Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat ZamkniętyTemat zamknięty

matuidi czy n'golo kante, kto lepszy ?

kubaggmu
Dodano: 09.07.2016, 10:57
Słychać,ze transfer Matuidiego do MU to temat na serio, 29 letni francuz, wydaje mi się,ze konczy swoje najlepsze lata, podpisze kontrakt na okolo 4-5 lat, będzie miec 33-34 lata i juz raczej 0 pożytku, mysle,ze pogra z 2-3 lata na wysokim poziomie, zapchaj dziura na która wydamy 20-30 mln euro( mam nadzieje,ze nie więcej) . N'Golo Kante dla mnie gracz PL sezonu 2015/2016, młody, waleczny, takiego piłkarza bym widział w MU, SAF jest fanem jego talentu i nawet przez chwile byl jakiś temat transferu do MU, a potem ucichł,a szkoda, kolejnym plusem jest mala klauzula odstępnego i moze okazać sie,ze taki 24 czy 25 letni ( nie pamiętam dokladnie wieku) N'Golo kante będzie tańszy od Matuidiego. I argument,ze nie można samych młodych, trzeba miec doświadczonych piłkarzy to żart, bo tylko spojrzeć na skład i widac,Ze MU ma takich paru ( Roo, Carrick, basti, zlatan).
Ps: Miały być wzmocnienia 4 pozycji, to będzie 4 wzmocnienie, co oznacza to w stosunku z transferem Pogby, domyślam sie,ze Matuidi to nie będzie ostatni transfer,ale chyba będzie ostatnim poważnym transferem, reszta to będzie transfer typu lozano ( który moze się okazać strzałem w 10 albo w kolano).
kubaggmu
Dodano: 09.07.2016, 11:44
Zapchaj dziura, będzie po tych 2-3 latach, gdy będzie mial 31-32 lata. ( mala korekta)
Granat
Dodano: 09.07.2016, 13:15
Sebek Mila
Domelo

Dodano: 09.07.2016, 13:26
Kante
Arakos42
Dodano: 09.07.2016, 13:59
Post zedytowany dnia 09.07.2016 13:59 przez Arakos42

Matuidi trzyma poziom i jest teraz jesdnym z najlepszych defensywnych pomocników na świecie. 29 to najlepszy wiek dla defensywnego pomocnika, już doświadczony i ograny a nadal pogra przynajmniej 3 lata na najwyższym poziomie. Murinho napewno jest bardziej nim zainteresowany bo celuje w graczy na juz i z topu. Nie chce mowić ze Kante nie jest dobry ale moim zdaniem Matuidi byłby lepszy w tym momencie dla United
scierwojad
Dodano: 09.07.2016, 14:18
Czy aby napewno jest typowym, defensywym pomocnikiem?
kubaggmu
Dodano: 09.07.2016, 14:24
No zgadzam się z toba i napisałem to co ty,ze pogra ok 3 lat na najwyższym poziomie, ale kante gra równo dojrzale co matiudi, wydamy na niego te 25 mln euro i po 3 latach koniec porządnej gry, a kante za tyle samo, może dać nan zysk na najbliższe 7 lat. I co do kante to chłopak osiagnal juz poziom wybitnego def pomocnika
RuudVN

Dodano: 09.07.2016, 14:50
co to za brednie to ja nawet nie wiem czy się śmiać czy płakać i te wróżby w którym roku Matuidi obniży loty, to może jeszcze miesiąc i dzień podaj to United tylko do tego dnia mu kontrakt podsunie
Sissoko zmienił Kante i ostatnie mecze Francja gra dużo lepiej, nam w tej chwili nie jest potrzebny żaden DMF, mamy Carricka, Morgana, Blinda i od biedy Bastiana a Matuidi grałby na LŚP i wspomagał Shawa i Martiala jak to robi w PSG czy Reprezentacji
Kante tylko w wypadku jak klub opuści Carrick albo Morgan a to na 99% się nie stanie
kubaggmu
Dodano: 09.07.2016, 15:13
Brednie ? Kolego chyba każdy wie, ze 32-33 pomocnik to nie gra na wysokim poziomie ? Ze ty znasz takich to proszę wymień i nie musisz plakac " znawco " w końcu chyba mężczyzna jestes ? Ze się mylę ? A jezeli chcesz się śmiać to śmiej, bo to zdrowie, ale pisząc,ze 32 letni pomocnik zagra na poziomie to to jest brudnia hahah jak nie wierzysz to zobacz carricka lub bastiego wybitni piłkarze, moze nawet legendy, ale grają poniżej poziomu ( oprcz pojedynczych przebłysków)
Granat
Dodano: 09.07.2016, 15:39
@kubaggmu

Porównanie Schweinsteigera do Carricka to lekka przesada. Ten pierwszy był jednak sporo lepszym piłkarzem. Tylko kibice United twierdzą, że Carrick to była jakaś mega gwiazda. Nikt poza tym
kari17
Dodano: 09.07.2016, 16:45
Porównanie tych dwóch zawodników nie ma kompletnie sensu. Matuidi to typowy box to box, gra od jednego pola karnego do drugiego, jest skuteczny zarówno w destrukcji jak i ataku, a Kante to typowy defensywny pomocnik, który w ataku raczej nic nie da, może poza spontanicznymi wyjściami od czasu do czasu. Matuidi jest starszy to fakt, ale jest to gracz, którego własnie brakuje w United, żaden z naszych obecnych środkowych nie łączy tak dobrze ataku i obrony, więc na moje powinniśmy brać go czym prędzej, póki Bayern nam go nie sprzątnął, a Kante niech gra w Leicester i jeszcze się szkoli, bo jeden dobry sezon to nie wszystko.
RuudVN

Dodano: 09.07.2016, 17:32
kari
wyjaśniłeś chyba to w lepszych słowach ode mnie
tu nawet nie chodzi o to, że koleś myli pozycje i role w zespole ale czarnoskórzy zawodnicy, oczywiście bez fałszywej daty urodzeń mają dłużej lepszą formę (czysto fizyczną) od reszty, Matuidi bazuje na szybkości, zadziorności i walce więc jeżeli nic złego się nie wydarzy to jeszcze z 5-6 lat gry na takim poziomie mu zostanie (nawet na 2 lata takiej gry warto zaryzykować te śmieszne jak na obecny rynek pieniądze)
dla "niewiernych Tomaszów" radzę zajrzeć na praktycznie wszystkie wyniki biegaczy na świecie a w szczególności na 10km bo tyle przeważnie piłkarz pokonuje w czasie meczu
kubaggmu
Dodano: 09.07.2016, 18:25
No tylko,ze nawet w kadrze grają na takich samych pozycjach wiec serio nie ma sensu ) a porównanie, lampard po 30 gral slabo oprócz paru momentów, gattuso to zabojca,zawsze gral brutalnie,a po 30 to się tylko powiększyło (oczywiście nie ujmuje mu jego geniuszu) iniesta ? Oprócz euro to juz tez sie skończył, xavi tez byl widoczny spadek jakości, zawsze mial genialny przegląd pola i to mu zostalo do ostatniego dnia w Barcelonie, ale zwrotność dynamika itp leżała ( to logiczne u zawodnika w takim wieku) pirlo dostał 2 życie w juve, ale najważniejsza sprawa nie porównuj matiudiego do tych piłkarzy to jak porównać Lewandowskiego do męskiego czy cos, oba poziomy wysokie, ale jednak francuzowi wiele brakuje i wątpię ze kiedykolwiek osiągnie taki poziom jak oni
Neymar12
Dodano: 09.07.2016, 18:26
scierwojad napisał: Czy aby napewno jest typowym, defensywym pomocnikiem?

Nie, dużo potrafi grać do przodu w przeciwieństwie do Kante więc może grać także wyżej
kubaggmu
Dodano: 09.07.2016, 18:35
Post zedytowany dnia 09.07.2016 18:42 przez kubaggmu

* messiego
RuudVN typie nie wiem gdzie oglądasz piłkę,moze tylko fifa czy cos, ale kante i matiudi to ta sama pozycja, a to,ze jeden lepszy od 2 w ofensywie to nie znaczy,ze grają na innej pozycji geniuszu hahahhahah nie wypowiadaj sie juz lepiej znawco dopóki nie będziesz czegos pewien, bo tylko się ośmieszasz tymi błyskotliwymi komentarzami.
Xtreme

Dodano: 09.07.2016, 19:34
Post zedytowany dnia 09.07.2016 19:36 przez Xtreme

Matuidi niema nic wspólnego z defensywnym pomocnikiem, zrozumcie to ludzie że to jest LŚP, tak grał całe sezony w PSG, a defensywnym pomocnikiem jest u nich Thiago Motta

Kante nam nie potrzebny bo to typowy defensywny pomocnik jak Schneiderline, a Matuidi to super rozwiązanie według mnie bo idealnie pasuje by grać obok Morgana

kuba proponuje zacząć oglądać mecze zanim zaczniesz wmawiać ludziom że to oni się nie znają, bo zakładam że ani jednego meczu PSG nie widziałeś skoro piszesz takie głupoty że Matuidi to defensywny
kubaggmu
Dodano: 09.07.2016, 20:43
Post zedytowany dnia 09.07.2016 20:50 przez kubaggmu

Sewflix gdzie napisałem,ze to slabi zawodnicy ? Hahahhahahv nie mogę, są to swietni zawodnicy i prawda jest,ze 30-35 letni zawodnik ( a nawet 35-37 letni co niektórzy eksperci z tej strony podali) gra poniżej poziomu ( pirlo wyjątek , dostał 2 życie ) i jest to logiczne, a to,ze matiudi ostatni sezon gral jako LSP, nie znaczy,ze nie ma nic wspólnego z tym ze nie jest def pomocnikiem, pare sezonów temu Lucas gral na skrzydle a on jako def pomocnik

Ps: Wpiszcie sobie jego nazwisko w Internecie, odrazu wyskakuje defensywy pomocnik lub środkowy, chyba jednak tam sa lepsi eksperci niż tutaj
Sideswipe

Dodano: 09.07.2016, 21:33
Nie wiem z jakiego powodu ta burza. Zamiast się kłócić czy Matuidi jest defensywnym pomocnikiem to lepiej wypadałoby się zastanowić jakiego typu piłkarza my potrzebujemy. Jeśli miałbym wybierać z tych dwóch Kante czy Matuidi odpowiedź jest prosta, mimo że ten pierwszy jest grajkiem świetnym to nie widzę sensu sprowadzania go tutaj. Kante jest zdecydowanie lepszy w defensywie i od czasu do czasu jakimś podaniem błyśnie, ale jego przydatność w ofensywie jest znikoma dlatego musiałby grać u boku kogoś kreatywnego, niestety takiego gracza na ŚP nie mamy.
kubaggmu
Dodano: 09.07.2016, 22:04
Burza jest bo pare tu osób albo nie umie czytać albo nie chce czytać albo poprostu nie zna sie na pilce, bo jak ktos pisze,ze, gdy def pomocnik jest bardziej ofensywy od innego def pomocnik to oznaca,ze to nie jest ta sama pozycja i pisze,ze to ja mylę pozycje to jest śmieszny, no ale cóż, dziękuję sideswipe za normalna opinie ( a bylo tu takich Malo) na takie czekałem

Nowy temat Nowy temat ZamkniętyTemat zamknięty

Forum » Transfery » matuidi czy n'golo kante, kto lepszy ?

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania