Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
 1  2 > >>

Koszulki na obecny sezon

artix206
Dodano: 22.08.2016, 10:18
Witam. Poszukuje koszulki meczowej z obecnego sezonu. Ma ktos sprawdzone zrodlo zakupu, prosilbym jakis link.
NewtonHeath1878

Dodano: 22.08.2016, 17:01
Oficjalna strona adidasa lub oficjalny sklep MU.
PVN5150

Dodano: 22.08.2016, 18:07
Ja kupiłem tutaj, i jestem zadowolony.
http://allegro.pl/koszulka-adidas-manchester-united-16-17-rozmiar-m-i6394995632.html
ManUnited1997
Dodano: 23.08.2016, 11:59
To jest akurat replika, ale muszę powiedzieć, że te koszulki są naprawdę okej. Też chyba się skusze na właśnie taką
newton1878
Dodano: 23.08.2016, 13:15
W sumie dołączę się do pytania, ma ktoś może do polecenia jakiś sprawdzony sklep na alieexpress czy innej podobnej stronie, gdzie można by kupić koszulkę naszego klubu?
Rok temu był taki temat, i był użytkownik który takową koszulkę kupił, wyglądała całkiem dobrze, więc może w tym roku też jakiś użytkownik się skusił i może polecić jakąś aukcje?
kattax1337
Dodano: 23.08.2016, 20:02
newton1878 napisał: W sumie dołączę się do pytania, ma ktoś może do polecenia jakiś sprawdzony sklep na alieexpress czy innej podobnej stronie, gdzie można by kupić koszulkę naszego klubu?
Rok temu był taki temat, i był użytkownik który takową koszulkę kupił, wyglądała całkiem dobrze, więc może w tym roku też jakiś użytkownik się skusił i może polecić jakąś aukcje?

Dołączam się do prośby. Chciałbym znaleźć koszuleczkę tak do stówki .
artix206
Dodano: 24.08.2016, 07:35
Do stówki to porządnej koszulki nie kupisz 😒
United1878

Dodano: 25.08.2016, 14:09
Ja kupiłem koszulkę ze strony dhgate.com.
Zapłaciłem niecałe 80 zł, jestem z niej bardzo zadowolony.

http://v.yupoo.com/photos/rachel020/albums/39891575/

W razie pytań piszcie na PW
gaworek353

Dodano: 26.08.2016, 09:46
Ile za wysyłkę daliście?>
kattax1337
Dodano: 28.08.2016, 14:35
Post zedytowany dnia 28.08.2016 14:35 przez kattax1337

United1878 napisał: Ja kupiłem koszulkę ze strony dhgate.com.
Zapłaciłem niecałe 80 zł, jestem z niej bardzo zadowolony.

http://v.yupoo.com/photos/rachel020/albums/39891575/

W razie pytań piszcie na PW

Spoko wyglądają zdjęcia od typa, a mógłbyś wrzucić swoje? i dać link do aukcji
szymon1978
Dodano: 28.08.2016, 19:41
I tak wygląda całe kibicowanie w Polsce-kupić koszulkę od Chinoli,mecz pooglądać w internecie,ale oczekiwania co do transferów wysokie (przecież klub bogaty)
Buractwo pierwsza klasa,aż szkoda słów.
Dubek

Dodano: 28.08.2016, 21:05
Ale nie kumasz chyba że ludzi może nie stać żeby dawać 300 zł na koszulkę w której się idzie grać na orlik i na C+ które kosztuje dużo jak na Polskie warunki. Burżuj się odezwał.
jassaj

Dodano: 28.08.2016, 22:21
Dokładnie, ja bym właśnie poszedł w 2 strone- kibic który skupia sie głównie na tym żeby mieć klubowe gadzety to jest kibic-banan. Człowiek na pokaz. Nie liczy sie to czy masz koszulke za 300 zł czy t-shirt z bazaru z nazwiskiem napisanym markerem ani to czy oglądasz mecz w tv czy na necie (kwestia tego, że to troszke piracenie to zupełnia inna sprawa i inny temat) liczy sie twoje nastawienie emocjonalne do klubu i to co sam czujesz. Wgl śmieszy mnie segregowanie kibiców na lepszych i gorszych. A już słyszałem, że prawdziwy kibic musi znać całą historie klubu bo jak nie to jest słaby, musi jezdzić na mecze bo jak nie to podrabianiec, musi dawać w morde za każde krzywe słowo o swoim klubie bo tak a prawda jest taka, że historie powinno sie znać ale to nie jest najwazniejsze, na bilet nie każdy ma kasa a w chuligana normalni ludzie sie nie bawią. Piłka nożna to rozrywka- ma dawać tobie frajde, ma dostarczać tobie emocji i rozpalać twoją wyobraznie i to sie liczy. I czy w koszulce za 1000 zł czy w worku po ziemniakach to nic nie zmienia. W necie wiele jest pryzykładów chłopców którzy "robią" klubowe gadzety z wycietej reklamówki imitującej koszulke, którzy nawet o takiej chińskiej podróbie mogą jedynie marzyć ale swoją pasją i przywiązaniem mogliby uczyć niejednego burżuja czym jest miłość do klubu
szymon1978
Dodano: 28.08.2016, 22:52
" I czy w koszulce za 1000 zł czy w worku po ziemniakach to nic nie zmienia." Zmienia i to bardzo dużo.Klub musi zarabiać,sponsor też.Jeżeli każdy Janusz kupi lewą koszulkę,poogląda mecz w necie,to dochody klubu będą znikome.Żądacie transferów za grube miliony,a dajecie w zamian gówno,taka prawda.
"Ale nie kumasz chyba że ludzi może nie stać żeby dawać 300 zł na koszulkę w której się idzie grać na orlik i na C+ które kosztuje dużo jak na Polskie warunki. Burżuj się odezwał"-Powiadasz burżuj,ja zamiast paczki fajek,kilku browców i wypadu do klubu wolę kupić orginał,zapłacić za kartę członkowską i pojechać na kilka meczy;ale co ja tam wiem,jestem tylko "burżujem" Koszulki nie wychodzą co miesiąc lub dwa a jeżeli nie jesteś w stanie w ciągu roku(365 dni)zaoszczędzić 300 PLN to jest z Tobą źle.
Żądajcie więcej Zlatanów,Ronaldo i Messich-pewnie Ed zapłaci z własnej kieszeni...
Piechutus

Dodano: 28.08.2016, 23:45
szymon1978 napisał: " I czy w koszulce za 1000 zł czy w worku po ziemniakach to nic nie zmienia." Zmienia i to bardzo dużo.Klub musi zarabiać,sponsor też.Jeżeli każdy Janusz kupi lewą koszulkę,poogląda mecz w necie,to dochody klubu będą znikome.Żądacie transferów za grube miliony,a dajecie w zamian gówno,taka prawda.
"Ale nie kumasz chyba że ludzi może nie stać żeby dawać 300 zł na koszulkę w której się idzie grać na orlik i na C+ które kosztuje dużo jak na Polskie warunki. Burżuj się odezwał"-Powiadasz burżuj,ja zamiast paczki fajek,kilku browców i wypadu do klubu wolę kupić orginał,zapłacić za kartę członkowską i pojechać na kilka meczy;ale co ja tam wiem,jestem tylko "burżujem" Koszulki nie wychodzą co miesiąc lub dwa a jeżeli nie jesteś w stanie w ciągu roku(365 dni)zaoszczędzić 300 PLN to jest z Tobą źle.
Żądajcie więcej Zlatanów,Ronaldo i Messich-pewnie Ed zapłaci z własnej kieszeni...

Nie orientuję się w tej sprawie ale z tego co wiem to dostajemy od Adidasa 750 mln funtów przez 10 lat, a ze sprzedaży koszulek dostajemy ewentualne procenty także argument o znikomych dochodach trochę chybiony. Poza tym sprzedaż gadżetów to nie jedyne źródło przychodów klubu.

I dla twojej informacji - nie każdy zarabia co najmniej średnią krajową żeby przy dobrych wiatrach zaoszczędzić sobie na mecze, a są też przecież kibice niepełnoletni, niepełnosprawni czy jakkolwiek inaczej niezdolni do pracy dla których 300 zł to nie kilka browarów i paczka fajek, a kupa kasy, która jest im potrzebna na co dzień, a nie do wydawania, od tak, lekką ręką na swoje przyjemności.

Poza tym problemem jest też kwestia czasu - sezon zaczyna się na przełomie sierpnia i września, a kończy zazwyczaj w maju/czerwcu, więc wtedy gdy ludzie chodzą zazwyczaj do szkoły czy pracy i nie ma po prostu jak wyrobić żeby pojechać do Anglii, obejrzeć mecz i wrócić.
W lato to wiadomo - wakacje, ludzie biorą urlopy na wyjazdy, więcej czasu wolnego ale akurat wtedy zaczynają się wszelakie tournee, puchary towarzyskie itp., a nie każdemu uśmiecha się zapierdzielać przez pół Europy i Azji albo przelecieć Atlantyk żeby obejrzeć mecz czy dwa.

Także jeśli ty masz czas i środki to spoko, cieszę się, nawet zazdroszczę ale nie mierz wszystkich swoją miarą.
jassaj

Dodano: 28.08.2016, 23:52
Czyli dochodzimy do tego, że jak nie kupie tej oryginalnej koszulki to jestem podrabianym kibicem ? No to wracamy do punktu wyjścia. Pozatym jest też kwestia tego typu, że 300 zł za koszulke to absurdalna kwota. Jakiś Anglik czy Niemiec tego nie poczuje bo tam jest inny standard życia ale dla Polaka to dużo i znam osoby które by sie za te pieniądze ubrały od stóp do głów. Nawet jak zrezygnuje z fajek, piwa, nie będe wychodził z kumplami to i tak jak odłoże te 300 zł to będzie dla mnie duża kwota- jako student nie znam pojęcia mieć za dużo kasy. Więc zamiast kupić 1 koszulke- która byłaby dla mnie cenna emocjonalnie ale była tylko 1 bluzką z jakimś tam logiem 3 pasków, wolałbym odłozyć te pieniązki czy to do budżetu na wakacje, czy na niespodziewane rachunki, ewentualnie no nie wiem- kupić prezent mamie/dziewczynie bo ich radość jest cenniejsza od kasy. Po prostu piłka nożna jest fajną rozrywką i naprawde dała mi wiele fajnych przeżyć ale są też sprawy ważniejsze bo mecz sie kończy a życie trwa dalej że tak to ujme. Jeżeli ty chcesz kupować droższą koszulke bo masz możliwość i daje Ci to satysfakcje to super ale zrozum też, że życie nie jest takie zero jedynkowe i inni poprostu mają inne zdanie z własnej chęci czy przymusu życiowego
szymon1978
Dodano: 29.08.2016, 00:25
"Nie orientuję się w tej sprawie ale z tego co wiem to dostajemy od Adidasa 750 mln funtów przez 10 lat, a ze sprzedaży koszulek dostajemy ewentualne procenty także argument o znikomych dochodach trochę chybiony. Poza tym sprzedaż gadżetów to nie jedyne źródło przychodów klubu" Tak,Adidas daje United pieniądze za free pewnie.Dają te pieniądze tylko dla tego,że mogą zarobić na sprzedaży koszulek drugie tyle.Kupując u chinola robisz kasę tylko jemu,ani klub ani Adidas nie zarabiają-prosta matematyka.Nie zarabia sponsor,nie zarabia klub-brak pieniędzy w kasie=brak transferów,proste.

"I dla twojej informacji - nie każdy zarabia co najmniej średnią krajową żeby przy dobrych wiatrach zaoszczędzić sobie na mecze, a są też przecież kibice niepełnoletni, niepełnosprawni czy jakkolwiek inaczej niezdolni do pracy dla których 300 zł to nie kilka browarów i paczka fajek, a kupa kasy, która jest im potrzebna na co dzień, a nie do wydawania, od tak, lekką ręką na swoje przyjemności"
No tak,zgadzam się,ale większość tu piszących to młodzi,zdrowi ludzie,tylko zbyt "obrotni" aby kupić coś orginalnego-bo po co?W końcu koszulka od chinola wygląda prawie tak samo(olać,że po kilku praniach wszystko zejdzie)Osoby,o których piszesz to margines statystyczny,reszta to zwykłe Janusze,którzy kombinują,jak kupić tanio.
Stać mnie na wyjazdy,bo pracuję i oszczędam.Pracuję od 12 roku życia(praca wakacyjna)nikt mi nic w życiu za darmo nie dał.Jeżeli zarabiasz,jak sam wspomniałeś,średnią krajową i nie możesz zaoszczędzić 300 PLN w rok,to znaczy,że żyjesz nad wyrost.
"Poza tym problemem jest też kwestia czasu - sezon zaczyna się na przełomie sierpnia i września, a kończy zazwyczaj w maju/czerwcu, więc wtedy gdy ludzie chodzą zazwyczaj do szkoły czy pracy i nie ma po prostu jak wyrobić żeby pojechać do Anglii, obejrzeć mecz i wrócić.
W lato to wiadomo - wakacje, ludzie biorą urlopy na wyjazdy, więcej czasu wolnego ale akurat wtedy zaczynają się wszelakie tournee, puchary towarzyskie itp., a nie każdemu uśmiecha się zapierdzielać przez pół Europy i Azji albo przelecieć Atlantyk żeby obejrzeć mecz czy dwa"
Jaki to jest problem.Mecze są za zwyczaj w weekend,przy dzisiejszych cenach lotów wychodzi taniej niż podróż z Gdańska do Krakowa,wystarczy planować wyjazd za wczasu.Też tak kiedyś myślałem-Za drogo dla mnie!Dopiero jak zacząłem szukać,planować zauważyłem,że nie jest to w cale takie drogie.Najlepiej powiedzieć-Nie da się,za drogo-ale wystarczy trochę samozaparcia aby spełnić swe marzenia,to nie jest tak trudne,tylko trzeba chcieć.Prawie każdy w Polsce to "hakier"ale nie potrafi wyszukać tanich lotów,hoteli,a takie to proste.Weźcie się za siebie,skończcie biadolić-nie żyjecie przecież w Trzecim Świecie tylko w centrum Europy,macie możliwości-tylko trzeba chcieć,nie czekać,aż wam podadzą na tacy.Nie musicie mieć najnowszego smartfona,modnych ciuszków i innych pierdół,możecie wziąć się za siebie.Każy potrafi narzekać,nie każdy potrafi zmienić swe podejście.Jesteście nauczeni wygodnego życia-takie są fakty-wszystko po najmniejszej linij oporu.
SkoraMU

Dodano: 29.08.2016, 11:33
@szymon1978

Mam nadzieję, że w garażu masz Chevroleta z oponami Apollo, chodzisz tylko w butach Adidasa, na ręku Tag Heuer, jesz tylko jedzenie od Nissin, korzystasz tylko z DHL, pijesz tylko Casillero del Diablo, a no i jeszcze bank, oczywiście używasz Santandera?

Jeśli nie to żaden z Ciebie kibic cebulaku...
Sideswipe

Dodano: 29.08.2016, 12:34
Każdy okazuje swoje wsparcie dla klubu na tyle, na ile go stać. Głupotą jest nazywanie kogoś gorszym kibicem jeśli nie dokłada się w żaden sposób do klubu, bo moim zdaniem jeśli naprawdę kocha ten klub to na pewno gdy tylko będzie mógł (miał możliwości) to spełni swoje marzenia i pojedzie na OT. Nie każdy sobie może pozwolić na coś takiego.
I uwierz mi, że nie wszyscy mają w głowie wielkie transfery.
Prassek

Dodano: 29.08.2016, 13:06
Dokładnie jak powiedział Sideswipe.
Jestem studentem, nie zarabiam kokosów tylko tyle co dorobie w wakacje. Kupiłem koszulkę z jakiejś Tajlandii czy Chin za 120zł i jestem z tego bardzo dumny, że udało mi się na nią odłożyć bo jej kupno przekładałem z roku na rok. Kocham United odkąd zacząłem kochać piłkę, kupując Bravo Sport w którejś klasie podstawówki, stare czasy. Moim marzeniem jest pojechać chociaż raz w życiu na mecz United i nieważne czy spełnie je za rok czy za 10. Moim marzeniem jest raz w życiu poczuć klimat Old Trafford i wiem, że mi się to uda. Ogranicza nas czas i pieniądze ale cieszę się gdy na DevilPage wrzucana jest już zapowiedź następnego meczu jak 5 latek z lizaka, dziekuję.
Bobson834
Dodano: 29.08.2016, 13:19
A wracając do tematu, ma ktoś jakąś sprawdzoną stronę, gdzie można kupić autentyczną (nie replikę) koszulkę domową z nadrukiem? Na stronie widziałem za 550 z nadrukiem, może ktoś ma stronę gdzie chociaż trochę jest taniej?

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
 1  2 > >>

Forum » We Are United » Koszulki na obecny sezon

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania