Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Koniec marzeń?

SkuzikRedDevil1
Dodano: 22.04.2017, 00:16
No to już chyba koniec marzeń o zwycięstwie w LE lub zajęciu 4 miejsca w lidze. Po kontuzjach Rojo i Zlatana będzie bardzo trudno... Nie rozumiem ludzi którzy się cieszą z kontuzji Ibry. Rashford nam wszystkiego nie wygra. Na horyzoncie majaczy kolejny sezon bez LM. Obym się mylił. Mata wracaj jak najszybciej.
Chestnut
Dodano: 22.04.2017, 11:06
A bo Ibra nam wszystko wygrywał...
sisinho

Dodano: 22.04.2017, 11:21
Jeśli mieliśmy polegać na 1 czy 2 zawodnikach to brawo za taką ekipę Wszystko mamy w swoich rękach, Arsenal tez ma natłok spotkań a chyba się nie poddaje. Kwestia obrony to chyba Blind&Bailly, chociaż cięzko widzę tam blinda ale reszta składu jest ok. Wraca Rooney, będzie Rashford. Więcej miejsca dla Mikiego,Lingarda,Martiala czy Younga. Wbrew pozorom teraz jest taki okres by pokazać czy potrzebujemy napastnika pokroju Lukaku i Griezzmana czy Rashford staje się takim napastnikiem.

Młody anglik ma dużo okazji, kwestia skuteczności. Jeśli to poprawi to kto wie.
Hoodys
Dodano: 22.04.2017, 16:36
Przy okazji wyjdzie czy Mourinho wreszcie da szansę młodzikom. Jest Tuanzebe a nie zagrał nawet 10 minut w tym sezonie, więc na takie Burnley o wiele bardziej wolałbym Tuanzebe nż Blinda. Bo jeżeli coś się stanie Blindowi to kim będziemy grać
Greemlins

Dodano: 22.04.2017, 16:44
A ja tam bym chętnie zobaczył jutro ponownie Carricka na stoperze
Trzymamy bardzo nierówną formę, ale spokojnie Panowie, bo ja akurat o grze w lm jestem przekonany w stu procentach.
SkuzikRedDevil1
Dodano: 22.04.2017, 23:29
De Gea odejdzie. Skład nam się sypie... Ach...
trezegram
Dodano: 23.04.2017, 10:55
No bo jak De Gea odejdzie to już koniec Manchesteru United... Weźcie się w garść i nie płaczcie tyle!
TheRipper

Dodano: 23.04.2017, 11:20
W sprawie Davida mamy tylko niepotwierdzone przez nikogo plotki podane przez jakiś szmatławiec a wy już panikujecie że David odejdzie Wszystko się wyjaśni w lato. Jeżeli chce odejść, niech odejdzie do Madryckiego szamba, jego wybór. Myślę że i tak zasłużył się wystarczająco dla naszego klubu że powinien mieć wolną rękę w sprawie transferu. Owszem, byłoby szkoda gdyby nasz najlepszy gracz odszedł ale z drugiej strony nie ma ludzi niezastąpionych. United radziło już sobie bez Schmeichela, van der Sara to poradzi sobie i bez Davida A akurat nosa do bramkarzy to my od zawsze mieliśmy więc znajdziemy godnego następce.
kondzik

Dodano: 23.04.2017, 17:30
SkuzikRedDevil1 Co z ciebie za kibic ? skoro nie wierzysz w United ? zobacz dzisiaj jak grała obrona jest Blind,Shaw a do tego w najgorszym wypadku może zagrać Carrick na środku
Neymar12
Dodano: 23.04.2017, 20:46
TheRipper napisał: Owszem, byłoby szkoda gdyby nasz najlepszy gracz odszedł ale z drugiej strony nie ma ludzi niezastąpionych. United radziło już sobie bez Schmeichela, van der Sara to poradzi sobie i bez Davida

Zanim sobie poradziło po odejściu Petera to upłyneło duuuużo czasu. Pierwszy sezon po odejściu Edwina też nie był zbyt udany
TheOne

Dodano: 25.04.2017, 19:59
Ibra kontuzjowany więc szanse swe na snajperze dostać mogą zarówno Rashford jak i Wayne czy Martial, który za czasów LVG pokazywał talent na tej pozycji.
Rojo odpadł ale mamy b. dobrego Bailly'ego, a niedługo wrócić powinni Smalling i Jones (o Blindzie nie mówię, gdyż jest on dostępny lecz mam go za jedno ze słabszych ogniw United).

TOP4 będzie a kto wie czy nawet nie zobaczymy walki o TOP3. A Liga Europy? Mamy 25% szans na końcowy triumf więc nie jest źle
WielkiFerdas

Dodano: 25.04.2017, 20:32
Koniec Wielkiej kariery Ibry
Kalina
Dodano: 25.04.2017, 22:27
A kto zalozycielem tematu? Hahaha po porazce z City bodajze ten sam typek zalozyl tu podobny temat z tym ze "nie mamy szans na mistrzostwo".
konrado1991
Dodano: 26.04.2017, 12:07
pisałem na początku marca, że top 4 pewne, jednak wierze ze znajdziemy się w 3 LM w przyszłym sezonie na spokojnie, mimo że terminarz napięty
vanderToki

Dodano: 26.04.2017, 15:05
TheRipper napisał: A akurat nosa do bramkarzy to my od zawsze mieliśmy więc znajdziemy godnego następce.

Taibi, Bosnich, Raimond "Ręcznik" van der Gouw, ten typ, co to puścił trzy gole z w finale z Palace, Ricardo, Barthez po najlepszym okresie w karierze i Howard jeszcze przed takowym - do tego stada Kuszczaków, Heatonów, Zielerów i Fosterów, z których żaden nie przebił się do naprawdę mocnego klubu... świetnych bramkarzy się za mojej pamięci trafiło czterech, może to i dużo (i naprawdę byli / są bardzo wysokiej klasy), ale wpadek było więcej. : ) Choć tym razem akurat uważam, że United są w miarę zabezpieczeni, Romero wcale nie musi być gorszy np. od Kariusa albo Bravo.
SkuzikRedDevil1
Dodano: 30.04.2017, 15:22
Hmmm. No to o dostaniu się do LM przez ligę możemy zapomnieć. Teraz jeszcze niech nasze gwiazdy odpadną już w czwartek i mają wakacje.
mally
Dodano: 30.04.2017, 17:04
no tak. punkt straty do 4 City to rzecz nie do odrobienia.
SkuzikRedDevil1
Dodano: 30.04.2017, 17:37
Nasze mecze to m.in Arsenal i Tottki a City z kim gra? Ponad to Bailly wypadł i wraca Fella co także jest dużym osłabieniem.
mally
Dodano: 30.04.2017, 17:59
W październiku też pisałeś, żę to koniec TOP 4. Prawie pół roku później znowu piszesz o tym samym. Rozumiem, że wtedy to był koniec, ale taki sobie. Teraz to już koniec z przytupem.
SkuzikRedDevil1
Dodano: 30.04.2017, 22:53
No i jak widać już w październiku miałem racje

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Nasza kadra » Koniec marzeń?

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania