Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

TheOne

Dodano: 18.01.2017, 14:19
Napisz koleżko coś więcej na ten temat jak już chcesz zacząć temat...

Na weszło.com znajduje się świeży wywiad z ojcem chłopaka.

"Paweł trafił do The Toffees z Oldham Athletic w wieku 14 lat i szybko pokazał wszystkim, jaką jest perełką, bo wybrali go tam graczem roku w akademii, jeśli chodzi o kategorię U15. Nie ominęło to uwadze jeszcze większych i mówi się, że Żuk może trafić do wielkiego Manchesteru United."

I tu macie fragment dot. Diabłów:
"- United już wcześniej chciało Pawła, prawda?
- Tak, było zainteresowanie, gdy Paweł grał dla Oldham, to grał również dla Salford Boys, osiedlowego klubu z Manchesteru, gdzie mieszkamy. W Oldham choć chcieli, to jednak nie mogli mu tego zabronić i Paweł w sobotę występował w Salford, a w niedzielę w Oldham. W Salford zauważyli go skauci Manchesteru. Rozmawiałem z jednym, z Irlandii, zapytał mnie gdzie jest syn, a ja odpowiedziałem, że już został kupiony przez Everton. United chcieli go za darmo, a za darmo nic nie było, bo syn był związany kontraktem, więc nie mógł przejść bez płacenia."

http://weszlo.com/2017/01/17/pawel-zuk-czyli-15-letnia-nadzieja-ze-polskich-pilkarzy-anglii-moga-blyszczec-bramkarze/

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Transfery » Zimowe okienko transferowe

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania