Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Liverpool - Manchester United, Gdańsk

bzowy21

Dodano: 17.10.2016, 17:05
Witam! Czy jest jakiś fanclub kibiców United w Gdańsku? Szukam miejsca w Gdańsku, gdzie mógłbym obejrzeć dzisiejszy mecz. Pozdrawiam
TylkoLegiaCWKS
Dodano: 17.10.2016, 18:09
ta haha , co ? jaki fanclub united ziomek, gdansk należy do Lechii, ale chcesz to idź na miasto i sobie pośpiewaj glory glory man united to jutro cie będą zbierać z ulicy w częściach
Fenek

Dodano: 17.10.2016, 18:46
TylkoLegiaCWKS ależ ty jesteś przykry. Nie ma co się dziwić, że legia jest wszędzie pośmiewiskiem. Cała ta wasza kartoflowa liga to jakaś parodia. Bydło okłada się przed stadionem albo demoluje swój stadion. Ciekawe jak wielkim zerem trzeba być, żeby kibicować polskim "półzawodowym" klubom. Chociaż to ma sens półgłówki twojego pokroju kibicują "półzawodowym" klubom.
TylkoLegiaCWKS
Dodano: 17.10.2016, 19:33
Post zedytowany dnia 17.10.2016 19:34 przez TylkoLegiaCWKS

to raczej ja powinienem spytać ciekawe jak wielkim zerem trzeba byc by jako Polak kibicowac anglikom ( Manchester United ) ? anglikom którzy na euro deptali i palili POLSKIE flagi ! jeb.ani fraje.rzy

Kto demoluje swój stadion ? chyba coś ci sie popierniczyło, za dużo tvn oglądasz i wierzysz w głupoty
Legia pośmiewiskiem ? podaj jakiś argument gdzie są pośmiewiskiem
Fenek

Dodano: 17.10.2016, 19:53
Jakby ci to prosto napisać abyś zrozumiał, jesteście w piłkarskim świecie niczym brzydka koleżanka najładniejszej dziewczyny, nikt was nie chce ale i nikt was nie wyrzuci. Gdyby tylko uefa miała jaja już dawno powinni wykluczyć wasze klubiki ze wszystkich rozgrywek międzynarodowych. Róbcie sobie ten swój gnój na swoim podwórku i nie przynoście innym polakom wstydu. Gdzie nie pojedziecie zawsze zdemolujecie jakieś bary, przystanki itp. i co to ma być dla was jakieś osiągnięcie? Zachowujecie jak ja prymitywy, bydło bez żadnej kultury. A później jest taki cyrk jak teraz w hiszpani, policja się mobilizuje bo półgłówki przyjeżdżają.
Ariell
Dodano: 19.10.2016, 16:38
Tego LegiaCWKS dawno powinno się zbanować za sianie nienawiści i agresję. Zobaczcie tylko jego komentarze.
TylkoLegiaCWKES
Dodano: 19.10.2016, 17:49
Post zedytowany dnia 19.10.2016 17:50 przez TylkoLegiaCWKES

zbanowano mnie już tylko nie wiem za co ? za pisanie prawdy ? nawet nikogo nie obrażałem...

a szanownemu adminowi nawet się odpisać nie chciało za co mi dał bana, i nie dał mi możliwości odwołania się, ale w sumie to mam to gdzieś, stworzyłem sobie nowe konto, bo jak admin bez wyjaśnienia daje mi bana to czemu niby ja mam być tym uczciwym i nie robić mulikont, sorry początkowo nie chciałam się zachowywać jak reszta tych marnych trolli co tworzą po kilka kont ale nie dajecie mi panowie admini wyjścia, bo banujecie mnie za byle co, tylko dlatego że kibicuje innemu klubowi

w takim razie wali mnie to, teraz mam nowe konto i mateo możesz mnie pocałować w cztery litery

a żadnej agresji nie sieje koleżko
kawa213

Dodano: 19.10.2016, 18:44
Post zedytowany dnia 19.10.2016 18:48 przez kawa213

Gościu przestań wkurwiać ludzi za przeproszeniem. Polska liga to liga ogórków i to jest fakt. Argument że Legia jest pośmiewiskiem? LM gościu! Są na pierwszym czy na ostatnim miejscu? Ile bramek strzelili? 1? 2?. I ile stracili? 10+ na pewno. Więc nie gadaj głupot, masz argument i przestań być kurwa jakimś pedałem co chce się popisać. Jak coś napisze to nie pisać, taka moja rada. Z góry przepraszam piszących w temacie za słowa, ale nie da się inaczej....
TylkoLegiaCWKES
Dodano: 19.10.2016, 18:48
Post zedytowany dnia 19.10.2016 18:50 przez TylkoLegiaCWKES

nie napisałem ze polska liga jest lepsza od angielskiej bo tak wcale nie jest, wiem ze polska liga to dno więc naucz się czytać ze zrozumieniem, nic takiego nie pisałem

legia jest pośmiewiskiem bo co, bo przegrała 0-6 z borussią i 1-5 z realem ? co to za argumenty w ogóle ?
każdy idiota wie że sportowo legia jest o kilka klas niżej niż większość drużyn w LM więc ten wynik to nie niespodzianka
i przestań mnie obrażac bo ja cie nie obrażam
cer
Dodano: 20.10.2016, 09:02
na przyszłość w sherlocku w sopocie na bank puszczają mecze BPL. w głównym chyba w warce
Fenek

Dodano: 20.10.2016, 18:43
TylkoLegiaCWKES jakoś mnie to nie dziwi, że nie domyśliłeś się czemu dostałeś bana. Byłbym w wielkim szoku gdybyś to rozpracował.
Chcesz zakładać multikonta? To tylko dowodzi jak przykre musi być twoje życie. Przyłazisz na stronę drużyny, której nawet nie kibicujesz. Tak bardzo chcesz się dowartościować? Robisz screeny i chwalisz się kumplom na przerwie, że byłeś na forum Manchesteru United?
kawa213

Dodano: 21.10.2016, 13:24
Fenek ostatnie zdanie dobre
@TylkoLegiaCWKES
Gościu a mogliby nawet wyłuskać remis tylko to po prostu są ogórasy i z hukiem spadną z LM.
TylkoLegiaCWKES napisał: i przestań mnie obrażac bo ja cie nie obrażam
Wiesz w ogóle dlaczego cię obrażam? Pewnie nie, więc nie wiem co ty tu piszesz ale nie wnikam...
TylkoLegiaCWKES
Dodano: 21.10.2016, 14:17
obrażasz bo jesteś typowym dzieciakiem który się napina w necie a w realu to pewnie byś się nawet do mnie nie odezwał ze strachu, ile ty masz w ogóle lat bo po twoich durnych postach wnioskuje że ok. 12 lub 13

i co że z hukiem spadną z LM ? cel osiągnęli jakim było wejście do LM, teraz priorytet to liga i mistrzostwo

@Fenek
a co zabronisz mi się tu wypowiadać ? z tego co wiem to każdy ma prawo, a do mojego życia się nie wtrącaj bo wierz mi że jest duuuużo ciekawsze niż twoje
kawa213

Dodano: 21.10.2016, 15:26
Typowe dziecko? Słuchaj powiem ci więcej: nawet bym się odważył coś do ciebie powiedzieć więc morda.