Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Jordi Alba - za i przeciw

kawa213

Dodano: 22.03.2017, 20:16
Trochę jak na Forum Romanum ale musiałem dać ten temat. Napiszcie swoje argumenty i uzasadnijcie swoje wypowiedzi.
sisinho

Dodano: 22.03.2017, 20:50
Przeciw. Nigdy nie byłem jego fanem a w Hiszpanii tez wybitny nie jest. Gdyby nie grał w Barcelonie tylko w takiej Sevilli czy Valencii (jak przed transferem) to nie byłby określany jako wielka gwiazda.
increase

Dodano: 23.03.2017, 08:11
Ja jak najbardziej jestem za ściągnięciem Jessici Alby. Doprawdy piękna aktorka i świetnie promowałaby MU. Za to jeżeli chodzi o Jordiego, to nawet nie ma o czym myśleć. Mourinho za nic nie chciałby u nas takiego nurka niepotrafiącego bronić.
Pady

Dodano: 24.03.2017, 12:42
Nie nadaje się do ligi Angielskiej tym bardziej do Manchesteru United, jesli ktos z Hiszpani to Filipe luis, ale jest stary i juz raz nieporadzil sobie w Angli, jak jestesmy przy lewej obronie to najlepiej z Napoli Faouzi Ghoulam, dalbym im Darmiana z kasa poszli by na to napewno.
mycka86
Dodano: 24.03.2017, 15:09
Po pierwsze transfer uważam za nierealny.

Za - absolutny światowy top, zjada każdego LO w lidze (może oprócz Rose'a), może grać również jako wingback.

Przeciw - nie widzę.

#Pady Co powoduje, ze się nie nadaje do MU?
ratmann
Dodano: 27.03.2017, 20:45
Jordi Komża nie jest zły. Ale ja bym wolał zobaczyć Shawa w podstawie w przyszłym roku. Ma potencjał by być lepszy od hiszpana, a wierzę że Mou będzie w stanie wyciągnąć z niego co najlepsze. Może nie gra zbyt wiele, ale po takiej kontuzji i przy atletycznym sposobie gry Luke'a pośpiech nie jest dobrym doradcą. Wolę poczekać rok dłużej i mieć super LO na następną dekadę, niż wprowadzać go na siłę i patrzeć jak odchodzi za 3 lata jako kolejny niespełniony talent którego zniszczyły kontuzję. Mourinho wie co robi. Zrobił z A.Cole'a najlepszego LO na świecie w swoim czasie, to i z Shawa zrobi gwiazdę.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Nasza kadra » Jordi Alba - za i przeciw

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania