Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
  << < 1  2  3 

kari17
Dodano: 14.08.2017, 16:45
No na wyniki niestety trzeba trochę długo poczekać, jednak pierwsza kolejka u mnie wyszła całkiem całkiem, 49 punktów nie jest złym wynikiem. Moje zmiany tuż przed startem Brunt-Ox i Fella-Shaquiri okazały się nawet trafne, aczkolwiek ten drugi wniósł tylko 2 punkty.

Najbardziej zawiedli mnie Courtois i Azpilcueta, oboje po 1 pkt, a na ławce miałem Fabiańskiego i Jagielkę za 6, szkoda, ale takie jest fantasy.

A jak wam poszła pierwsza kolejka?
degim

Dodano: 15.08.2017, 09:23
Cieniutko...

37 pkt, czyli 4/11 zawodników z punktami. Do tego Fabregas za -1 i Alonso za 0. Gratuluję @Marphy pierwszej wygranej w Drafcie

Najbardziej jednak się skupiam na prawdziwym FPL, bo na drafta nie mamy aż takiego dużego wpływu, jakbyśmy chcieli.
69eyes
Dodano: 16.08.2017, 19:09
Post zedytowany dnia 16.08.2017 19:10 przez 69eyes

FPL dopiero podliczył 1 kolejkę draftu,53 pkt udało się wygrać o 2 z kolegą @M83M, Vardy i Kun uratowali kolejkę. Ogólnie większość wyników zbliżona więc jest dość ciekawie.
Scholes100

Dodano: 16.08.2017, 20:17
U mnie na razie lider, 55 pts chyba całkiem całkiem jak na drafta. @69eyes zdaje się, że gramy ze sobą w następnej kolejce, więc będzie ciekawie
M83M
Dodano: 21.08.2017, 17:55
U mnie póki co lepiej w drafcie niż w fantasy, co wzbudza jedynie samokrytyczny, litościwy uśmiech na mej twarzy

Szkoda, że nie udało mi się chociażby zremisować w pierwszej kolejce, teraz już lepiej, zobaczymy co dalej.

Ktoś dokładnie przyglądał się zasadą transferów w drafcie i mógłby w dwóch zdaniach to opisać?
Scholes100

Dodano: 21.08.2017, 20:51
Wchodzisz w "transactions"i zaklepujesz kogo chcesz z wolnych agentów w dowolnej ilości i czekasz do startu kolejki aż pojawi się w składzie. To chyba działa na zasadzie kto pierwszy ten lepszy. Do deadline'u możesz zrezygnować z zaklepanych "bezrobotnych". Sam tak nabyłem ostatnio Giroud i Arnautovicia (który na dzień dobry złapał czerwoną kartkę hehe) Reguły gry niby nie przewidują wymiany zawodników pomiędzy graczami, ale w praktyce da się to łatwo obejść. Można się umówić na np. na piątek 17:00 i jeden z menedżerów wyrzuca gracza ze składu, a drugi natychmiast bierze go jako wolnego agenta, ot cała filozofia.
M83M
Dodano: 22.08.2017, 12:13
Dzięki. Skorzystałem, a przynajmniej tak mi się wydaje.
kari17
Dodano: 22.08.2017, 16:39
U mnie punktowo draft prawie na równi z fantasy i to mnie smuci. Ogólnie w drafcie powtarzalność, ostatnio 48, teraz 49 punktów, no i co najważniejsze dwa zwycięstwa, które w głównej mierze odniosłem dzięki dobrej grze Pogby. Jednak początek dobry, ale z czasem pewnie będzie gorzej, jak w końcu odpali Kane i pozostali z topu.
degim

Dodano: 22.08.2017, 22:58
Z tego co widać, zakończenie kolejki w drafcie z 60+ punktami powinno zawsze być uczczone szampanem. Chyba trzeba będzie się przyzwyczaić do biedy punktowej w tym trybie.
Scholes100

Dodano: 23.08.2017, 00:59
Draft to ciekawe urozmaicenie, ale jednak jeśli chodzi o fun to nie ma startu do FPL.
M83M
Dodano: 23.08.2017, 14:46
Pełna zgoda w tym aspekcie. Tym bardziej smuci mnie, że póki co pod względem liczby punktów u mnie draft>fantasy. Ale sezon jest długi (tak się pocieszam...).
degim

Dodano: 23.08.2017, 17:02
O miejsca o OR możemy być spokojni - wszystkim graczom, którzy knują już kilka sezonów, miejsce w OR będzie się nieco poprawiać wraz z długością sezonu. Np. takie świeżaki z naszego głównego tematu o FPL pewnie szybko zrezygnują, co mnie będzie bardzo cieszyć. Myślę, że w okolicach października - listopada temat będzie wypełniony już tylko sensownymi wypowiedziami zwykłych graczy
kari17
Dodano: 29.08.2017, 15:49
Póki co w drafcie idzie mi równie dobrze co United w lidze. Trzy mecze i trzy zwycięstwa, jednak punktowo jestem gorszy od 2 innych graczy. Zobaczymy jak się ułoży to wszystko w dalszej części sezonu. Liczę, że uda mi się zostać na szczycie jak najdłużej się da, aczkolwiek ważniejsze by to nasi pozostali na tym szczycie do końca sezonu.
M83M
Dodano: 08.09.2017, 20:03
Teraz dopiero zwróciłem uwagę, że ogólnie mam największą liczbę punktów w drafcie póki co. Szkoda tylko, że to w ogóle nie przekłada się na pozycję w tabeli
Jedziemy dalej, po dwóch zmianach.
degim

Dodano: 08.09.2017, 20:52
To dlatego, że miałeś pojedynki z mocnymi drużynami, które przegrałeś nieznacznie. Przewiduję, że w następnych 3 kolejkach zgarniesz komplet punktów.

U mnie póki co w drafcie OK, fantasy jeszcze lepiej (163k, 0 hitów).

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
  << < 1  2  3 

Forum » Fantasy Premier League » FPL Draft 17/18

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania