Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Ogólnopolski zlot fanów United!

Olo

Dodano: 24.04.2017, 16:05
Ziomeczki,

w majówkę będzie w Krakowie zlot fanów United - nie jestem organizatorem, ale i tak się jaram! Szczegóły znalazłem tutaj: facebook.com/events/1800906526793418

Nie myśli ktoś o tym żeby się wybrać? Ja jestem akurat z Krakowa więc mam blisko, ale może ktoś z innych części kraju...? Moglibyśmy zorganizować jakieś wyjście pod szyldem devilpage, albo coś. Co myślicie?
Copy
Dodano: 24.04.2017, 18:18
Fajnie, super. nastepny zlot proponuje zrobić np w brazylii czy australii... albo w ogole na księżycu... Przecież każdy lubi tarabanić się xxxx godzin.
grzeho16

Dodano: 24.04.2017, 20:37
Ja na pewno będę. Też jestem z okolic Krakowa W sumie ciekawy pomysł zapodałeś.
Olo

Dodano: 24.04.2017, 23:45
Copy napisał: Fajnie, super. nastepny zlot proponuje zrobić np w brazylii czy australii... albo w ogole na księżycu... Przecież każdy lubi tarabanić się xxxx godzin.

No to nam za bardzo nie pomaga. Gdziekolwiek ten zlot by był to ktoś będzie miał daleko. Wiadomo że takie imprezy są przewidziane bardziej dla ludzi z okolic, nie ma się o co spinać.

@Grzeho, no mi się to spodobało mega
gaucho2015
Dodano: 24.04.2017, 23:58
Najlepiej by było gdyby zloty były organizowane w centralnej czesci kraju, zeby mniej wiecej kazdy miał tyle samo km do pokonania (mam na mysli Szczecin, Bialystok, Rzeszow, Wrocław)... ja mieszkam w Szczecinie więc Kraków to jak koniec świata prawie bez spin oczywiscie
Copy
Dodano: 25.04.2017, 00:25
No to nam za bardzo nie pomaga. Gdziekolwiek ten zlot by był to ktoś będzie miał daleko. Wiadomo że takie imprezy są przewidziane bardziej dla ludzi z okolic, nie ma się o co spinać.

Dziwisz się mi? Nawet nie wiesz jak bardzo chciał bym pojechać, ale. ALE, polska B, podlasie, Łomża! Nawet tu nie znalazł bym kilku osob ktore chciały by ze mną pojechać furką. bo kolei oczywiscie nie ma. prawie 550km do Krakowa. I co, jechać samemu na 2-3 dni?
"Gdziekolwiek ten zlot by był"- mówi to koleś z Krakowa, którego to fanclub organizuje "zlot" toć to hipokryzja.
W sumie to samo mogą powiedzieć osoby z gdańska itp itd.
Oczywiście znajdą się sportowe świry których taka drobnostka obchodzić nie będzie, szanuje, ale ja TAKICH funduszy nie mam, tym bardziej ochoty spedzać 15h za kierownica...

Ah, powiedz mi jeszcze, Olo. Ilu to z Waszych "członków" wybrało by się na zlot, który organizowany był by np. we wspomnianej Łomży, Gdańsku? Jestem ciekawy czy na palcach ręki bym policzył.
jassaj

Dodano: 25.04.2017, 12:47
No ale ten zlot musi się gdzieś odbyć i dla kazdego zawsze kiedyś będzie daleko. Kraków jest dobrą lokalizacją- miasto duże, dobre dojazdy, komunikacja, pociągi itd. Zresztą jak ktoś jest z Krakowa to zrobi zlot w Krakowie, skoro komuś chce sie coś takiego robić to już nie wymagajmy, że będzie jeszcze przejmował sie tym kto ma blisko kto ma daleko. Zawsze inna grupa, ogólnopolska czy regionalna może zrobić kolejny zlot na Podlasiu, na Mazowszu, nad morzem, w górach itd. Zamiast się cieszyć że wgl komuś chce sie to zrobić to problem bo daleko od domu, jak ci nie pasuje lokalizacja to nie jedziesz, tak poprostu bez spiny, a noż ktoś zrobi zlot w twojej częsci i bd miał blisko. Nie zawsze można mieć wszystko.
wladek22ban

Dodano: 25.04.2017, 12:48
dokładnie ja mieszkam w warszawie i będę na zlocie takie spotkania nie są organizowane co tydzień i raz na ruski rok można się zebrać i przeżyć coś fajnego
TylkoLegiaCWKES
Dodano: 25.04.2017, 16:17
ahhaha co to za śmieszny zlot, hahah ta wezcie se jeszcze barwy united, transparenty i idzcie na miasto w krakowie, fajny wpierdol zaliczycie od wisły lub cracovii
TheOne

Dodano: 25.04.2017, 19:53
Generalnie kozacka opcja taki ogólnopolski zlot fanów United, ale... mam wrażenie, że ten krakowski zlot organizuje kilku lokalnych Diabłów i "dopraszają" resztę (turniej piłkarski ale składy klepnięte... wtf?). Jak ja to widzę ->
* piątek popołudnie - niedziela popołudnie
* miejsce, gdzie można zarówno zalać pałę jak i ogarnąć jakiegoś grilla (jeziorko? blisko do imprezowni jakichś?)
* wypad (zarezerwowane miejsca w miarę możliwości) do pubu na transmisję meczu / ogarnięcie wielkiego ekranu i obejrzenie meczu ekipą
* zarezerwowany Orlik i popykanie w gałę zarówno w sobotę jak i w niedzielę
* ogarnięty parking

TheOne na prezydenta.

...
grzeho16

Dodano: 26.04.2017, 15:47
Post zedytowany dnia 26.04.2017 15:50 przez grzeho16

Tylko Legia - widzę że chyba nigdy nie byłeś na zlocie.
Nie strasz tu ludzi wpierdolem od kibiców Wisły czy Cracovi. Naczytałeś się pewnie w internecie jaki to Kraków nie jest zły bo maczety, bo biją..... Ten zlot nie odbywa się na plantach tylko w Football Heaven, czyli barze który jest prawie że w centrum.
W 2014 roku był zlot kibiców Realu Madryt w Krakowie na którym byłem. Było coś ponad 100 osób o ile nawet nie kilkaset, nie pamiętam dokładnie i wszystko odbyło się bez problemów.

Jakby ktoś chciał jakieś szczegóły to: manutd.pl/2017/04/22/zlot-kibicow-man-utd-mecz-arsenalem-krakowie/

EDIT: jeśli chodzi o turniej to po prostu było dużo chętnych i szybko się wszystkie miejsca zapełniły. Teraz jednak zwolniły się 3 miejsca i można się zapisywać.
santa66

Dodano: 03.05.2017, 12:29
wladek22ban tez jade z warszawy czym i kiedy jedziesz
bacalinho
Dodano: 03.05.2017, 18:35
A nie myśleliście kiedyś zrobić taki turniej kibicow United z wybranych regionow Polski? np ekipa z Trojmiasta, Mazowsza, Podlasia itp chyba by sie az tyle składów zebrało i taki turniej pyknąć? bo z tymi dopkelanymi skladami tez dla mnie słąbo, sam bym pograł a jestem z Gdynii. kto jest ogolnie z Trojmiasta?
davids007
Dodano: 04.05.2017, 11:39
santa66, Jadę z kumplem jutro o 12:00 polskim busem

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » We Are United » Ogólnopolski zlot fanów United!

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania