "Dziękuję, dobranoc"

Przede wszystkim brawo dla wszystkich za mobilizację i sprawne wybory.
Fajnie, że stronka działała tym razem płynnie.

Co do składu, to ciężko jest być zadowolonym przy takim ataku, ale ... czuję, że i tak łatwo skóry nie sprzedam.

Begovic, Lossl
Walker, Trippier, Moses, Bailly, Baines
Sanchez, Eriksen, B.Silva, Miki, Shaqiri
Tosun, Mitrovic, Iheanacho
kari17
Dodano: 09.08.2018, 19:44
Post zedytowany dnia 09.08.2018 19:46 przez kari17

M83M ja w zeszłym roku miałem w ataku tylko Lace i jakiś tam słabszych i też miałem problem, tym bardziej, że Francuz złapał kontuzje i ogólnie nie powalał razem z Arsenalem. Za to pomoc masz przednią.

Mój skład to:
GK: Fabian i Fabri
CB: Valencia, PvA, Mendy, Maguaier czy jak to się pisze, D. Sanchez
CM: Mata, Maddison, Pedro, Sessegnon, D. Silva
ST: Lukaku, Auba I Arni

Zdecydowanie bardziej jestem zadowolony jak rok temu.

I cieszę się że draft chodził perfekcyjnie w przeciwieństwie do pierwszego razu.
ith89
Dodano: 09.08.2018, 21:37
Byłem umiarkowanie zadowolony, ale jak patrzę na Wasze składy, to mam wrażenie, że mój wypada średnio. No, ale może... "trawa jest zawsze bardziej zielona po drugiej stronie płotu". 😁 Sezon zweryfikuje. Mój skład:
GK: Allison, Ryan
DEF: Otamendi, Luiz, Young, Lowton, Lescalles
MID: Ozil, Gross, Milivojevic, Walcott, Ralls
FWD: Aguero, King, Vardy
degim

Dodano: 09.08.2018, 21:39
Gdy odświeżyłem stronę i znowu zobaczyłem pick #1, wybuchłem gromkim śmiechem. Pierwszy wybór był bardzo trudny, przetworzenie wszystkich za i przeciw zajęło mi około 1,5 sekundy :v Żarty na bok, po wyborze Salaha zdałem sobie sprawę, że teraz każdy kolejny gracz będzie miał w składzie dwie premium opcje z przodu z pewnym składem (@TT nawet poniekąd trzy). Mój skład prezentuje się następująco:

Lloris, Hart
Robertson, Vertonghen, Sokratis, Stones, Mustafi
Ten Pan, Sigurdsson, Son, Xhaka, Cairney
Jesus, Giroud, Gray

Najbardziej żałuję, że praktycznie sprzed nosa uciekli mi Mendy i Jimenez, ale wiadomo - nie można mieć wszystkiego. Bardzo cieszę się, że w tym roku wszystkim udało się uczestniczyć w drafcie 'live', dzięki czemu można sobie porównać składy bez żadnych narzekań i wymówek.
Najlepszy atak - zdecydowanie @kari17, napakowany jak kabanos. Widać, gdzie poszły pierwsze 3 picki.
Najlepsza pomoc - tutaj powiedziałbym, że @M83M ze względu na jakość piłkarzy, nawet jeśli będą rotowani, choć @Marphy i @Kamil też mają fajne piątki.
Najlepsza obrona - @kari17 może mieć najwięcej punktów z przodu. Myślę, że moja jest też niczego sobie.
Najlepsza para bramkarzy - tutaj zdecydowanie @TT i wydaje mi się, że obrońca tytułu zgarnie go po raz kolejny, bo ma najbardziej zbalansowany skład i drogich pewniaków w każdej formacji.
Powodzenia wszystkim, oby było ciekawie!
M83M
Dodano: 10.08.2018, 13:37
degim napisał: Pierwszy wybór był bardzo trudny, przetworzenie wszystkich za i przeciw zajęło mi około 1,5 sekundy :v

Czemu tak długo?

degim napisał: Najlepszy atak - zdecydowanie @kari17, napakowany jak kabanos.

Prawda, na papierze tak wygląda. Ale @ith89 czy @69eyes też uważam bardzo fajne tria z przodu mają.
U mnie same punty w ataku. Jak 1/2 wypalą, to rewela, ale jeżeli żaden nie...
Po prostu za każdym razem jak przychodził mój wybór, widziałem większe value do wzięcia wśród obrońców i pomocników.

degim napisał: Najlepsza pomoc - tutaj powiedziałbym, że @M83M ze względu na jakość piłkarzy, nawet jeśli będą rotowani

No tak, zgodnie z tym co napisałem powyżej - nie ukrywam zresztą, że linia pomocy zawsze była moją słabością w grach fantasy itp. Poza tym jednak mocno ubolewam, że nie mam żadnej pierwszoplanowej opcji ofensywnej z Liverpoolu.

degim napisał: Powodzenia wszystkim, oby było ciekawie!

Mogę się tylko podpisać
kari17
Dodano: 10.08.2018, 16:28
Drużyny to jedno, a wyniki w drafcie to drugie, więcej zależy tam od przypadku i losu niż konkretnych graczy. Możesz mieć super obronę, pomoc czy atak, a i tak regularnie przegrywać, bo za każdym razem trafisz w h2h na rywala ze skuteczniejszymi w danej kolejce formacjami. Jednak jak by nie patrzeć każdy ma równe szansę, nawet jeśli degim ma Salaha, ja napakowany atak, a M83M najlepszą pomoc.

Z drugiej strony choć podczas wyboru uciekają nam opcje to jak by nie patrzeć jest to pozytywne, gdyż już nie wracasz do tego gracza, nie rozmyślasz, nie wrzucasz go, a następnie wyrzucasz 5 razy ze swojej drużyny jak ma to miejsce w tradycyjnym FPL. Mi nawet moja draftowa drużyna bardziej się podoba niż ta stworzona dziś do końca przeze mnie, z każdą możliwą opcją, gdzie ogranicza nas tylko te 100 baniek.

Tak czy siak, mam nadzieję na równie dobrą zabawę i rywalizację co rok temu i niech wygra najlepszy, albo ten którego jego zawodnicy na przestrzeni sezonu nie rozczarują.
KINGofDP
Dodano: 16.08.2018, 18:26
Czemu w druzynie draft nie moge zmienic grajka ? nawet jak jest wolny chce zamienic go to czekam , czekam i nic ?
kari17
Dodano: 17.08.2018, 15:54
Wszystkie zmiany mają miejsce 24 godziny przed startem następnej kolejki.
ith89
Dodano: 28.08.2018, 09:46
Post zedytowany dnia 28.08.2018 09:47 przez ith89

Niestety, jak ktoś już wskazał zaraz po drafcie, wygląda na to, że wybierając Oezila zmarnowałem swoją kolejkę. Udało się jednak zbudować drużynę, której zawodnicy zdobyli do tej pory najwięcej punktów w lidze i... daje to na razie 4. miejsce. Draft. 😁

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Fantasy Premier League » FPL Draft 17/18

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania