Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Pytanie o bilet na mecz.

m4ci3k

Dodano: 06.03.2017, 21:32
Witam wszystkich. Sprawa nie cierpiąca zwłoki.
Wiecie może kiedy będą dostępne do kupna na mecze na old Trafford ze Swansea lub Crystal Palace? Chodzi mi o bilety ze strony manutd.com

Dziękuję i pozdrawiam
Krasnymalczyk
Dodano: 07.03.2017, 12:16
Również jestem ciekaw.
PS. Masz już kartę kibica?
m4ci3k

Dodano: 07.03.2017, 20:15
Przedwczoraj kupiłem, ale jeszcze nie przyszła
Krasnymalczyk
Dodano: 12.03.2017, 01:37
No to z tego co czytałem, wystarczy czekać na udostępnienie biletów dla członków membership przez manutd.com (najlepiej złóż aplikacje o informacje na maila, żeby dali znać kiedy rozpocznie się dystrybucja). Nawet jeśli karta nie zdąży przyjść to i tak jesteś już w bazie, więc nie powinno być problemu z zakupem. Pozdro
tomas8686
Dodano: 16.03.2017, 19:23
Witam forumowiczów. Planuję wyjazd na mecz z Crystal Palace. Na oficjalnej stronie MU data rozegrania meczu jest oznaczona jako możliwa do przełożenia. W związku z tym mam kilka pytań do bardziej doświadczonych wyjazdami na United forumowiczów. Czy mecz może być przełożony ze względu na ewentualny awans do finału LE? Czy jakiś inny powód?
Czy jeśli awansujemy do finału LE i mecz z Palace będzie przełożony to stawiacie że dzień wcześniej? Tydzień wcześniej? Tydzień później? Może ktoś kojarzy jak przekładają mecze w takich przypadkach? Wiem że moje pytania to trochę wróżenie z fusów, ale może ktoś coś kojarzy. Nie chce bukować kosztownych lotów bez pewności że w tym czasie gra najlepsza drużyna na świecie.
Pozdrawiam
frd
Dodano: 17.03.2017, 14:41
Moim zdaniem nawet jeśli MU zagra w finale LE to meczu z Crystal Palace nie przełożą, bo mecz z Crystal Palace to jest ostatnia kolejka i cała stawka Premier League gra w niedzielę o 16:00.
Rok temu, Liverpool grał ostatnią kolejkę 15 maja w niedzielę o 16:00, a finał LE grał we środę, 18 maja 2016 roku.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » We Are United » Pytanie o bilet na mecz.

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania