Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

MU w Szczecinie

gaucho2015
Dodano: 05.07.2016, 18:07
Witajcie. Czy są tu kibice ze Szczecina? Wie ktoś może czy są w Szczecinie jakieś puby gdzie spotykają się fanatycy MU na mecze? Zaczynam studia, jestem nowy a płynie we mnie diabelska krew
UNITED7Team
Dodano: 05.07.2016, 22:00
Ja mieszkam w Szczecinie Coś by się znalazło
esu
Dodano: 03.08.2016, 13:15
Polecam Ci Nowy Browar. Ogolnie puszczaja tam wiekszosc meczy, ogrom telewizorow i miejsca + dobre piwo i jedzenie
kattax1337
Dodano: 03.08.2016, 23:52
esu napisał: Polecam Ci Nowy Browar. Ogolnie puszczaja tam wiekszosc meczy, ogrom telewizorow i miejsca + dobre piwo i jedzenie

Dokładnie tak, też polecam to miejsce. Trochę drogo, no ale.. Ja też jestem ze Szczecina, ale mecze Premier League raczej oglądam ze znajomymi ze względu na rywalizacje w Fantasy i to, że moi znajomi są kolejno fanami Chelsea, LFC i Arsenalu
uki123
Dodano: 05.08.2016, 00:39
swego czasu docelowym miejscem byl Petit, teraz niby cos nowego jest ale sie nie orientuje jak to wyglada z meczami. ogolnie od wrzesnia sie wykrystalizuje co i jak

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » We Are United » MU w Szczecinie

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania